Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bende ilk bakışta fotolardaki kızları falan görünce dalga geçiyolar sandım. Yorumları falan okudum kimse de dememiş "aga bu nedir?"

Piston Sarmış Hayatıma Sekman Atsan ne Fayda, Seven bu gönül randuman vermiyor Tofaşk'' dan Başkasına...!!
    umurcan, Satharian ve _Boreas_ bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://clearwaterlights.com/products2_pp.html burdakilere bakın bunlar gayet iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

http://www.alibaba.com/product-gs/62...ing_light.html gerçi en az 10 parça sipariş etmelisin diyor ama birleşilse birşeyler olur bence 3-4 motosiklete
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah ını seven üstüme toprak atsın...

http://www.facebook.com/ToFAsKizLaR/photos_stream

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

zenon kaç para bi alımı takımı vs..

abi o montu alırsan başka marka motor alamazsın sonra, riskli bi hareket...
    taktıracagım zaman herkeze söyledim zenon alacam 200 tl çifti yarı yarıya takalım dedim kimseden ses çıkmadı ben 100 tl ye hallettim isteyen olursa arkadaşa sorarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://clearwaterlights.com/products2_pp.html burdakilere bakın bunlar gayet iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

http://www.alibaba.com/product-gs/62...ing_light.html gerçi en az 10 parça sipariş etmelisin diyor ama birleşilse birşeyler olur bence 3-4 motosiklete
    alibaba, aliexpress'in toptan hali orada tek satılıyor.
    http://www.aliexpress.com/item/Smoke...667718207.html
    http://www.aliexpress.com/item/12w-1...616380681.html
    gibi bakının siteye çok şey var
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bir tane h7 philips 4300k var, mercek taktırmayı düşünen varsa verebilirim.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Kahvaltıdan sonra buyrun size bir rota;
    mengen konağının önünden düz devam yakacık köyünü geçtikten sonra yaklaşık 16 km kadar bol virajlı yolda sürerek güvenç göletine gelirsiniz.göl kenarında mola verip sohbet edersiniz.ordan yukardaki sürsefa koruluğuna çıkar orman havası alırsınız tavsiye ederim.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahvaltıdan sonra buyrun size bir rota;
    mengen konağının önünden düz devam yakacık köyünü geçtikten sonra yaklaşık 16 km kadar bol virajlı yolda sürerek güvenç göletine gelirsiniz.göl kenarında mola verip sohbet edersiniz.ordan yukardaki sürsefa koruluğuna çıkar orman havası alırsınız tavsiye ederim.
    Hemde yakın, neden olmasın

Bu arada şu mont acayip güzel ya, bana nedense çokta ucuz geldi Suni deridir kesin ama az biraz kaliteli midir? Almayı düşünüyorumda.

http://www.aliexpress.com/item/Overa...542647898.html
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    biz volkanla turlamaya çıkıyoruz ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

ozanla .wozy. çıkıyoruz . bilginize.volkan beni andı.
    Wozy bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz volkanla turlamaya çıkıyoruz ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

ozanla .wozy. çıkıyoruz . bilginize.volkan beni andı.
    Ne tarafa?

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk bakışta fotolardaki kızları falan görünce dalga geçiyolar sandım. Yorumları falan okudum kimse de dememiş "aga bu nedir?"

Piston Sarmış Hayatıma Sekman Atsan ne Fayda, Seven bu gönül randuman vermiyor Tofaşk'' dan Başkasına...!!
    Biz yıllarca boşuna başka arabalara binmişiz, olay şahindeymiş arkadaş, vay vay!..

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tarafa?
    Hocam mesajı motoesiklet başında cepten yazmıştım. İMesajınızı dönünce gördüm. İncek vs. yaptık döndük. Bu arada Rider'a uğradık. Yarın sabah Rider (KTM vs. satan yer) TM,HT,KTM'lerin 125 ve 250cc Cross,enduro ve super moto test sürüşleri yaptıracaklarmış. öğlene doğru da test sürüşüne ballıkpınar köyünde devam edeceklermiş. Meraklılarına duyrulur. Kahvaltıdan sonra sanki deneme sürüşüne gidilebilir.
    Bu arada Ozan sohbet ve sürüş keyifliydi, teşekkürler.
    makseli, erro ve Wozy bunu beğendiler.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Yarın kaçta nerede buluşuluyor?

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Kahvaltıyı diyorsan 8:30'da kafesten çıkılıyor yola
    Heil Spellcheck

Yarın ki Plan komple nedir?

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın ki Plan komple nedir?
    Yarın herkes toplanıyor, kahvaltı, baklava çay muhabbetinden sonra sana komple dalıyoruz Lütfücüm Olm yazdı ya millet face de yemekten sonra gezisi diye, orda kahvaltıda netleştiririz durumumuzu işte sen hele bi gel, biz hele bi sana dalalım da
    _Boreas_ ve buberk bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Slm arkadaşlar, ailevi sebebten ötürü motorumu satacağım. 2012 model gt250 comet 10.600 km de.Almak isteyen arkadaşlara duyrulur.Branda,disk kilidi,zincir kilit, L beden ls2 kask, L beden İİCON kırmızı siyah korumalı deri mont,prosev L beden siyah 3 katlı mont, Dizlik,DIFI eldiven yazlık ve kışlık, Kushitani deri pantolon,4rider full body armor yanında verilecektir.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar, ailevi sebebten ötürü motorumu satacağım. 2012 model gt250 comet 10.600 km de.Almak isteyen arkadaşlara duyrulur.Branda,disk kilidi,zincir kilit, L beden ls2 kask, L beden İİCON kırmızı siyah korumalı deri mont,prosev L beden siyah 3 katlı mont, Dizlik,DIFI eldiven yazlık ve kışlık, Kushitani deri pantolon,4rider full body armor yanında verilecektir.
    Ceketi ayrı satarsan alabilirim çünkü ceketim yok malesef

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..

ii akşamlar abi nedir günahı motorunun gökde ararken yerde buldum..
    AnGaRaJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın herkes toplanıyor, kahvaltı, baklava çay muhabbetinden sonra sana komple dalıyoruz Lütfücüm Olm yazdı ya millet face de yemekten sonra gezisi diye, orda kahvaltıda netleştiririz durumumuzu işte sen hele bi gel, biz hele bi sana dalalım da
    adamın face i yok olum ona iyi davran

sen malzemeleri ayrı sat bence...ilgi çekici ürünler var..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam mesajı motoesiklet başında cepten yazmıştım. İMesajınızı dönünce gördüm. İncek vs. yaptık döndük. Bu arada Rider'a uğradık. Yarın sabah Rider (KTM vs. satan yer) TM,HT,KTM'lerin 125 ve 250cc Cross,enduro ve super moto test sürüşleri yaptıracaklarmış. öğlene doğru da test sürüşüne ballıkpınar köyünde devam edeceklermiş. Meraklılarına duyrulur. Kahvaltıdan sonra sanki deneme sürüşüne gidilebilir.
    Bu arada Ozan sohbet ve sürüş keyifliydi, teşekkürler.
    Hay ben şansımı ......

Şaka gibi şerefsizim
    Ben ne zaman şehirdışına çıksam ya test sürüşü ya toplaşma vs oluyor..
    Dahada davosa gelmem!!
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay ben şansımı ......

Şaka gibi şerefsizim
    Ben ne zaman şehirdışına çıksam ya test sürüşü ya toplaşma vs oluyor..
    Dahada davosa gelmem!!
    valla şehir dışına çıktığına değse benim de içim yanmayacak...

bu arada bu "negadada" güzel bişeydir ya...

http://www.youtube.com/watch?v=FF1Rmn3b1QQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler