Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hüseyin Abi hayırlısı olur inş senin için, saat 7 gibi evde oluyorum ben direk çıkar gelirim parkın oraya, yemek yermiyiz aç mı olur millet genelde ?
    nezih77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sağol turgaycım.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geç deel mi 19..ben 18 de çıkıyom zaten şurası buluşulacak yer...erken gelen olursa erken gideyim ben de...zaten vaktim kısıtlı

ben buçuğa kalmadan orda oluyorum zaten erken gelenler gelsin yine..
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Abi hayırlısı olur inş senin için, saat 7 gibi evde oluyorum ben direk çıkar gelirim parkın oraya, yemek yermiyiz aç mı olur millet genelde ?
    yemeğini ye de gel sen
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Niye len geçen yediğimiz gibi tavuk döner yesek ya, olma mı
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    tatlı su moturcularına duyrulur, bu tarafta sağnak var orayada gelmesin

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk kim isyan edecek bu lafa diye bekliyordum.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz olurmu bülentim..Sen gel söleriz getirirler..

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk kim isyan edecek bu lafa diye bekliyordum.
    la gelin ewde otururuz ne kadar bi tatlıymıssınız eriyeceksiniz sanki yaz yağmuru olm bu atıştırır geçer hemen..Kaldıki burda yağğmur falanda yok rüzgarda yok..
    ANGARAJ

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Her zamanki gibi gene yanlış anladın ama olsun. Yağmur nerden çıktı la şimdi..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    buğra bülentle erhan geldi sen seyrededur
    ANGARAJ

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Ben hazır evdeyim gelmek isterdim ama tek gözle nereye kadar gelebilirim bilmiyorum Göz kapagındaki şişikligi aldırdım bugün o nedenle motor istirhaatte neyse olmazsa başka sefere artık

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hazır evdeyim gelmek isterdim ama tek gözle nereye kadar gelebilirim bilmiyorum Göz kapagındaki şişikligi aldırdım bugün o nedenle motor istirhaatte neyse olmazsa başka sefere artık
    Geçmiş olsun!

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Gecmis olsun abi, aman dikkat et, tek gozle insanin derinlik algisi pek olmuyor.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    İyi eğlenceler herkese. Cumartesi ve Pazar, Soner abinin orda kurs var. Pazar günü karar vereceğiz nasıl bi motor almalıyım diye üniversitedeyken biraz kullanmıştım 400 cc lik ama 6-7 yıl geçti
    üzerinden şimdi bir bakalım eğer Soner Abi "ok" derse önümüzdeki hafta içi alacağım. 2006'dan az olmamak şartıyla Yamaha FZ6 Fazer bakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    HD xl 883
    Beyler haftasonu için var mı aklınıza gelen fikirler ?

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi eğlenceler herkese. Cumartesi ve Pazar, Soner abinin orda kurs var. Pazar günü karar vereceğiz nasıl bi motor almalıyım diye üniversitedeyken biraz kullanmıştım 400 cc lik ama 6-7 yıl geçti
    üzerinden şimdi bir bakalım eğer Soner Abi "ok" derse önümüzdeki hafta içi alacağım. 2006'dan az olmamak şartıyla Yamaha FZ6 Fazer bakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Ünal da fazer var, sana en iyi o yardım eder, ama deneyimsiz birisi için tehlikeli olabilir bence, benim gördüğüm yolda oldukça iyi giden bir makine!

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ünal beye özelden mesaj attım ama gördümü bilmiyorum. Bodrum Turgutreis'teyken 1. ve 2. viteste 4-5000 devirde kullandım ben hız yapmam yapmadımda ne arabada ne de motorda bendeki motor sevdasından çok Fazer hastalığı diyebiliriz. Ama görüştüğüm arkadaşlarımın hepsi bana şunu söyledi "sağ elin'i egona kapılmayıp kontrol edebilirsen her motoru kullanabilirsin" dediler.
    Bodrum'da çok fazla motorcu var baya gezdim yolcu olarak ama en çok beğendiğim özel boyatılmış turuncu-siyah Fazer'dı. Bi motor sevdası vardı ama Fazer'la hastalık oldu. Uzun yıllar çalıştım hep aileme yardım kardeşlerime yardım ettim durum. O yüzden almalıyım artık yaş ilerliyor. Ünal arkadaşımızın yardımlarını da bekliyorum eğer zamanı varsa.

Motosikleti
    HD xl 883
    Tecrübenize oranla Fazer sizin için biraz ağır kaçabilir başlangıç motoru olarak, çok güçlü ve agresif bir motordur Fazer.

Motosikleti
    CBF 500
    Ünal beye özelden mesaj attım ama gördümü bilmiyorum. Bodrum Turgutreis'teyken 1. ve 2. viteste 4-5000 devirde kullandım ben hız yapmam yapmadımda ne arabada ne de motorda bendeki motor sevdasından çok Fazer hastalığı diyebiliriz. Ama görüştüğüm arkadaşlarımın hepsi bana şunu söyledi "sağ elin'i egona kapılmayıp kontrol edebilirsen her motoru kullanabilirsin" dediler.
    Bodrum'da çok fazla motorcu var baya gezdim yolcu olarak ama en çok beğendiğim özel boyatılmış turuncu-siyah Fazer'dı. Bi motor sevdası vardı ama Fazer'la hastalık oldu. Uzun yıllar çalıştım hep aileme yardım kardeşlerime yardım ettim durum. O yüzden almalıyım artık yaş ilerliyor. Ünal arkadaşımızın yardımlarını da bekliyorum eğer zamanı varsa.
    bir motor modeli insanın hayali olmuşsa iş değişiyor, başka bir şey alsan da aklın bu tarafta kalacak orası açık, madem daha önce üzerine de binmişsin o zaman tavsiyeye ihtiyacın kalmıyor bence, aklın kesiyorsa alırsın gider!..
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motor modeli insanın hayali olmuşsa iş değişiyor, başka bir şey alsan da aklın bu tarafta kalacak orası açık, madem daha önce üzerine de binmişsin o zaman tavsiyeye ihtiyacın kalmıyor bence, aklın kesiyorsa alırsın gider!..
    Eyvallah Koray Bende farkındayım Fazer güçlü bir motor. Diğer motorlara da baktım bindim ama içimde hep bi istemezlik oldu başka motorları ancak birisi bana hediye ederse kullanırım herhalde

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    valla cesaretini takdir ediyorum...nice kilometreler yapmış arkadaşlarım halen 4 silindire geçme konusunda çekinceliler...
    onun için bence biraz sabredip en azından bir iki ay küçük bi motor denemelisin...

abi seviyosan git konuş bence
    Redmoon ve Wozy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler