Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen çok oluyorsun ama

Otur oturduğun yerde hafta sonunu bekle be adam kıskançlıktan tatilim zehir oldu senin yüzünden yahu ))

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

Erencim ,

Söylemezsem içimde kalacak GT250 den hemen sonra bu motorlar biraz ağır gelmeyecekmi ?

Sevgilerimle
    Okan abicim üniv. Zamanı bi arkadadisimin 600luk bi suzukisi vardı onunla öğrendim kullanmayı yaklaşık iki sezon kullandım..aslında bu sezon kendi ilk motorumu direk 600luk alicaktim orda hata yaptım 250lik alarak... en başında 250lik iyidir kendi motorumla güzel egitimlerle başlarım demistim sıfırdan ama olmadı denk getiremedim. Şimdi başlara. Bi. Çözüm.kalmadı bu .motordanda sogudum değişmeye bahane oldu.. ama şimdi bu yalan özgüvenle bi sıkıntı olabilir diye bende düşünmüyor degilim... :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan abicim üniv. Zamanı bi arkadadisimin 600luk bi suzukisi vardı onunla öğrendim kullanmayı yaklaşık iki sezon kullandım..aslında bu sezon kendi ilk motorumu direk 600luk alicaktim orda hata yaptım 250lik alarak... en başında 250lik iyidir kendi motorumla güzel egitimlerle başlarım demistim sıfırdan ama olmadı denk getiremedim. Şimdi başlara. Bi. Çözüm.kalmadı bu .motordanda sogudum değişmeye bahane oldu.. ama şimdi bu yalan özgüvenle bi sıkıntı olabilir diye bende düşünmüyor degilim... :(
    Hafta sonu müsaitsen gel oturup konuşalım bu konuyu .
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar biz Murat, Suphi ile Çubukta buluştuk. Murat'ların planına bende dahil oldum. Planımız yarın sabah (24.08.2012) Kastamonu Abana'ya yola çıkmak.
    2 Oda rezerve ettirdik, gelen sayısına göre oda alacağız. Gelecekler yola çıkmadan haber versinler ....

http://www.abanaalesta.com/ alesta otelde bungolov evlerinde geceleyip döneceğiz. Oda fiyatı 90 TL. Odalar 2 ve 3 Kişilik.

Katılmak isteyen arkadaşlar eklenebilir.

Liste

1- Murat (Blackbird75)
    2- Suphi (Suprise)
    3- Fatih
    4- ....
    5- ....
    Satharian ve karapara bunu beğendiler.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O pozisyonu beğenememe göbekten olmasın hacı Ayrıca "Telefon" diyerek susturabilirim kanımca seni
    Olm bak git, alla alla ne alakası var, Taylan ın 600f e oturdum, eğildim büküldüm, öyle zorlama olmadı, sadece sıfır yatınca biraz dokunduruyo o kadar, maksat motorda rahat etmek, biliyon benimkinde de sırtım ağrıyo uzun yolda, beni er6n paklıyacak ama işte ekonomi bozuyo durumu, belki bu akşamki süperlotodan sonra durum değişir bakalım

Ulen zaten bu telefon da mal gibi, kafayı kırıp bi samsung s3 alacam, onu da üzerime yapıştırıcam, dikicem, hiç yanımdan ayrılmıycak da işte motora bile 1 sene kredi ödeyim derken telefonu öyle ödemek beni gerer, almıyom uleaynn
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Eren senin beğenin tmm ama gidip bi honda cb 919 hortnet baksan hem fiyat olarakta uygunlar baktığın diğer motorlara göre bide her yola gidersin bunlarla. incekte birisi aldı 900'lük gayet memnun.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    haftaya eskişehir ne oldu dostlar ben motoru eskişehirde bıraktım. iş için bursadayım buradan anakraya gecicem. sonra yine bursa oradan eskişehir... cumartesi orada sizlerle tanısmak isterim... pazarda sizlerle ankaraya dönmek... en önde giden planlayan kimdir acep? irtabat kurabilecegimiz biz arkadasımız var mıdır? kim gönüllüdür?

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu müsaitsen gel oturup konuşalım bu konuyu .
    Tamamdir abicim ınş denk getirebilirimde konuşuruz uzun uzun

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eren senin beğenin tmm ama gidip bi honda cb 919 hortnet baksan hem fiyat olarakta uygunlar baktığın diğer motorlara göre bide her yola gidersin bunlarla. incekte birisi aldı 900'lük gayet memnun.
    http://cdn.tradebit.org/usr/tismanua...Hornet900d.jpg
    Dostum ben.soyle camdan bakınca heyecanlandıracak daha keskin hatlı
    Bi makina istiyorum yani tam naked degil biraz ss havasında olsun bunlar java gibi abi ya

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Arkadaşlar Ankara'da immobilizer anahtar yapan tanıdığınız ve uygun fiyatlı yer varmı? Yardımlarınızı bekliyorum.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Valla bende gelmek ısterdım gezılerınıze ama benım motor zayıf kalır sızın motorların yanında..

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı TATACROW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya eskişehir ne oldu dostlar ben motoru eskişehirde bıraktım. iş için bursadayım buradan anakraya gecicem. sonra yine bursa oradan eskişehir... cumartesi orada sizlerle tanısmak isterim... pazarda sizlerle ankaraya dönmek... en önde giden planlayan kimdir acep? irtabat kurabilecegimiz biz arkadasımız var mıdır? kim gönüllüdür?
    Gün konusunda henüz bir anlaşma yok . Cuma öğlen veya cmt sabah erken olabilir hatta iki gurup olabilir ...
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Arkadaşlar Ankara'da immobilizer anahtar yapan tanıdığınız ve uygun fiyatlı yer varmı? Yardımlarınızı bekliyorum.
    0537-9657085 selçuk bey
    Selamimla ara. Anahtar konusunda yardımcı olacaktır ;)

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    ozan merhaba
    omega anahtar mesut bey 222 16 28 cep 532 424 61 68
    azerbeycan (3.cd.) no:6/C bahçelievler
    gençler ısuzu selçuk söyledi dersen yardımcı olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

0537-9657085 selçuk bey
    eren sen hangi opel'desin? satış mı? servis mi?
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan merhaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

eren sen hangi opel'desin? satış mı? servis mi?
    Reis opeldeyim satışta.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Abana gezisi için buluşma noktası
    24.08.2012 saat 08:30 da Havalimanı yolu Çankırı Kavşağı.

Katılımcılar

1- Murat (Blackbird75)
    2- Suphi (Suprise)
    3- Fatih
    4- Ünal (Unalx)
    5- ....
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz Murat, Suphi ile Çubukta buluştuk. Murat'ların planına bende dahil oldum. Planımız yarın sabah (24.08.2012) Kastamonu Abana'ya yola çıkmak.
    2 Oda rezerve ettirdik, gelen sayısına göre oda alacağız. Gelecekler yola çıkmadan haber versinler ....

http://www.abanaalesta.com/ alesta otelde bungolov evlerinde geceleyip döneceğiz. Oda fiyatı 90 TL. Odalar 2 ve 3 Kişilik.

Katılmak isteyen arkadaşlar eklenebilir.

Liste

1- Murat (Blackbird75)
    2- Suphi (Suprise)
    3- Fatih
    4- ......
    5- ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Bugünkü gezintimizin videosu

eRRRen ve ejlover bunu beğendiler.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    eskişehirde bulusuluyorsa arkadaslar isterseniz birlikte görüşelim daha sonraki aktivitelerede baslamıs oluruz... bende daha bir aydır motor kullanıcısıyım uzun yol ve şehir içi kendimi biraz geliştirdim hazırım ama sizler beni yanınıza almaya hazır deilsiniz galiba :(:(

Ankaralı motorcular şehitlerimize sessiz kalmamalı bence
    Satharian ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    0537-9657085 selçuk bey
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan merhaba
    Eren, Selçuk çok teşekkür ederim sizlere bu arayıp bilgi alacağım sağolun

Merhaba ben siteye bugun kayıt oldum ve motor konusunda tecrübeli arkadaslardan bilgi almak istiyorum daha motorla ilgili hiç tecrübem yok 24 yaşındayım bu ilk olacak supersport türünde bi motor almak istiyorum bütçem ilk motorum oldugu için 15-20 arası sizce nasıl bi motor almayalım motorun yaşı önemlimi çok fazla çünkü satılık motorlarda düşük modelli iyi motorlar var mesela benim gördüğüm hoşuma giden tabi bilgim yok motorlarla ilgili honda cbr 600r bmw 1200s suzuki hayabusa tabi bunların 2005-2006 modelleri bunların yakıt nasıl yoksa bana alternatif motorlar söyler misiniz

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Semihbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben siteye bugun kayıt oldum ve motor konusunda tecrübeli arkadaslardan bilgi almak istiyorum daha motorla ilgili hiç tecrübem yok 24 yaşındayım bu ilk olacak supersport türünde bi motor almak istiyorum bütçem ilk motorum oldugu için 15-20 arası sizce nasıl bi motor almayalım motorun yaşı önemlimi çok fazla çünkü satılık motorlarda düşük modelli iyi motorlar var mesela benim gördüğüm hoşuma giden tabi bilgim yok motorlarla ilgili honda cbr 600r bmw 1200s suzuki hayabusa tabi bunların 2005-2006 modelleri bunların yakıt nasıl yoksa bana alternatif motorlar söyler misiniz
    Altın Elbiseli Adam 13: Başlangıç Motoru
    http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0
    makseli, Satharian, eRRRen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Ben de eskişehir'e gideceğim, 31 Ağustos günü. Zamanlamamız uygun olursa beraber gidebiliriz.

Alıntı TATACROW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskişehirde bulusuluyorsa arkadaslar isterseniz birlikte görüşelim daha sonraki aktivitelerede baslamıs oluruz... bende daha bir aydır motor kullanıcısıyım uzun yol ve şehir içi kendimi biraz geliştirdim hazırım ama sizler beni yanınıza almaya hazır deilsiniz galiba :(:(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler