Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturuş pozisyonunda ayakların duruşu pek mühim.
    ayaklar geride duruyorsa gidonu yarım metre de yükseltsen istediğin dik oturuşu yakalayamazsın.
    olmadı omzumuza alırız
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturuş pozisyonunda ayakların duruşu pek mühim.
    ayaklar geride duruyorsa gidonu yarım metre de yükseltsen istediğin dik oturuşu yakalayamazsın.
    Bak bu güzel bir tespit oldu...

amcamdaki göbeğe gel...
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Hangi devirde kullanmalıyım, ne zaman vites değiştirmeliyim diyenler ? ''HAPPY ZONE'' (MUTLU BÖLGE) ...

Aşağıdaki bilgiler alıntıdır FZ6 ile Ducati Monster 620 teknik kıyaslamasıda görülebilir.

http://www.solidarticles.com/1.x/hc-...L1&articleid=9

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

http://donald.hypermart.net/Teori/11ISGUC.htm

Alıntı: Donald Duck - Mutlu Bölge (BENCE daha güzel ifade etmiş)
    Soykan67, helin126 ve erro bunu beğendiler.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray fuarda ducati monster'ın oturuş pozisyonunu test ettin mi? Zira ben bu motosiklete sıcak bakarken, fuarda üstüne binmem ile motosikletten soğumam bir oldu. Sen fiyat hakkında yorum sordun ama ''Şahsi Gözlemimi'' paylaşmak istedim Umarım haddi aşmadım
    Est abi, haklısın bu makina şehirde çoşmak için zaten, bizim gibi uzun yol adamlarına gelmez
    karapara bunu beğendi.
    Live to Ride, Ride to Live...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Est abi, haklısın bu makina şehirde çoşmak için zaten, bizim gibi uzun yol adamlarına gelmez
    uuuu beybii..

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

Fatih barganı saygıyla anaraktan...

trgy, Soykan67, karapara ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız. ama şöyle bişey ben birisini takip edecem derken konsantrasyon bozukluğu yaşıyorum. yada birisine bağımlı olarak kullanırsam kendime olan güvenim gelişmiyor aksine kontrol başkasındaymış gibi hissediyorum. ben teorik olarak doğruları öğrenip trafikte kendi başıma uygulamalıyım. ikarus sendromu değildir umarım bu durum [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------
    Ayrıca wingman bulmak zor walla. 3 haftadır çığlıklarım yankılandı ankara semalarında...tık yoktu
    Wingman olarak birini bulamadıysanız size profesyonel olarak destek verecek, bu konuda yetkin ve akredite hocalar var. Okan Hoca'yı adresleyebilirim. Motosiklet mevzuunda eğitime ve koruma ekipman ve malzemelerine harcayacağınız paraya asla acımayınız. Diğer taraftan motosiklet eğitiminde sonun olmadığını da belirtmek isterim. Dinlediğim kadarı ile "bu işi artık kaptım" dedikten sonra kaza yapmaya başlamış tanıdıklarım var. Ancak ilk tecrübenizdeki heyecan da ilham verici. Selamlar,
    helin126 ve Wozy bunu beğendiler.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wingman olarak birini bulamadıysanız size profesyonel olarak destek verecek, bu konuda yetkin ve akredite hocalar var. Okan Hoca'yı adresleyebilirim. Motosiklet mevzuunda eğitime ve koruma ekipman ve malzemelerine harcayacağınız paraya asla acımayınız. Diğer taraftan motosiklet eğitiminde sonun olmadığını da belirtmek isterim. Dinlediğim kadarı ile "bu işi artık kaptım" dedikten sonra kaza yapmaya başlamış tanıdıklarım var. Ancak ilk tecrübenizdeki heyecan da ilham verici. Selamlar,
    Okan hocaya mesaj atmıştım, benim sürüşümü gördükten sonra yardımcı olacağını söyledi. bencede sonu yok , dolayısıyla artık sürekli öğrenme halinde olacam. meraklı birisiyimdir, bir yerde duracağımı sanmıyorum..
    Wozy bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih barganı saygıyla anaraktan...

http://img10.imageshack.us/img10/953...0428164244.jpg
    varooool yiğidim.
    bende de tam halleyci tipi varmış ha
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...meraklı birisiyimdir, bir yerde duracağımı sanmıyorum..
    Bende onu anlatmaya çalıştım sayfalar önce ''gün gelecek 82 kmsaat hızı ve gaz kolunu sonuna kadar çevirilince ne olduğunu merak edeceksin'' Şaka bir yana Okan Hocayı bende tavsiye ederim .
    helin126 bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    gaz kolunu sonuna kadar çevirince bişi olmuyo
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Olay gaz kolu sonda gitmek degil o hizda sag salim durdurabilmek...
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Live to Ride, Ride to Live...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    monster iyiymiş yaaa
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Monster kalbimde yaradır ...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yarın bana tatil mi henüz belli değil ama kahvaltı gibi planlar yapan varsa şöyle bi FIRSAT çıktı belki işine yarayan olur
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    akşama program var mı gençler

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    İş yerindeki arkadaşlar haklı ama baya bir can sıkıcı endişeleri ile kaza yapan İbrahim Çam'ı söyleyip duruyorlar. "300 ile giderken kaza yaptı" gibi haberler var. Bilmiyorum ne kadarı doğru ne kadarı yanlış. Ama şunu belirtmek istiyorum bu aralar tamda yeni motosiklet alacak ya da almak için eğitim almaya başlayacakların zamanı. Bende bu aralar bu forum sitesini okumaya başlamıştım ve cehaletimden dolayı ilk başlangıç motosikletim Fazer olabilirmi gibi saçma sapan sorular sormuştum.

Şimdiki düşüncem ise 250cc altında olmasıda yetmez kesinlikle eğitim ile beraber 250cc altında olmalı, egomuza kapılmamalıyız. Daha çook uzun yıllar binebiliriz. Bende 600cc ile başlamayı istemiş biri olarak şu kadarını söylemeliyim küçük cc'li motosiklet kullanmanın keyfi ayrı büyük cc'den başlamak hayata 30 yaşında başlamak gibi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    O bahsedilen kazanın olduğu vakitlerde ve aynı mevkide ben de vardım beni bikaç kere teğet geçen çok süratli racingler oldu bilemiyorum kimdir kimlerdir .

Akşama takılabiliriz elleri görelim .

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerindeki arkadaşlar haklı ama baya bir can sıkıcı endişeleri ile kaza yapan İbrahim Çam'ı söyleyip duruyorlar. "300 ile giderken kaza yaptı" gibi haberler var. Bilmiyorum ne kadarı doğru ne kadarı yanlış. Ama şunu belirtmek istiyorum bu aralar tamda yeni motosiklet alacak ya da almak için eğitim almaya başlayacakların zamanı. Bende bu aralar bu forum sitesini okumaya başlamıştım ve cehaletimden dolayı ilk başlangıç motosikletim Fazer olabilirmi gibi saçma sapan sorular sormuştum.

Şimdiki düşüncem ise 250cc altında olmasıda yetmez kesinlikle eğitim ile beraber 250cc altında olmalı, egomuza kapılmamalıyız. Daha çook uzun yıllar binebiliriz. Bende 600cc ile başlamayı istemiş biri olarak şu kadarını söylemeliyim küçük cc'li motosiklet kullanmanın keyfi ayrı büyük cc'den başlamak hayata 30 yaşında başlamak gibi.
    hayatını kaybeden arkadaş sanırım 18 yaşındaymış, geçmiş tecrübesini bilmiyorum ama kaza sonrası video gerçekten üzücüydü...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bu aksam sabaha kadar hiltondayim, amelelik yapicam, yarin da yine hiltondayim calisicam, s..cam boyle askin izdirabina $%%@#!
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler