Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şaşmaz a gidip geldim, yollar kuru çok güzel de ellerim mahvoldu, baya soğuk hava.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    Bende bikac tur attim kizilay civari eller cok üşüyor onun disinda no problem...bu arada benim oğlan satılıkta kulaginizin bi köşesinde dursun

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım öyle kağıt tutmayla olmaz o işler.
    motoru yukarı attık, yapacak çok iş var.
    amörsör körükleri değişecek, bana tecrübeli biri lazım.
    .
    Anlasildi merkez tamam...
    Flashor isine benzemesinn??
    ANGARAJ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlasildi merkez tamam...
    Flashor isine benzemesinn??
    mümkünse benzemesin

bide sende varsa şu sinyalin kırıksızı,
    ondan lazım yigenim.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Daha önce modüler garaj maliyetinden bahsedilmişti forumda gezinirken gözüme takıldı ilgilenen arkadaşlar için paylaşıyım ;
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motorum için şu garajın aynısından yapmaya karar vermiştim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74811486/detay
    demir iskeleti bitti bana maliyeti 45 lira oldu,o da yalnızca demir parası,o demirin üstüne örtecek branda kaldı tek eksiğim ama bulunduğum yer ilçe olduğundan hiçbir yerde bulamadım böyle bir branda artık şehir merkezine ne zaman gidersem o zaman alırım brandamı ve garajımı tamamlarım
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce modüler garaj maliyetinden bahsedilmişti forumda gezinirken gözüme takıldı ilgilenen arkadaşlar için paylaşıyım ;
    Keşke o Sport Cruiser'e yapmayaymış onu.
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    İyi, güzel, hoşta, burada bu konu konuşulduğunda güvenlik de ön plandaydı. Bu bence biraz gereksiz olmuş. Ama hiç yoktan iyidir tabi.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alet adamında dediği gibi branda niyetine...üzerine az bir masrafla koç gibi demir kafes ve sac ya da osb kaplama yapılabiliyo...

bu arada yarınki çiğ köfte organizasyonu için facebook olmayanlara buradan duyuralım...hüseyin abi ya da yunus uygun görürse telefonunu paylaşabilir burda...

yarın saat 14:00 da, facebook grubunda paylaşıldığı için buraya da koyuyorum...

http://harita.yandex.com.tr/?text=T%...16&l=map%2Cmap

Forumdan Uzaklaştırıldı
    slm,benim motorun ilanı arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6811160/detay/

Motosikleti
    tracer 900
    30 kasımda "yurtdışına sevkedildi" bilgisi aldığım amerikadan sipariş ettiğim ürün takip ekranında halen ülkeye giriş yapmadı görünüyor...pazartesi p.i.m e gidip soracam bakayım, iki hafta önce sorudğumda yılbaşı falan dediler ama yetti artık...şerefsizler kayıp mı etti nedir...

kayıtlı posta olduğu için sigortadan satıcının parasını bana ödemesi gerekmiyor mu?

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Selam motosiklet camiası bi süredir bunlar üzerinde ugraşıyordum ve ensonunda bitirdim ve az önce montajını yaparak sizlerinde begenisine sunmaya karar verdim yorumlarınızı bekliyorum tamamen el yapımıdır :D Elcikler pek hoş olmadı ama motor koruması fena degil gibi biraz yamuk montaj oldu ama daha sonra onları düzeltirim die düşünüyorum En son cıkan resmin benimle alakası yoktur

makseli bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Vayy Faruk Abi çalışıyomuş da haberimiz yokmuş be. ELcik korumalar tamamen el yapımı sanırsam, biraz tipsiz duruyor Ama fonksiyonelliğine bakmak lazım, tipi beğenmezsen değiştirirsin ilerde nolcak, koruma demirleri süper olmuş, artık fırlat makineyi sağa sola bişi olmaz Dikkatimi çeken, mesela ER-5 de de böyle koruma demiri var, hatta orjinal koruma demiri. Seninkinden farkı makineye daha yakın olması, sende demirler ER-5 e göre daha açıkta duruyor, eğer aralardan geçmene problem olacak bir açıklık değilse hiç sorun değil bence, güle güle düşürebilirsin motorunu abi Artık koruması var Eline sağlıkk.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy Faruk Abi çalışıyomuş da haberimiz yokmuş be. ELcik korumalar tamamen el yapımı sanırsam, biraz tipsiz duruyor Ama fonksiyonelliğine bakmak lazım, tipi beğenmezsen değiştirirsin ilerde nolcak, koruma demirleri süper olmuş, artık fırlat makineyi sağa sola bişi olmaz Dikkatimi çeken, mesela ER-5 de de böyle koruma demiri var, hatta orjinal koruma demiri. Seninkinden farkı makineye daha yakın olması, sende demirler ER-5 e göre daha açıkta duruyor, eğer aralardan geçmene problem olacak bir açıklık değilse hiç sorun değil bence, güle güle düşürebilirsin motorunu abi Artık koruması var Eline sağlıkk.
    Saolasın bülentcim evet elcikte koruma demirinide kendim yapmaya calıştım.Acık olmasını birazda ben istedim gidondan daha icte kaldıgı icin pek ara gecişlerde engel olacagını sanmıyorum motor şu an istirhaatte oldugu icin deneme imkanım olmadı elcıkler icinde bi iyilik düşünüyorum güzel yorumun icinde ayrıca teşekkürler

Motosikleti
    tracer 900
    Yarın bilkentte yapılcak olan barkın bayoğlu etkinliğine katılcak olanlar var mı

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bilkentte yapılcak olan barkın bayoğlu etkinliğine katılcak olanlar var mı
    bakınız : http://www.facebook.com/events/18787...context=create

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Faruk abi motor koruma demiri çok güzel olmuş eline sağlık. Mesafede tam kararında görünüyor. Düşme anında ayağını ezilmeden korur sanıyorum. Elcikler estetik açıdan biraz şey gibi biraz hımm siz türkler nasıl diyor..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    250 cc custom
    abi objektif olmak gerekirse elcik korumalar bayaa bildiğin tofaş aynası gibi duruyo yav ama önemli olan işlevi tabi.
    erro bunu beğendi.
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    tracer 900
    abi motor korumada sıkıntı yok...diğeri elcik koruma değil de daha çok kol ya da vücut koruma gibi...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Gecenin şu saatinde izlemeyecektim...

https://www.youtube.com/watch?v=kO89Mgrr7rA

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şaşmaz a gidip geldim, yollar kuru çok güzel de ellerim mahvoldu, baya soğuk hava.
    Bir eldiven ben sana hediye edicem valla, içim kıyılıyor her seferinde....
    Wozy bunu beğendi.
    #sürenadam

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen bana bi vosvos bul yav; 73-74, kaportası boyası önemli değil, çürük olsa da olur, yeter ki alt sacı sağlam olsun. Alıp toplayacağım yavaş yavaş

Abiler, arkadaşlar; Mahallenizde, sokağınızda veya gelip geçerken gördüğünüz terk edilmiş bir vos görüyorsanız veyahut satan, satmayı düşünen tanıdığınız var ise haber verirseniz çok memnun olurum. 73-74model arıyorum, ayırt etmesi de çok kolay, bu modellerin plastik ön göğüsü oluyor, bundan eskilerinde göğüs yok direk şasede torpido falan.

Max bütçem 3,5-4 bin lira.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler