Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Alıntı Jetaimee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaralı motorcular şehitlerimize sessiz kalmamalı bence
    sadece şehitler zamnıda vatan hatırlanmamalı... bu hükümetin başa geçmesinden cahil siyaseti yapmasından insanları hor görüp sadece yandaşlarını desteklemek ve onara tüm imkanları sağlayıp... din ve duygusallık ile insanları sömürerek... gerçek vanten Atatürk ve geleceğimiz için sessiz kalmamalı. sadece şehitler oldugunda vatan diyenden de hayıt gelmez. bu ramazan ayı dıiından herşeyi yapıp ramazanda sonsuz müslüman olmaya benzer. yani ikisindende kendini avutmak dısında bir sonuc cıkmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı BedRUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de eskişehir'e gideceğim, 31 Ağustos günü. Zamanlamamız uygun olursa beraber gidebiliriz.
    bedruns selamlar. abi benim motor şuanda eskişehir de... motorlamı gideceksin. eger festival ve dönüş gibi gibi uygunsa haberleşelim.
    Wozy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -None-
    Alıntı Jetaimee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaralı motorcular şehitlerimize sessiz kalmamalı bence
    Alıntı TATACROW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece şehitler zamnıda vatan hatırlanmamalı... bu hükümetin başa geçmesinden cahil siyaseti yapmasından insanları hor görüp sadece yandaşlarını desteklemek ve onara tüm imkanları sağlayıp... din ve duygusallık ile insanları sömürerek... gerçek vanten Atatürk ve geleceğimiz için sessiz kalmamalı. sadece şehitler oldugunda vatan diyenden de hayıt gelmez. bu ramazan ayı dıiından herşeyi yapıp ramazanda sonsuz müslüman olmaya benzer. yani ikisindende kendini avutmak dısında bir sonuc cıkmaz.
    Hergün aldığımız acı haberlere yenileri eklenirken duyarsız olmak için kör, sağır, dilsiz ve akılsız olmak gerekir. İnsiyatif sahibi kişiler, kurumlar ve basiretsiz tutumları hakkında söylenecek çok şey var ama maalesef burası yeri değil. Ankara'da ki diğer motosiklet grupları ile iletişime geçilerek, gerekli izinler alınıp birlikte hareket edilebilir. Elbette yapılacak hiç bir şey Şehitlerimizi geri getirmez veya terörü bitirmez fakat 45 saniyelik balık hafızalı toplumumuzda farkındalık yaratmak ve en değerli varlıklarını yitiren Şehit Yakınlarına destek olmak adına birşeyler yapılabilir, yapılmalıdır...
    SEÇ bunu beğendi.

ben cbr 250 ile baslasam nasıl olur
    karapara, ejlover ve SEÇ bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Semihbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=gt250

ya da

http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=gt250r
    Semihbay ve karapara bunu beğendiler.

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Merhaba ben siteye bugun kayıt oldum ve motor konusunda tecrübeli arkadaslardan bilgi almak istiyorum daha motorla ilgili hiç tecrübem yok 24 yaşındayım bu ilk olacak supersport türünde bi motor almak istiyorum bütçem ilk motorum oldugu için 15-20 arası sizce nasıl bi motor almayalım motorun yaşı önemlimi çok fazla çünkü satılık motorlarda düşük modelli iyi motorlar var mesela benim gördüğüm hoşuma giden tabi bilgim yok motorlarla ilgili honda cbr 600r bmw 1200s suzuki hayabusa tabi bunların 2005-2006 modelleri bunların yakıt nasıl yoksa bana alternatif motorlar söyler misiniz
    selamlar abi...
    bende yeni üye oldum fakat motorumu aldıktan sonra. uzun süre araştırdım durdum. bazı arkadaslarımın ısararla su anki motorumu almammı söylediler. (abim dahil) fakat hem fiyat / görünüm ve performans hemde kullanım acısından cok memnunum. benim için kriterler az yakıt iyi performans görünüm ve başlangıc motoru tadıydı.
    250 cc den yüksek bir motordüşünmedim. hem dur bakaım enler olucak dedim kendi kendime. iyice pekişiyim yavas taklalarımı kazalarmı yapıyım ilk hevesim doysun dedim. yüksek cc il baslamak sitemedim. fakat suadna görüyorumki yüksek cc kendini dizginlemekve bilmek ile ilgil bir durummus. 250 ile daha 110 u pek geçmedim uzun yol yaptım. ankara içi 2-3 gün motoru ögrenmeme yetti. şimdi içimden 600 lükler geçiyor ama bir sene dolmadan geçmeyi düşünmüyorum.
    250 cc altıda tatmin etmez dedim. sccoter il baslamak kesinlike yanlış bir düşünce. naked commuter ve racing ile ilgili alakası yok. scooter kullanan ömür boyu sco0ter ile devam etmeli. ayrı bir zevk ve kültür olugunu düşünmekteyim.
    bu nedenle kesinlikle 250lik dedim.
    alınabilinecek 250 likler hakkındaki düşüncelerim
    honda 250r
    artıları yakıt cimrisi yedek parça ağı servis kolaylıgı
    eksileri tek silindir ve cbf250 den bozma olması motor sesiyetersizligi görünüm görünüm bozulugu ve ebat oalrak küçük bir motor (191cm ve 97 kilo olan birisi olarak) kullanıcı tatminsizligi 2inci el olarak fazla satılık olması bir bucuk senelik motor için
    kawasaki ninja 250r
    eksileri fiyatı servis kıstlıgı yedek parca sorunu
    artıları arıza azlıgı görünüş motoru ikinci el satıs kolaylıgı
    hyosung gt250r
    eksileri sogutması yedek parca pahalılıgı şansa kalan motor bulmak ikinci el fiyat düşüklüüğü(sıfır alanlar için)
    artıları görünüm lastik kalınlıgı performans üst motorlara geçiş için birebir olusu ve sansıma sorunsuz makinaya denk gelmem satış kolaylıgı işçilik ucuzlugu

tabiki bu son yazdıgım şans faktörüm dısındaki unsurları düşünerek karar verdim. ve iyi bir motora denk geldim. (rengi mükemmel kırmızı-siyah)
    250 comet , sym wolf, ktm 125 e 200 , yamaha r 125, dealim 250
    gibi motolarıda araştırdım. ktm kesinlikle sivrisinek gibi 250 ligi olsa alınabilir ama fiyatını sabit kalması şartı ile. ydek parca ve servis yok... en mantıklı motor ama fiyatı oldukça pahalı.
    gt 250r, 2 inci eli oldukça düşük fiyatlar satılıyor. ve tercih edilmiyor...
    sym wolf teksilindir ve servis yok ...
    yamaha r125 gereksiz pahalı
    dealim ... teksilindir ve imkanlarını bitürlü ögrenemem

gt 250r yi ayrıca uygun fiyata 2inci elini alıp güzelce baktırıp rahatlıkla kullanabilrisin. ve bu bakımların iyi ise 2011 üstü modeller için sorunları oldukça azltılmış. görünümü daha güzel ...
    cin malı dehil...
    işteyken kısaca bu akda ryazabildim :D:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergün aldığımız acı haberlere yenileri eklenirken duyarsız olmak için kör, sağır, dilsiz ve akılsız olmak gerekir. İnsiyatif sahibi kişiler, kurumlar ve basiretsiz tutumları hakkında söylenecek çok şey var ama maalesef burası yeri değil. Ankara'da ki diğer motosiklet grupları ile iletişime geçilerek, gerekli izinler alınıp birlikte hareket edilebilir. Elbette yapılacak hiç bir şey Şehitlerimizi geri getirmez veya terörü bitirmez fakat 45 saniyelik balık hafızalı toplumumuzda farkındalık yaratmak ve en değerli varlıklarını yitiren Şehit Yakınlarına destek olmak adına birşeyler yapılabilir, yapılmalıdır...
    toplumu bilinclendirmek ve bu törürün nasıl büyüdügünü göstermek gerekir. küçük acocukların aklı yıkanıyor. birlikte hakete dikkat çekilebilinir...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Honda iyidir, rahattır
    makseli ve Semihbay bunu beğendiler.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda iyidir, rahattır
    Ya sen nerelerdesin mübarek gel de bi yüzünü görelim

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Merhaba ben siteye bugun kayıt oldum ve motor konusunda tecrübeli arkadaslardan bilgi almak istiyorum daha motorla ilgili hiç tecrübem yok 24 yaşındayım bu ilk olacak supersport türünde bi motor almak istiyorum bütçem ilk motorum oldugu için 15-20 arası sizce nasıl bi motor almayalım motorun yaşı önemlimi çok fazla çünkü satılık motorlarda düşük modelli iyi motorlar var mesela benim gördüğüm hoşuma giden tabi bilgim yok motorlarla ilgili honda cbr 600r bmw 1200s suzuki hayabusa tabi bunların 2005-2006 modelleri bunların yakıt nasıl yoksa bana alternatif motorlar söyler misiniz
    Arkadaşım bende yeni başladım motor kullanmaya bana da etrafımdakiler düşük cc'lerde başla dediler 250 cc gibi ama egoma yenik düşüp gidip aldım 750'lik bi motor. Bendeki cruiser supersport değil tabi ama sonrasında bi arkadaşımın honda 600rr'ını kullandım denildiği gibi abartılacak bir tarafı yok. 250'lik makinadan sıkılacağına 600'lük birşeyle başlasan daha iyi olur. Ben kendimi biliyorum sağ elimin de ayarı var öyle her yerde basmıyorum motoru hissedebilmen lazım trafikte araba kullanmış olman kesinlikle lazım(en azından nerden tehlike geleceğini bilirsin) Madem böyle bir para ayırabiliyorsun git cbr600rr veya gsx600r gibi motorlardan al ***En Önemlisi İleri Seviye Sürüş Eğitimi*** al rahat rahat kullanırsın. Bmw 1200s veya Hayabusa imkansız vazgeç bunlardan. Eğer el-göz-ayak koordinasyonun iyiyse reflexlerinde iyiyse her şeyi kullanabilirsin. Bazı insanlar çabuk öğreniyorlar ve küçük cc motorlardan soğuyorlar. Benim gittiğim kurstan 250'lik motor alanların bazıları pişman. Ama çok memnun olanlarıda var. Kısaca gidip eğitim al ne tip, ne güçte, ne kadar top speed te motor istediğine karar ver. Gidip 2008 ve üstü YAMAHA FZ6 FAZER S2 alabilirsin 96 Hp ve Abs'li olanlarından. Fazer güzel makina hayalimdi ben yaşıyamadım bari git sen yaşa Bu arada hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bende yeni başladım motor kullanmaya bana da etrafımdakiler düşük cc'lerde başla dediler 250 cc gibi ama egoma yenik düşüp gidip aldım 750'lik bi motor. Bendeki cruiser supersport değil tabi ama sonrasında bi arkadaşımın honda 600rr'ını kullandım denildiği gibi abartılacak bir tarafı yok. 250'lik makinadan sıkılacağına 600'lük birşeyle başlasan daha iyi olur. Ben kendimi biliyorum sağ elimin de ayarı var öyle her yerde basmıyorum motoru hissedebilmen lazım trafikte araba kullanmış olman kesinlikle lazım(en azından nerden tehlike geleceğini bilirsin) Madem böyle bir para ayırabiliyorsun git cbr600rr veya gsx600r gibi motorlardan al ***En Önemlisi İleri Seviye Sürüş Eğitimi*** al rahat rahat kullanırsın. Bmw 1200s veya Hayabusa imkansız vazgeç bunlardan. Eğer el-göz-ayak koordinasyonun iyiyse reflexlerinde iyiyse her şeyi kullanabilirsin. Bazı insanlar çabuk öğreniyorlar ve küçük cc motorlardan soğuyorlar. Benim gittiğim kurstan 250'lik motor alanların bazıları pişman. Ama çok memnun olanlarıda var. Kısaca gidip eğitim al ne tip, ne güçte, ne kadar top speed te motor istediğine karar ver. Gidip 2008 ve üstü YAMAHA FZ6 FAZER S2 alabilirsin 96 Hp ve Abs'li olanlarından. Fazer güzel makina hayalimdi ben yaşıyamadım bari git sen yaşa Bu arada hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

http://www.moto-specs.com/wp-content...er-S2-2007.jpg
    mesela bende 250 lik uzun yolda kesmiyor. ama şehir için fazla fazla ildeal. hele büyük sehirde trafik ögrenmek için. ankarada şöförle motorsikletliler için tam bir tehlike. istanbulda 10 sene araç kullandım. yüksek cc li motoru istanbulda alırkeyifle kullanırdım . ama ankara için iyiki düşük cc almışım. bir de yakıt tasarrufu düşünüyosan ilk 2 yıl 250 lilikten şamam derim. diğer yandan da wozy nin dedikleride dogru. kendini düşünerek karar ver derim.
    bir 6 aylıkta olsa 250 cc daha iyidir bence ...
    Semihbay bunu beğendi.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen nerelerdesin mübarek gel de bi yüzünü görelim
    İnşallah Turgayım, işlerden dolayı kendimi bile göremez oldum Er5'in hayırlı olsun süper bir tercih olmuş.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah Turgayım, işlerden dolayı kendimi bile göremez oldum Er5'in hayırlı olsun süper bir tercih olmuş.
    Sağolasın kardeşim, bi ara fırsat buldun mu atla gel yunusgilin oralara=)

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Arkadaşım bende yeni başladım motor kullanmaya bana da etrafımdakiler düşük cc'lerde başla dediler 250 cc gibi ama egoma yenik düşüp gidip aldım 750'lik bi motor. Bendeki cruiser supersport değil tabi ama sonrasında bi arkadaşımın honda 600rr'ını kullandım denildiği gibi abartılacak bir tarafı yok. 250'lik makinadan sıkılacağına 600'lük birşeyle başlasan daha iyi olur. Ben kendimi biliyorum sağ elimin de ayarı var öyle her yerde basmıyorum motoru hissedebilmen lazım trafikte araba kullanmış olman kesinlikle lazım(en azından nerden tehlike geleceğini bilirsin) Madem böyle bir para ayırabiliyorsun git cbr600rr veya gsx600r gibi motorlardan al ***En Önemlisi İleri Seviye Sürüş Eğitimi*** al rahat rahat kullanırsın. Bmw 1200s veya Hayabusa imkansız vazgeç bunlardan. Eğer el-göz-ayak koordinasyonun iyiyse reflexlerinde iyiyse her şeyi kullanabilirsin. Bazı insanlar çabuk öğreniyorlar ve küçük cc motorlardan soğuyorlar. Benim gittiğim kurstan 250'lik motor alanların bazıları pişman. Ama çok memnun olanlarıda var. Kısaca gidip eğitim al ne tip, ne güçte, ne kadar top speed te motor istediğine karar ver. Gidip 2008 ve üstü YAMAHA FZ6 FAZER S2 alabilirsin 96 Hp ve Abs'li olanlarından. Fazer güzel makina hayalimdi ben yaşıyamadım bari git sen yaşa Bu arada hoşgeldin [COLOR="Silver"]

1632 yılında lodos bir havada Galata Kulesi’nden kuş kanatlarına benzer bir araç takıp kendini boşluğa bırakan ve uçarak İstanbul Boğazı’nı geçip 6000 m. ötede Üsküdar’da Doğancılar’a inen Hezarfen Ahmet Çelebi, Türk havacılık tarihinin en kayda değer simalarından birisidir... Ben GALATA KULESİNDEN KANATLA ATLAMAYA GİDİYORUM, nasılsa HEZARFEN Ahmete birşey olmamış...
    eRRRen, Satharian, ejlover ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

Okan Abinin gözüne bir süre gözükme Ozan kendi sağlığın açısından, yazdıklarına cevaben gelecek bir mesajın altında "saygılar" diye bitirirse de şaşırma Dediğin, 125 lik makinadan çabuk sıkılabilirsin 250 lik al olsaydı hani yenilir yutulur bi tarafı var en azından ama 600 lükle başla, kendini bilirsen sorun yok mantığı ne yazık ki mantıklı değil sen kendini bilsen de motoru bilemediğin için kötü tecrübeler edinme olasılığın yüksek. O yüzden bence arkadaş 600lükle falan başlamasın, kendine yazık etmesin, eziyet etmesin. Yazım şeklinden kaynaklı pek ciddiye almamıştım arkadaşı, nasılsa birileri cevap verir demiştim ama 600 lükle başlayabilirsin doğru cevap değil, ne kadar parası olursa olsun.
    karapara, eRRRen, Satharian ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan Abinin gözüne bir süre gözükme Ozan kendi sağlığın açısından, yazdıklarına cevaben gelecek bir mesajın altında "saygılar" diye bitirirse de şaşırma Dediğin, 125 lik makinadan çabuk sıkılabilirsin 250 lik al olsaydı hani yenilir yutulur bi tarafı var en azından ama 600 lükle başla, kendini bilirsen sorun yok mantığı ne yazık ki mantıklı değil sen kendini bilsen de motoru bilemediğin için kötü tecrübeler edinme olasılığın yüksek. O yüzden bence arkadaş 600lükle falan başlamasın, kendine yazık etmesin, eziyet etmesin. Yazım şeklinden kaynaklı pek ciddiye almamıştım arkadaşı, nasılsa birileri cevap verir demiştim ama 600 lükle başlayabilirsin doğru cevap değil, ne kadar parası olursa olsun.
    Bülent' e de benden +1
    eRRRen, karapara ve ejlover bunu beğendiler.

06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    küçük bir sorum olacak. motordan biraz daha gür ve tok bi ses alabilmek için ne yapabilirim ? muayene zamanı büyük sıkıntı yaratmaması lazım
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Benim ne yazdığımı tam okumamışsınız sadece eleştirebileceğiniz kısımlara göre yazmışsınız söylediklerinize saygım sonsuz ama yazdıklarımı tam okuyun ne demişim "ileri seviye eğitim şart" demişim özellikle göstererek zaten eğitimde ne yapabildiğini ve ya ne istediğini anlar ama kendi tercihi motosiklet bir gereklilik değil hobi benim için o yüzden soğumayacağı bir motor alsın isterim belki 250'lik belkide 750'lik zaten eğitimde arasındaki farkı kendin görüp anlıyorsun. Ben sürat delisi değilim ama altımda crotch rocket olsunda isterim. Benden Hezârfen'e de +1
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Yanlış anlaşılmayım ozan amacım sana birşeyler söylemek değil aman ha. Ben sadece fazer' la başlama konusuna biraz takıldım. Fazer deli bir motor ne senin shadow a ne benim vn ye benzer. Ha bana sorarsan erhana daha önce söylediğim gibi bir pegaso 650 ile gayette başlanabilir. Ancak 4 silindir bilmem kaç beygir motor biraz sıkıntı olabilir an gelir insan ne kadar eğitim alsa da kontrolü kaybedebilir. Ya da denemeler yaparken biryere papyon olabilir. Herkesin kendi tercihi, saygı duyarım
    eRRRen, karapara, erro ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

Senin ne yazdığını gayet iyi okudum Ozan, zaten bu zamana kadar arkadaşın yazısına cevap vermeyip de senin yazdığından sonra cevap verme sebebim de bu koyu yazdığım yerler. Bu dediğini çok yapmak istiyosan sen yap, ama başkasına böyle öneri de bulunma gözünü severim. İleri sürüş eğitimi de alsa, dediğin makinalar 0-100 ü 3 saniye, hatta daha da kısa olan makinalar. Nasıl bir tecrübeyle o makinaya sahip olacak o adam, aldığı birkaçgünlük ileri sürüş eğitimiyle mi? Sana kızıyorum çünkü tecrübesiz bir adama sırf ileri sürüş eğitimi de al dedin diye 4 silindir 600 cc 100 beygir üzeri racing makina öneriyorsun. Yine dediğim gibi çok istiyorsan kendin yapabilirsin, sonuçta hayat senin hayatın başkasının değil, bize sorarsan yapma deriz, hatta saçmalama ölmek mi istiyosun deriz falan, ama yine de son karar senin olur tabii ki, sonuçta hayat senin. İşte dananın kuyruğunun koptuğu yer de burası, O tavsiye isteyen arkadaşın hayatı senin değil, dolayısıyla onun hayatını tehlikeye atacak bir öneride bulunmamalısın, ben 2 gramlık motor tecrübemle bunu düşünüyorsam sen de düşünmelisin güzel kardeşim, senle kavga etmek için yazmıyorum bunları, sadece yaptığının çok ciddi bir hata olduğunu düşündüğümden ve bir daha başkasına böyle öneride bulunmanı istemediğimden yazıyorum. Kendine,bileğine hakim olmak diyorsun ya, benim kıçıkırık 250 cclik makinam bile biraz da kötü lastiklerinin de yardımıyla rahatlıkla patinaja düşebiliyor, gazı fazla açmamama rağmen, o 600 lük cbr da gazı birkaç cm açman ne demek biliyo musun? .Bunlar sadece eğitimle olacak şeyler değil, öyle olsaydı bizim Uğur da nasıl olsa california super bike school da eğitim alacam direk R1 alayım nolcak ki diyebilirdi ama demedi, sence neden??

Bu sitede benden çooook daha tecrübeli bi ton adam dururken bunları benim yazmam biraz enteresan ama bu konuda doğru budur abicim, tektir yani, kişiye göre değişmez. Hayatına değer veriyosan, bu işi düzgün yapmak istiyosan o dediğin makinalardan bir süre uzak duracaksın. Bak bizim Koray da seninle aynı makinayı kullanıyor, ama öncesinde ybr 125 kullanmış, onunla aranızda ciddi bir fark var kullanım stili ve tecrübe olarak, shadow alçak makina, kolay kullanılabilir belki, torklu ama insanı öldürecek kadar değil belki ama yine de öncesinde küçük makinayla başlamak senden birşeyler götürmüyor aksine çok şey katıyor...

Bir de az çok birbirimizi tanıyoruz, samimiyetimize güvenerek yazıyorum bunları, insanlara cevap verirken, kızabilirsin de tabii hakkındır, olabilir ama onların yaşlarını da hesaba katarsan bence daha iyi olur, Osman abi ye dediklerin mesela, Osman ABİ diyoruz yani bilmem anlatabildim mi?
    makseli, eRRRen, karapara ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Verdiğiniz bilgiler ve öneriler için sağolun motor konusunda tecrübesiz bi insanım ama araba konusunda tam tersi çok tecrübeli bi insanım zaten motor almamın nedenide bu araba ile yapıtıgım 200-220 süratler motorla yapılan 100 km yanında hiç bi şey gibi yüksek cc'den bende baslamayı istiyorum da kendime güvenim yok çünkü kendimi iyi tanıyorum %100 basarım tutamam kendimi bu bende bi hastalık o yüzden tam öğrenmeden yüksek segmente geçmemem benim açımdan daha iyi olur diye düsünüyorum
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    [/QUOTE]

Fatih abicim şu senin kamera kaç paraydı???
    bitanede bana alsak önerirmisin??
    gopro baktım ama 700-800 lira vermeye degecekmi bilemedim :S
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler