Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Face yazdım
    Ufuk Güler sayesinde 1 saat geciktik, gelmedi haber de etmedi sağolsun. Geç oldu ama güç olmadı Ünal hocam da katıldı önce Kurtboğazına sonra Kızılcahamam a geçtik. Orada meşhurrrr köftecimizde köftemizi yiyip akşama doğru dönüş yaptık. Az olduk ama öz olduk diyebilirim. Yine bir geziye katıldığıma mutlu oldum. Levent Sezer ve Ünal hocama bir kez daha teşekkürler güzel bir gün daha geçirdik. Sevgili günlük bu günlük bu kadar hahahahah :D
    buraya da fotoları ekleyelim.

ejlover, nezih77, karapara ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Guzel yapmissiniz kizilcahamam'a uzanarak ;) Simdi tam gezi oldu diyebilirim ;) Kurtbogazinda neden foto yok? Sarmadi galiba orasi?

Benim islerim su saate kadar surdu cikamadim cidden ve uzuldum :( H.sonu insallah ;)
    talip333 bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Kurtboğazı da iyiydi, ben mangalı getirmiştim topcasedeydi fakat kararsız kaldık biraz daha gezmiş oluruz diye Kızılcahamama gidelim hem de orada yeriz uğraşmayalım mangalla dedik. Motorla giriş ücretsizdi buarada Kurtboğazına, bayram nedeniyle miydi bilmiyorum.
    ejlover ve eRRRen bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurtboğazı da iyiydi, ben mangalı getirmiştim topcasedeydi fakat kararsız kaldık biraz daha gezmiş oluruz diye Kızılcahamama gidelim hem de orada yeriz uğraşmayalım mangalla dedik. Motorla giriş ücretsizdi buarada Kurtboğazına, bayram nedeniyle miydi bilmiyorum.
    En dogrusu en guzeli Motor yol yapmak icin zaten oncelikle hele ki havalar guzelken ;)
    eRRRen bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ünalın duruş,bakış,karizma 10 numara valla
    eRRRen bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet okan abi hafta sonunda onunla birlikte kızılcahamam'a gidecek herkese köfte ısmarlıyormuş
    Milletin gözünü öyle bir korkutmuşumki köfte bile kar etmiyor.

Tamam gençler yoldaki ufak tefek yaramazlıklarınızı görmezden gelicem
    nezih77 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Suzuki DL 1000 V-Strom
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram boyunca gezip hafta sonu benimle Kızılcahamama gelmezseniz ben size yapacağımı bilirim haberiniz olsun.
    ben gelirim OKAN hocam sizinle Kızılcahamama

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    ünalın duruş,bakış,karizma 10 numara valla
    Levent yahusuhlu çıkmış en iyi çıkan o Kızılcahamam uzak gelmişti başta gözüme Kurtboğazı diye düşünmüştüm şimdi Çamkoruya Amasraya da gidilebilir güzel olur diyorum Grupla yolculuk gerçekten çok zevkli, tek başıma yol gitsem eziyet olurken grupla ortalama 90larda etrafı seyrede seyrede baya haz veriyor. Grup ve haz kelimelerini yan yana kullanmak pek doğru olmadı gibi
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Blackbird75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelirim OKAN hocam sizinle Kızılcahamama
    Murat Hocamın katıldığı heryere giderim...
    Tarih ? Saat? Yer?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...kawasaki z750 bakıyorum ..
    Ben de versys(enduro) & Z750'yi(naked) inceliyorum son 1 aydır... z750'ye ''600cc killer'' diyorlar ama yeni çıkan ve/veya çıkacak 700-800 cc motorlardan sonra durum ne tam anlayamadım hala... Senin için hayırlısı Eren ..
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla ben de gelirim, gelmek isterim ama cmt, 2 ye kadar çalışıyorum ki sonraki hafta eskişehire gidebileyim. Bana uyarsa gelirim tabii, uymazsa da siz önden gidin ben yetişirim dicem Uğur gibi ama olmayacak, yani ben bile inanmadım
    eRRRen, ejlover ve pinkkuvars bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En dogrusu en guzeli Motor yol yapmak icin zaten oncelikle hele ki havalar guzelken ;)
    Ne demişler
    Biyere gitmek için arabaya binilir..Motora binmek için heryere gidilir )

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat Hocamın katıldığı heryere giderim...
    Tarih ? Saat? Yer?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Ben de versys(enduro) & Z750'yi(naked) inceliyorum son 1 aydır... z750'ye ''600cc killer'' diyorlar ama yeni çıkan ve/veya çıkacak 700-800 cc motorlardan sonra durum ne tam anlayamadım hala... Senin için hayırlısı Eren ..
    ,

Baktım bende abi 600rr alıp kıçmı kıracağıma z750 en iyi tercih hatta buldum bıtane anlaştım su an sadece benim motoru satması kaldı var bikaç kişi çözücez inş bayram dönüşü.. Baktım z750yide yiyen bişiler çıktı çokta fifi der satar alırım bi hayabusa yeter anasını satiim
    talip333, ejlover ve karapara bunu beğendiler.

Baktım z750yide yiyen bişiler çıktı çokta fifi der satar alırım bi hayabusa yeter anasını satiim
    o zaman hiç al sat uğraşma erencim.al bi tane S 1000RR hayabusaları sen ye.
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Milletin gözünü öyle bir korkutmuşumki köfte bile kar etmiyor.

Tamam gençler yoldaki ufak tefek yaramazlıklarınızı görmezden gelicem
    Okan abicim bu haftayı bırakalım haftaya yapalım bi plan tanışamadık hemde geniş geniş tanışmış oluruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

o zaman hiç al sat uğraşma erencim.al bi tane S 1000RR hayabusaları sen ye.
    Abi bu gereksiz bi trip olur inanamazsın 17 marttan beri belim ağrımaya başladı
    z750 hakkaten ciddi bi makina 2 gün kullanma şansım oldu bi naked için akıl almaz bi sevimliliği var hem yakışıklı hem akıyo asfaltta inş. alırımda deneriz beraber benim makina dert oldu anlıyacağın bi an önce alsaydım

Abi bu gereksiz bi trip olur inanamazsın 17 marttan beri belim ağrımaya başladı
    z750 hakkaten ciddi bi makina 2 gün kullanma şansım oldu bi naked için akıl almaz bi sevimliliği var hem yakışıklı hem akıyo asfaltta inş. alırımda deneriz beraber benim makina dert oldu anlıyacağın bi an önce alsaydım
    en baştan beri sürekli diyorum,racing motorlar evet gerçekten çok çekici fakat cadde kullanımı için tasarlanmamışlar.bizim kullanım amacımıza tam olarak hizmet etmiyorlar.racing'e en yakın F modeller yada naked bi motor hem oturuş şekli hem de sürüş konforu açısından senin ihtiyacını karşılayacaktır.
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    Okan abicim bu haftayı bırakalım haftaya yapalım bi plan tanışamadık hemde geniş geniş tanışmış oluruz
    Önümüzdeki hafta Eskişehire gidiyoruz hep beraber Erencim (hemde Nallıhan üzerinden) , bu hafta sadece ısınma turları.

Sevgilerimle
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    en baştan beri sürekli diyorum,racing motorlar evet gerçekten çok çekici fakat cadde kullanımı için tasarlanmamışlar.bizim kullanım amacımıza tam olarak hizmet etmiyorlar.racing'e en yakın F modeller yada naked bi motor hem oturuş şekli hem de sürüş konforu açısından senin ihtiyacını karşılayacaktır.
    Kesinlikle anladım bunu ben Uğur'a çok selamlar ama z750 on numara yeter ağrımasın sağımız solumuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Önümüzdeki hafta Eskişehire gidiyoruz hep beraber Erencim (hemde Nallıhan üzerinden) , bu hafta sadece ısınma turları.

Sevgilerimle
    Abi ben Opelde çalışıyorum sadece akşam 18:30'dan sonra ve pazarlarım boş çok isterim her tura katılmak ama baya sıkıntı oluyo.. Birde bizim forumda c.tesi gezme sıkıntısı var sadece c.tesileri gezmek caizmiş gibi onun için inş. denk gelirde tanışırız yoksa bende ısınma kalmadı 4,5 ayda 7500 km yapan biri olarak yanıyorum artık ama zaman yok
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Abi ben Opelde çalışıyorum sadece akşam 18:30'dan sonra ve pazarlarım boş çok isterim her tura katılmak ama baya sıkıntı oluyo.. Birde bizim forumda c.tesi gezme sıkıntısı var sadece c.tesileri gezmek caizmiş gibi onun için inş. denk gelirde tanışırız yoksa bende ısınma kalmadı 4,5 ayda 7500 km yapan biri olarak yanıyorum artık ama zaman yok
    Ben cumartesi demedimki , benim içinde Pazar günü daha iyi ...
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de gelirim, gelmek isterim ama cmt, 2 ye kadar çalışıyorum ki sonraki hafta eskişehire gidebileyim. Bana uyarsa gelirim tabii, uymazsa da siz önden gidin ben yetişirim dicem Uğur gibi ama olmayacak, yani ben bile inanmadım
    Abi arkadaya senin motoru baglar kaptiririz biz arkadan merak etme sen hem heyecan olur sana da biraz fena mi?

Ne demişler
    Biyere gitmek için arabaya binilir..Motora binmek için heryere gidilir )

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

,

Baktım bende abi 600rr alıp kıçmı kıracağıma z750 en iyi tercih hatta buldum bıtane anlaştım su an sadece benim motoru satması kaldı var bikaç kişi çözücez inş bayram dönüşü.. Baktım z750yide yiyen bişiler çıktı çokta fifi der satar alırım bi hayabusa yeter anasını satiim
    Abi naked alip ruzgardan sersemleyip inince yalpalayacagina al bi SS onden kapa git dur keyifle bi sigara ic dinlen devam et daha iyi (sigara icmiyosan da dur cevreye bak iki geril o da olur)
    Kaldi ki abi o agrilar v.s. cidden motorla da alakali ama daha da onemlisi oturus tarzinla. Dogru oturursan motor da rahatsa inan hic bir sey olmuyor. Ninja hyo'ya gore dik de olsa baslangista acaip rahatsiz geliyodu CSS'ten sonra oldukca rahatladim. R1 ise ninja'ya gore inanilmaz rahat mesela. 500km yolu hic bi yanim agrimadan rahat molasiz giderim mesela. Ama 250-300de bir mola ile zaten goldwing konforuna erisirsin

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

Ben cumartesi demedimki , benim içinde Pazar günü daha iyi ...
    Abi BAMOS'tan bile tanisamadik gitti 1 yildir, haftaya bi isim cikmazsa gelirim ben de tanisiriz sonunda =D
    eRRRen bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi BAMOS'tan bile tanisamadik gitti 1 yildir, haftaya bi isim cikmazsa gelirim ben de tanisiriz sonunda =D
    Son 1,5 yıldır eğitim haricinde neredeyse hiç motora binemedim Uğurcum ve bu eğitimlerin hiçbiri Ankarada olmadı bu nedenle kendi şehrimi çok ihmal ettim...

Bundan sonra hep beraberiz inşallah.

Sevgilerimle
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600

Abi naked alip ruzgardan sersemleyip inince yalpalayacagina al bi SS onden kapa git dur keyifle bi sigara ic dinlen devam et daha iyi (sigara icmiyosan da dur cevreye bak iki geril o da olur)
    Kaldi ki abi o agrilar v.s. cidden motorla da alakali ama daha da onemlisi oturus tarzinla. Dogru oturursan motor da rahatsa inan hic bir sey olmuyor. Ninja hyo'ya gore dik de olsa baslangista acaip rahatsiz geliyodu CSS'ten sonra oldukca rahatladim. R1 ise ninja'ya gore inanilmaz rahat mesela. 500km yolu hic bi yanim agrimadan rahat molasiz giderim mesela. Ama 250-300de bir mola ile zaten goldwing konforuna erisirsin [COLOR="Silver"]
    Abi doğru naked yüksek süratlerde hasat ediyo ama nasıl olsa bız burdan bi kaptırıp 400 500 km yapmıyoruz direk onun için ben kendi hayatımı düşünürsem sehir içi kısa mesafe daha fazla kullanıyorum hatta işe bile sırtımda takım elbisemle gittiğime göre naked daha mantıklı gibi duruyor az daha para kazanayım bitane daha alıcam ss koyucam onuda otoparka bu z750ye binince bıraktım hayalimdeki sarı-siyah gsxr-600 hikayemi inş alırsam bi tur atarsın yok böle bi keyif
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler