Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur gaza yüklendiğinde sürekli tekere mi geliyor motor yoksa ben mi öyle anladım görüntüden ?
    TC 1-2-3 ve 4'teyken kalkiyor Turgay. Ama 5. ve 6. seviyede teker yerden kesilmiyor, sadece ivmelenme ile amortisorler aciliyor
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bu superbikeları zaptetmek cidden zor olsa gerek , korkunç bir ivme.
    ejlover bunu beğendi.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Çok çılgın be Uğur Abi

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu superbikeları zaptetmek cidden zor olsa gerek , korkunç bir ivme.
    Oyle aynen. O yuzden rodajini yapmak faydali oluyor sindire sindire alismak acisindan. Ama asil tehlike alistiktan sonra basliyor. Insan hizi hissetmiyor cok kisa sure sonra.. Kontrol etmek sart bilegi

Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çılgın be Uğur Abi
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

aykutcalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb650f
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyle aynen. O yuzden rodajini yapmak faydali oluyor sindire sindire alismak acisindan. Ama asil tehlike alistiktan sonra basliyor. Insan hizi hissetmiyor cok kisa sure sonra.. Kontrol etmek sart bilegi

bileğine kuvvet be abi benimkiler bile çok ağrıyo bazen
    ejlover bunu beğendi.

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    geç kaldık ama kusura bakmayın..tekrar geçmiş olsun..allah kimseye kaza bela vermesin..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı aykutcalis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bileğine kuvvet be abi benimkiler bile çok ağrıyo bazen
    Agri derken?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    TC'de neymiş yahu :D Kapat gitsin alayını, çevir bileği =))

Şaka maka bazen ihtiyaç hissediyor insan.
    Gerçi lastiklerde baya önemli, Diablo Rosso Corsalar başlı başına Traction Control gibi , ısındıktan sonra hasta bir tutuşları var. Bu lastiklerini bitirdikten sonra bir set DRC almanı şiddetle tavsiye ederim Uğur =)
    ejlover bunu beğendi.
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Motosikleti
    Hyosung gv250
    ne bu ya,300 bile görmüyormu neŞaka bir tarafa Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    ejlover bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yaa ben de 300 gorucez diye actim videoyu ama nerdeee, 299 da takili kaliyor alet, jaopnlar nasil yaptiysa, en son nefesini 299 da veriyor demek ki Kandirdin bizi Ugurr

Lan olm Ankara bebeleri dicem simdi hepinize ayip olacak, nerdesiniz, napiyosunuz, hicbirinizden ses seda cikmiyo, yoksa beni ekip hepiniz Yunus yallisiylan beraber tatile mi ciktiniz lan, valla olur olur beklerim Ankara Holding a.s. den havalar uzatmalari oynuyo farkindasiniz di mi? hadi Koray in bahanesi var, ee geri kalan arkadaslar motoru paketleyip kaldirdiniz heralde.
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben de 300 gorucez diye actim videoyu ama nerdeee, 299 da takili kaliyor alet, jaopnlar nasil yaptiysa, en son nefesini 299 da veriyor demek ki Kandirdin bizi Ugurr

Lan olm Ankara bebeleri dicem simdi hepinize ayip olacak, nerdesiniz, napiyosunuz, hicbirinizden ses seda cikmiyo, yoksa beni ekip hepiniz Yunus yallisiylan beraber tatile mi ciktiniz lan, valla olur olur beklerim Ankara Holding a.s. den havalar uzatmalari oynuyo farkindasiniz di mi? hadi Koray in bahanesi var, ee geri kalan arkadaslar motoru paketleyip kaldirdiniz heralde.
    hacı dün ben 1 saat çıktım dolaştım..şans eseri forumdan varuna kod adlı arkadaşla tanıştık...sonra tekrar eve yollanmak zorunda kaldım, yoksa kendisinin çay davetini geri çevirirken üzüldüm...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar lütfen kasksız motora binmeyelim ve kask da öyle göstermelik birşey olmasın!!!

ejlover, nezih77, Varuna ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lütfen kasksız motora binmeyelim ve kask da öyle göstermelik birşey olmasın!!!

http://imageshack.us/a/img94/3845/fotoraf1351.jpg
    http://imageshack.us/a/img542/1188/fotoraf1352.jpg
    vay anasını yaw...bu arada olayı hatırlıyon mu koray, neden düştüğünü bir de?

hafta içi motora pek sık binmiyodun, bir de yağmurluydu o gün...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport

http://imageshack.us/a/img94/3845/fotoraf1351.jpg
    http://imageshack.us/a/img542/1188/fotoraf1352.jpg
    Bu mesajı ciddiye alın arkadaşlar , Koray kaza yaptığında hızı gayet düşüktü motorunda neredeyse hiç hasar yok ama buna karşın kaskın durumu ve Korayın kaza sonrası yaşadığı sıkıntılar da ortada . Allah korusun Koray bu kazayı kasksız yapsaydı elimizde bir adet sapasağlam motor ve birde mezartaşı olurdu. Koray sadece asfalta düşmüş ne bir direğe nede ağaca çarpmamış yada bir başka araç ona çarpmamış sadece ve sadece asfaltın etkisi bu kadar gerisini siz düşünün.

Bu işin şakası yok

Sevgilerimle
    yolcu114, Redmoon ve ejlover bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı eftall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geç kaldık ama kusura bakmayın..tekrar geçmiş olsun..allah kimseye kaza bela vermesin..
    Hani nerelerdesin yav, kayboldun resmen...

@bülent;

Valla biz dün trgy ile buluştuk. Gezdik tozduk, böyle nasıl eğlendik anlatamam... Seni de arayalım mı diye düşündük, sonra dedik napcaz titreşimli motoru, bizi bozar, öyle arkandan konuşa konuşa gezmeye devam ettik hacı

@koray

Tekrara geçmiş olsun, kask çok iyi görevini yerine getirmiş gibi duruyor. Allah beterinden saklasın...
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Olayı malesef hatırlayamıyorum, fakat muhtemelen anormal bir durum yüzünden olmamış, bayır yukarı çıkan ve sola dönen bir yolda manevra yaparken motor beklenmedik bir şekilde kayıyor ve soluna yatıyor, ben de sertçe asfalta çarpıyor ve bilincimi kaybediyorum, en azından aşağı yukarı durum bu, sonradan bilincim açılsa da bulanık hatırlıyorum pek çok şeyi, Okan abinin dediği çok doğru, eğer kaskım olmasaydı şu an cenaze sayfama taziye yazıyor olabilirdiniz! Aman diyim!!!

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Olayı malesef hatırlayamıyorum, fakat muhtemelen anormal bir durum yüzünden olmamış, bayır yukarı çıkan ve sola dönen bir yolda manevra yaparken motor beklenmedik bir şekilde kayıyor ve soluna yatıyor, ben de sertçe asfalta çarpıyor ve bilincimi kaybediyorum, en azından aşağı yukarı durum bu, sonradan bilincim açılsa da bulanık hatırlıyorum pek çok şeyi, Okan abinin dediği çok doğru, eğer kaskım olmasaydı şu an cenaze sayfama taziye yazıyor olabilirdiniz! Aman diyim!!!
    Koray bu çeneden açılır kasktı değil mi en azından çeneden açılmamış ucuz atlatmışsın.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyler başka bir konuda şu videoyu gördüm de, motorlar bukadar suyun içine girince, kalınca felan nasıl oluyor da hava filtre ve kutusuna su dolmuyor girmiyor ? Giriyorsa bile nasıl hemen tahliye ediliyor ? Yani karbüratöre su gitmemesi için nasıl bir sistemleri var anlamış değilim.

http://www.youtube.com/watch?gl=TR&v=7M1piWiuYcE
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani nerelerdesin yav, kayboldun resmen...

@bülent;

Valla biz dün trgy ile buluştuk. Gezdik tozduk, böyle nasıl eğlendik anlatamam... Seni de arayalım mı diye düşündük, sonra dedik napcaz titreşimli motoru, bizi bozar, öyle arkandan konuşa konuşa gezmeye devam ettik hacı

@koray

Tekrara geçmiş olsun, kask çok iyi görevini yerine getirmiş gibi duruyor. Allah beterinden saklasın...
    Ah ulan ahh, ben iki lokma yerken bile siz aç insanları düşünürken, motorla iş için gezdiğimde bile şimdi bizi açlar da olaydı derken , arkamdan çevrilen dolaplar böyle dönüyor demek ki. Neyse elbeeeeet birgünnnnnnn görüşeceğizzzz şarkısıyla size cevap vermek istiyorum.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulan ahh, ben iki lokma yerken bile siz aç insanları düşünürken, motorla iş için gezdiğimde bile şimdi bizi açlar da olaydı derken , arkamdan çevrilen dolaplar böyle dönüyor demek ki. Neyse elbeeeeet birgünnnnnnn görüşeceğizzzz şarkısıyla size cevap vermek istiyorum.
    Lan yok okadar da değil hani, akşama karnımız acıktı mesela biyerlerde bişeyler yedik. Bak ozaman aklımıza geldin, dedik bülent kimbilir şimdi ne yapıyodur dedik, yazık dedik... titreşime almıştır motoru dedik, sonra vurduk kadehleri bastık kahkahayı
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler