Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Sizinle bir denk gelemedik Umarım yakalarsınız da internet dışında bir tanışıklığımız da olur inşallah
    zaferce bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinle bir denk gelemedik Umarım yakalarsınız da internet dışında bir tanışıklığımız da olur inşallah
    Okan Hoca'yla benim eğitim videolarının üzerinden geçeceğimiz bir akşam Mengen Konağı'na gittik. O akşam İnternet dışında sürüş esnasında yaptığım hatalarla gündeme gelmek istemiştim ama o gün bir kaç kişi olabildik. Üstelik elektrik kesintisi de başa gelince yarım kaldı. Okan Hoca'yı sıkıştıralım da videoların gerisini de izleyelim bir ara. Ben de görmedim zira henüz. Üstelik yol eğitimi alan bir kişi olarak hocanın video üzerine yorumlarını dinlemek de çok faydalandığım bir şeydi açıkçası. Hem ekiple formal bir tanışma imkanım olur walla iyi olur.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben bu siteye üye olmadan önce ben diyim 2 siz diyin 3 yıl falan zevkime uyan topikleri sürekli okudum. Gezi yazılarını okudum, imrendikçe imrendim ama daha motora binmişliğim yoktu. Ne zamanki arkadaşım mct aldı, ben de onunla beraber öğrendim, hatta sonra motoruna el koydum, Mt de yazmaya başladım, bir süre sonra ilk motorumu aldım, aldıktan birkaç gün sonra da hemen ilk gezi organizasyonunda ( Koray bilir Tuz gölü gezisi, çok süperdi, kendisi gelemedi... ) ben de geliyom diyerek atladım, geziye katıldığım elemanları hayatımda ilk defa gezi sabahı buluştuğumuzda gördüm, kimisi çok çirkin, kimisi çok iğrenç, kimisi de kıldo olsa da olsun bunlar da insan diyerekten hepsini olduğu gibi kabul ettim :D

ŞAka bir yana, dediğim gibi hiç tanımadığım insanların arasına, bir gün önce burda yazılan gezi organizasyonuna ben de geliyorum diyerek gittim, çok tecrübeli değildim, hatta çok değil hiç tecrübeli değildim ancak yolun genel olarak düz olmasıda benim şansımaydı, hiç zorlanmadan, büyük bir keyifle yolu tamamladım, ogün bu gündür de hepsiyle görüşürüm, hepsini severim, Ha onlar arasıra bi kurtulamadık şu heriften yapıştı kaldı falan deseler de onlar da hallerinden memnun bence

Yani derim ki, tanıyıp tanımamak hiç önemli değil, buradan sesinizi duyurun, kuru da olsa bir merhaba deyin, sonra bir organizasyon duyduğunuzda hemen atlayın gelin, kimseden davet beklemeyin, tanışın,burda yazan insanların yüzlerini görün, ister benim gibi çok konuşun, ister bizim Yunus gibi az konuşup çok dinleyin beğenmezseniz bir daha gelmezsiniz kimse zorlamıyor yani Ben kendi adıma katıldığım ilk geziden beridir buraya yazdığıma ve katıldığıma çok memnunum, hatta niye daha önceden yazmamışım diye çok hayıflandım kendi kendime, motor almadan da gayet gelip tanışabilirmişim, hatta öylesi daha iyi oluyor, bir sürü farklı motor görüp, insanlarla konuşup iyi kötü yönlerini ilk elden duyuyorsunuz, forumdaki gibi honda hayat onda tarzı içi boş laflar değil, birebir kullanıcı yorumları duyuyorsunuz ki en doğrusu da bu bence.

Buraya yazan ya da okuyan herkese kapımız açık, gelmeden önce bir merhaba derseniz daha mantıklı olur bence ama çat kapı gelip, ondan sonra burdan yazmaya da başlayabilirsiniz bunun bir kuralı yok tabii ki. Yeter ki arada bir gelip de, "napıyonuz lan bebeler, ben de yeni geldim nerde toplaşıyonuz" tarzı mesajlarla giriş yapmayın, yaparsanız da insanlardan buna cevap vermesini beklemeyin. Önce bir tanışalım, sonra zamanla zaten rahatsız edici derecede samimi olabiliriz
    zaferce, Maylemot, dr.asc ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Maylemot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125
    Ankara-MT'nin Kızılcahamam gezisi güzel olmuş. Fotoğraflardan anlaşılıyo. Dün hava güze olunca bence sabahtan tos tos kendi başıma Kızılcahamam'a gitmiştim Gezi planı içime doğmuş herhalde, saati tutturamamışım ama Bi dahakine İnşallah. Aşağıdaki de dünkü tek kişilik gezinin fotoğrafı

makseli, erro ve nezih77 bunu beğendiler.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Cemaat pazar gezisine hoca lazımmı ???
    zaferce, erro, Bolu'lu Lynx ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil sahalarda beklediğimiz hareketler işte bunlar hocam!

Motosikleti
    MT-07
    Çok datlulaşıyor bu gezi bea
    Bi kaç yakın şehir mt'sini de mi tavlasak boluya. İç anadolu çapında toplaşmaya dönüşür belki zamanla
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ya ben "buraya meraba diyip gidiyor insanlar, buna kızıyorum" demedim ki. Her yazan gelmek zorunda değil tabi, bana ne. Ben o arkadaşa(pazar günü kahvaltı soran arkadaşa) cevap atmayı unutmuştum ve çünkü dedim; "sizin gibi çok fazla meraba diyen kişi var, o yüzden unutuyorum kim kimdi, ne demişti, ne yazmıştı. Cevap atmamamın sebebi budur" şeklinde belirtmek istemiştim. Ha o arada da tamamen takılmak amaçlı gelin görüşelim yazmakla olmuyor manasında da laf çarptım. Kızacak ne var? Olay nerelere gelmiş ya.

Valla gelen gelir, kalan kalır, kimseye ne kızdığım var ne takip ettiğim. Yanlış anlaşılma olmuş, daha da sormam böyle uzamasın bu konu.

@okan hocam, biz cumartesiden Umur arkadaşımız ile serseri motorcular olarak dolanıcaz, karadeniz üzerinden pazar günü size katılcaz efendi efendi Planlarda bir aksilik olmazsa.

@samet Bekle bizi geliyoz ! Hem de büyük ihtimalle çok fena aç olucaz
    #sürenadam

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @okan hocam, biz cumartesiden Umur arkadaşımız ile serseri motorcular olarak dolanıcaz, karadeniz üzerinden pazar günü size katılcaz efendi efendi Planlarda bir aksilik olmazsa.

@samet Bekle bizi geliyoz ! Hem de büyük ihtimalle çok fena aç olucaz
    Umur kim lan
    İbrahim olm benim adım! Gelen gelir demesi kolay da kaç aydır burdayız adımız öğrenilmemiş daha!
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Umur kim lan
    İbrahim olm benim adım! Gelen gelir demesi kolay da kaç aydır burdayız adımız öğrenilmemiş daha!
    remzi diil miydin la sen ?

bide siyanür bebesi karadeniz dedi, duymamış oliim.

olm ufak garadeniz gezi rotasını beraber çızdık, tek gitmece yok haa

ne demek hocam buyur gel

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    abi lerim bu mengen konağına baktım baya güzelmiş.umarım bigün beraberde gideriz de önce bi ayrı uğramak istiyorum ama fiyatları nasıldır bi bilgi verirseniz sevinirim kahvaltı için... saygılar..
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam verip, çıkıp, sonra geri girenlerdenim takip ediyorum merak etmeyin facebook'tan da takip ediyorum ama ne zaman ne ara organize oluyorlar, nereye ne zaman gidiyorlar walla yetişemiyorum. pazar gün facebook'taki telefonlardan birini aradım (karapara zannederek aradım kimin numarasıysa lütfen kusurma bakmasın) adamlar kocaman ekip çoktan kızılcahamam yoluna varmışlar; geç kalmışım aramakta bolu gezisinde umuyorum yakalayacağım
    Zafer hocam sizinde gelmenizi özellikle istiyorum...
    zaferce bunu beğendi.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Bi kaç yakın şehir mt'sini de mi tavlasak boluya. İç anadolu çapında toplaşmaya dönüşür belki zamanla
    sakın, nerede bolluk, orada açlık,

doymayız etmeyiz, yemek az kalır, gezemeyik felan boşver yani.

başımıza icat çıkarma

Motosikleti
    KLE 500
    Syın Ankaralı dostlarm tekrar günaydın...
    Birkaç sorum var gezi hakkında...Evvela Ankara-Bolu 200-220 km civarı dnüşle beraber bu yol 400-440km cıvarı yapar...
    Şimdi Bolunun şöyle bir olayı var gezilecek yerler genelde merkzle arsı mesafeli yerler....Tahminimce sizin yol hariç beraber 150-200 km de extra yol yapabiliriz...Bunun sizler için bir sıkıntısı olurmu...Aklımda bir kaç yerdaha var fakat çok yorucu olacak...
    Yemek hususunda bir kaç alternatifimiz var...Doyacaz inşallah...Biz Bolu mt olarak cumartesi bi istişare yapcaz gezi için...
    Hepimiz için hayırlısı olsun bu gezi...
    Atilla abimiz,Zaferce,redmoon,karapara ve Okan Hocamızıda bu pazar Boluda görmeği şahsen çok isterim ...Saygılar

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç sorum var gezi hakkında...Evvela Ankara-Bolu 200-220 km civarı dnüşle beraber bu yol 400-440km cıvarı yapar...
    Şimdi Bolunun şöyle bir olayı var gezilecek yerler genelde merkzle arsı mesafeli yerler....Tahminimce sizin yol hariç beraber 150-200 km de extra yol yapabiliriz...Bunun sizler için bir sıkıntısı olurmu...Aklımda bir kaç yerdaha var fakat çok yorucu olacak...
    Yemek hususunda bir kaç alternatifimiz var...Doyacaz inşallah...Biz Bolu mt olarak cumartesi bi istişare yapcaz gezi için...
    Atilla abimiz,Zaferce,redmoon,karapara ve Okan Hocamızıda bu pazar Boluda görmeği şahsen çok isterim ...Saygılar
    dönüş yolunda çok karanlığa kalmayacak şekilde gezeriz sorun yok.

gelecekler temkinli gelir zaten.

unutmadan, ruhsatınızı, bilimum ihtiyaç olabilecek şeyleri unutmayın. para cezanız veya MTV borcunuz varsa yatırın ( https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp )
    hele sigortanız yoksa aman diyim yaptırın 500 küsür TL oldu diye hatırlıyorum cezayı

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    üstad, biz öncelikle ara yollardan geleceğimiz için ortalama hızımız molaların da eklenmesiyle baya düşük olacağını düşünüyorum, onun için oralarda çok fazla gezi noktası ayarlamayalım diye düşünüyorum...aladağ, abant ve gölcük yeterli olacaktır diye düşünüyorum...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam verip, çıkıp, sonra geri girenlerdenim takip ediyorum merak etmeyin facebook'tan da takip ediyorum ama ne zaman ne ara organize oluyorlar, nereye ne zaman gidiyorlar walla yetişemiyorum. pazar gün facebook'taki telefonlardan birini aradım (karapara zannederek aradım kimin numarasıysa lütfen kusurma bakmasın) adamlar kocaman ekip çoktan kızılcahamam yoluna varmışlar; geç kalmışım aramakta bolu gezisinde umuyorum yakalayacağım
    Bizim geziler öyle bir anda olur-yetiştin yetiştin Fikir benden çıktı gibi oldu ama ben bile bilmiyordum ki aga o gün kızılcahamam a gideceğimizi, midemizin götürdüğü yere gidiyoruz biz, o gün de canımız köfte istemiş
    Bulent78, zaferce ve Wozy bunu beğendiler.
    Live to Ride, Ride to Live...

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu siteye üye olmadan önce ben diyim 2 siz diyin 3 yıl falan zevkime uyan topikleri sürekli okudum. Gezi yazılarını okudum, imrendikçe imrendim ama daha motora binmişliğim yoktu. Ne zamanki arkadaşım mct aldı, ben de onunla beraber öğrendim, hatta sonra motoruna el koydum, Mt de yazmaya başladım, bir süre sonra ilk motorumu aldım, aldıktan birkaç gün sonra da hemen ilk gezi organizasyonunda ( Koray bilir Tuz gölü gezisi, çok süperdi, kendisi gelemedi... ) ben de geliyom diyerek atladım, geziye katıldığım elemanları hayatımda ilk defa gezi sabahı buluştuğumuzda gördüm, kimisi çok çirkin, kimisi çok iğrenç, kimisi de kıldo olsa da olsun bunlar da insan diyerekten hepsini olduğu gibi kabul ettim :D

ŞAka bir yana, dediğim gibi hiç tanımadığım insanların arasına, bir gün önce burda yazılan gezi organizasyonuna ben de geliyorum diyerek gittim, çok tecrübeli değildim, hatta çok değil hiç tecrübeli değildim ancak yolun genel olarak düz olmasıda benim şansımaydı, hiç zorlanmadan, büyük bir keyifle yolu tamamladım, ogün bu gündür de hepsiyle görüşürüm, hepsini severim, Ha onlar arasıra bi kurtulamadık şu heriften yapıştı kaldı falan deseler de onlar da hallerinden memnun bence

Yani derim ki, tanıyıp tanımamak hiç önemli değil, buradan sesinizi duyurun, kuru da olsa bir merhaba deyin, sonra bir organizasyon duyduğunuzda hemen atlayın gelin, kimseden davet beklemeyin, tanışın,burda yazan insanların yüzlerini görün, ister benim gibi çok konuşun, ister bizim Yunus gibi az konuşup çok dinleyin beğenmezseniz bir daha gelmezsiniz kimse zorlamıyor yani Ben kendi adıma katıldığım ilk geziden beridir buraya yazdığıma ve katıldığıma çok memnunum, hatta niye daha önceden yazmamışım diye çok hayıflandım kendi kendime, motor almadan da gayet gelip tanışabilirmişim, hatta öylesi daha iyi oluyor, bir sürü farklı motor görüp, insanlarla konuşup iyi kötü yönlerini ilk elden duyuyorsunuz, forumdaki gibi honda hayat onda tarzı içi boş laflar değil, birebir kullanıcı yorumları duyuyorsunuz ki en doğrusu da bu bence.

Buraya yazan ya da okuyan herkese kapımız açık, gelmeden önce bir merhaba derseniz daha mantıklı olur bence ama çat kapı gelip, ondan sonra burdan yazmaya da başlayabilirsiniz bunun bir kuralı yok tabii ki. Yeter ki arada bir gelip de, "napıyonuz lan bebeler, ben de yeni geldim nerde toplaşıyonuz" tarzı mesajlarla giriş yapmayın, yaparsanız da insanlardan buna cevap vermesini beklemeyin. Önce bir tanışalım, sonra zamanla zaten rahatsız edici derecede samimi olabiliriz
    Bülenticiğim gene döktürmüşsün
    Bulent78 bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dönüş yolunda çok karanlığa kalmayacak şekilde gezeriz sorun yok.

gelecekler temkinli gelir zaten.

unutmadan, ruhsatınızı, bilimum ihtiyaç olabilecek şeyleri unutmayın. para cezanız veya MTV borcunuz varsa yatırın ( https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp )
    hele sigortanız yoksa aman diyim yaptırın 500 küsür TL oldu diye hatırlıyorum cezayı
    Sabahleyin sizden ricam 07.45 den evvel hareket etmeniz temiz bi şekilde Boluya varmanız...
    Saat 20.30 gibi hava karardığı düşünülüre sizi burdan en geç 18.30 gibi yolcu ederiz inşallah..
    Bu gezide yemek hariç beklemeyi az yapcaz...Genelde zamanımız yolda geçecek...Tabi istisnai yerlerde özel molalaımız olacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad, biz öncelikle ara yollardan geleceğimiz için ortalama hızımız molaların da eklenmesiyle baya düşük olacağını düşünüyorum, onun için oralarda çok fazla gezi noktası ayarlamayalım diye düşünüyorum...aladağ, abant ve gölcük yeterli olacaktır diye düşünüyorum...
    Gideceğimiz rotalar kesinlikle doyuracak hepimizi...Siz sağ salim gelin yeter...
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Sabahleyin sizden ricam 07.45 den evvel hareket etmeniz temiz bi şekilde Boluya varmanız...
    Saat 20.30 gibi hava karardığı düşünülüre sizi burdan en geç 18.30 gibi yolcu ederiz inşallah..
    evet, gezi saatini önceye almamız gerekli en geç 7:30 da çıkmamız lazım.

kalabalık oluyoruz iyice !

etkinlik saatini facebook tan da değiştireyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler