Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bülent sana naked buldum, 38 daha koy bunu al hacı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_topl
    erro, Wozy, Bulent78 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu motur 2 yıl forumda onu mu alayım bunu mu alayım diye araştıran arkadaşın olması lazım...

not: arkadaş okuyosa 2 yıl lafın gelişi...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motur 2 yıl forumda onu mu alayım bunu mu alayım diye araştıran arkadaşın olması lazım...

Hakaten ya, daha geçen aldıydı bunu. Niye satıyorki acaba? 1300cc, sıralı 4 piskopat silindir, naked alet, BMW kalitesi,... eh kesmiyor biryerden sonra
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakaten ya, daha geçen aldıydı bunu. Niye satıyorki acaba? 1300cc, sıralı 4 piskopat silindir, naked alet, BMW kalitesi,... eh kesmiyor biryerden sonra
    yok hacı arkadaş yeni evlenmişti tam aldığı sıra..yengen vizesi çıkmamış olabilir

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Arkadaşlar dün saat 3itibari ile beyaz kızımı satmış bulunmaktayim :( bundan sonra ne gezi kaldı ne turlama :( seneye sezon acilana kadar sizleri burdan izlerim artik 2013 te bi z750r la görüşmek üzere diyelim o zman
    Bulent78, Wozy, nezih77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

Olm bi kere BMW parcasi pahali olur, sonra bunlar krank kiriyomus, stoppie tekteker falan yapinca ustunden atiyomus, arka teker hep on tekerin yanina gelmek istiyomus, dengesizmis, agirmis da agirmis, immobilizer bir sure sonra bozulup kendi kendine aleti calistirmaya basliyomus, alet kendi kendine geziyomus falan, benzini bitince kredi kartini calip kendi kendine benzin aliyomus, yani bana gelmez, yoksa alinabilitesi var

Vay be senden daha uzun bir sure de onu mu alayim bunu mu diyen biri varmis yani Erhan Sasirdimmm

Ya o degilde gecen Sinanin yanina ugradiydim, motoru bi dinlesin diye, orda yine er6n buldum dedim, bosver onu dedi,niye olm ne guzel motor iste diyince de, cok dayanikli olmadiklarini, eline bir tane kol cikaran geldigini soyledi. Ulusan da ki amca da iyi midir kronik derdi var midir dedigimde, yok iyidir, bakimina dikkat edersen iyidir dedi, buraya bikac tane geldi motoru indirdik ama onlar yagsiz kalmisti falan dedi, bunlari birlestirince kafam yine karisti, sanki daha once yeterince karisik degilmis gibi

Yaw Unal senin motor kazaliymis, pertten toplanmis oyle diyolar, gel sana bi guzellik yapayim alayim onu 7bin liraya

Beyler bu arada Okan Abiyle ne zaman bulusuyoruz, bi Yunusgil olma mi hep beraber, 1 gun ara verdik, ozledim lan Kuvvet macunuyla ben su icemedik o aksam, susuz kaldik, bu aksam bi daha bulussak ya?
    soa bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün saat 3itibari ile beyaz kızımı satmış bulunmaktayim :( bundan sonra ne gezi kaldı ne turlama :( seneye sezon acilana kadar sizleri burdan izlerim artik 2013 te bi z750r la görüşmek üzere diyelim o zman
    Hayırlısı olsun dostum, Z750R da yılan gibi haa!
    eRRRen ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    hayırlı olsun..sezonda satamadın motoru kapanışta satmışın..bi bakıma da iyi olmuş yoksa daha erken ayrılacaktın motordan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

o değilde motorun fiyatı neden 48600...600 ne yani...48500 e verecek de pazarlık payı mı..bunlar 100 100 fiyat iniyosa bizim 20 20 mi inmemiz lazım...o kadar para bayılanda 500 ün derdine düşmez...pazarlık 1500-2000 inmesi lazım...
    eRRRen bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Çok güzel motor yakışır sana
    eRRRen bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o degilde gecen Sinanin yanina ugradiydim, motoru bi dinlesin diye, orda yine er6n buldum dedim, bosver onu dedi,niye olm ne guzel motor iste diyince de, cok dayanikli olmadiklarini, eline bir tane kol cikaran geldigini soyledi. Ulusan da ki amca da iyi midir kronik derdi var midir dedigimde, yok iyidir, bakimina dikkat edersen iyidir dedi, buraya bikac tane geldi motoru indirdik ama onlar yagsiz kalmisti falan dedi, bunlari birlestirince kafam yine karisti, sanki daha once yeterince karisik degilmis gibi
    Müstehak sana, kal o GV250'inle sen. Senelerce motor değiştireme de kazasız belasız bin inşallah ! Kafası karışmışmış...Motorun yatak sara yazsın bülent

o değilde motorun fiyatı neden 48600...600 ne yani...48500 e verecek de pazarlık payı mı..bunlar 100 100 fiyat iniyosa bizim 20 20 mi inmemiz lazım...o kadar para bayılanda 500 ün derdine düşmez...pazarlık 1500-2000 inmesi lazım...
    Ne o, pazarlığa mı girişcen ? Gidelim görelim mi motoru ??
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900

Ne o, pazarlığa mı girişcen ? Gidelim görelim mi motoru ??
    ben fuarda gördüm ya aynından..

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Müstehak sana, kal o GV250'inle sen. Senelerce motor değiştireme de kazasız belasız bin inşallah ! Kafası karışmışmış...Motorun yatak sara yazsın bülent
    Yaw benimki satilsaydi hemen Unalin motora yazilabilirdim belki ama biledim ki Bugun izmir de bir kle500 ilani gordum, biraz tipsiz bi alet ama endurolarin hangisinin tipi guzel ki? Napayim yaw, karar veremiyom, kararsiz kaldim, a mi diyim b mi diyim c mi diyim d mi diyim ne diyim Satacam ama kimse aramiyo ki yaw boyle dua ediyosunuz aramazlar tabii anasini satam. Ben DRZ400 sm alirim da sen de gelirsin yanima bi deniyim diye, o zaman ben de sana elime bak elime derim ama
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw benimki satilsaydi hemen Unalin motora yazilabilirdim belki ama biledim ki Bugun izmir de bir kle500 ilani gordum, biraz tipsiz bi alet ama endurolarin hangisinin tipi guzel ki? Napayim yaw, karar veremiyom, kararsiz kaldim, a mi diyim b mi diyim c mi diyim d mi diyim ne diyim Satacam ama kimse aramiyo ki yaw boyle dua ediyosunuz aramazlar tabii anasini satam. Ben DRZ400 sm alirim da sen de gelirsin yanima bi deniyim diye, o zaman ben de sana elime bak elime derim ama
    kle500 ün neresi tipsiz la..tövbe de...sadece fiyatı pahalı, daha iyi alternatifleri vaR...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bugün akşam yunusgil mi var gönül dostları ?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün akşam yunusgil mi var gönül dostları ?
    Valla var ya da yok, bi terslik olmazsa bu akşam ben uğrarımm.
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBF 500
    Bu akşam konser varmış, motorculara da beleşmiş sanırım, bir uğrasam mı diye düşünüyorum ama karar veremedim var mı gidecek olan?

http://www.ankirockfestival.com/ankirock.php?p=anasayfa

Motosikleti
    HD xl 883
    Bu akşam konser varmış, motorculara da beleşmiş sanırım, bir uğrasam mı diye düşünüyorum ama karar veremedim var mı gidecek olan?

http://www.ankirockfestival.com/ankirock.php?p=anasayfa
    Motorculara nasıl beleşmiş hacı nerde yazıyo ? Senin motor servisten çıktı mı ?

Motosikleti
    CBF 500
    Motoru dün aldım aga, acımız büyük

Net de yazıyordu motorculara beleş diye, ama sadece şöföre, artçıya paralı

Motosikleti
    HD xl 883
    Geçmiş olsun rabbim tekrarını nasip etmesin

Akşam gidelim o zaman gelen olursa bana uyar. (Kemal Merkit anısına ücretsizmiş festival)

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    @redmoon Arkadaşım motoru biz alıyozda artçılarda bakımını yaptırsa keşke
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler