Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben birkaç hafta daha gelemiycem sanırım hiçbiryere. Çok yoğun gidiyoruz bakalım bu aralar, iş, arkadaş, ev, motor derken.... hızlı yaşayıp genç göçmeyelim de

İşte birkaç sayfa önce "çık trafiğe, koru şeridini, korkma, böyle böyle alışırsın!" diye tavsiyede bulunanlara katılmamamın sebebini anlamışsınızdır sanırım

Trafiği az çok görmüşsünüz, sizce bu trafiğe ilk defa çıkacak birisine sözel olarak bir tavsiyede bulunmak mümkün mü? Şunu şöyle yap, oradan gitme buradan git, hızlı-yavaş değil şöyle git vs, vs, gibi telkinlerde bulunmak Ankara trafiğinde pek geçerli değil bana göre. Bildiğin cambazlık gerektiriyor arasıra... Bizzat kendimiz dikkatlice yaşayıp öğrenmek en iyisi

Kendine yer bulamazsın büyük ihtimal, araya giren scootercıları itina ile sıkıştırıp "tekme" yöntemi ile deviriyoruz... Hele bir de topcase varsa yandın sen
    iğneyi birazda kendimize batırıp konuşmakta yazmakta yarar var diye düşünmekteyim bu hususta,
    zira hepimiz ilk trafiğe çıktığında bu ve benzer şeyler ile karşılaştık hepimiz birilerinin tavsiyelerine ayak uydurmaya sonrasında da kendimizce uygun gördüğümüz şeyleri yaparak trafikte hayatta kalma savaşı veriyoruz,
    Bu ne sende ne bende nede başka birinde farklı olmadı bundan eminim,
    kaldıki söylediğimin hala arkasındayım ki ne söylediğim ne de yaptığımız şeyler aslında kendimizi tehlikeye atmadı bizi tehlikeye atan diğer araç sürücüleriydi sanırsam sen bunu atlıyorsun,
    bilmiyorum farkettinmi hiç?

Taylan abi çok güzel fotoğraflar imrenmedim değil lakin sınavlardan dolayı gelemedim,
    halbüki cumartesi sabah sınavım arı kolejijin oradaydı ama vaktim yoktu

Albümünde de şunu görmedim sanma

Taylan, helin126 ve suhatr bunu beğendiler.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O F800 u alayim, ben de oyle yatarim, o yan cantalari bitiririm
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O F800 u alayim, ben de oyle yatarim, o yan cantalari bitiririm
    sürücülük bişey yok, telelever teknolojisi ortaam.
    moral bozmak yok
    forewer bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Enduro düşünen ve aramızdan ayrılmak isteyen arkadaşım için o kendisini bilir nedendir sen bu güzeli beğenmezsin yoksa hiç görmedinmi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99583809/detay

Sol tarafın hiç resmi yok sıkıntı olabilir.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hayaletten temiz kullanılmış tenere ..
    Wozy, Redmoon ve Soykan67 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro düşünen ve aramızdan ayrılmak isteyen arkadaşım için o kendisini bilir nedendir sen bu güzeli beğenmezsin yoksa hiç görmedinmi?

http://www.motoplanete.com/yamaha/zo...2009-700px.jpg

Adamın kafası kopmuş yazık ya
    Wozy bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

O arkadaşın bacak boyu yetmez kanımca bu motura
    Ayrıca fiyatıda yüksek gelecektir benim tahminim kendilerine..
    Ama alet güzel, renk yerinde ve hakkaten benim bile ağzımın suyunu akıtan bir üründür kendileri..

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam acıkmış demekki kafa Dominosa gitmiş

Alıntı MacunAbi adlı üyeden alıntı
    sürücülük bişey yok, telelever teknolojisi ortaam.
    moral bozmak yok
    Bunlarda o teknoloji yok abi mealesef
    Hem sen neden benim sualime cevap vermezsin Bre??
    umurcan, Wozy ve Soykan67 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Teleymiş paraymış levermiş bunlar yok o moturda olmmm, tamamen sürücü gücüyle hareket ediyor, benzinle değil Çok para yaw, seneye de benim motorla geçirip ondan sonra belki desem o zaman da 2015 oluyor, 2008 motor alsam bile 7 yaşında olacak, daha yeni alayım diyodum ama para yetişmez işte. O değil de o makina benim koçumdan daha hızlı ve daha az yakıyor ya, sinir oluyom ben

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    İşte birkaç sayfa önce "çık trafiğe, koru şeridini, korkma, böyle böyle alışırsın!" diye tavsiyede bulunanlara katılmamamın sebebini anlamışsınızdır sanırım

Trafiği az çok görmüşsünüz, sizce bu trafiğe ilk defa çıkacak birisine sözel olarak bir tavsiyede bulunmak mümkün mü? Şunu şöyle yap, oradan gitme buradan git, hızlı-yavaş değil şöyle git vs, vs, gibi telkinlerde bulunmak Ankara trafiğinde pek geçerli değil bana göre. Bildiğin cambazlık gerektiriyor arasıra... Bizzat kendimiz dikkatlice yaşayıp öğrenmek en iyisi

Benim gibiler için kaygılarınızı anlıyorum, teşekkürler ..ama trafiğe çıkmadan da olmayacak gibi. mesela dün sabah trafik yoktu ve ben istanbul yolunda 30 km kendi başıma sürüş yaptım, kendimcede dikkat ederek. ama işte akşam trafiği çok sıkışıktı, sürekli bir araç akışı vardı. ama 70 km kuralına kimse uymuyordu işte. yani trafik kurallarını uygulatabilmeli ülkem yetkilileri. bizlerse ya motor kullanmayacağız( işte kritik nokta burası)) yada riskleri göze alarak trafikte kullanacağız, sürekli dikkat ederek...
    GaCCaLL bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500

Aga sıfır motor alacak olsam listemin ilk sırasında bu makina ama başka bahara şimdilik...

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O arkadaşın bacak boyu yetmez kanımca bu motura
    Ayrıca fiyatıda yüksek gelecektir benim tahminim kendilerine..
    Ama alet güzel, renk yerinde ve hakkaten benim bile ağzımın suyunu akıtan bir üründür kendileri..
    Aga F800 kullanmış adamım-bana koymaz tenere falan da fiyat işte.. bu gidişle yayan kalacam gibi ama hayırlısı bakalım
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    660'lık bu çekirge ile ilgili yazılar okudum baya iyi gibi sağlam ve kolay bakım yapılabildiğini söylüyorlar. Afrikayı gezip geleni var. Bunu deneme şansım olsa keşke Baydar'da varmış bi ara bakmak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

660'lık bu çekirge ile ilgili yazılar okudum baya iyi gibi sağlam ve kolay bakım yapılabildiğini söylüyorlar. Afrikayı gezip geleni var. Bunu deneme şansım olsa keşke Baydar'da varmış bi ara bakmak lazım.

http://www.ruzgarinizinde.com/gezi-t...frika-yollari/

http://motosikletliyasam.wordpress.c...-incelemesi-2/

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter kullanan hiç yok galiba:(
    Kendime yer bulabilecek miyim bilemiyorum.

Bu arada gezinizin kazasız belasız tamamlanmış olması sevindirici
    olmaz mı bende de senin motordan var, bu haftasonu ekibe dahil olup buluşuruz.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter kullanan hiç yok galiba:(
    Kendime yer bulabilecek miyim bilemiyorum.

Bu arada gezinizin kazasız belasız tamamlanmış olması sevindirici
    Tabiki bulabilrsiniz Polat'a bakın mesela 0,00000125 cc motoru ile her yere geliyor
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim gibiler için kaygılarınızı anlıyorum, teşekkürler ..ama trafiğe çıkmadan da olmayacak gibi. mesela dün sabah trafik yoktu ve ben istanbul yolunda 30 km kendi başıma sürüş yaptım, kendimcede dikkat ederek. ama işte akşam trafiği çok sıkışıktı, sürekli bir araç akışı vardı. ama 70 km kuralına kimse uymuyordu işte. yani trafik kurallarını uygulatabilmeli ülkem yetkilileri. bizlerse ya motor kullanmayacağız( işte kritik nokta burası)) yada riskleri göze alarak trafikte kullanacağız, sürekli dikkat ederek...
    işte bende bundan bahsettim birkaç sayfa önce bu bisiklet değilki git parkta gez ilk motorun üzerine 1989 da bindim vitesli ve 250cc lik bir motordu ana öğreten kişi neredeyse 25 yıllık dostum abim kendiside bu siteye üye ve babadan motorcu bana ilk söylediği sakın korkma gidon senin elinde gaz senin elinde sen ne yapmak istersen motor onu yapar.ve trafikte kendi kendime öğrendim tabiki içimde korku ve aşırı dikkat ile kimine yanlış gelebilir yazdıklarım ama trafikte kullanmadan bu işi yapıp yapamayacağını bilemezsin

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı suhatr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bende bundan bahsettim birkaç sayfa önce bu bisiklet değilki git parkta gez ilk motorun üzerine 1989 da bindim vitesli ve 250cc lik bir motordu ana öğreten kişi neredeyse 25 yıllık dostum abim kendiside bu siteye üye ve babadan motorcu bana ilk söylediği sakın korkma gidon senin elinde gaz senin elinde sen ne yapmak istersen motor onu yapar.ve trafikte kendi kendime öğrendim tabiki içimde korku ve aşırı dikkat ile kimine yanlış gelebilir yazdıklarım ama trafikte kullanmadan bu işi yapıp yapamayacağını bilemezsin
    Hocam bugün saat 19:00 sularında, Aşti yolunda arıza yapan mavi MZ senin olabilir mi?
    Live to Ride, Ride to Live...

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bugün saat 19:00 sularında, Aşti yolunda arıza yapan mavi MZ senin olabilir mi?
    5 gündür istanbuldaydım akşam geldim benim aslan parçası garajda yatıyor

Motosikleti
    CBF 500
    Anladım, yanında Kuba marka bir motorla kenara çekmiş-çalıştırmaya uğraşıyorlardı, serviste olmasam inip yardım edecektim ama sonra bana kim yardım edecek dedim
    Wozy bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    olum nası bi memlekette yaşıyoz arabanın trafik sigortası 390 tl olarak çıktı....

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum nası bi memlekette yaşıyoz arabanın trafik sigortası 390 tl olarak çıktı....
    Ben dün otomobilimi internet üzerinden Anadolu sigortadan 241 TL ye sigorta yaptırdım. sigortasepeti.com üzerinden Kaskoyuda 8 yıllık hasarsızlık (%65) üzerinden 710 Tl ye.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dün otomobilimi internet üzerinden Anadolu sigortadan 241 TL ye sigorta yaptırdım. sigortasepeti.com üzerinden Kaskoyuda 8 yıllık hasarsızlık (%65) üzerinden 710 Tl ye.
    sigortacıyla görüştüm de kasko 1600 liralarda geziyo kötü polo için...geçen sene küçük hasarlı bi kaza olmuştu ama zıplatmış fiyatı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

peki benim daha ucuz bi yer bulduğumda onu iptal ettirip başka yerden yaptırma şansım var mı...benim elemnda 3-4 seçenek vardı da başka alternatiflere bakamadım iş yoğunluğundan dolayı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler