Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz gaza gelelim

http://vimeo.com/32756097
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyim birader ben kasıldım burada
    + rep

takımdaki adamların saçları beyazladı heralde

birinci olduktan sonra, (takımı gösterirken) arkada bayanlar vardı, bunlar ne yapıyo diye bakıyolardı :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Dün yollarda amma çok polis&çevirme vardı. Zafer çarşısının oradaki ışıklardan kızılaya doğru giderken iki polis beni çevirdi, ilk defa Aha dedim sesten yedik fırçayı. Evrakları görelim dediler, baktılar, teşekkür ettiler bende bastım gittim. Aman dikkat bu çevirmeler daha da sıklaşabilir bilemiyorum.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler bu ankara nın havası nedir ya...motor leş içinde kalıyo...yıkatıyosun; ertesi gün yine yağmura denk gelmesen bile ıslak yolda gidince leş atıyo motor anasını satayım...endurocu da değiliz ki pisliğimiz ayrı bi hava versin motora...kromaj sevdalıları nasıl başa çıkıyor anlayamıyorum valla...sokaklar zaten toz bangladeş gibi; üzerine az bi yağmur çiselese al sana rezalet...ağustosta da motora binemeyeceksek işimiz var şu ankara da...
    pinkkuvars ve ejlover bunu beğendiler.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Erhan, senin özgür günlerin bitti mi?

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan, senin özgür günlerin bitti mi?
    yok abi 15 günüm daha var kemiksiz
    bayram da ben de izmir e gidip 10 gün sonra memlekete kesin dönüş yapcaz

yunus alamadığın ampülün adını özlliğini yaz şuraya da kendim alayım amk artık...

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yunus alamadığın ampülün adını özlliğini yaz şuraya da kendim alayım amk artık...
    vay arkadaş ne ampülmüş, yunus git kendini camdan aşşaa at diyecem ama atamazasında. camdan kendini yukarı at en iyisi
    erro ve Wozy bunu beğendiler.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    enduro alın rahatınıza bakın beyler...sıkıntı stres toz duman haliniz yaman...

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

Osram Night Braker

Osram H4 Night Braker %90 Fazla+%10 Fazla Beyaz Işık 90c64193nbr

http://www.hepsiburada.com/liste/osr...oryId=20024642

ahanda bu.. olm adamı hasta etmeyin la sanki ben üretiyom lambayı adam getirmiyosa benim suçum mu sanki valla olay ettiniz ha,
    hayır daha kendiminkini takmadan sana demesem gene amenna alıp takaydın madem.
    vay arkadaş ne ampülmüş, yunus git kendini camdan aşşaa at diyecem ama atamazasında. camdan kendini yukarı at en iyisi
    vur anasını satim abi vurun abalıyaaa bi endülücü buldunuz nası olsa ezin nolacak..
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osram Night Braker

http://www.hepsiburada.com/liste/osr...oryId=20024642

ahanda bu.. olm adamı hasta etmeyin la sanki ben üretiyom lambayı adam getirmiyosa benim suçum mu sanki valla olay ettiniz ha,
    hayır daha kendiminkini takmadan sana demesem gene amenna alıp takaydın madem.

vur anasını satim abi vurun abalıyaaa bi endülücü buldunuz nası olsa ezin nolacak..
    la bebe ampülümü kendi ampülün gibi savunacaktın olum, adama gider yapacaktın..senin getireceğin ampülü diyecektin...hadi olmadı verdiğin linkten ampülü kendin sipariş edip bana vereceğidin...

la o değilde bu ampül niye 55 lira...bülent 15 e almış sen 17,5 a alacağıdın...? 55 lira verilir mi olum şimdi buna...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    la bebe ampülümü kendi ampülün gibi savunacaktın olum, adama gider yapacaktın..senin getireceğin ampülü diyecektin...hadi olmadı verdiğin linkten ampülü kendin sipariş edip bana vereceğidin...

la o değilde bu ampül niye 55 lira...bülent 15 e almış sen 17,5 a alacağıdın...? 55 lira verilir mi olum şimdi buna...
    Olm bu alet biraz daha advanced night breaker galiba Benim aldığımda böyle mavi halka falan yoktu, ondan daha ucuz demek ki Yine de eski ampulden daha iyi aydınlatıyor orası kesin. Sen parayı peşin vermeyecedinnn
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm bu alet biraz daha advanced night breaker galiba Benim aldığımda böyle mavi halka falan yoktu, ondan daha ucuz demek ki Yine de eski ampulden daha iyi aydınlatıyor orası kesin. Sen parayı peşin vermeyecedinnn
    hacı sen yaşıyon mu la...

valla bu yaşıma o kadar bunca esnaf tarafından kelkinilmiş biri olarak yapmamam gerekirdi ama yunus yallısının "la iki günde geldi laaa" demesi yok mu beni yanılttı

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    la sankim cepa bauhouse'da buna benzer gördüm gibi. emin değilim zincir yağı bakarken öylesine bakınıyordum. baktınız mı orada var mı?
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    -None-
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osram Night Braker

Epeydir muhabbeti geçiyor bu kadar ender mi bulunuyor lamba?
    Yalnız motosikleti sattım ama benim bile alasım geldi böyle tanıtım karşısında
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

valla bu yaşıma o kadar bunca esnaf tarafından kelkinilmiş biri olarak yapmamam gerekirdi ama yunus yallısının "la iki günde geldi laaa" demesi yok mu beni yanılttı
    Olm katıldığım 765 yunusgil toplantısının yanında bi tane kaçırmışım hemen unuttunuz mu la beni, ben unutulacak adam mıyım olm

Benim far pek başarılı deil zati ama eski halinden daha iyi durumda şu anda. Bauhaus, koçtaş gibi yerlerde var zaten, problem Erhanın tembelliği, altında motorla gidip oralardan alacağına Yunusa sipariş veriyo, sonuçta da avucunu yalıyo Yunus satınalma konusunda pek başarılı değil sanırım ama Allahı var benim çantaları 2 günde okuttu, mevzu satış oldu mu maaşallah bizden habersiz bizim motorları bile satabilir
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    la sankim cepa bauhouse'da buna benzer gördüm gibi. emin değilim zincir yağı bakarken öylesine bakınıyordum. baktınız mı orada var mı?
    bu aralar gidip bakayım abi..sonra da senin ustanın yanına gelecem zaten bağlantı için...

Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür benim bi tarflarımın keyfi ya..biraz taransa bulunur...

Olm katıldığım 765 yunusgil toplantısının yanında bi tane kaçırmışım hemen unuttunuz mu la beni, ben unutulacak adam mıyım olm

Benim far pek başarılı deil zati ama eski halinden daha iyi durumda şu anda. Bauhaus, koçtaş gibi yerlerde var zaten, problem Erhanın tembelliği, altında motorla gidip oralardan alacağına Yunusa sipariş veriyo, sonuçta da avucunu yalıyo Yunus satınalma konusunda pek başarılı değil sanırım ama Allahı var benim çantaları 2 günde okuttu, mevzu satış oldu mu maaşallah bizden habersiz bizim motorları bile satabilir
    müdür buluşmaya gelmedin de sesin soluğunda çıkmadı hiç..merak ettik..belin de ağrıyodu en son.. ben de çizmeleri satacam..yunusa mı havale etsem acaba bi numara büyük geldi çizmeler...

bu arada bi buğra vardı ne oldu ona ?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

la olm bak bülentinkinde mavi halka yokmuş gördünmü
    Benim getireceğimde var mavi halka işte!
    Birde hepsiburada da çift, o fiyata
    Ben kaliteyi o fiyata ayağınıza getirecem

Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çaktırma sana 12.5 olur
    Satharian bunu beğendi.
    ANGARAJ

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    beyler yakın zamanda ya da ramazan bitimi bir etkinlik söz konusu mu Ankara için?
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Haci bel gelgit şeklinde ağrımaya devam ediyor amma motora binmeye engel değil. Şuberk tripodu da manavgat sularında rafting yapacam gazıyla kampa gittiydi hafta sonuna gelir. Bak 2si 55 se, tanesi 22.5 olur, aceba benim ki mavi halkalı mıydı diye şimdi bi düşünce aldı beni. Binmeden bi bakayım ampule. Yalnız 12.5 falan diyerek aşağılara fiyat çekme hareketinden anladığımız kadarıyla Yunus un bu ampüllerde güzel bir kar marjı var
    ANGARAJ

bu arada bi buğra vardı ne oldu ona ?
    Haci bel gelgit şeklinde ağrımaya devam ediyor amma motora binmeye engel değil. Şuberk tripodu da manavgat sularında rafting yapacam gazıyla kampa gittiydi hafta sonuna gelir.
    buğra gelmiş ankaraya,hatta az sonra fotoğraf makinesini bırakmak için buraya gelecekmiş aradı az evvel.

Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yakın zamanda ya da ramazan bitimi bir etkinlik söz konusu mu Ankara için?
    beyler bu hafta sonu cumartesi günü için bi iftar etkinliği yapalım mı şöyle güzel bi mekan da ???

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu hafta sonu cumartesi günü için bi iftar etkinliği yapalım mı şöyle güzel bi mekan da ???
    Abi mangal olayı yeterli ışık olmayınca biraz sıkıntı oluyor akşam saati, iftar yapılacaksa ben de bir mekanda yapma taraftarıyım! çok kalabalık olmayan, şöyle 15tl yi fazla geçmeyen bir yerden rezervasyon yaptırıp yumulalım

o zaman yer önerilerini alalım arkadaşlar bu cumartesi akşamı için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler