Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülentcim ,

Hani bana sormuştun ya yol eğitiminde neler öğretiyorsunuz diye hemen bir örnek vereyim. "SOLA DÖNECEK BİLE OLSAK SOLA DÖNECEK ARAÇLARIN SOLUNDA DURMUYORUZ".
    Hatırlat bir dahaki görüşmemizde güzel kulaklarını çekivereyim kardeşim.

Sevgilerimle
    Abi sorma o benim eşşekliğim, yani kural olarak böyle birşey yok, tabii ki tek şeritli yolda adamın yanında olmamam gerekiyor haklısın ama işte boşluk doldurma anlamında, oldukça geniş olan boşluğa girmiş bulundum, beni görmemesi mümkün değil, yani o yol geniş olsa ve yanında bir başka araba olsa eminim onu da görmeyecekti ve araba benim gibi kaçamayacağından direk alete girecekti kesin. Trafik kuralı olarak yanlış ama uygulamada onu yapmayacak motorcu çok az be abi, bu bi bahane değil tabii ki ama önünde o kadar araba varken yandaki boşluğu kullanmamak da zor geldi bana Yani pratikte kendimizi bir araba olarak görmemiz ve ona göre kullanmamız gerekiyor kesinlikle ama öyle yaparsak da trafikden kurtulmak mümkün değil, bu da bahane değil ama yapıyoruz işte Bunların hiçbiri adamın kör ve öküz olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama, bak yazarken bile hala sinirleniyorum adama yaw, insan sağına soluna bakmadan araba kullanır mı ya, kullanır da bu kadar körlemesine kullananını uzun süredir görmemiştim, iyi oldu, ne kadar görünmez olduğumuzu bir kez daha hatırlattı bana...
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Bülentcim ,

Hani bana sormuştun ya yol eğitiminde neler öğretiyorsunuz diye hemen bir örnek vereyim. "SOLA DÖNECEK BİLE OLSAK SOLA DÖNECEK ARAÇLARIN SOLUNDA DURMUYORUZ".
    Hatırlat bir dahaki görüşmemizde güzel kulaklarını çekivereyim kardeşim.

Sevgilerimle
    burayi sevdim ya ben, galeyana gelmeden, kurallari hatirlatacak insanlar olmasi cok hos
    makseli bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sorma o benim eşşekliğim, yani kural olarak böyle birşey yok, tabii ki tek şeritli yolda adamın yanında olmamam gerekiyor haklısın ama işte boşluk doldurma anlamında, oldukça geniş olan boşluğa girmiş bulundum, beni görmemesi mümkün değil, yani o yol geniş olsa ve yanında bir başka araba olsa eminim onu da görmeyecekti ve araba benim gibi kaçamayacağından direk alete girecekti kesin. Trafik kuralı olarak yanlış ama uygulamada onu yapmayacak motorcu çok az be abi, bu bi bahane değil tabii ki ama önünde o kadar araba varken yandaki boşluğu kullanmamak da zor geldi bana Yani pratikte kendimizi bir araba olarak görmemiz ve ona göre kullanmamız gerekiyor kesinlikle ama öyle yaparsak da trafikden kurtulmak mümkün değil, bu da bahane değil ama yapıyoruz işte Bunların hiçbiri adamın kör ve öküz olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama, bak yazarken bile hala sinirleniyorum adama yaw, insan sağına soluna bakmadan araba kullanır mı ya, kullanır da bu kadar körlemesine kullananını uzun süredir görmemiştim, iyi oldu, ne kadar görünmez olduğumuzu bir kez daha hatırlattı bana...
    Bülentcim,

Kural olup olmaması yada haklı olup olmaman ile ilgilenmez ileri sürüş teknikleri. Sistem riske girmemek üzerine kuruludur. İki metre geride aynı boşlukta dursaydın adamın sana çarpabilmesi için arabayı yengeç gibi hareket ettirmesi gerekirdi ama normal bir araç için bu mümkün değil . Sonuçta güvenli bölgede değildin sonucunu gördün . Düşsen sonra kalkıp adamı dövsen ağzını burnunu kırsan , kafasını cam ile kapı direği arasına sıkıştırıp Müjde Ar muamelesi bile çeksen (off fantaziye bak yahu bu tirbuşon benide bozdu )))) adam sana çarptıktan sonra değeri olmaz. Amaç hiç riske girmemektir.

Sevgilerimle
    makseli ve ejlover bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben şu aşşağıdaki resimdeki arkadaşımızın dövüşeceğine bir insanın burnunun üstüne üstüne vurabileceğine inanmıyorum arkadaşlar,
    Böyle sevimli birisi yapamaz bunu yaa

http://img193.imageshack.us/img193/2606/dscf9019u.jpg
    Olm güldürme lan, şurda sinirlenmişim kırk yılın başında bi Adama kızgın yüzümü göstermeye çalıştım, işin kötüsü kask kapalı, sinirlenip kaskın içinden bağırdıkça, yanaklar iyice tombik gözüküyo, daha bi sevimli ayıcık modunda gözükmüş olabilirim adama yani

Bülentcim,

Kural olup olmaması yada haklı olup olmaman ile ilgilenmez ileri sürüş teknikleri. Sistem riske girmemek üzerine kuruludur. İki metre geride aynı boşlukta dursaydın adamın sana çarpabilmesi için arabayı yengeç gibi hareket ettirmesi gerekirdi ama normal bir araç için bu mümkün değil . Sonuçta güvenli bölgede değildin sonucunu gördün . Düşsen sonra kalkıp adamı dövsen ağzını burnunu kırsan , kafasını cam ile kapı direği arasına sıkıştırıp Müjde Ar muamelesi bile çeksen (off fantaziye bak yahu bu tirbuşon benide bozdu )))) adam sana çarptıktan sonra değeri olmaz. Amaç hiç riske girmemektir.

Sevgilerimle
    Ah ahhhh o fenteziden ziyade kapıyı acıp kafasına kafasına kapatmak güzel olurdu Ben kendime de kızdım zaten abicim, her zaman tetikte gezmek lazım ya, bazen işte gardını düşürüyo insan farkında olmadan, bunların hepsini refleks gibi olana kadar pratik etmek lazım, neyse bu musibetle bir daha birinin yanına bu kadar yaklaşmamam gerektiği de kafamdan çıkmaz artık.
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu eskişehir olayına katılmak istiyorum. cumartesi gidip pazar dönüp akşam arabayal çoruma gidip bir düğüne katılıp geri dönmem gerekiyo...festivalde çadır ortamında uyuyamayacağımı düşününce iyi bi fikir gibi gelmiyo festivale gitmek...gitsem bile cumartesi sabah ordan çıkmam lazım dönüş için...her nekadar festival ruhuna aykırı olsa da otel gibi bişey varsa iyi olur..
    pinkkuvars bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu eskişehir olayına katılmak istiyorum. cuma gidip cumartesi dönüp akşam arabayal çoruma gidip bir düğüne katılıp geri dönmem gerekiyo...festivalde çadır ortamında uyuyamayacağımı düşününce iyi bi fikir gibi gelmiyo festivale gitmek...gitsem bile cumartesi sabah ordan çıkmam lazım dönüş için...her nekadar festival ruhuna aykırı olsa da otel gibi bişey varsa iyi olur..
    Otel var ama mesafe uzak Erhancım , festivalin yapıldığı yer çok güzel bir mekan bir geceliğine çadırda yatmana değer hatta çadıra bile gerek yok bir tane mat birde uyku tulumu gayet güzel iş görecektir.

Sevgilerimle

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 30 Ağustosta yapılacak Eskişehir Motosiklet Festivaline Ankara MT olarak gitmeyi öneriyorum ben. Bir aksilik çıkmaz ise katılmayı planlıyorum.....
    Aslında daha önceki sayfalarda vardı ama gerilerde kaldı, ben kısmetse izin dönüşü cuma günü Eskişehir' de olacağım, 2 gün kamp yapmayı planlıyorum, MT den gelecek arkadaşlar vardı! cumadan gitmemin sebebi cmrtsi günü kahvaltının ardından kortejle Eskişehir turu atılacak olması, cmrtsi günü gidersem korteji kaçırırım ya da yorgun olurum diye düşündüm, sonra 1 gece daha kalıp pazar döneceğiz Ankaraya, orada görüşelim
    ejlover bunu beğendi.

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    arkadaş ben niyeti bozdum hanımı alıp sünnet gölüne gidecem gelen olursa gideriz bi daha mı gelecem dünya'ya. giden'le eskişehir'e de gelirim c.tesi pazarı ayarlarım sorun değil okan beyin dediği gibi bir mat, bir tulum 3-4 bira da çektin mi ohhh

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında daha önceki sayfalarda vardı ama gerilerde kaldı, ben kısmetse izin dönüşü cuma günü Eskişehir' de olacağım, 2 gün kamp yapmayı planlıyorum, MT den gelecek arkadaşlar vardı! cumadan gitmemin sebebi cmrtsi günü kahvaltının ardından kortejle Eskişehir turu atılacak olması, cmrtsi günü gidersem korteji kaçırırım ya da yorgun olurum diye düşündüm, sonra 1 gece daha kalıp pazar döneceğiz Ankaraya, orada görüşelim
    koray eskişehir turu başlaması öğleni bulur mu 11-12 gibi yani biz saat 8 de çıksak buradan 2 saat sonra oradayız bende korteje katılmak isterim ona göre ayarlarım yani.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Eskişehir işine ben de varım, işi ayarlamam lazım lazım ama hallederim bi şekilde heralde. Haftaya kadar gidişi kesinleştirip zamanını falan ayarlayalım, gideriz sakin sakin.
    pinkkuvars bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Otel var ama mesafe uzak Erhancım , festivalin yapıldığı yer çok güzel bir mekan bir geceliğine çadırda yatmana değer hatta çadıra bile gerek yok bir tane mat birde uyku tulumu gayet güzel iş görecektir.

Sevgilerimle
    abi bu sefer festival şhir merkezinde diye biliyorum.sanırım daha önce ilçedeydi...netleştirsek iyi olur...

Motosikleti
    abi bu sefer festival şhir merkezinde diye biliyorum.sanırım daha önce ilçedeydi...netleştirsek iyi olur...
    http://www.facebook.com/#!/events/389610231094167/

Şehir merkezinde değil Şehri-Derya parkında yapılacak merkeze 20 dk mesafede linkten takip edebilirsin

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş ben niyeti bozdum hanımı alıp sünnet gölüne gidecem gelen olursa gideriz bi daha mı gelecem dünya'ya. giden'le eskişehir'e de gelirim c.tesi pazarı ayarlarım sorun değil okan beyin dediği gibi bir mat, bir tulum 3-4 bira da çektin mi ohhh

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

koray eskişehir turu başlaması öğleni bulur mu 11-12 gibi yani biz saat 8 de çıksak buradan 2 saat sonra oradayız bende korteje katılmak isterim ona göre ayarlarım yani.
    2 saat çok iyi bi saat eskişehir için grup gidilirse 3,5 saatten önce zor...kortej iyi olur ama çok da önemli değil şahsım adına...dediğin gibi uyku 2 biraya bakar ama ya uyuyamazsam diye tırsıyom...bizim ekibin kamp maceraları geliyo aklıma...

birde temelli polatlı yolu motosikletler için çekilecek yol değil diyor ustalar...beypazarı nallıhan ve özellikle sonrası çok daha keyifli bi rota diye de eklediler...
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2 saat çok iyi bi saat eskişehir için grup gidilirse 3,5 saatten önce zor...kortej iyi olur ama çok da önemli değil şahsım adına...dediğin gibi uyku 2 biraya bakar ama ya uyuyamazsam diye tırsıyom...bizim ekibin kamp maceraları geliyo aklıma...

birde temelli polatlı yolu motosikletler için çekilecek yol değil diyor ustalar...beypazarı nallıhan ve özellikle sonrası çok daha keyifli bi rota diye de eklediler...

Nallıhandan sonra oğlan çocukları ile erkeklerin arasındaki farklar ortaya çıkar gençler ona göre
    pinkkuvars ve ejlover bunu beğendiler.

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Merhabalar mt ankara ekibi. Istanbuldan gelen cbr 125 sahibi yeni baslayan bir bankaciyim yas 27
    bayrama bitinceye kadar ankara da olacagim bir etkinlik olursa katilmak isterim.ve hayirlisi ise ankaraya tayin olacagim o zaman daha fazla takipci olacagim
    Saygilarimla,tekeriniz duz bassin
    tirbison, nezih77, pinkkuvars ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Nallıhandan sonra oğlan çocukları ile erkeklerin arasındaki farklar ortaya çıkar gençler ona göre
    Allahhhh, çok kışkırtıcı valla ama benim kötü lastiklerle de tırsarım o yollarda Artık yavaş yavaş sakin sakin gideriz biz de napalım.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahhhh, çok kışkırtıcı valla ama benim kötü lastiklerle de tırsarım o yollarda Artık yavaş yavaş sakin sakin gideriz biz de napalım.
    Bahaneler başladı bile ))

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım faaliyet programında saatler yazmıyordu, yani belli bir saat var mı bilmiyorum ama bana göre 12:00 yi çok rahat bulur, bir sürü insanın hazırlanıp hareket etmesi zor olacaktır

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar mt ankara ekibi. Istanbuldan gelen cbr 125 sahibi yeni baslayan bir bankaciyim yas 27
    bayrama bitinceye kadar ankara da olacagim bir etkinlik olursa katilmak isterim.ve hayirlisi ise ankaraya tayin olacagim o zaman daha fazla takipci olacagim
    Hikayelerimiz benziyor hayırlı olsun diyorum hocam =) burayı takip etmeye devam edin bir etkinlik olduğunda haberiniz olur .

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bahaneler başladı bile ))
    Abi şunun surasında toplasan 1 sene etmez tecrübem ve benim makinayla bile yatıyorum yani, lastikleri sana şöyle anlatayım, motor 2006 model lastikler de orjinal ama bütün dişleri duruyor, bu saatten sonra da lastik yakma falan yapmadığın sürece o lastiklerin dişleri aşınmaz, taş gibi

arkadaşlara sorabilirsin, eskiden benim makinada yan çantalar vardı, viraja bi yatıyodum, sağ çantayı sürtüyorum, bi yatıyorum sol çantayı sürtüyorum, artık baktım böyle olmayacak, çıkardım çantaları sattık, şimdi daha rahat yatıyorum, artık sıra pegleri sürtmede, o derece yanii
    ANGARAJ

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    velkam tu angara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler