Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler yarın sabah saat 7.30 da kesikköprü barajına kesikköprü de kamp yapan ekibe katılmak için konya yolu üzeri hacıbaba önünden hareket ediyoruz..öğlen 1 gibi hep beraber geri dönüyoruz...katılmak isteyen herkesi bekleriz...

1-erhan
    2-osman (karapara)
    3-?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

bu arada 100 km yol için yanımıza bişey almamız gerekir mi? tecrübem olmadığı için aklıma hiç bişey gelmiyo...

buğra sen geliyo musun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemalozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yarın sabah saat 7.30 da kesikköprü barajına kesikköprü de kamp yapan ekibe katılmak için konya yolu üzeri hacıbaba önünden hareket ediyoruz..öğlen 1 gibi hep beraber geri dönüyoruz...katılmak isteyen herkesi bekleriz...

1-erhan
    2-osman (karapara)
    3-celal (cemalozan)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

[/COLOR]bu arada 100 km yol için yanımıza bişey almamız gerekir mi? tecrübem olmadığı için aklıma hiç bişey gelmiyo...

buğra sen geliyo musun?
    Günü birlik 100 km için bi ihtiyaç olmaz inşallah...

Motosikleti
    tracer 900

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Başkan sabah bende varim biraz geç oldu ama anca yetişebildim
    buberk bunu beğendi.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar bugün Borusan'ı ve Honda Borayı ziyaret ettim. Borusan da ikinci el 2012 Model BMW F 650 için pazarlık ettik. Satış müdürü İzzet bey çok ilgilendi. tabii borusanda çalışan tanıdığım Adnan abinin etkisi de vardı bunda.
    Motor tam dolu sis farı, elcik ısıtma, 3 li çanta vs vs. 33.000 diyince kulaklarıma inanmakta zorluk çektim.
    Benim motoru 11.000 gibi sayabilecekleri söylediler. Bende benim motor + 15.000 TL dedim (deli cesareti var ya bende). İzzet bey 29.000 bine gelebileceklerini ama motorun sahibini ikna edebilirlerse olabileceğini söyledi. BU arada motorun sahibinde BMW motor koleksiyonu var desem yeridir.

Deli cesareti gelince bir de Honda Boraya gittim. Önce NC 700 S e baktım, bizim hanım bu hoşuma gitmedi deyince hedefi CBF 1000 F e çevirdik. 26000 dediler. Benim motor için 9000 tl verdiler.
    Bakacağız artık.... Herhalde bankaya biraz daha borçlanacağız.....
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Tahriklere dayanamayıp an itibariyle bende niyeti bozdum. Pazar sabahı erken kalkmak hiç tarzım olmasada bu muhabbet kaçmaz. Umarım uyanabilirim. Sabah görüşürüz
    eRRRen bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahriklere dayanamayıp an itibariyle bende niyeti bozdum. Pazar sabahı erken kalkmak hiç tarzım olmasada bu muhabbet kaçmaz. Umarım uyanabilirim. Sabah görüşürüz
    sabah görüşmek üzere o zaman

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan sabah bende varim biraz geç oldu ama anca yetişebildim
    geç kalmadın ya sabaha var daha

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün Borusan'ı ve Honda Borayı ziyaret ettim. Borusan da ikinci el 2012 Model BMW F 650 için pazarlık ettik. Satış müdürü İzzet bey çok ilgilendi. tabii borusanda çalışan tanıdığım Adnan abinin etkisi de vardı bunda.
    Motor tam dolu sis farı, elcik ısıtma, 3 li çanta vs vs. 33.000 diyince kulaklarıma inanmakta zorluk çektim.
    Benim motoru 11.000 gibi sayabilecekleri söylediler. Bende benim motor + 15.000 TL dedim (deli cesareti var ya bende). İzzet bey 29.000 bine gelebileceklerini ama motorun sahibini ikna edebilirlerse olabileceğini söyledi. BU arada motorun sahibinde BMW motor koleksiyonu var desem yeridir.

Deli cesareti gelince bir de Honda Boraya gittim. Önce NC 700 S e baktım, bizim hanım bu hoşuma gitmedi deyince hedefi CBF 1000 F e çevirdik. 26000 dediler. Benim motor için 9000 tl verdiler.
    Bakacağız artık.... Herhalde bankaya biraz daha borçlanacağız.....
    4 000 lira aşağı ne güzel çekmiş birden öyle...

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyanırsın aslanım git yat yatağına işte...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Hep öyle gezmekle olmuyo şimdi YARDIMMMM zamanııııııı )))

Şuan bir el atın arkadaşlar deli olucam tüp taktırcam yakında

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ti-yardim.html

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep öyle gezmekle olmuyo şimdi YARDIMMMM zamanııııııı )))

Şuan bir el atın arkadaşlar deli olucam tüp taktırcam yakında

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ti-yardim.html
    Volusia takaslı Az yakan çok kaçan 250 cc chooper bulunur...

800 tane CC homurdayınca ne güzel, pompaya gelince kötü dimi ? Her güzelin bi kusuru bulunur Dostum... İyi bi usta karbüratöre bi ayar çekerse biraz daha toparlar sanırım.... Ama sonuçta yakar yani bence yapacak pek de fazla bişey yok... Gülü seven dikenine katlanır, yoksa ilk cümlemdeki teklifim hala geçerli...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volusia takaslı Az yakan çok kaçan 250 cc chooper bulunur...

800 tane CC homurdayınca ne güzel, pompaya gelince kötü dimi ? Her güzelin bi kusuru bulunur Dostum... İyi bi usta karbüratöre bi ayar çekerse biraz daha toparlar sanırım.... Ama sonuçta yakar yani bence yapacak pek de fazla bişey yok... Gülü seven dikenine katlanır, yoksa ilk cümlemdeki teklifim hala geçerli...
    ulen verdik spyder i almadın şimdi de volusia.. ayıp vallaha Kardeşim motorlar sana feda olsun.. (oğlum hariç) iyi şöyle kaz görmeyecek bi usta söyle de gidelim o vakit. hem subaplara da baktırırız anlaşırsak
    Yapacak bişey yok o bizim sözlüğümüz de pek yok mutlak bişey vardır olmasa da biz üretiriz !! bir üretenden copy paste.
    yok kadeşim onun homurdusuna can kurban ama normalini biraz aşıyo sanırım bugun gözlerim yaşardı çiğ benzinden zaten ülkede benzin durumu belli havaya saçmayak..totomuza pompayı çevirmişler :D
    E gir bir ara yorum yap bayri de konumuz şenlensin güncellensin ne diyeyim ..

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Kesikköprü Olta şenliğine gelmek isteyen olursa ; fikir edinilmesi için dünkü resimlerden. Ankara MT bugün Bala da...

Motosikleti
    tracer 900
    yunus gölbaşı çıkışı karşılaştığımız senmişsin ya la

ilk uzun yolumdu ve benim için yorucu geçti...racing çakması cbr bile yoruyo adamı arkadaş...yada ilk defa diye mi böyle oldu anlamadım...yol da yer yer bozuk satıhtı...katılan ve emeği geçen herkese teşekkürler...
    eRRRen bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaş özellikle mi koyuyorsunuz alemci gibi fotolarımı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    faceye koymadığına şükretmek lazım, o resimde nasıl çıkmışım ya ben ne biçim bir adammışım ya

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:28 ----------

Videolar;
    http://www.facebook.com/photo.php?v=4117185407471
    http://www.facebook.com/photo.php?v=4117192287643
    erro ve karapara bunu beğendiler.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    yunus gölbaşı çıkışı karşılaştığımız senmişsin ya la

ilk uzun yolumdu ve benim için yorucu geçti...racing çakması cbr bile yoruyo adamı arkadaş...yada ilk defa diye mi böyle oldu anlamadım...yol da yer yer bozuk satıhtı...katılan ve emeği geçen herkese teşekkürler...
    Aynen kapatıp gidiyodum o sıra ben bi yandan da ne güzel millet motorlarıyla geziyo diyodum sonracıma bi baktım önde bi ybr aman Buğranın motora benzeyen motor çantalı mantalı sonradan sizleri görünce dank etti

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faceye koymadığına şükretmek lazım, o resimde nasıl çıkmışım ya ben ne biçim bir adammışım ya
    hakkat ne biçim adamsın sen olm :D

korayında söle fotolarını koymayın arkadaş sonra beğenen beğenene
    ANGARAJ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    abi çok kötü bir adamımki, motorlan giderken senin kamera uçmazmı, üstündeki iğne açılmış arkadan gelenler durdurdu aldık.. pil kapağının bağlantı plastiği kırılmış bitek birde pilin biri kayboldu çalışıp çalışamadığını deneyemedim.. sert düşmedi ama çalışıyordur muhtemelen, çalışmıyorsada bedelini ödemeye cezamı çekmeye razıyım Bülente verdik..

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bende karşıdan geleni görünce aynı yunusun motordanmış la bu diyodum. Yunusun evden o kadar uzaklaşabileceğini aklım kabullenmiyo tabi
    Bu arada az önce kentparkdan şenerede bi tane çadır aldık. evet biraz geç oldu
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Arkadaşlar merhaba

Motorsikletin vermiş olduğu hazzı henüz yaşamaya başlamış biri olarak herkese merhaba demek isterim. Kawasaki EN500 üm ile sizlerle tanışmak ve etkinliklerinize zaman ve fırsat buldukça katılamak isterim. Eryamanda oturuyorum.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı QberkQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Motorsikletin vermiş olduğu hazzı henüz yaşamaya başlamış biri olarak herkese merhaba demek isterim. Kawasaki EN500 üm ile sizlerle tanışmak ve etkinliklerinize zaman ve fırsat buldukça katılamak isterim. Eryamanda oturuyorum.
    hoşgeldin üstad...

beyler yeni motorların rodajdan sonra açılması gibi bi olayı var mı...varsa ne yapmak lazım devirli mi kullanmak lazım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler