Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

çok teşekkür ederim sevgili septimus allah hepimizi korusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize kucak dolusu sevgiler selamlar ben hüseyin Birinci
    15.10.2010 tarihinde akşam saat 17:00 sularında ankara gmk bulvarı 137 numara önünde çok kötü bir kaza geçirdim
    en sağ şeritte ilerlerken yolun sağında bir kişinin taksi çağırmak için parmağını kaldırması sonucu solumdan geçen bir taksi hiç bir sinyal vermeden önümü kesecek şekilde aniden durdu taksiye orta kapısından hafif vurarak yolun sağ tarafına savruldum ve trafik levhasına göğüs ve kalça bölümümü çarptım çarptığım levha kaldırım taşıyla birlikte sökülerek taksiyi çağıran kişiye çarpmış olay yerinde ayakta teadavi edilerek evine gitmiş arkamdaki artçı arkadaşımın sadece ayağında bir kırığı vardı oda alçıya alınarak evine gönderildi ben ise maalesef yapılan ilk tomografi sonuçlarında şiddetli iç kanama ve kaval kemiğimden dışarı çıkan kemik yüzünden aşırı derecede kan kaybetmiştim bilincim yarı kapalı olarak numune acile kaldırıldım kalça kemiğimde hiç sağlam kemik kalmamış 20 cm kadar bi platin takıldı kaval kemiğimde ise 5 tane parçalı kırık olduğu için dizkapağımdan ayak bileğime kadar platin konuldu ayak tarak kemiğimde ise 4 tane kırık tespit edildi 5 günlük ölüm kalım savaşı sonucunda 10 ünite kan nakli oldu iç kanama kesildiği anda ameliyata hazır hale gelmiştim ayın 21inde sabah 8:30 da ameliyata alındım saat 13:30 da çıktım 5 saatlik ameliyatın sonucunda odama alındım ve bu gün itibariyle taburcu olarak eve geldim
    bu zaman zarfında benden dualarını ve kanlarını esirgemeyen çok değerli dostlarıma aslında kan kardeşlerime

GaCCaLL YUNUS kardeşime

sevgili ŞADAN ağabeyime

nickini bilmediğim fakat güzel yürekli mavi gözlü yakışıklı kardeşim BARIŞa

sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum iyiki varsınız sayenizde hayattayım allah hepinizi korusun tekeriniz daima düz bassın teşekkürler

çok büyük geçmiş olsun, tekrar motosiklet sürer misiniz bilmem ama, cidden ağır bir kaza olmuş... Allah tekrarını yaşatmasın...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

çok teşekkürler...
    eğer bir mucize olurda ayağa kalkabilirsem ilk yapacağım iş harley davidson almak olacak

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    çok teşekkürler...
    eğer bir mucize olurda ayağa kalkabilirsem ilk yapacağım iş harley davidson almak olacak
    geçmiş olsun umarım bir an evvel eski sağlığınıza kavuşursunuz.

Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun umarım bir an evvel eski sağlığınıza kavuşursunuz.
    çok teşekkür ederim inşallah

Çok geçmiş olsun.. En kısa sürede eski sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.. Umarım kazasız belasız bir ömür kullanırsınız motosikletinizi : )

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    çok geçmiş olsun. umarım en yakın zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz.

Alıntı BeALZeBuB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.. En kısa sürede eski sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.. Umarım kazasız belasız bir ömür kullanırsınız motosikletinizi : )
    teşekkürler umarım hepimiz kazasız belasız kullanırız

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun. umarım en yakın zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz.
    çok teşekkürler inşallah

Motosikleti
    250 mct
    Çok ama çok geçmiş olsun arkadaşım umarım en kısa zamanda tamamen toparlanmış bir şekilde yollarda olursun inşallah ve bir daha böyle bir durum yaşamazsın.

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Geçmiş olsun. Sağlığına kavuşman dileğiyle.. Allah herkesi kazadan, beladan korusun.

Büyük geçmiş olsun. Son kazanız olması dileğiyle.
    Allah'tan acil şifalar dilerim...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

iyi dilekleriniz ve destekleriniz için sonsuz teşekkürler arkadaşlar bilin ki bir gün ayağa kalkabilirsem bu sizlerden aldığım moral sayesinde olacak

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    abi büyük geçmiş olsun sabır ve şifalar diliyorum...

arkadaşlar iş dolayısıyla İstanbul'a taşınıyorum ,zaten motorun da satış ilanını koymuştum,tanışıklığımız olan/olmayan tüm Ankaralı arkadaşlar hakkınızı helal edin dostluğunuzdan arkadaşlığınızdan büyük keyif aldım onur duydum inşallah bundan sonra ki kısa süreli ziyaretlerimde görüşme imkanımız olur artçılık yaparım sizeAnkara size emanet...gözüme bişey kaçtı sanırım ben bi çıkarayım Allah'a emanet olun eyvallah...

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    sevgili kardeşim tekrardan çok büyük geçmiş olsun taburcu olduğunu şimdi burdan öğrendim yarın öğleden sonra o tarafa gelecektim sanada uğrayacaktım ama kısmet değilmiş neyseki evdesin artık internetten çıkmazsın hüseyinim, harley alacaksan da beraber alalım bende tarz bir şey düşünüyorum en azından gv250 hyosung olabilir

arzu edersen evede bekleriz ağabeyim ilginden dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim evde olmak gibisi yokmuş valla alacağım tabi şadan ağabeyim bizden değerlimi bir daha mı geleceğiz dünyaya hayat gerçekten çok kısa ve süprizlerle dolu onun için artık daha dolu dolu yaşayacağım

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi büyük geçmiş olsun sabır ve şifalar diliyorum...

arkadaşlar iş dolayısıyla İstanbul'a taşınıyorum ,zaten motorun da satış ilanını koymuştum,tanışıklığımız olan/olmayan tüm Ankaralı arkadaşlar hakkınızı helal edin dostluğunuzdan arkadaşlığınızdan büyük keyif aldım onur duydum inşallah bundan sonra ki kısa süreli ziyaretlerimde görüşme imkanımız olur artçılık yaparım sizeAnkara size emanet...gözüme bişey kaçtı sanırım ben bi çıkarayım Allah'a emanet olun eyvallah...
    Kendine iyi bak turgay hocam. uzakta olsanda bağlantıları koparmayalım

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Hüseyin çok geçmiş olsun... Çok dikkatli olsan da öküzün birisi önüne kırınca yapacak hiçbir şeyin yok.

Kaza anında hızını hatırlıyor musun? Ve taksici olaydan sonra ne yaptı? Mutlaka dava et adamı, arkasını bırakma olayın.. Sigorta şirketinin sana yüklü bir tazminat ödemesi lazım.. Para için değil, örnek olması için..
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    çok teşekkürler...

Hüseyin abi tekrardan aramıza hoşgeldin seni en yakın zamanda aramıza tekrardan görmeyi istiyoruz zaten ki kendinde motosikletten vazgeçmeyeceğini daha ilk ziyarete geldiğimizde de söylemiştin umarım bir an önce iyileşirsin

Müdür ne yaptın sen ya? istanbula mı gidiyorsun? hadi hayırlı mubarek olsun öleyse umarım beklediğinden daha iyi bir iş hayatın olur

[QUOTE=GaCCaLL;2190833]Hüseyin abi tekrardan aramıza hoşgeldin seni en yakın zamanda aramıza tekrardan görmeyi istiyoruz zaten ki kendinde motosikletten vazgeçmeyeceğini daha ilk ziyarete geldiğimizde de söylemiştin umarım bir an önce iyileşirsin

sağolasın sevgili kankardeşim sizlerin sayesinde hayattayım motosikletten anca öldükten sonra vaz geçerim hayat tarzı değilmi bi ayağa kalkarsam ilk işim aranıza yeni makinamla dönmek olacak

Hüseyin çok geçmiş olsun... Çok dikkatli olsan da öküzün birisi önüne kırınca yapacak hiçbir şeyin yok.

Kaza anında hızını hatırlıyor musun? Ve taksici olaydan sonra ne yaptı? Mutlaka dava et adamı, arkasını bırakma olayın.. Sigorta şirketinin sana yüklü bir tazminat ödemesi lazım.. Para için değil, örnek olması için..

sağolasın serdar kardeşim çok teşekkür ederim haklısın iki ayaklı bi öküze denk geldim
    hızım çok değildi sanırım 50falandı yanıma geldi yağmur yağıyordu üzerime şemsiye tuttu bende bağırdım kazanacağın en fazla 20 lira değdimi hayatımızı kararttığına dedim haklısın kardeş dedi sonra git yanımdan diye bağırdım sonrada birdaha görmedim ne aradı nede hastaneye geldi ses seda yok şikayetçi olduk perşembe günü avukatım gelecek görüşerek davayı başlatacağız aslında parada şu esnada çok önemli çünkü tek ben çalışıyordum şimdi oda yok kartlar patladı durum vaziyet berbat 6 hafta hiç kımıldamamam gerekiyor sonrasıda meçhul allah büyüktür

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    tarık,yunus sağolun beyler irtibat kopmaz ,bu sayfa hep takibimde olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler