Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nebiçim öğrencisin olum sen! öğrenciliğin temelini çözememişsin hala, vizelere yenik düşme Umur!
    bırah yaw o hep öyle, hep bi ses var görüntü yok ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırah yaw o hep öyle, hep bi ses var görüntü yok ama
    Yok la öyle deme, adam kendini ispatladı kaç kere. Ama vizeler deyince asılıyor arka frene kerata...
    #sürenadam

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    UMURCAN IN VİZELERİ VAR...SYANUR VE MAKSELİ NE DİYOR BU İŞE ...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Nebiçim öğrencisin olum sen! öğrenciliğin temelini çözememişsin hala, vizelere yenik düşme Umur!
    La olm benim araştırmacı gazeteci kişiliğimi kışkırtma öğreniriz nasıl öğrenciydin vaktinde

Zaten uzattık bi yıl Bir yılda kalsın diye uğraşıyoruz işte
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UMURCAN IN VİZELERİ VAR...SYANUR VE MAKSELİ NE DİYOR BU İŞE ...
    7 Nisan'a kim öle kim kala, bişey diyemem şimdiden. Belki ufak çaplı bir arazi yapılabilir o vakitte.
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    7 Nisan'a kim öle kim kala, bişey diyemem şimdiden. Belki ufak çaplı bir arazi yapılabilir o vakitte.
    artı bir, belki o hafta sonu başka şehire gidebilirim, zaman yaklaşınca yazmak - söz almak daha iyi olur ganımca

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Bugün XJ6 mi,crf250L,NC700x mi diye kafayı yerken, kendi kendime bu işin uzmanına danış diyerek Okan Hocama telefonda bunların arasında tavsiye edeceği motosikleti sordum. Mantık çerçevesinde çirkin ördek yavrusu NC700x için kaporayı da bugün telefondan sonra verdim. Allah çok çok daha iyilerini ve hepinizin gönlünde yatan motosikleti sizlere nasip eder İnşaallah.Yreni motosiklet arayışında olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

Bu arada motosiklet arayışım sırasında yardımlarını esirgemeyen ve bıkmadan usanmadan her soruma cevap veren Okan Hocaya ayrı bir parantez açarak teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

Gelelim asıl konuya arkadaşlar siparişi siyah renk olarak verdim. (Teslim alırken belki beyaz hoşuma giderse ona dönebilirim .) NC700x için tavsiye edeceğiniz koruma demiri vs. gibi almam gereken aksesuar varsa marka modeli yazarsanız sevinirim. Birde neleri mutlaka almalıyım.
    Zira ben şimdiye kadar hiç NC700x forumu okumadım ve şimdi araştırmaya başlıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    zaferce, forewer, buberk ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün XJ6 mi,crf250L,NC700x mi diye kafayı yerken, kendi kendime bu işin uzmanına danış diyerek Okan Hocama telefonda bunların arasında tavsiye edeceği motosikleti sordum. Mantık çerçevesinde çirkin ördek yavrusu NC700x için kaporayı da bugün telefondan sonra verdim. Allah çok çok daha iyilerini ve hepinizin gönlünde yatan motosikleti sizlere nasip eder İnşaallah.Yreni motosiklet arayışında olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

Bu arada motosiklet arayışım sırasında yardımlarını esirgemeyen ve bıkmadan usanmadan her soruma cevap veren Okan Hocaya ayrı bir parantez açarak teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

Gelelim asıl konuya arkadaşlar siparişi siyah renk olarak verdim. (Teslim alırken belki beyaz hoşuma giderse ona dönebilirim .) NC700x için tavsiye edeceğiniz koruma demiri vs. gibi almam gereken aksesuar varsa marka modeli yazarsanız sevinirim. Birde neleri mutlaka almalıyım.
    Zira ben şimdiye kadar hiç NC700x forumu okumadım ve şimdi araştırmaya başlıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    abi hayırlı olsun inş.

beyaz güzeldir bi tur attırırsın artık şaka bi yana 2 sene civarı geçmek istediğim makinelerdendir kendisi galp galp
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun inş.

beyaz güzeldir bi tur attırırsın artık şaka bi yana 2 sene civarı geçmek istediğim makinelerdendir kendisi galp galp
    Mustafa ne demek benim motosiklet senin motosiklet emin ol.. İstediğin zaman anahtarı alabilirsin

Birde motosiklet trafik sigortası vs. için önereceğiniz yer var mı? Kasko yaptırmalımıyım evetse firma ve iletişim bilgileri nedir?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Mustafa ne demek benim motosiklet senin motosiklet emin ol.. İstediğin zaman anahtarı alabilirsin
    Birde motosiklet trafik sigortası vs. için önereceğiniz yer var mı? Kasko yaptırmalımıyım evetse firma ve iletişim bilgileri nedir?
    abi sigorta için (sigorta ana kuruluşlarından dolayı) firmalar farklı farklı fiyat söylüyorlar.

o yüzden, hepsiyle çalışan bir bayiye gidip en ucuzunu bulabilirsin ;)

kasko 20 000 + bir makine için olmalı diye düşünüyorum ama sen bilirsin ( benim tanıdık yok )
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @karapara abi ne yaptın, Hondanın en sorunlu motorunu almışsın yav... Yine de hayırlı olsun ama

Beyaz güzeldir abi, tercih senin zevk senin tabi. Gidebilirsen bir ara uğra, yan yana gör derim eğer orada varsa. Hatta birden kırmızıya bile kayabilir gönlün
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Abi daha bugün farklı bir sitede Yamaha xtz660 tenere mi yoksa nc700 mü topacında milletin yazdıklarını okurken aklıma geldin Allah var,
    dedimki almadı osman abi şu motoru ya hayırlısı diye
    Ama kalbim temizmiş bak sonunda almışssın hayırlı uğurlu olsun Osman abi Siyah da güzeldir bu arada ama beyazı daha bi güzeldir
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500

Abş hayırlı olsun, bütün seçenekler güzelmiş ama sen en uzun vadeli olanı almışsın sanırım
    Ben de renk olarak beyazı tavsiye ederim,
    Aksesuarda koruma demiri şart! tur camı; orjinal zaman içinde yetersiz kalırsa düşünülebilir, sis farı faydalı olabilir, Yanlız çanta demiri ve üçlü çanta seti çok astronomik fiyatlı, şahsen ben o kadar para verirmiydim bilmiyorum yan bilmemne çıtası tarzı fuzuli aksesuarları ise pek mantıklı bulmuyorum açıkçası, belki motoru 2 sene kullandıktan sonra "üstüne illaki birşey takayım" diye sonradan eklenebilecek şeyler...
    karapara bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı uğurlu olsun abi, Güle güle kazasız belasız kullan

Bir topcase sana baklavaları taşımada oldukça yardımcı olur diye düşünüyorum
    karapara, Redmoon ve Soykan67 bunu beğendiler.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi, Güle güle kazasız belasız kullan

Bir topcase sana baklavaları taşımada oldukça yardımcı olur diye düşünüyorum
    Vaaaay, çakal. Aklımdan tamamen çıkmıştı bak İşte görmek istediğimiz öğrenci profili, ve AMANSIZ !
    umurcan ve Soykan67 bunu beğendiler.
    #sürenadam

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR

Kesinlikle çok güzel ve doğru bir seçim. Uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabileceğin bir araç. Kullananlar da çok memnun, hiçbir olumsuz görüş okumadım topic'de. Yakıt konusunda ise ne kadar zorlarsan zorla 4,5 lt/100 km'den fazla yakmadığını okudum. Ayrıca benzin deposu yerinde bulunan bagaj hacmi geniş ve çok kullanışlı. Benzin deposu ise selenin altına alınmış. Ağırlık merkezi aşağıda, son derece kıvrak, keyif veren bir makine. Her şeyden (cross, enduro, cadde, touring) birazı olan ve aklımın arada kaydığı bir araç. Çok keyifle bineceğini düşünüyorum, hayırlı olsun, kazasız belasız kullan.
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    NC-700X yaklaşık aksusuar fiyatları;

- Motor Koruma ( 150€)
    - Tur Camı ( 80€ )
    - Çanta Demiri ( 80€ )
    - Çanta Tablası ( 40€ )
    - Givi 52 lt Çanta ( 320€ )
    karapara bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Abi hayırlı uğurlu olsun, toplantıdayım baktım hayırlı olsunlar havada uçuşuyo, heyecan yaptım birden, güle güle bin inşallah, darısı başımıza
    karapara bunu beğendi.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben de X-Max 250'yi bugün teslim alıp 25 km kadar bir sürüşle eve götürdüm. sonra üstünü örtüp arabaya binip kös kös işe gittim

Küçük bir sorum olacak, pantolon ve bot alamadım henüz. Pantolon detaylı bakmadığımdan alamadım ama, bot uğradığım hiç bir yerde (motomax, efe honda, yamaha baydar, ulusan motor) bana uygun güzel bir alternatif yoktu. Çizme şeklinde touring modellerden almayı planlıyorum örneğin: http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu1161.html.

Yalnız denemeden almak istemediğimden online sipariş vermiyorum, en kısa zamanda botlanmam lazim, yukarıda yazdıklarım dışında önerebileceğiniz, tercihen bol ürün bulunan bir aksesuar mağazası var mı acaba Ankara'da?

facebook grubunu takip ediyorum, haftasonuna bir buluşma olursa (veya eskisi gibi çarşamba vb gibi bir gün sabit buluşma konursa) sizlerle tanışabilmek dileğiyle.
    makseli, karapara ve nezih77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de X-Max 250'yi bugün teslim alıp 25 km kadar bir sürüşle eve götürdüm. sonra üstünü örtüp arabaya binip kös kös işe gittim

Küçük bir sorum olacak, pantolon ve bot alamadım henüz. Pantolon detaylı bakmadığımdan alamadım ama, bot uğradığım hiç bir yerde (motomax, efe honda, yamaha baydar, ulusan motor) bana uygun güzel bir alternatif yoktu. Çizme şeklinde touring modellerden almayı planlıyorum örneğin: http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu1161.html.

Yalnız denemeden almak istemediğimden online sipariş vermiyorum, en kısa zamanda botlanmam lazim, yukarıda yazdıklarım dışında önerebileceğiniz, tercihen bol ürün bulunan bir aksesuar mağazası var mı acaba Ankara'da?

facebook grubunu takip ediyorum, haftasonuna bir buluşma olursa (veya eskisi gibi çarşamba vb gibi bir gün sabit buluşma konursa) sizlerle tanışabilmek dileğiyle.
    Hayırlı olsun, motorun baklavasını yemeden bırakmazlar yanlız uyandırayım
    Live to Ride, Ride to Live...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler