Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ööle deme can çekiyo kafadaki motoru...bu arada senin sarıya merakın nerden geliyo abi...tshirt falan da sarıymış..
    seviyorum yav ne bilem

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kimseye yaptığı yorumlardan dolayı ne kırgın ne de dargınım sıkkın hiç değilim adı üstünde yorum. Bana kolay kolay arıza vermeyecek parçası bol ucuz olan(parçası ucuz) ama birazda gösterişi olan bir motor lazımdı bununda araştırmalardan sonra shadow olduğuna karar verdik. 9.10.16.17 haziran günlerinde 4 ile 6 saat arasında baya bi motor kullandım bunun sonucunda Fazer'ın benim için tehlikeli olduğunu önce düşük cc'li racinglerden(250'likler en üstü) yada 50 hp'nin altındaki diğer tarzda motosikletlerden birini seçmemi söylediler. Bende orada bi spirit gördüm baya hoşuma gitti ama temiz spirit bulamadık. Olanda yüksek fiyatlıydı. Bu shadow'u görünce hoşuma gitti alçak oturuş seviyesi rahatlığı hoşuma gitti. Ehliyeti emniyetten almak kaldı bide zorunlu taşıt sigortası bunlar hallolduktan sonra aranızdayım yani bu ay sonunu bulur ozamana kadar eryamanda turlarım.
    arkadaş sen o motoru aldın ama;
    2008 shadowların kronik bi takım huyları var, shadowun en tutulmayan, en sevilmeyen sürümü 2008.
    eksantrik zinciri 2 ayda bir şakırdamaya başlar ve değişmeden kesilmez ses, 120 lira zincir 200 civarı işçilik,
    elektirik tesisatı çok arıza verir, yakıtı emsallerinden çoktur, sıcak çalışan bi motordur, pistonu sekmanı her 2 senede bir kemirir atar.
    niye öyle bir motor aldın? keşke daha eski bir modelinden alsaydın
    2004'ler filan çok daha sağlam ve keyifli makineler
    tüh bak görüyo musun
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşım uğraşmayın Shadow la, ben enduro pistir-çamurludur diyor muyum

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seviyorum yav ne bilem
    arkadaş sen o motoru aldın ama;
    2008 shadowların kronik bi takım huyları var, shadowun en tutulmayan, en sevilmeyen sürümü 2008.
    eksantrik zinciri 2 ayda bir şakırdamaya başlar ve değişmeden kesilmez ses, 120 lira zincir 200 civarı işçilik,
    elektirik tesisatı çok arıza verir, yakıtı emsallerinden çoktur, sıcak çalışan bi motordur, pistonu sekmanı her 2 senede bir kemirir atar.
    niye öyle bir motor aldın? keşke daha eski bir modelinden alsaydın
    2004'ler filan çok daha sağlam ve keyifli makineler
    tüh bak görüyo musun
    canım kardeşim motorda zincir bile yokki şaftlı bu
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    "ekzantrik zinciri"

Motosikleti
    xt 600
    de haydi hayırlı uğurlu olsun o zaman. allah kaza bela vermeye

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    yabancı sitelere baktım araştırdım iyi/kötü yanları tek probleminin koltuğunun daha fazla konfor için değiştirilmesi yolcu peglerinin yukarıda olduğu .... ama mekanik ile ilgili hiçbirşey yok 10.000 mil(~16.500km) yapan adam söylemiş "hiç bir problemle karşılaşmadım". Ama gidip bi konuşurum ustamla hafta sonu bütün bu söylediklerinizi bi araştıracağım.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    merhaba arkadaşlar. motorumu CC yükseltmek için satıyorum.

Ankara da satılık Mondial 150 MR.

detaylı bilgi almak için =>

1 ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1179883/detay/

2 ) http://mondial150mr.blogspot.com/ (resim - video - geniş açıklama)

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Her motorun illaki problemleri olur, bunlar o motoru tercih listesinden çıkarmamalı bence, Honda yaptıysa gözü kapalı alınır demiyorum tabiki ama Shadow un, cruiser ların en çok rağbet gördüğü Amerikada ne kadar çok satıldığı düşünülürse iyi bir ortasiklet cruiser olduğu söylenebilir, Amerikada bütçesi Harley alacak kadar yüksek olmayanların ilk tercih ettikleri markalardan birisi Honda ve genellikle karşılaştırmalarda Harleyle çok fazla kıyaslandığı düşünülürse kolay kolay yabana atılmayacak bir imajının olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamların işçiliğine pek sözüm yok gibi gibi, estetik yönünden çok kötüler ama, hiç umursamıyorlar sanki. Hele birde pazarlama stratejileri... Cidden çok kötü. Ya Honda Fury gibi bir motor yapıyor, bunu türkiyeye getirmeyi bırak, bir adam parası cebinde honda türkiyeye gidip almak istiyor, distribütörle konuşuyor, olmadı honda japonyaya mail atıyor vs. vs. hiçbir sonuç yok. Bu durumlar insanı firma ve markalardan soğutuyor.
    O konuda katılırım size.. Bence dünya üzerindeki herşeyi italyanlar tasarlasın, japonlar üretsin, çinliler satsın
    Redmoon ve RamuthRa bunu beğendiler.
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    xt 600
    yabancı sitelere baktım araştırdım iyi/kötü yanları tek probleminin koltuğunun daha fazla konfor için değiştirilmesi yolcu peglerinin yukarıda olduğu .... ama mekanik ile ilgili hiçbirşey yok 10.000 mil(~16.500km) yapan adam söylemiş "hiç bir problemle karşılaşmadım". Ama gidip bi konuşurum ustamla hafta sonu bütün bu söylediklerinizi bi araştıracağım.
    yok hoca şaka yaptık yahu. güle güle kullan

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hoca şaka yaptık yahu. güle güle kullan
    Ben anlamam öyle şaka filan, satçam motoru

Motosikleti
    xt 600
    Ben anlamam öyle şaka filan, satçam motoru
    4000 vereyim

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ozan sen ben, tamamen yanlış anladın. Ben sadece insanların çok daha iyi motorlar kullanmasını istediğim için söylüyorum. Soner' e motorunu ben tavsiye ettim, ben önayak oldum, çok da mutluyum adam çok güzel motor aldı. Soner' e motoru 12500 civarına almıştık sanırım ya da 12000 tam hatırlamıyorum. Şimdi Soner' in motoru yakından gördün mü bilmiyorum ama adam üzerine yaklaşık 1000 tl gibi birşey harcadı sanırım motor eşsiz, gerçekten de çok güzel oldu. Ben Koray' a da çok söyledim, Emir' e de çok söyledim ama adamların zevkleri, sevmişler motorları almışlar, bana bok yemek düşer Koray, Emir alınmayın abicim bildiğiniz gibi shadow'a hiç alışamadım, hiç sevemedim... Ama motor alacakken baktım mı ? cidden almak için baktım, ertan caydırdı beni Neyse uzun lafın kısası asla kimseyi motordan soğutmak ya da şevkini kırmak gibi bir düşüncem ve hareketim olamaz.
    Haklıdır biz kenanla rr larımıza binerken ben de inatla ona shadow aldırmaya çalışırdım şuan yakıtı hariç binlercekez memnunum .La Herşeyi anlatmışın buradan Haydaaa!!! sağoll kardeşimmm Ama diyom ki sanki senin motorun sesi benim makine de olacaymışmış diyom

Yahu şaka bi yane Türkiye de Harley in bigdog modelleri de hiç gelmedi , ciddi düşünürsek sizin makinelerin son versiyonları da sanırım türkiye ye gönderilmedi bu firmayla değil bulunduğun ülkeyle alakalı sanırım mesala bilir misin bilmem walswagon Türkiye ye tam sürüm hiç araç göndermez !!!

Türkiye de bir tane İNDİAN gören var mı arkadaşlar bu beni İNDİAN dan soğutur mu ??? Harley den Eski bir firma olduğu gerçeğini değiştirir mi!!! Hatta daha sağlam daha dayanıklı daha şık daha asil bla bla Sadece bir motoru yada eşyayı Türkiye ye getirmek orada satış yapmak değil önemli olan satış sonrası hizmeti napacaksın ebay dan mı? Hala Mikuni karb. diyaframı arıyorum.Hala Tüğrkiye de hava litresini bulabildimmi bunun?? :S Bu harleyden sonra ki firma özelliğini yitirir mi suzuki için!!!

Abi sen ben ne desek de Ozan iki gün sonra nalayacaktır neyin ne olduğunu belki onun bakış açısına göre en akıllı işi yapmış olacaktır. Ben her zaman söylediğim gibi Shadow yakışıklı makine hayırlı uğurlu olsun

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]
    Soner Bey siz yakıt tüketimi işini çödünüz mü? Çözüldü ise neden,sebep,sonuç durumu nedir acaba?
    Demekki Neymiş Arkadaş Ankara Mt de sorunlara bakıyor ama cvp vermiyomuş sağol hocamm benzin işi şöyle söyleyimmm

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Soner bence yakit olayini soyle cozecek, gelecek bigun yanimiza, abi naptin yakit noldu duzeldi mi diye sorcaz, o da soyle cevap vercek, abi benimkinin yakiti normalmis ya, hatta digerlerinden az bile yakiyo musum ben, bosuna ugrasmisiz o kadar bi dahaki sefere benim motorun yakitini cbf150 ile ile karsilastirmiycam

Hayir anlasam bisiler dicem onu cikar bunu degistir diye ama hic anlamam.
    Bakıyon da küçüçük bir zuhurda bulunmayı çok görüyen dimi Bülentt :((( Dvm ediyorum : Derlerki bu class da cc de bir motor bakıyosanız benzini düşlünmeyeceksiniz!! ülkede benzin yeni inmişken düşünürüm arkadaş ..

Girmediğim yer internet sitesi usta kalmadı herşey normal deniyo Sorarım kimin motoru ş.içi 7 lt ye yaklaşarak çılgınlık yapmıştır kimse..'' ama sözde normal arkadaş'' bir Dosta sordum c800 kullanır deki onda enjeksiyon var 1 lt farketsin adam 3.9 lt yapıyom diyo !!!! haydaaaa hergün işe motorla gitmesem amenna taktım kafaya Yok Yok Bülent yazdım öyle ama kesin bizimkine uygun bir hava filtresi bulmam lazım piyasada yok bir de karb diyaframı ona da çare varmış az kaldı gece ruyalarıma girdi ama bulcam çözecem o işi )))

Şakacı

Bu arada Fatih duymasın ben 5000 veririm PP

ölücüler siziiii yok 4000 vereyim yok 5000 vereyim.
    ben 6000 veririm.bu ölücülere verme

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölücüler siziiii yok 4000 vereyim yok 5000 vereyim.
    ben 6000 veririm.bu ölücülere verme
    Sen bizi anlamadın ki Herşey senin için di aslında Yükseltme şu fiyatı müdür Allaşkınaa. Ozana Fazer alacaz biz ) Başkan sen ne alacan bu arada sen ne tarz seversin ne kullanırsın hem sana da şöyle heybetli bir cruiser Yakışır haaa Dragstar a ne dersin ?

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen ben ne desek de Ozan iki gün sonra nalayacaktır neyin ne olduğunu belki onun bakış açısına göre en akıllı işi yapmış olacaktır. Ben her zaman söylediğim gibi Shadow yakışıklı makine hayırlı uğurlu olsun
    Girmediğim yer internet sitesi usta kalmadı herşey normal deniyo Sorarım kimin motoru ş.içi 7 lt ye yaklaşarak çılgınlık yapmıştır kimse..'' ama sözde normal arkadaş'' bir Dosta sordum c800 kullanır deki onda enjeksiyon var 1 lt farketsin adam 3.9 lt yapıyom diyo !!!! haydaaaa hergün işe motorla gitmesem amenna taktım kafaya Yok Yok Bülent yazdım öyle ama kesin bizimkine uygun bir hava filtresi bulmam lazım piyasada yok bir de karb diyaframı ona da çare varmış az kaldı gece ruyalarıma girdi ama bulcam çözecem o işi )))
    Öncelikle teşekürler. sanırım pahalı orjinal parça fiyatlarını bilmiyorum ama bunu buldum aftermarket parçalardan http://www.westendmotorsports.com/th...ed-p-1905.html kendime de istiyorum ama pahalı belki seneye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Sen bizi anlamadın ki Herşey senin için di aslında Yükseltme şu fiyatı müdür Allaşkınaa. Ozana Fazer alacaz biz ) Başkan sen ne alacan bu arada sen ne tarz seversin ne kullanırsın hem sana da şöyle heybetli bir cruiser Yakışır haaa Dragstar a ne dersin ?
    Alalım tabikide FZ1 alalım seneye kışın alırız ucuza
    pinkkuvars bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Öncelikle teşekürler. sanırım pahalı orjinal parça fiyatlarını bilmiyorum ama bunu buldum aftermarket parçalardan http://www.westendmotorsports.com/th...ed-p-1905.html kendime de istiyorum ama pahalı belki seneye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alalım tabikide FZ1 alalım seneye kışın alırız ucuza
    Oyyyşşşş Ozan öyle damardan vuruyosun ki anlatamam . Ama fiyat da oyyyş umarım ilerlki dönemlerde de böyle devam edersin amann tekerine taş gelmesin

Daha iç filtresini bulamadım adam charger diyo yahuuu :( Direk altta hemen bir intruder reklamı ben ne yapayımmmm :( Ozan ebay a kesin bak çook daha ucuzunu bulacağına eminim.
    http://www.ebay.com/itm/Kuryakyn-Hyp..._qi=RTM1062689

Yahu bana birini hatırlatıyorsun hh egzoz da alırsın sen şimdi )) bu shadow cular hep mi böyle oluyo kiii P

valla sonercim benim işim hiççç belli olmaz.seneye alabilirim en erken malum borçlar gırtlağı sıkıyor.ama Ducati Monster 695 bu sıralar gözüme güzel görünmeye başladı.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ben izine geldiğim de bundan alacağım...ve grup sürüşünde ne önde gideceğim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler