Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biriniz şu arkadaşa harita versin, yolu tarif etsin Bizden önce yola çık, yolda biyerlerde yakalarız belki seni
    alay et sen....yol tarifini sen yap ben gelirim..korkuyon değil mi kement atacam diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 45 km yol yaptım..100 km/h i deneyemedim bile..cırt...yok..benim 1oo ile sakaryaya gitmem çokk zor :(( güvende hissetmiyorum.. yalvarmayın nolur
    Yav bende 200km/h hızla gitmiyorum. Siz gelin akşam çıkarız yola gideriz 80'le
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bugün 45 km yol yaptım..100 km/h i deneyemedim bile..cırt...yok..benim 1oo ile sakaryaya gitmem çokk zor :(( güvende hissetmiyorum.. yalvarmayın nolur
    28 dakikada 45 km iyi bir rakam helincan
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Olmazsa birlikte hareket ederiz, ara ara molalarda birbirimizi bekleriz, yapmadığımız şey değil. bu arada cuma akşam mı-cmrtsi sabah mı gitsek konusuna artık bir karar vermemiz lazım, benim gördüğüm genel kanı gün ışığında gidelim-sağa sola bakınalım-yoldan keyif alalım yönünde ama cuma gitmenin de avantajı var tabi, şimdilik cmrtsi sabah çok erken çıkacak gibi hareket edelim o zaman..
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 dakikada 45 km iyi bir rakam helincan
    sabah sabah güldürdün beni Fatih...sana söz 100 km yapıp bir saatte tamamlayıp tamamlamadığımı deneyecem bu boşluğu benim gibi bir akıllı doldursun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmazsa birlikte hareket ederiz, ara ara molalarda birbirimizi bekleriz, yapmadığımız şey değil. bu arada cuma akşam mı-cmrtsi sabah mı gitsek konusuna artık bir karar vermemiz lazım, benim gördüğüm genel kanı gün ışığında gidelim-sağa sola bakınalım-yoldan keyif alalım yönünde ama cuma gitmenin de avantajı var tabi, şimdilik cmrtsi sabah çok erken çıkacak gibi hareket edelim o zaman..
    Benim şahsi düşüncem cuma akşamı çıkalım. Ankara içinde akşam saatlerinde motor kullandığım zaman bayağı zevkli olduğunu gördüm.. birde şu sorun var, çadırım var ama motorl taşınacak kadar kısa değil. uyku tulumu ve mat var. motora nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. sicim falanmı alıp bağlasam...sıssy barım yok, bu nedenle bağlamak işide sorun...bana yardımmm...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ahtapot ya da file denen nanelerden alıyosun, bauhaus gibi marketlerde otomobil bölümünde vardır mutlaka, onlarla o zımbırtıları sabitliyosun sonra da yola çıkıyosun bu kadar basit

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahtapot ya da file denen nanelerden alıyosun, bauhaus gibi marketlerde otomobil bölümünde vardır mutlaka, onlarla o zımbırtıları sabitliyosun sonra da yola çıkıyosun bu kadar basit
    He bülent...hiç düşünmemiştim bu kadar basit şeyleri. benim kafa karmaşık işlere çalışıyor sadece ahtapot 2 adet var hemde, ama onlar boyut olarak yetersiz. Kocaman ahtapotlar bulmam lazım..Var mı bilemiyorum*?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam pamir highway yapacak boru mu?
    nallıhan üzerinden
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Motomax'tan gidip "Kargo Ağı" alırsanız taşırsınız.
    Bence Cuma akşamı yola çıkmak en iyisi en azından çadırları kurar birazda uyuruz. Zombi gibi dolanmayalım festivalde.

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Cuma akşamı yola çıkmak en iyisi en azından çadırları kurar birazda uyuruz. Zombi gibi dolanmayalım festivalde.
    zamanında sormuştum motomaxa ufacıktılar. ama kargo ağı demedim. telefon açıp sorayım, gidip alayım...çadırın uzunluğu 1 mt yi geçiyor...uyku tulumlarıyla dışarda uyunamaz mı? çok mu soğuk olur?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    daha önce küçük bir grubun yaptığı trans toros gezisini paylaşmıştım...anladığım kadarıyla o 3-5 kişilik ekibin kendi planlamalarıyla yaptığı bir geziydi...

esasında trans toros her yıl ağustos ayı başında belli bir organizasyon ile yapılıp katılımcılar sertifikalandırılıyor...detaylı bilgileri aşağıdaki linkten bulabilirsiniz...büyük ve heyecanlı bir organizasyon...dağlardan 1600+600 km

http://rideturkey.com/blogs/articles...-Surucusu.aspx

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

İyice esnettiğinizde baya bi eşya taşıyabilirler
    helin126 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la havle ve la kuvvetmacunum,
    satış ney la,
    40 derece ateşlen, sele kapıldığınız festivale nassı geleydim.

Ankara'ya geldiklerimi saysan yaşından az öte olur, sen Ankara dışına çıkmaz mısın bre, Bi de sen geleydin angara dışında oturaydık,

arkamdan atıp tutma, çalarım köpeğini bah...

Benim şahsi düşüncem cuma akşamı çıkalım. Ankara içinde akşam saatlerinde motor kullandığım zaman bayağı zevkli olduğunu gördüm.. birde şu sorun var, çadırım var ama motorl taşınacak kadar kısa değil. uyku tulumu ve mat var. motora nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. sicim falanmı alıp bağlasam...sıssy barım yok, bu nedenle bağlamak işide sorun...bana yardımmm...
    Benim acilen sizelere motor yükleme sanatı hakkında bir bilgilendirme yapmam lazım birebir yoksa geçen seneki eskişehir yolculuğu aklıma geldi de

for Example..

Daha bu motorda kullabileceğin bir bu kadar eşya alacak yer mevcut resme aldanmayın..

Bauhaus ahtapotları bu iş için biçilmiş katan yada bulabiliyorsanız dağcıların ipleri ve onları tutan makaralarda iyi iş görür..
    helin126 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Motomax'ta Master Lock'un cargo neti var hem üssteki resimde olandan alın hem de şimdi resimdekinden alın. İkisini birden kullanın.
    helin126 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    özellikle hazırlık kısmında çok keyifli aktiviteler mevcut..her bir hazırlık faaliyeti başlıbaşına güzel..

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim acilen sizelere motor yükleme sanatı hakkında bir bilgilendirme yapmam lazım birebir yoksa geçen seneki eskişehir yolculuğu aklıma geldi de

for Example..

Bauhaus ahtapotları bu iş için biçilmiş katan yada bulabiliyorsanız dağcıların ipleri ve onları tutan makaralarda iyi iş görür..
    resimdeki gayet mantıklı.. her bir yere uzanıyor..istediğim bu şekilde işte.. yunus bunları bauhaus ta bulabilir miyim hemen?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Motomax'ta Master Lock'un cargo neti var hem üssteki resimde olandan alın hem de şimdi resimdekinden alın. İkisini birden kullanın.
    http://www.arinoks.com.tr/v2/img/mod...ji-201_big.jpg
    bunuda motomaxtan bakayım...aboo.. ben ankarayı kolaçan edecem ip için
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle hazırlık kısmında çok keyifli aktiviteler mevcut..her bir hazırlık faaliyeti başlıbaşına güzel..
    Senide hazırlanırken görmek isteriz. Aile boyu çadırlar da mevcut

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

for Example..

Daha bu motorda kullabileceğin bir bu kadar eşya alacak yer mevcut resme aldanmayın..
    o kadar yolu manette asılı duran çanta ile gitmek zor olmadı mı? Dengeniz bozulabilir bence dikkatli olun. Yazılarınızı zevk ile takip ediyorum.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Motomax de satılan ahtapotlara dikkat! Kimisinin kancaları plastikten oluyor ve daha ilk bağlantıda kırılıp atıyorlar, mümkünse tek parça-kalın lastikli-kancaları demirden ve uzun olanlardan alın, 2-3 tanesini kombinasyon şeklinde kullanın, yollarda eziyet çekmeyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

Festivale gitmek için detayları konuşmak adına bu akşam Eskişehir yolu üzerindeki Burger-King de buluşuyoruz (Shell in içindeki) Başta gidecek kadro olmak üzere müsait olanları bekleriz (saat 21:00)

kuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Bende akşam gelebilirim tanışmak için lakin festival için konuşmazsınız benimle haha :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler