Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cumartesi sabahı efe honda'da anahtar yaptıracağım birde hava filtresi alıp takacağım. Yani öğleyi bulur efe'den çıkmam. Bu arada bora'cılar bana kızmasın ama ne fiyat aldıysam bora'dan efe hep 80-100 TL altını söyledi. Birde ordaki abi (efe'deki) gayet doğal ve samimi birisi motorlara binip bakmamıza ve kurcalamamıza izin verdi Bora'dakilerde arkadaşlarım tansu ve ilker ama elleri bağlı fiyatlar belli. Efe'deki ağbi direk şunu söyledi iki shadow gittik yağını yağ filtreni hava filtreni zartı zurtu kendin yap girin işin içine biraz dedi bozarsan gel öyle olursa daha çok kazanırız dedi Bu arada günaydın herkese
    acelen yoksa senin filtre yağ değişimlerinide beraber yapabilriz bu arada önümüzdeki hafta içi yunusgil parkta uygulamalı yağ değişimi yapmış oluruz
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.korlas.com.tr/statics/pro...on_ducati.aspx
    Ducati MOnster 696 nasıl motosiklet bilen duyan araştıran var mı acaba?? (Araştırmaya başlamadan önce hazırcılık yapayım biraz , google yaz ara tuşuna bas demeyin teşekkürler..)
    Osman Abi Ducati Monster serisi ; naked motosiklet tasarımlarına ilham kaynağı olmuş bir efsanedir,güçlü atak ve seri bir motor , performans olarak seni fazlsyla tatmin edecektir, ama öyle dağa taşa uzun yola pek gelmez hele ki sen enduro düşünüyorken bu klasik cadde motoru sana gelir mi bilmem .
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman Abi Ducati Monster serisi ; naked motosiklet tasarımlarına ilham kaynağı olmuş bir efsanedir,güçlü atak ve seri bir motor , performans olarak seni fazlsyla tatmin edecektir, ama öyle dağa taşa uzun yola pek gelmez hele ki sen enduro düşünüyorken bu klasik cadde motoru sana gelir mi bilmem .
    Ne bileyim Turgay dün motoru (DUCATI'nin DIAVEL CARBON ) görünce aşık oldum, kara sevda gibin birşey...belki kız kardeşide güzeldir diye ümit ettim ne bileyim işte.. Bu 696 naked kaç beygir acaba, 600 cc kullanamam diye çok TIRSIYOM ... Dün 50bg ve kombine ABS var 600cc geçişim kolay olur diye Honda NC700x ile 700s'e bile baktım...Bundan alsam x/21000 TL s/19000 TL, fuardan sonraya kadar 3000-4000 TL zam yese motor..sonra seneye yaz 600 cc tedirginliğini atar motoruda aldığım fiyata satarım zarar etmem diyorum ama sizin fikir nedir bu konuda????
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    HD xl 883
    Ne bileyim Turgay dün motoru (DUCATI'nin DIAVEL CARBON ) görünce aşık oldum, kara sevda gibin birşey...belki kız kardeşide güzeldir diye ümit ettim ne bileyim işte.. Bu 696 naked kaç beygir acaba, 600 cc kullanamam diye çok TIRSIYOM ... Dün 50bg ve kombine ABS var 600cc geçişim kolay olur diye Honda NC700x ile 700s'e bile baktım...Bundan alsam x/21000 TL s/19000 TL, fuardan sonraya kadar 3000-4000 TL zam yese motor..sonra seneye yaz 600 cc tedirginliğini atar motoruda aldığım fiyata satarım zarar etmem diyorum ama sizin fikir nedir bu konuda????
    Şimdi NC700x ya da 700s tarzı bişey alıp yaza kadar kullanıp sonra mı 600 cc bir şey düşünüyorsun abi doğrumudur? Eğer böyleyse pek mantıklı olmaz gibi geldi bana,İtalyan motorları özellikle de Ducatiler tasarım konusunda çok başarılılar senin de aşık olmandaki temel etken bu gayet normal =) ama öyle 3-4 aylığına motor değişimi seni sıkıntıya sokar kafanı karıştırır.
    Monster tecrübesiz bir sürücü için gayet tehlikeli olabilir ama kendini bilir de temkinli kullanırsan neden olmasın, burda bir arkadaşımız vardı o da 696 ile başlamıştı direkt ilk motor olarak ama sen sonuçta bu yıl oldukça tecrübe kazandın illa 600 cc civarı olsun diyosan neden olmasın ? ..

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    1) NC700x/s alıp seneye yazı ve bu kışı(2013 sezonu diyelim) onunla geçirip ondan sonra 2014 de motoru değiştirmek...Bu senaryonun amacı 70-100 bg arası motorlara yumuşak geçiş yapmak için .......(ama bu senaryoyu seçeceksem çabuk karar vermem lazım ki motora zam gelmeden alıp 2013 yaz sonunda satıp az zararla kurtarayım )
    2) Aslında 70-100 bg arası makinaları kullanabileceğimi aklım kesse yukarıdaki senaryoyu hiç denemeyeceğim..bu durumda 2013 fuarına gidip bakıp gönlümün kaydığını alma niyetindeyim(muhtemel versys 650) ... Ama maça yemeyip kullanamazsam bu seferde facia olur durum..
    Sonuç: en kısa sürede ''Kendime güven derecemi bilmem'' test edip belirlemem lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Turgay birde DUCATİ tasarımda iyi tamam ama KAFASI BOŞ DIŞI GÜZEL SARIŞINLARDAN olmasında ?? performansı falanda iyi demi bu motorların??
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500

Dün ulusana uğradım bir tane sıfır DUCATI'nin DIAVEL CARBON vardı motosiklete bayıldım yaw... Birde bunları kullanabilme becerisine sahip olabilsek...Ducati MOnster 696 nasıl motosiklet bilen duyan araştıran var mı acaba?? (Araştırmaya başlamadan önce hazırcılık yapayım biraz , google yaz ara tuşuna bas demeyin teşekkürler..)
    Naked deyince monster dan bahsetmemek olmaz, her ne kadar ducati ler genel manada biraz nazlı ve kırılgan makineler olsada özellikle yeni monster ın tasarımını, ducati nin estetik ve performanstaki başarısını taktir etmeyecek yoktur heralde, ama biraz tuzlu

Bu arada benim gibi ileride F650GS düşünenler için 22.dk dan sonra güzel bilgiler vermiş Barkın abi!..

karapara ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    HD xl 883
    1) NC700x/s alıp seneye yazı ve bu kışı(2013 sezonu diyelim) onunla geçirip ondan sonra 2014 de motoru değiştirmek...Bu senaryonun amacı 70-100 bg arası motorlara yumuşak geçiş yapmak için .......(ama bu senaryoyu seçeceksem çabuk karar vermem lazım ki motora zam gelmeden alıp 2013 yaz sonunda satıp az zararla kurtarayım )
    2) Aslında 70-100 bg arası makinaları kullanabileceğimi aklım kesse yukarıdaki senaryoyu hiç denemeyeceğim..bu durumda 2013 fuarına gidip bakıp gönlümün kaydığını alma niyetindeyim(muhtemel versys 650) ... Ama maça yemeyip kullanamazsam bu seferde facia olur durum..
    Sonuç: en kısa sürede ''Kendime güven derecemi bilmem'' test edip belirlemem lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Turgay birde DUCATİ tasarımda iyi tamam ama KAFASI BOŞ DIŞI GÜZEL SARIŞINLARDAN olmasında ?? performansı falanda iyi demi bu motorların??
    Abi bence bu kış kafandaki motoru iyice belirginleştir ondan sonra en azından 2-3 yıl binebileceğin bir motor al böyle her yıl motor değişimi pek sağlıklı değil gibi geliyor bana ,bir de bu düşündüğün geçiş aşamalarındaki motorlar birbirinden çok farklı tarzlar . Ducati'nin kalitesi tartışılmaz hem estetik hem de performans olarak ama piyasası japonlar gibi değil tabi ki ,alırsan kullanacaksın öyle geniş bir kullanıcı kitlesi yoktur ülkemizde, bilen alır ve kullanır Ducati'yi . Demem o ki imkanların el veriyorsa nokta atışı yap kafandaki sana en uygun en makul motoru al en azından bir kaç yıl keyifle binebileceğin uzun yola gezmeye tozmaya ve artçılı kullanıma uygun olanı. Monster biraz kişisel ve günlük kullanıma uygun bu da aklında olsun.
    karapara bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Dün ulusana uğradım bir tane sıfır DUCATI'nin DIAVEL CARBON vardı motosiklete bayıldım yaw... Birde bunları kullanabilme becerisine sahip olabilsek...Ducati MOnster 696 nasıl motosiklet bilen duyan araştıran var mı acaba?? (Araştırmaya başlamadan önce hazırcılık yapayım biraz , google yaz ara tuşuna bas demeyin teşekkürler..)
    Monsterlar tam şehir içi canavarı çünkü o gücünü düşük devirlerde bile sağlıyabiliyor. Pahalı yedek parça uçuk servis fiyatları ki servisi de ankarada varmı bilmiyorum. 600 cc'den bahsettiğin için sana öneride bulunuyorum. Çok atak bir motosiklet tarzı çok güzel sağlam şaseli seside çok güzel ama motor ömrünün çok uzun olmadığını biliyorum o yüzden sana honda 616 hornet ya da fz6 fazer abs'li olanını öneririm. Ducati'ler çok güzel ama bi deniyebilsen iyi olur herhangi bir naked 600'lük makine özellikle japonlardan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98728962/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98132025/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99029167/detay
    yine söylüyorum sonra bana kızmayın siz sorduğunuz için ve motorda kullanıyo olduğunuz için öneride bulunuyorum.
    Ve buda afacan olanı en güzeli az yakar çok kaçar bir makine diğerlerine nazaran affeder kullanıcısını
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98994197/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acelen yoksa senin filtre yağ değişimlerinide beraber yapabilriz bu arada önümüzdeki hafta içi yunusgil parkta uygulamalı yağ değişimi yapmış oluruz
    yağ ve yağ filtresi değişti sadece hava filtresi kaldı. efe'ye gidiyor olmamın nedeni ise anahtar yaptırıp beynine kaydettirecek olmam. ama gelmek isterim bi tanışmak için.
    Redmoon ve karapara bunu beğendiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hafta sonu Ankara'da gerçekleşecek 2 etkinlik yani potansiyel gezi rotaları;

http://www.gezialemi.com/FestivalEtk...=1090&SAYFA=10

http://www.gezialemi.com/FestivalEtk...=1226&SAYFA=10
    Konuyu tam takip edemedim. Hafta sonu derken cumartesi sabah dahil mi? Motor serviste olacak o sırada, o yüzden gelemeyebilirim. Ama öğleden sonra ve pazar boşum. Bir de sen hangi rotayı, nereyi düşünüyorsun??
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Abi bence bu kış kafandaki motoru iyice belirginleştir ondan sonra en azından 2-3 yıl binebileceğin bir motor al böyle her yıl motor değişimi pek sağlıklı değil gibi geliyor bana ,bir de bu düşündüğün geçiş aşamalarındaki motorlar birbirinden çok farklı tarzlar . Ducati'nin kalitesi tartışılmaz hem estetik hem de performans olarak ama piyasası japonlar gibi değil tabi ki ,alırsan kullanacaksın öyle geniş bir kullanıcı kitlesi yoktur ülkemizde, bilen alır ve kullanır Ducati'yi . Demem o ki imkanların el veriyorsa nokta atışı yap kafandaki sana en uygun en makul motoru al en azından bir kaç yıl keyifle binebileceğin uzun yola gezmeye tozmaya ve artçılı kullanıma uygun olanı. Monster biraz kişisel ve günlük kullanıma uygun bu da aklında olsun.
    Turgay'ım bende senin gibi düşünüyorum maça yese 70-100 bg arası bir makina alıp onu en az 3-4 sene değiştirmeden satmak istemiyorum zaten... Bunu uzun uzun sizlere danışmam lazım Turgay'ım... Haftaya Salıya kadar Ankarada olmayacağım... Ama haftaya
    TOPLANTI ZAMANI: HAFTAYA ÇARŞAMBA(19.09.2012) Saat:18:30
    YER : YUNUSGİL PARKI
    AKTİVE ADI: ANKARA MT KONSEY TOPLANTISI
    KONU1: Benim ehliyet alma adına alacağım BAKLAVA tepsiLERİNİN bitirilmesi, yanında Alkolsüz() içeçek içilmesi
    KONU2: 600 CC motosiklet geçiş senaryoları ve strateji planlamalası üzerine teknik tartışmalar,SLAYT GÖSTERİLERİ ve SUNUMLAR...

Sevgili Ankara MT ailesinin katılımını beklerim .........
    trgy, Redmoon, Bulent78 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu tam takip edemedim. Hafta sonu derken cumartesi sabah dahil mi? Motor serviste olacak o sırada, o yüzden gelemeyebilirim. Ama öğleden sonra ve pazar boşum. Bir de sen hangi rotayı, nereyi düşünüyorsun??
    Valla ben 2 gün de boşum ,geçen hafta Kalecik lafı geçiyordu pazar günü için ben uyarım çoğunluğa , hem kalecik(67 km) hem de çubuk(40 km) yakın yerler , cumartesi çubuk pazar kalecik bile yapılabilir aslında.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ....yine söylüyorum sonra bana kızmayın siz sorduğunuz için ve motorda kullanıyo olduğunuz için öneride bulunuyorum....
    Kızmak ne demek ÖZGÜRÜM, eski mevzu başka idi anladın sen onu..
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Buarada Ducatilerin motor ömrünün uzun olmadığı gibi bir bilgi geçilmiş... Ehem, biraz yanlış bir bilgilendirme olmuş. İşin aslı, motorun japonlar kadar "ilgisizliğe" dayanıklı olmayışı gibi birşey. Bizdeki kullanıcı profili de malum... O açıdan Ducatiler genelde "sıkıntılı" olarak bilinirler. Bana göre olay kullanıcı da bitiyor.

Bir de "bu aletler performanslı mıdır?" gibi soruları duymadık, görmedik
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Buarada Ducatilerin motor ömrünün uzun olmadığı gibi bir bilgi geçilmiş... Ehem, biraz yanlış bir bilgilendirme olmuş. İşin aslı, motorun japonlar kadar "ilgisizliğe" dayanıklı olmayışı gibi birşey. Bizdeki kullanıcı profili de malum... O açıdan Ducatiler genelde "sıkıntılı" olarak bilinirler. Bana göre olay kullanıcı da bitiyor.

Benimle yani kainattaki En Cahil DÜNYALI ile tanıştın işte abi.....Ancak mesajınız alındı bilginize...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Tam da dediğin gibi Ducati'ler kesinlikle motorun uzmanı kullanıcı istiyor temiz bakıldığı sürece hiç birşey olmaz evladiyelik ama sevis bile çok ilgilenmiyor arkadaşımda var kendisi sezonda bodrumda kışın ise istanbulda ve çok iyi kazanmasına rağmen(aylık 5000 ve üstü) o bile servis pahalılığından şikayetçi ama al bi fazer sök tak yap bişeyler baktın olmuyor bozdun yükle minibüsün arkasına her şehirde servisi var yamahanın hondanın ama kesinlikle japon almanı öneririm hem tl olarak satılıyor olmaları avantaj bence monsterlar € olarak satılıyor.
    Ama arkadaşlar şu da canavar ah be para olcak şimdi yapacağımı bilirim ben örnek vereyim hemen
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93145069/detay
    çok temiz motosiklet.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Monsterlar tam şehir içi canavarı çünkü o gücünü düşük devirlerde bile sağlıyabiliyor. Pahalı yedek parça uçuk servis fiyatları ki servisi de ankarada varmı bilmiyorum. 600 cc'den bahsettiğin için sana öneride bulunuyorum. Çok atak bir motosiklet tarzı çok güzel sağlam şaseli seside çok güzel ama motor ömrünün çok uzun olmadığını biliyorum o yüzden sana honda 616 hornet ya da fz6 fazer abs'li olanını öneririm. Ducati'ler çok güzel ama bi deniyebilsen iyi olur herhangi bir naked 600'lük makine özellikle japonlardan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98728962/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98132025/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99029167/detay
    yine söylüyorum sonra bana kızmayın siz sorduğunuz için ve motorda kullanıyo olduğunuz için öneride bulunuyorum.
    Ve buda afacan olanı en güzeli az yakar çok kaçar bir makine diğerlerine nazaran affeder kullanıcısını
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98994197/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

yağ ve yağ filtresi değişti sadece hava filtresi kaldı. efe'ye gidiyor olmamın nedeni ise anahtar yaptırıp beynine kaydettirecek olmam. ama gelmek isterim bi tanışmak için.
    Ilk linteki hornet bir numara Ozy, param olsa hic dusunmeden alirim, ikinci sirada tabii ki son linkteki er6n var, hem de yeni kasa, off yeme de yaninda yat valla, bana her acidan yeter, daha fazlasina ihtiyaci olacak bir adam degilim ben, ama baska turleri de denemek icin ilerde degistirebilirim tabii.

Olm artik senin motoru egzos sesinden taniyorum ben yaw, dun aksam aspavadaydim arkadasla, isiklarin kosede olanda, senin motorun sesini duyunca ahan da Polat dedim, sonra zaten yuksekte senin kafayi gordum

Valla Osman Abi benim yillardir bi ER6N hayranligim var, ha cok mu kullandin da hayran oldun ulen dersen, hic kullanmadim ama hep arastirdim, okudum, butun yollar bu makinaya cikti, o yuzden illaki bir denemek, bir yil da olsa kullanmak istiyorum ki eger sorunusuz bir ikinci el alabilirsem uzun zaman kullanirim zaten. Bence direk 600 luk 4 silindirli icin biraz erken bize ama senin benim gibi akli basinda adamlar, cok hiz yapmamak icin kendimizi dizginleriz de, alet agir ve kuvvetli olacagindan ona tam olarak, layikiyla hakim olmak kolay olmayacaktir diye dusunuyorum, bu isi biraz body buildinge benzetiyorum ben. Nasil ki salona ilk basladiginda hemen 30-40 kilo kaldiramazsin, once 5-10 kiloyla baslar guclendikce daha agir kilolar kaldirmaya baslarsin, bunu da oyle goruyorum, zamanla daha agir ve daha kuvvetli makinalari kullanmaya alisarak adim adim gitmek daha mantikli ama o da isin maliyetini artiriyor biraz. Misal ulasmak istedigimiz makina fazer olsun, arada senin cbden sonra bir de 2 silindirli cbf 500 ya da Er5 gibi bir makinadan sonra ona gecmek bence biraz daha mantikli ama bunu atlayip da direk fazer a gecersen daha ucuza mal etmis olacaksin Ben inaniyorum ki Fazer da alsan gidip bir duvara etiket olacak birisi degilsin; ben de degilim ama alisana kadar ozellikle yavas manevralarda sen de ben de o aleti kesin dusururuz galiba gibi geliyor bana

Ozy hic tecrubesiz adam degil yahu Osman Abi, kizmiyoz yahu merak etme, yine de R1 falan varsa kafanda Osman Abiye soylemek icin bence soyleme Bak Ugur R1 aldi da ne oldu, kullanamiyo doru durust, habire hararet, yok kontak kapatti, yok yandi cok isindi falan, bilmiyolar kullanmayi iste )
    karapara ve Wozy bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kafa grenajına çok alıştığımı anladım linkteki fotolara bakınca...farlar falan çok basık geldi...hele cam olmaması kullanılabilirliğin ötesinde estetik olarak hiç şık durmuyor...geçen sene fuarda bi ducatiye binmiştim. kafa grenajı olmadığı için motorun ön kısmı birden kesiliyo...uçurumun kenarında gibi hissettirmişti bana..hani varan turizm amblemi var ya...at gövdeli kadın...aynı onun gibi...sen önden gidiyomuşsunda motosiklet arkadan geliyomuş gibi

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa grenajına çok alıştığımı anladım linkteki fotolara bakınca...farlar falan çok basık geldi...hele cam olmaması kullanılabilirliğin ötesinde estetik olarak hiç şık durmuyor...geçen sene fuarda bi ducatiye binmiştim. kafa grenajı olmadığı için motorun ön kısmı birden kesiliyo...uçurumun kenarında gibi hissettirmişti bana..hani varan turizm amblemi var ya...at gövdeli kadın...aynı onun gibi...sen önden gidiyomuşsunda motosiklet arkadan geliyomuş gibi
    Pampa Ducati naked'ın hakkını tam manasıyla verir çıplaksa tam çıplak, gerçi son nesil monsterları ben sevmiyorum pek ,ufak bi cam koymuşlar hatlar daha bi şişkin falan .. ama grenajlı motor yapıyorsa da tam yapar super sport serisine bakıldığında sanki elbise gibi giydirilmiş tek parça görünümünde kalıp gibi düz grenajları dikkat çeker ilk bakışta .
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @karapara Estağfurullah abi, Ducati alemi adamı böyle madara ediyor işte, senin suçun değil Biz de teoride varız zaten, daha 1 tanesine bile binemedik...

@bülent Yuh ya, okadar yürüyor demek namımız ha

Pampa Ducati naked'ın hakkını tam manasıyla verir çıplaksa tam çıplak, gerçi son nesil monsterları ben sevmiyorum pek ,ufak bi cam koymuşlar hatlar daha bi şişkin falan .. ama grenajlı motor yapıyorsa da tam yapar super sport serisine bakıldığında sanki elbise gibi giydirilmiş tek parça görünümünde kalıp gibi düz grenajları dikkat çeker ilk bakışta .
    Aynen ya. Güzel anlatmışsın. Sanki bir Ducati sahibi edasıyla... Yoksa,,, yoksa o er-5 değil de...

Eveeet, Ankara topağında Ducatilere de değindikten sonra, nerede kalmıştık? Kimin kaslı 600 lük fantezilerini tatmin ediyorduk ??
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    HD xl 883
    [QUOTE=Syanur;2805118]@karapara Aynen ya. Güzel anlatmışsın. Sanki bir Ducati sahibi edasıyla... Yoksa,,, yoksa o er-5 değil de... QUOTE]

Sahibi olmadan bu kadar yalakalığını yapan bi ben varımdır pert mert bişeyler verseler ya ne güzel olurdu , er-5 i ducati'ye çeviririm olmadı ,cometleri yapıyolar aynı monster gibi oluyo=)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler