Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ne zaman özgürce motor kullanabilecem Allahım ?? kadın olmak zor be usta:(( birazdan ağlamaya başlayacam...
    neden kadın olmak engel mi motosiklet kullanmaya? anlamadı ben :D
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Sen dün Ulus Gençlik parkı civarına geldin mi acaba avatarındaki motor ile?
    dün motoru bir arkadaşıma vermiştim biraz işi vardı o taraflarda olacaktı muhtemelen benim motordur

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden kadın olmak engel mi motosiklet kullanmaya? anlamadı ben :D
    engel değil ama zorlukları farklı. bir çekinme hali...başlangıcı yapmak zor en azından. sonrası biraz daha kolay olacak tabiki..

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    engel değil ama zorlukları farklı. bir çekinme hali...başlangıcı yapmak zor en azından. sonrası biraz daha kolay olacak tabiki..
    başlanmış iş bitmiş sayılır derler: ) hayırlı uğurlu olsun o zaman kardeş, kazasız belasız sürüşler
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    mz 251
    Ben ne zaman özgürce motor kullanabilecem Allahım ?? kadın olmak zor be usta:(( birazdan ağlamaya başlayacam...
    hiç çekinme korkmadan çık trafiğe dört tekerlilerin hakkı olduğu kadar iki tekerlerinde hakkı yollar hızına göre hangi şeritte olursan ol şeridini ortala kimsenin sellektörüne kornasına aldırış etme

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı suhatr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç çekinme korkmadan çık trafiğe dört tekerlilerin hakkı olduğu kadar iki tekerlerinde hakkı yollar hızına göre hangi şeritte olursan ol şeridini ortala kimsenin sellektörüne kornasına aldırış etme
    Henüz hazır olmayan yada hazır hissetmeyen birini böyle yönlendirmenin doğru olmadığını düşünüyorum....
    #sürenadam

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Arkadaşlar Sava'nın lastiğini kullanan var mı aranızda?

Motosikleti
    mz 251
    bende var sava daha yeni taktırdım 15-20 gün oluyor

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    bende var sava daha yeni taktırdım 15-20 gün oluyor
    Memnun musunuz peki? Gerçi bizim arka tekerin ölçülerine uyan sava da yok galiba ama araştırıyoruz

Motosikleti
    mz 251
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz hazır olmayan yada hazır hissetmeyen birini böyle yönlendirmenin doğru olmadığını düşünüyorum....
    tamam alıştırmasını yapsın ama trafiğe çıkmadan hazır olup olmadığını bilemez trafik derken yoğun trafik değil kastım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

Memnun musunuz peki? Gerçi bizim arka tekerin ölçülerine uyan sava da yok galiba ama araştırıyoruz
    lastik güze yumşak hamurlu frenlemelerde sorun çıkarmıyor yolda tutunması gayet iyi motoru yatırdığınızda yoldaki çizgisini kaybetmiyor bence fiyatına göre alınabilecek en iyi lasyiklerden biri
    benim lastiğim tekirdağdan geldi sizin motorun lastik ebatını verirseniz tekirdağda ki arkadaşlara sordurturum
    helin126 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem hazır olmamış hemde tecrübesiz bir kişinin yolun sağında süklüm püklüm yoksa biri bana bişi mi yapıcak yahut aman üstüme mi çıkacaklar deyipde yolun sağından soluna kaçışıp durmasınında ben doğru olmadığını düşünüyorum kendi şeridinde usul usul gitmesi en doğrusu en güzeli.. yahut ne yapması gerekiyor acaba diye? düşünmeden de kendimi alamıyorum?

Ben 1 seneye yakın kullanmıştım,
    F/p oranı gayet başarılı bir lastik?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Enduro Ön Lastik 100,90, 19 Arka Lastik 120,90,16 , Eğer zahmet olmayacaksa bir bilgi edinebilirsek çok sevinirim.
    Tskler,

Motosikleti
    mz 251
    yanlış okudunuz mesajı herhalde ben oraya hızına göre hangi şeritte olursan diye yazdım benim şahsi kanımdır korkarsan yapamazsın bu otomobil içinde böyle motor içinde böyle nasıl kendine aşırı güven iyi birşey değilse korku ve güvensizlikte aynı boş yolda herkes kullanır kullanıp kullanamıyacağını görmek için hafif trafikli bir yola çıkması lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

Enduro Ön Lastik 100,90, 19 Arka Lastik 120,90,16 , Eğer zahmet olmayacaksa bir bilgi edinebilirsek çok sevinirim.
    Tskler,
    sordurayım bu gün arkadaşımı ararım ölçülei verip varsa ellerinde fiyat aldırırım

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Arkadaşlar şu anda iki grup var Nallıhandan gelecek grup,Amasradan gelecek grup...
    Biz sayı olarak fazla olan grubu karşılamaya gidecez yani Nallıhan grubunu...Abantta buluşcaz...
    Amasradan gelecek grup bizi Bolu merkezde biraz bekleyecek ,yalnız merkez şuanda keşmekeş olduğu için bi telefon trafiği yaşayacağımızı belirteyim...Nallıhan grubunun saati önemli erken çıkarlarsa 9.90-10.00 gibi Abantta olursunuz diye tahmn ediyorum bizde orda olcaz...Amasra grubunun çok beklememesi için 10.30-11.00 civarı onlarında Boluda olması gerekiyor...
    Kesin programı ve tahmini saatleri yarın sabah nete yazcam arkadaşlar...Tek bir amacım var oda Boluda bulunduğunuz süre zarfında size bol yer gezdirmek,gönlünüzü hoş tutmak...Geldiğinizde umarım sizi hayal kırıklığına uğratacak bir sıkıntı olmaz...Bizde burda 1 haftadır kafa patlatıyoz...İnşallah hepimizin yüzünü güldürür...Sağlıcakla kalın...
    makseli, GaCCaLL, Taylan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    sordurayım bu gün arkadaşımı ararım ölçülei verip varsa ellerinde fiyat aldırırım
    Tskler, sizden haber bekliyorum o halde,

Motosikleti
    mz 251
    Tskler, sizden haber bekliyorum o halde,
    gün içinde ulaşırım bizimkilere sorsunlar bakalım

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu anda iki grup var Nallıhandan gelecek grup,Amasradan gelecek grup...
    Biz sayı olarak fazla olan grubu karşılamaya gidecez yani Nallıhan grubunu...Abantta buluşcaz...
    Amasradan gelecek grup bizi Bolu merkezde biraz bekleyecek ,yalnız merkez şuanda keşmekeş olduğu için bi telefon trafiği yaşayacağımızı belirteyim...Nallıhan grubunun saati önemli erken çıkarlarsa 9.90-10.00 gibi Abantta olursunuz diye tahmn ediyorum bizde orda olcaz...Amasra grubunun çok beklememesi için 10.30-11.00 civarı onlarında Boluda olması gerekiyor...
    Kesin programı ve tahmini saatleri yarın sabah nete yazcam arkadaşlar...Tek bir amacım var oda Boluda bulunduğunuz süre zarfında size bol yer gezdirmek,gönlünüzü hoş tutmak...Geldiğinizde umarım sizi hayal kırıklığına uğratacak bir sıkıntı olmaz...Bizde burda 1 haftadır kafa patlatıyoz...İnşallah hepimizin yüzünü güldürür...Sağlıcakla kalın...
    elinize sağlık, size zahmet veriyoruz kusura bakmayın.

Amasra dan gelecek 4 kişi var. bende Amasra dan geleceğim ama onlara inat Abanta gidecem

Abant diye yola çıkıp abantı görmeden olmaz. Bi daha ne zaman geliriz kim bilir. Ben Amasra dan gelince hiç farketmez, normal şekilde program işlesin, her türlü her yerde yakalarım sizi ;)

dediğiniz gibi işliyor program, hiç bir değişiklik yok ;)
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

Motosikleti
    mz 251
    hava güzel motorumu çıkarayım biraz bineyim canım çekti yav

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık, size zahmet veriyoruz kusura bakmayın.

Amasra dan gelecek 4 kişi var. bende Amasra dan geleceğim ama onlara inat Abanta gidecem

Abant diye yola çıkıp abantı görmeden olmaz. Bi daha ne zaman geliriz kim bilir. Ben Amasra dan gelince hiç farketmez, normal şekilde program işlesin, her türlü her yerde yakalarım sizi ;)

dediğiniz gibi işliyor program, hiç bir değişiklik yok ;)

İstağfirullah ne demek motorcu motorcunun kardeşidir ben böyle öğrendim...
    Şöyle yapsak nasıl olur ; Siz biraz daha erken çıksanız Abanta beraber gitsek daha güzel olmazmı arkadaşlar uymazmı...
    Pazar günü yol yapma günü zaten...
    makseli bunu beğendi.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstağfirullah ne demek motorcu motorcunun kardeşidir ben böyle öğrendim...
    Şöyle yapsak nasıl olur ; Siz biraz daha erken çıksanız Abanta beraber gitsek daha güzel olmazmı arkadaşlar uymazmı...
    Pazar günü yol yapma günü zaten...
    Gruptan ayrılmak olmaz da Cumartesi akşama tekrar konuşalım telefonda ;)

zaten Bolu merkez ile Abant 40 KM imiş. ben boluya gelir gelmez Abanta geçerim. erken gelirsek grupça beraber de gelebiliriz belki

cumartesi telefonlarışırız ;)
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler