Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soykan aynen öyle yaw herkesin haberi var bir tek kör cahil olan benim haberim yokmuş meger
    not: Neredeyse tüm motorlar 1000 cc ve üzeri olunca onların yanında 600cc motosikletin göreceli olarak küçük ve görsellikten uzak görünmesi dogal Kısaca onların yanında er6n de olsa tırt görnürdü emin ol abi... ama bu durum senin ve bülent başkanın motorununn tırt olduğu anlamına gelmez tabi ki ... Benim cb125e onların yanında nasıl dururdu dersen bisikletin hallicesi
    abi benim de haberim yok faaliyetten..sen anlatınca detaylarını öğrendim aıkçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:06 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylemeyim dediydim ama yinelenince dayanamadım k1200r dışında hiç biri dönüpte bakılası motor değil. Kaldı ki k1200r bile ilandaki vfr nin yanında kompleks yapar İlla bmw olsun diye alma bak daha bunun yamahası var kawasikisi var.
    bilinçaltında BMW faktörü olabilir ama görünüş açısından BMW nin o modellerini yeğlerim ve sanırım teknik veriler de BMW den yana...vfr de çok şekilmiş ama...
    karapara bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Merhaba Arkadaslar,

Motor kullanmaya yeni basliyorum, bir sure gv250 kullandim, hosuma gitti ama gonlum naked dan yana, simdi bir naked almak istiyorum, cok tecrubem yok ama eline bilegine hakim olan bir insanim, bana boyle cok fazla yakmayacak, 500-600 cc civarlarinda naked ne onerebilirsiniz acaba, siz abilerime danismak istedim almadan once, belki bildiginiz tanidiginiz motor vardir diye.

Mesela Ankara da soyle bir motor buldum, nasildir, almami tavsiye eder misiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...10093632/detay

Ben motordan anlamam, bu motoru almak istesem, nereye gostermek gerekir, resimlerden temiz gibi duruyor ama belki de kazalidir bilemiyorum, bana bu konuda yardimci olur musunuz. Motorun resimlerinden biride sanirim bir okul onunde cekilmis, bu motorun sahibi acaba ogrenci midir, liseli midir, ogrenciden motor alinir mi, ne dersiniz? Motorun on tekerleginin hemen arkasinda tuhaf bir parca var, bu parca butun motorlarda standart midir, ne ise yarar, bana biraz tipsiz geldi, ne o oyle eskiden bisikletlere taktiklari kucuk denge tekerleri gibi. Yine resimlerden biri deniz kenarinda cekilmis, bunun motoruna kum kacmis olabilir mi acaba, uzerine tuzlu su degmis midir, oyleyse alinir mi, yoksa baska motorlara mi bakmaliyim, ne olur su kardesinize bir yardim edinn...

Turgay Basgannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Redmoon, Soykan67, makseli ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    7.300 mü ???

Yok 10 A-me-ri-ka !!!

#sürenadam

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar,

Motor kullanmaya yeni basliyorum, bir sure gv250 kullandim, hosuma gitti ama gonlum naked dan yana, simdi bir naked almak istiyorum, cok tecrubem yok ama eline bilegine hakim olan bir insanim, bana boyle cok fazla yakmayacak, 500-600 cc civarlarinda naked ne onerebilirsiniz acaba, siz abilerime danismak istedim almadan once, belki bildiginiz tanidiginiz motor vardir diye.

Mesela Ankara da soyle bir motor buldum, nasildir, almami tavsiye eder misiniz ?

Ben motordan anlamam, bu motoru almak istesem, nereye gostermek gerekir, resimlerden temiz gibi duruyor ama belki de kazalidir bilemiyorum, bana bu konuda yardimci olur musunuz. Motorun resimlerinden biride sanirim bir okul onunde cekilmis, bu motorun sahibi acaba ogrenci midir, liseli midir, ogrenciden motor alinir mi, ne dersiniz? Motorun on tekerleginin hemen arkasinda tuhaf bir parca var, bu parca butun motorlarda standart midir, ne ise yarar, bana biraz tipsiz geldi, ne o oyle eskiden bisikletlere taktiklari kucuk denge tekerleri gibi. Yine resimlerden biri deniz kenarinda cekilmis, bunun motoruna kum kacmis olabilir mi acaba, uzerine tuzlu su degmis midir, oyleyse alinir mi, yoksa baska motorlara mi bakmaliyim, ne olur su kardesinize bir yardim edinn...

Turgay Basgannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Öncelikle aramıza hoşgeldin Bülent kardeşim.

GV250'den sonra 600 cc mantıklı bir seçim.Madem bileğine hakimsin bence alabilirsin.

İlandaki motosikleti almanı tavsiye etmem. Resimlerine bakarsan hem liseli hem de her gördüğü düzlükte yardırıp motorun canını çıkaran biri gibi gözüküyor. Ayrıca fiyatı da çok yüksek. O fiyata daha temiz er-5 bulabilirsin. Motosikletin kilometresi düşürülmüş olabilir.

Sana tavsiyem başka motosikletlere bakman. Gönlünden geçen motosikleti alırsın umarım.
    ANGARAJ

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Merhaba Arkadaslar,...
    ...Turgay Basgannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Hadi bu ilanı "favorilere" ekleyelimde helecanlansın biraz
    makseli ve karapara bunu beğendiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aramıza hoşgeldin Bülent kardeşim.

GV250'den sonra 600 cc mantıklı bir seçim.Madem bileğine hakimsin bence alabilirsin.

İlandaki motosikleti almanı tavsiye etmem. Resimlerine bakarsan hem liseli hem de her gördüğü düzlükte yardırıp motorun canını çıkaran biri gibi gözüküyor. Ayrıca fiyatı da çok yüksek. O fiyata daha temiz er-5 bulabilirsin. Motosikletin kilometresi düşürülmüş olabilir.

Sana tavsiyem başka motosikletlere bakman. Gönlünden geçen motosikleti alırsın umarım.
    Hocam şurda grenajları soyulmuş bir tanede er6f var acaba onun için ne dersiniz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09827186/detay
    erro, trgy ve Soykan67 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şurda grenajları soyulmuş bir tanede er6f var acaba onun için ne dersiniz??

Bence alınabilir.

Grenajlarının soyulması biraz şüpheli ama fotoğraflardan gayet temiz olduğu gözüküyor. Büyük bir kaza geçirmemişse ve şasesinde yamukluk yoksa neden alınmasın. Ayrıca 250 cc'den sonra ER6 gayet mantıklı bir seçim olur. Şahsen bugün param olsa yahut altımda şöyle bi R1100 GS olsa takas eder alırdım.

Zamanında ER6'i araştırmıştım. Rivayete göre, bu motosikleti yapan mühendisleri Kawasaki firması primlere boğmuş, siz motosikletin gelebileceği en son noktaya ulaştınız diye. Uluslararası testlerde övgülere boğulmuş bir motosiklet. (Kaynak: Götüm)
    _Boreas_ bunu beğendi.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

napıyonuz 3 e alıp 5 e satıyosunuz? hiç bahsetmiyolarda haa..gerçi ikisinin de ilan tarihi yeniymiş...

Motosikleti
    Beyler bunu burayada koymak lazım şindi...

_Boreas_ bunu beğendi.
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Noluyo ulen burda siz gidin azcık traktör ilanlarına bakın olm, İstanbul beyefendisi Rızayla ne işiniz var .

Leave Rıza aloooneee

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Rıza çıplaaaak.... Rıza çıplaaaaak... ;

trgy bunu beğendi.
    #sürenadam

burakkose3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    gaccal abeey bugun 14.45 civari oveclerde portakal gordum sanki

Motosikleti
    Alıntı burakkose3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaccal abeey bugun 14.45 civari oveclerde portakal gordum sanki
    yanlış görmüşssün demekki kavun falandır belkim o.
    zira bu sabah işe geldim ve hala bıraktığım yerde malzeme..
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    O başka bir portakaldır, Yunus abinin benzini yetmez o taraflara...
    #sürenadam

Motosikleti
    250 cc custom
    Beyler bunu burayada koymak lazım şindi...

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...43439606_o.jpg
    fotoğrafı görünce aklıma geldi. Soykan hatun fotoğrafları senin arşivden mi
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu yoruma katılmakla beraber, hem Konyalı olup hem de adı Yunus olan muhterem bir şahsın dinine küfreden adam bari daha bi müslüman olsa demezler mi, senin benzin çok mu farklı, fındık kadar deponla kaç kere alt geçitlerden toplamadılar mı olm seni, ne zaman o motora bir yedek depo yapacan merak içerisinde beklemekteyiz ailecek
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Şimdi bu yoruma katılmakla beraber, hem Konyalı olup hem de adı Yunus olan muhterem bir şahsın dinine küfreden adam bari daha bi müslüman olsa demezler mi, senin benzin çok mu farklı, fındık kadar deponla kaç kere alt geçitlerden toplamadılar mı olm seni, ne zaman o motora bir yedek depo yapacan merak içerisinde beklemekteyiz ailecek
    İşte Bülent Başgan bana laf bırakmamış,
    Ayrıca sezonda kaç km yaptığımı da defalarca belirtmeme rağmen hala böyle şeylerle itham ediliyorum ya işte ben ona yanıyorum!!
    hayır yani ne yapalım arkadaş kurye gibin 7/24 motor tepesinde mi gezelim sorarım sizlere??
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı _Boreas_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafı görünce aklıma geldi. Soykan hatun fotoğrafları senin arşivden mi
    Yıl olmuş 2013, bilgisayarda kadın resimlerimi arşivleyeceğim google'a "russian girl car" yazdım çıktı bunlar

İşte Bülent Başgan bana laf bırakmamış,
    Ayrıca sezonda kaç km yaptığımı da defalarca belirtmeme rağmen hala böyle şeylerle itham ediliyorum ya işte ben ona yanıyorum!!
    hayır yani ne yapalım arkadaş kurye gibin 7/24 motor tepesinde mi gezelim sorarım sizlere??
    Efendi efendi,
    Tabikide kurye gibi motor tepelerinde gezmeyeceksin. Fakat her otomobil gördüğünde de hava koşulları ne olursa olsun üstüne atlamayacaksın. Yılbaşını unutmadık
    umurcan bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yav ben öyle demedim, bezi yok o taraklarda diyecektim
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendi efendi,
    Tabikide kurye gibi motor tepelerinde gezmeyeceksin. Fakat her otomobil gördüğünde de hava koşulları ne olursa olsun üstüne atlamayacaksın. Yılbaşını unutmadık
    Ben hala meramımı anlatamadım galiba çocuğum!!
    Senelerdir zaten sürüyorum soğukta ayazda sen neyin mücadelesini veriyonki şindi??
    Evvela benim kadar sür ondan sonra gel bana laf söyle bebişim

Yav ben öyle demedim, bezi yok o taraklarda diyecektim
    Sen şimdi yine mi laf çaktın la bana? He açık gonuş!!
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler