Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstilacı demiyorum kimseye, siniriniz neye, kime bilmiyorum ama, İstanbul MT başlığına birkaç dakikada yazılan bunca anlamsız, alakasız yazı bir hınçla dolmuş, istila peşinde koşuyormuşsunuz intibası yaratıyor diyorum...
    Mt İstanbul topiğinde, konu ile alakalı mesaj ne olabilir acaba.?
    Buradaki amaç, bizlerin sohbet etmesi değil mi.?

Sürekli insanları kışkırtıp, huzuru bozan insanlar 3 gün uzaklaştırma alırken,
    "sadece gülüyorum" yazan bir üye, nasıl olurda 7 gün uzaklaştırma alır...???!!!

Kaldı ki, bu konu altında buna benzer, hatta daha alakasız bir sürü mesaj var...!

Kusura bakma ama hiç bir zaman adil olmadığınızı düşünmedim,
    her ne olursa olsun herkese eşit yaklaştığınızı savundum, ta ki sen biraz önce Emre' yi haksız yere banlayana kadar...
    :cherry: :cherry: :cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Evet her türlü hakareti yapan insanların özeline sataşan bir kişiye 3 gün ban ve sadece gülüyorum diyen yada sadece listeler kaybolmasın diyen kişiler 7 gün ban. Hak bumu yani.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    125 Zn
    forumlar ilk kurulduğunda( forumtr vs zamanlarında ) adminlik ,modluk, generallik forslu şeylerdi onların birer değnekleri vardı. küt küt indirirlerdi konuşanlara bu olayda ona benzedi.herkesde mod olmak isterdi eğer bu mesajı yazdım diye banlanırsam dostlara selam olsun
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Banu hakemi alkışlayan futbolcuda sarı kart görüyo aynı mantıktan emrede sarı kart görmüş...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banu hakemi alkışlayan futbolcuda sarı kart görüyo aynı mantıktan emrede sarı kart görmüş...
    Bu nasıl sarı kart Cem..?
    Olur olmaz haksız yere bize sataşan, sinirimizi ve huzurumuzu bozan insanlar 3 gün uzaklaştırma alıyor
    ama sudan sebepten dolayı sadece adı çıkmış tükkancılar diye 7 gün ceza veriliyor...???
    Kimse kusura bakmasın ben adil görmüyorum bu kararı..
    :cherry: :cherry: :cherry:

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı B-A-N-U adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 Nisan 2010 - Cumartesi akşamı Saat: 18:00 Maltepe Mangal Partisi katılımcıları

1- hell24
    2- pilot
    3- discordian
    4- E-M-R-E
    5- B-A-N-U
    6- KyCd
    7- KuyuCadısı
    8- Canercamalan
    9- Helim
    10- Edii
    11- Peoples
    12- Taytıs
    13- Ergün + 3
    14- ?
    ya şu mangal saatini erkene alsanız olmuyormu,bizde biraz sevaplansak
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı b-a-n-u adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl sarı kart cem..?
    Olur olmaz haksız yere bize sataşan, sinirimizi ve huzurumuzu bozan insanlar 3 gün uzaklaştırma alıyor
    ama sudan sebepten dolayı sadece adı çıkmış tükkancılar diye 7 gün ceza veriliyor...???
    Kimse kusura bakmasın ben adil görmüyorum bu kararı..
    adil olduğunu kim söyledi ki...
    Bak bende gülüyorum sende gül canım benim...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    mangalla ilgili topik açtım onay bekliyorum hiç burda uzatmaya gerek yok... helebi açılsın bu muhabbete ordan devam ederiz olcanın dediği gibi yerinde.... organizasyon topiğin de de organizasyonu yazıp listemizi yapamıycak değiliz sanırım

sabır arkadaşlar sabır
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Artık insanda tat tuz bırakmadılar.Tükkancı denilen grup çok şeyler katmaya çalıştı mt ye Organizasyonlar yapmaya çalıştı,Anahtarlık bastırdı Mt adına ve mt üyelerine dağıttı. Çoğu yerde biz temsil ettik Mt yi geçen sene sapancadaki festivalde bütün motosiklet sitelerini çağırdılar sahneye her sitenin adı geçti ve orda bile biz bulunduk Gittiğim her yerde Mtnin reklamını yaptım Karadeniz boyunca Yaptığımız bunlar.... Neyimi yapmadık kimseleri hor görmedik kimseye sen fakirsin demedik kimseye senin scooterın var senin motosikletinin cc küçük katılamazsın demedik hor görmedik.Admine yada Modlara terbiyesizlik yapmadık .Biz İnsan olanı sevdik. Ve seveceğizde.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Arkadaşlar ben uzak kaldım burdan birazda
    gruplara ne olmuş silinmiş mi..?
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben uzak kaldım burdan birazda
    gruplara ne olmuş silinmiş mi..?
    Aynen Serdar abi silindi.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen Serdar abi silindi.
    Ne gerekçe ile bize sormadan etmeden bu ne saygısızlık...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın istanbul.kazasız belasız günler
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın istanbul.kazasız belasız günler
    Tünaydın sana da
    Bu arada İstanbul'dan Türkiye Ralli Şampiyonasına gidecek olan varmıdır?

Haberleşelim..Ben cumartesi günü için düşünüyorum..

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    selam arkadaşlar. bu gece yarısı (sabaha karşı) istanbul'a hareket edeceğim. motorumu almaya gidiyorum. şimdi sizden bu gece 24:00'e kadar mümkünse akıl fikir isteyeceğim.

ilk önce motorun istanbul ikitelli org.san.sitesine geleceği zaman tam belli değil; saat 10 ile14 arası tahmin ediyorlar. (motor dün Gaziantep'ten yola çıktı da!)
    öncelikle motor geldiğinde etraflıca bir kontrol edip ruhsatı vekalet yoluyla bana verecek olan kişiyle birlikte en yakın notere gidip işlemleri tamamlayacağım. motorun temiz kağıdı, muayene belgeleri vs. tamam diye biliyorum. diğer evrakları Bursa'ya döndükten sonra birkaç gün içinde halledicem.
    bu işleri takiben motor için gerekli bazı şeyleri de alıcam kilit, zincir, branda gibi. tabi en önemlisi korumaları almam lazım.

şimdi olay şu: ben istanbul'un yollarını çok iyi bilmiyorum, 3 günlük motor tecrübesi ve 1 yıllık aradan sonra acaba huyunu, suyunu tam bilmediğim motoru kullanarak yollarını bilmediğim istanbul trafiğine çıkıp alışverişlerimi halletmeye kalkarsam APTALCA BİRŞEY YAPMIŞ OLUR MUYUM? diye düşünmeden edemedim.
    bu noktada bana fikri ve tavsiyeleriniz lazım. motoru alıp getirecek arkadaş vardı-işi çıktı gelemiyor, motoru yükleyecek kamyonet buldum hem de beleşe- cumartesi gece yarısı meyve sebze yanına sıkıştırırız sen kendin otobüsle git diyor, pazar sabahı bursa haline atarız gelir alırsın diyor ki işime gelmez, binip gelsem kelle koltukta olucam...
    bir de kaskı, montu, dizliği, brandası, kilidi, ıvır-zıvırı derken bir dünya eşya alıcam. evet arkadaşlar sizce ne yapmalıyım, bütün bu işleri bir kerede-bir gün içinde yapmak zorundayım.
    lütfen bana mantıklı bir yol önerin; önce şuraya git sunu yap, sonra buraya git bunu yap, bunları yaparken şuradan da şunu hallet gibisinden bir önerme//yol haritası sunabilir misiniz bana?
    bir de yüzsüzlük edip sormak istiyorum; acaba yarın istanbul'da işi/meşguliyeti olmayıp da bana eşlik edecek biri çıkar mı? tüm masraflarını çekeceğimi söyleyerek ikna edici olabilir miyim?
    lütfen acil cevap; sadece akıl verseniz bile çok işime yarayabilir.

bu mesajı hem bursa hem de istanbul grup sayfalarında yazdım karışıklık olmasın; flood yaptığım düşünülmesin.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    Var
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. bu gece yarısı (sabaha karşı) istanbul'a hareket edeceğim. motorumu almaya gidiyorum. şimdi sizden bu gece 24:00'e kadar mümkünse akıl fikir isteyeceğim.

ilk önce motorun istanbul ikitelli org.san.sitesine geleceği zaman tam belli değil; saat 10 ile14 arası tahmin ediyorlar. (motor dün Gaziantep'ten yola çıktı da!)
    öncelikle motor geldiğinde etraflıca bir kontrol edip ruhsatı vekalet yoluyla bana verecek olan kişiyle birlikte en yakın notere gidip işlemleri tamamlayacağım. motorun temiz kağıdı, muayene belgeleri vs. tamam diye biliyorum. diğer evrakları Bursa'ya döndükten sonra birkaç gün içinde halledicem.
    bu işleri takiben motor için gerekli bazı şeyleri de alıcam kilit, zincir, branda gibi. tabi en önemlisi korumaları almam lazım.

şimdi olay şu: ben istanbul'un yollarını çok iyi bilmiyorum, 3 günlük motor tecrübesi ve 1 yıllık aradan sonra acaba huyunu, suyunu tam bilmediğim motoru kullanarak yollarını bilmediğim istanbul trafiğine çıkıp alışverişlerimi halletmeye kalkarsam APTALCA BİRŞEY YAPMIŞ OLUR MUYUM? diye düşünmeden edemedim.
    bu noktada bana fikri ve tavsiyeleriniz lazım. motoru alıp getirecek arkadaş vardı-işi çıktı gelemiyor, motoru yükleyecek kamyonet buldum hem de beleşe- cumartesi gece yarısı meyve sebze yanına sıkıştırırız sen kendin otobüsle git diyor, pazar sabahı bursa haline atarız gelir alırsın diyor ki işime gelmez, binip gelsem kelle koltukta olucam...
    bir de kaskı, montu, dizliği, brandası, kilidi, ıvır-zıvırı derken bir dünya eşya alıcam. evet arkadaşlar sizce ne yapmalıyım, bütün bu işleri bir kerede-bir gün içinde yapmak zorundayım.
    lütfen bana mantıklı bir yol önerin; önce şuraya git sunu yap, sonra buraya git bunu yap, bunları yaparken şuradan da şunu hallet gibisinden bir önerme//yol haritası sunabilir misiniz bana?
    bir de yüzsüzlük edip sormak istiyorum; acaba yarın istanbul'da işi/meşguliyeti olmayıp da bana eşlik edecek biri çıkar mı? tüm masraflarını çekeceğimi söyleyerek ikna edici olabilir miyim?
    lütfen acil cevap; sadece akıl verseniz bile çok işime yarayabilir.

bu mesajı hem bursa hem de istanbul grup sayfalarında yazdım karışıklık olmasın; flood yaptığım düşünülmesin.
    Hayırlı olsun..
    Bence tanımadığın motorla hiç o trafiklere girerek risk alma..
    İkitelliden Bağcılar'a bir şekilde ulaş..Yakındır..
    Bağcılardan tramvay ile zeytinburnu'na..Oradan aktarma yaparak gene tramvayla Aksaray'a git..
    Orada inip motorcuları sor..istediğin ürünü uygun fiyatla bulabilirsin orada..Beğenmezsen Sirkeci'ye gidersin orada da motorcular vardır ama Aksaray'da bulamaycağın ürün hemen hemen yok gibidir..
    Sonra geldiğin yoldan hiç araç trafiğine karışmadan tramvayla geri dönersin mis gibi..

Dediğim gibi motorla riske girmeye değmez..O bölge İstanbul trafiğinin en yoğun ve zor bölgesidir..En güzeli toplu taşıma, tramvay..

Kaybolursan veya birşey sormak istersen yarın beni arayabilirsin..
    0533 390 77 96, Engin..

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    teşekkür ederim engin, numaranı not ediyorum. mümkünse hiç rahatsız etmem ama büyük ihtimal şaşırıp sormak zorunda kalacağım şeyler olacaktır.
    bu işte tek sorun noter için cuma günü istanbul'da olmak zorunluluğu, keşke hafta sonunda bütün resmi işleri halletmek mümkün olsaydı; eminim birkaç kişi çıkardı o zaman vakit ayıracak ama mesai günü iş saatinde birşey beklemek zaten mantıksızdı, şansımı zorluyorum sadece!
    0532 579 40 01 Hakan, ben de yazayım.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    Var
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim engin, numaranı not ediyorum. mümkünse hiç rahatsız etmem ama büyük ihtimal şaşırıp sormak zorunda kalacağım şeyler olacaktır.
    bu işte tek sorun noter için cuma günü istanbul'da olmak zorunluluğu, keşke hafta sonunda bütün resmi işleri halletmek mümkün olsaydı; eminim birkaç kişi çıkardı o zaman vakit ayıracak ama mesai günü iş saatinde birşey beklemek zaten mantıksızdı, şansımı zorluyorum sadece!
    0532 579 40 01 Hakan, ben de yazayım.
    Rica ederim, her an arayabilirsin, o anda açamasam bile en kötü ihtimalle maksimum 30-40 dk. sonra geri ararım seni..
    Sen bir an önce noter işlerini vs. hallet..Korumalar ve diğer ekipmanlar bir şekilde temin edilir ne de olsa

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünaydın sana da

engın bununla ilgili bıraz bılgı verırmısın

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünaydın sana da

C.tesi çalışıyorum.Pazar erkenden etaba gitmeyi düşünüyorum.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler