Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitilebildiniz mi lo?

Serhat Hodja Say's:
    Eğitim Cehaleti alır Eşşeklik Baki kalır....

Alıntı gmsi61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Cumalar arkadaşlar. Ben Yunus foruma yeni üye oldum. Daha önce Kızılcahamam ve Eskişehir organizasyonuna katılmıştım.
    OOoooo Adaş hoşgeldin
    Hani konuşmuyodun ama umarın yazabiliyosundur

Edit: Beypazarı- karagöl Arası çalışma varmış arkadaşlar Yol zift ve mıcırlı imiş. Geçen hafta giden arkadaşlarımız tavsiye etmiyorlar orayı Bilginize...
    ejlover ve talip333 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    @GaCCaLL

Hele bi Beypazına gidelim de karagöl kısmı orda belli olacak

gmsi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys kle650
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba yunus foruma hoşgeldin. geziler, turlar, buluşmalar oluyor haberin olur katılırsın. mesela 19.09.2012 tarihinde saat 18:00 de baklava yiyecez sen de gel.
    Hoşbulduk, Gelmeye çalışırım ama işten 19:00 da çıktığımdan dolayı gelemeyebilirim. Sohbetiniz uzarsa sonuna yetişebilirim.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Serhat Hodja Say's:
    Eğitim Cehaleti alır Eşşeklik Baki kalır....

OOoooo Adaş hoşgeldin
    Hani konuşmuyodun ama umarın yazabiliyosundur

Edit: Beypazarı- karagöl Arası çalışma varmış arkadaşlar Yol zift ve mıcırlı imiş. Geçen hafta giden arkadaşlarımız tavsiye etmiyorlar orayı Bilginize...
    Hoşbulduk adaş, gerekli konularda bilgim dahilinde konuşmaya ve yazmaya çalışıyorum.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    bi baklavadır gidiyor arkadaş,nedir bu muhabbet en son kaç tepsiye çıktı )

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı ibrahimdoğan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.09.2012 PAZAR GÜNÜ SAAT 9:30 DA AYAŞ YOLU (TÖREKENT) TOTAL BENZİNLİK DE TOPLANIP SAAT 10:00 DA TEKER DÖNER
    1.DURAK : AT DERE'Sİ
    2.DURAK : AYAŞ MERKEZ
    3.DURAK : BEYPAZARI (GİRİŞTEKİ ÇEŞME)
    4.DURAK : KIBRISCIK (KARAGÖL) SUCUK EKMEK BURDA YAPILACAK
    TOPLAM TÖREKENT - KARAGÖL ARASI 120 KM

(NOT: BEYPAZARI - KARAGÖL ARASI BOL VİRAJLIDIR)

Gelenler

1- ibrahim Doğan +1
    2- Yusuf Tolga Şanlı
    3- Mustafa Okcanoğlu
    4- Talip (talip333 )
    5- Mustafa Akseli ( makseli )
    6- Koray (redmoon)
    7- Yunus Şenyüz
    8- ...
    9- ...

@Koray senide ekledim pazar sabahı seni de aramızda görmek istiyorum
    hacılar bu ayaş yolu üzeri total didiimiz yer 30 ağustos gezisinde buluştuğumuz yer mi ?

biri, ben gibi cahillere maps linki kopyalayıp yapıştırsın hele

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacılar bu ayaş yolu üzeri total didiimiz yer 30 ağustos gezisinde buluştuğumuz yer mi ?

Harikalar diyarını geciyosun Sincan organize sanayi girişine varmadan 100metre kadar önce Zaten Harikalar diyarını gecince sag tarafta petrol ofisi var onu gectiginde TOTAL igörürsün cok rahat bulursun

---------- Post added at 15:16 ---------- Previous post was at 15:14 ----------

Alıntı ibrahimdoğan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.09.2012 PAZAR GÜNÜ SAAT 9:30 DA AYAŞ YOLU (TÖREKENT) TOTAL BENZİNLİK DE TOPLANIP SAAT 10:00 DA TEKER DÖNER
    1.DURAK : AT DERE'Sİ
    2.DURAK : AYAŞ MERKEZ
    3.DURAK : BEYPAZARI (GİRİŞTEKİ ÇEŞME)
    4.DURAK : KIBRISCIK (KARAGÖL) SUCUK EKMEK BURDA YAPILACAK
    TOPLAM TÖREKENT - KARAGÖL ARASI 120 KM

(NOT: BEYPAZARI - KARAGÖL ARASI BOL VİRAJLIDIR)

Gelenler
    1- ibrahim Doğan
    2- Yusuf Tolga Şanlı
    3- Mustafa Okcanoğlu
    4- Talip (talip333 )
    5- Mustafa Akseli ( makseli )
    6- ...
    7- ...
    8- ...

Şu pazar günki sucuk ekmek faaliyetini tekrar hatırlatıyım dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------

Bu arada herkese hayırlı Cuma'lar
    Listeye adımı yazmıyorum ama büyük bir ihtimalle bende varım Herhangi bi aksilik cıkmazsa tabii

Motosikleti
    versys kle650
    Pazar günkü organizasyon için yanımızda getirmemiz gereken varmı?

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    sucuk + ekmek
    Alıntı gmsi61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günkü organizasyon için yanımızda getirmemiz gereken varmı?
    (The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. © Soichiro Honda)

Motosikleti
    versys kle650
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sucuk + ekmek
    Ne kadar getireyim.

19.10.2012 çarşamba akşamı baklava organizasyonu için gelecek olan arkadaşlar salı gününe kadar net bir sayı elde etmemiz gerekiyor.
    malum sipariş verilecek.az gelme çok artma gibi bir sorun teşkil etsin istemiyoruz ona göre lütfen salı akşamına kadar net sayıyı oluşturmak adına lütfen facebook etkinlik sayfamızdan isimleri yazdırmaya devam edelim.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Selam arkadaslar suan karabukteyim ve yarin sabahtan ankaraya gezmeye gidrcegin annem babam ve esimle ikk gidecegim yer anitkabir
    3 sene once gitmistim navigasyonla yolu bulurum ancak. ordan sonea gezecegim gidecegim yerler onerirmisiniz ?
    Tarihi cami olur vs vs...gorulmesi gereken yerler nereleridir ankarayi hic bilmiyorum.

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar suan karabukteyim ve yarin sabahtan ankaraya gezmeye gidrcegin annem babam ve esimle ikk gidecegim yer anitkabir
    3 sene once gitmistim navigasyonla yolu bulurum ancak. ordan sonea gezecegim gidecegim yerler onerirmisiniz ?
    Tarihi cami olur vs vs...gorulmesi gereken yerler nereleridir ankarayi hic bilmiyorum.
    sevgili cihan,ankaramızda pek fazla gezilecek görülecek yer yok aslında ama bir kaç tane yer yazayım ...
    ankara kalesi
    hacı bayram-ı veli camii
    kocatepe camii
    atakule
    kuğulu park
    kızılay
    ulus
    bir çok avm (ankamall,anatolium,real vs.)
    gibi bir kaç alternatif var netten araştırıp nereleri gezeceğine görsellere bakarak karar verebilirsiniz.şimdiden hayırlı yolculuklar.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hasstasıyız dedeeeee!..

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasstasıyız dedeeeee!..

korayyy tenere kullandın endülücü oldun iyice.bak o sana göre değil tüü kakaaa.naked yakışır kardeşime.
    yolcu114 bunu beğendi.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Ünal hocam güldürdün beni sucuk artı ekmek mi Yanımıza almayız sucukla ekmeği gideriz beypazarından alırız konuşuruz hatta yolda. Buarada bugün öyle bir trafik vardı ki yandaki arabalar kaskın içinden sayıp sövmemi duymuşlardır herhalde Bu nasıl bir yerdir çiftlikten ulusa kadar öğlen full trafik, her 1 kmde bir arkadan tıklamalar kazalar. Aralardan derelerden gide gide riskli bir yolculuk yaptım ulusa bakıma gittiğimde. Türközü taraflarına gittim dönüşte akşam yine baya kalabalıktı. Trafiğin böylesine pes diyorum. Burada pes trafiği gördükçe de başka şeyler diyorum kaskın içinden tabi Bugün ayrıca hava çok sıcaktı, montu giysek bi dert yarın polar giysek ayrı bir dert... Mustafa termosu getirecek yanında börek çörek getirebilecek varsa haber etsin, onun dışında çöpü şiş yapar sucuk çeviririz yani bir alet edevata da gerek yok. Püskevit getirilebilir gofreto da olabilür Varsa düşündüğünüz şeyler yanımıza alacağımız alalım.
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Cuma günü Yamaha Supertenere 1200 u kullandım, motorunu büyütecek ya da enduroya geçecek arkadaşlara belki faydası olur diyerekten buraya birkaç satır yazayım dedim;

Öncelikle görüntü olarak göze oldukça güzel gelen ve işçilik olarak da oldukça tatmin edici bir motosiklet Tenere,

İlk binişte biraz endişe yaşasam da oldukça dengeli ve güven veren bir motosiklet, gördüğünüz gibi üzerinde çok da minik kalmadım açıkçası boyutları ve sele yüksekliği anormal ölçülerde değil, boyum 175cm olmasına rağmen ayak ucunda gayet rahat kontrol edebildim,

Tenere nin sesi chopper dan sonra traktör gibi gelsede motorun gücü çok tatmin edici, özellikle 1. ve 2. viteste müthiş bir tork üretiyor, zorlu Dakar rallisinin en zor alanlarından birisi olan Tenere bölgesinden adını alan Supertenere performansı ile adını fazlasıyla hak ediyor

Gösterge paneli küçük ama yeterli olan tenerenin dijital ekranı ve ABS, TCS gibi bir sürü elektronik donanımı, benimki gibi tarih öncesi bir motordan sonra gerçekten konforu yaşatıyor, ayrıca touring cam da yüksek süratlerde bile rüzgardan rahatsız olmanızı önlüyor,

Tenere yüksekliği sayesinde trafikte güven verirken daha fazla bir görüş elde etmenizi sağlıyor, rahatça ayağa kalkabildiğiniz tenerede çok yüksek bir noktadan yolu görmeniz ve uzun bir zamanda rahatsız olmadan ayakta sürüş yapmanız mümkün, arazi için çok elverişli olan tenerenin yakıt deposu ayakta yaslandığınızda sizi destekliyor,

Supertenere onune çıkan hiçbir engelde aşamam demiyor, çok yüksek kaldırımlara rahatlıkla çıkıp inen tenerede yoldaki bozukluklar ise neredeyse hiç hissedilmiyor, Türkiye yollarında insanların neden ağırlıklı olarak enduro tarzı motorlar kullandığını daha iyi anladım açıkçası

Sonuç olarak motor macerasının son noktalarından birisi denilen Supertenere 1200 şaşırtıcı derecede kolay kullanımı, her türlü yol şartındaki rahatlığı ve güçlü motoru ile dünya seyahatine gözü kapalı çıkılacak bir makinayken, özellikle chopperdan indikten sonra insana verdiği traktör hissi, kulağa garip gelen motor sesi ve ayaklarımın tam olarak yere basmaması neticesinde kötü puanlarda alıyor, enduro düşünenlere duyrulur, benden bu kadar

nezih77, dombay35, erro ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    koray yazinda traslanacak bi kac yer lakin telden giriyorum bilhare tartisalim bi benn dekleyemedim su tenereyi test etmeyi...

unutmadan hayirdir huseyin abi enduro motor degilmi yani ne demek simdi o
    ANGARAJ

motor olmasına motor,ama traktör gibi diyor adam dünden beri.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tenere ye binme fırsatım oldu bence gs in muadili tenere 1200 dür söylemedi demeyin hele touratech de imzasını atarsa ahanda bu hale gelir

bu da dünya turu için hazır

Redmoon ve Wozy bunu beğendiler.
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok bea sincan 1.osb karşısında
    ben senden daha cahil harita işlerinden anlamıyom da facede ki etkinlikte uğur bi harita yüklemiş başlangıç yeri orası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler