Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta genelde benim sırtta, top-kase de motorda oluyor. Ancak kase'yi buaralar takmıyorum, ceza kesiyorlamış diye...
    la sorma bi de o çıktı başımıza. bende topkeys var mı diye çanta ya dediydim, neyse

sen demlik ve şeker getir, bende çay ve semaver diicem de şimdi erken. yarın akşam gibim konuşuruk tel den felan.

buraya da yazarız.

nasıl olsa senin tekerlerde asvat tekeri. senin çıktığın her yere çıkabilirim gibime geliyo.

nazik davranmak yok motora artık.
    biz güzel güzel biniyoz anasını satim, satarkene güzel gözüksün diye.
    alırkene o kadar parayı satmayı düşünerek veriyoz. neyse işin psiko tarafını geçelim.

kısaca nazikçe sert kullanım sergileyebilirim

hoplama zıplama parkuru olmadığı sürece her yerde gezerim ben. varsa bildiğin öyle bir yer de olur.

çayı dert etmiyom. hiç olmadı termos u getiririm, geçenki gibi parasıylan doldurtturuum, sorun yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki er-5 topicinde de verilmişti galiba mavi olanı mı diyosun?
    burdakini görmedim ama benim gördüğümde mavi
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye gidiyorsun Yunus? Procede nereleri ziyaret var?
    Abi daha tam netleşmemekle birlikte karadeniz düşünmekteyim...

Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uygun olursa ben de proceye dahil olabilirim...(proce ne bu arada?)

Taylan Merhaba; zincir temizlemem gerekiyor da gaz yağına ihtiyaç var. Baya derin temizlik yapacağım. Müsait olduğun bi zaman da uğrayıp almayı düşünüyorum...
    Şuan daha vakit ve nakit olayını denkleyemedim,
    Haftaya kazakistana gidip gelicem ondan sonra tarih ve olaylar netleşir artı her an satabilirim sizi bu arada senin gazyağı bende abi durup durup biyerlerimizi yağlıyoruz ailecek baksana hüseyin abi yımırta gibi geziyo kaç zamandır anlaman lazımdı

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunusgil parkına mı gitsem acaba...şöyle turlamış olurum ...var mı hemen gidelim diyen..saat.18.20
    Abi bugün gördüm yazdığını dün çekimim vardı direk orduevine geçtim ben,
    Bugün gel hemen gel geç kalmadan gel de şu zincir yağını alalım artık senden 600kmdir zincir yağsız geziyorum motul kullanıcam diye

Alıntı ibrahimdoğan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen pazar talip333 ile gölbaşı motocross yarışlarını izlemeye gitmiştik. Yolda iki arkadaşa yolu sordum. Meğerse ankara mt den miş arkadaşlar tanımadık birbirimizi sonradan face de konuşurken fark ettik. Neyse demem o ki eğer aklınıza yatarsa ben çalıştığım binadaki kırtasiyeye sordum kredi kartı büyüklüğünde bir sticer yaptırsak ne olur fiyatı diye 100 tanesi 25-30 TL 1000 tane yaptırırsak 150 civarı tutarmış böyle bir şey yapsak da motorun yanına yöresine veya kasklara yapıştırsak ta birbirimizi tanısak fena olmaz hani. Bi düşünün bende bi tane tasarım var aklınıza yatarsa yoksa düz ankara mt de yazdırabiliriz

[/COLOR]fiyatlar aklınızı karıştırmasın doğru orantı kurmayın m2 hesabıymış 1-2 tanesine 5-10 tl dedi 100 tanesinine 25-30 tl dediler

1000 tane olursa 150 civarı dedi

bu arada sucuk ekmek toplantısının linkini yanlış ekledim herhal tekrar koyuyim
    kaptan bi ara ben millete dağıtmıştım bazı arkadaşların motokisketi kıymetli olduğundan yapıştırmadılardı ellerinde atmadılarsa olması lazım bende bi kaç tane falan kaldı onları dağıtabilirim bu yaklaşık 5-6 aylık bi mevzuydu... benim kaskta ve topcasede var yazı. zaten oraya buraya tırmanan koca motorlu(190. boyunda) deli bi adam görürsen trafikte kaldırımlardan hoplayan ne bileyim duran trafikte hızını alamayınca motoru ayaklık üstüne alıp çeviren bi adam görürsen benimdir o...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet.net stickerlarını kullananlar var halihazırda...
    Bahsettiği kişi ben ve fatih abi. baska motosiklette göremedim şahsen... Belki de dikkatli bakmamışımdır...

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman Beynam Ormanları diyorum ben, daha önce de gitmiş fakat giriş ücreti konusunda anlaşamayınca (3Tl) kapısından dönmüştük, ben hiç gitmediğimden hala merak ediyorum açıkçası! madem ağaçlık diyorsunuz en temizi olur, sonuçta herkesin motoru 230km rotaya gidemeyebilir, mesela ön cam olmayışı beni baya etkiliyor 80-90km/h den sonra, Abant'a gitmeyecek olanlar için alternatif plan olsun pazar günü için, var mı farklı fikir?

http://maps.google.com/maps?saddr=An...p=1&sz=14&z=11
    Hacı beynamda öyle aman aman birşey yok hüseyin abi ile gitmiştik biz ama zevkler ve renkler tartışılır tabisi abant kat be kat daha güzel olur tahminim,
    Hoş ikisinede gidemeyeceğim ben ama abanta gelirdim 150kmde çok bir yol değil sadece otobandan yahut bölünmüş yoldan gitmeyin kafi yoksa sıkılırsınız eskişehir dönüşü gibi..
    Satharian bunu beğendi.
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    aga 150 değil 230 km ben yorgunluğunda da değilim aslında fazla bakma, ay sonu hafız, no money!
    ejlover ve Wozy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Beyler unutmadan ben bugün benim motorla uğraşıyo olucam yunusgil parkda canı sıkılan laklak yapmak isteyen varsa ufak tefek yapılacak işi olan varsa buyursun gelsin..
    Bülentin zaten kombinesi var ona söylemiyorum bile..Bögütay sende gel la...Ünal abiyi aradım tele bakmıyo osman abide bursadaymış...
    ejlover ve Bulent78 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Arkadaşlar Ahmet in söylediği Abant gezisine kimler gidiyor? Gitmeyenler fazlalıktaysa başka-daha yakın bir gezi yapılacak mı?
    Haftaya hem cmrtsi/hem pazar için plan yapıldı ama bu hafta hala muallakta, bence Abant iyi fikir ama 230km mesafede oluşu ve ay sonu oluşu ekonomik açıdan beni düşündürüyor açıkçası, bir de toplamda 450km yi geçecek bir gezi günübirlik yorar mı dersiniz?
    Önümüzdeki haftasonu bi şey yapamayacak gibiyim ben. Bu H.sonunu değerlendirebilirsek güzel olur cidden. Havalar da soğumaya başlıyor zaten pzt.den sonra :(

Pazar Abant'a gelebilirim ya da Önümüzdeki pazar yapılacak gezinin (120Km'lik olan) haftaya gelemeyecekler için olan versiyonunu yapabiliriz cumartesi ;)

O zaman Beynam Ormanları diyorum ben, daha önce de gitmiş fakat giriş ücreti konusunda anlaşamayınca (3Tl) kapısından dönmüştük, ben hiç gitmediğimden hala merak ediyorum açıkçası! madem ağaçlık diyorsunuz en temizi olur, sonuçta herkesin motoru 230km rotaya gidemeyebilir, mesela ön cam olmayışı beni baya etkiliyor 80-90km/h den sonra, Abant'a gitmeyecek olanlar için alternatif plan olsun pazar günü için, var mı farklı fikir?

http://maps.google.com/maps?saddr=An...p=1&sz=14&z=11
    Abi bu da dümdüz bi yol; bence yolculuğu keyifli yapmak daha makbul gidilecek yerdense.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

yımırta derken yakışıklı,karizmatik anlamında dedin değil mi
    GaCCaLL bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabisi bazlama kimin
    ANGARAJ

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabisi bazlama kimin
    teşekkür ediyorum kardeşim o senin su böreği gibi yumuşak kalbinin güzelliği

Motosikleti
    CBF 500
    Vay Hüseyin abim sen yaşıyormusun yav bir ara görüşelim, özledik valla

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    evet ben yaptım.....

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    gene iyi yapmışın, ben stickera evet derim, yunusta bikaçtane varmış ama bulabilecek mi daha fazla olsa isteyene yapıştırırdık
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Vay Hüseyin abim sen yaşıyormusun yav bir ara görüşelim, özledik valla
    valla koraycım ben de senin için aynı şeyleri düşünüyorum.gelip gitmez oldun.

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene iyi yapmışın, ben stickera evet derim, yunusta bikaçtane varmış ama bulabilecek mi daha fazla olsa isteyene yapıştırırdık
    talipcim bi ara bize geldiğinde verelim sticker.
    talip333 bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Arkadaslar Cuma'ya geldik simdiden Cmt. Pazar organizasyonlarini belirleyelim bence. Hangi gun kimler nereye gidiyor?

Bu arada ben yarin motorla gidicem ise. Ogleden sonra cikabilirim isi olan yoksa?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Cumartesi ve Pazar günleri sınavları olan bütün arkadaşlara başarılar diliyorum umarım herkes iyi puanlar alabilir. Eğer aramızda arap atı gibi son anda burun sokup kazanmak isteyen varsa son 5 yılın sadece bütünleme sorularına baksınlar. Bunların 2007-08-09'dan son 5 ya da 10 sorusuna 2010ve11'in bütün sorularına bakın. Eğer çalışmamışsanız zaman kaybetmeyin sadece cevap anahtarından soruların doğru şıklarını testlere yazın ve okuyun. Tekrar başarılar herkese
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    CBF 500
    valla koraycım ben de senin için aynı şeyleri düşünüyorum.gelip gitmez oldun.
    Senelik izin falan girdi işte abi araya, uğrarım en kısa zamanda

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Cuma'ya geldik simdiden Cmt. Pazar organizasyonlarini belirleyelim bence. Hangi gun kimler nereye gidiyor?

Bu arada ben yarin motorla gidicem ise. Ogleden sonra cikabilirim isi olan yoksa?
    Cmrtsi motora bakım yapmayı planlıyordum ama pazar günü-çok uzak olmamak kaydıyla her türlü plan bana uyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/son-...kaybettik.html
    ejlover bunu beğendi.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Abiler ablalar merhabalar nasılsınız gorusemiyoruz nezamandir??
    Yokmu bu hafta biseyler biraz turlayalım ya haftaya baya soguyacakmis havalar :(
    Pazar bosum ben..
    ejlover bunu beğendi.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Havalar soğusa ne olur, yolda kar-buz olmadıkça devam.
    ejlover ve suprize bunu beğendiler.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    CBF 500
    Get Wild!..

umutt bunu beğendi.

Motosikleti
    Get Wild!..

işte hep böyle kandıraraktan aldırıyolar çapır moturlupisikletleri sizlere koray
    Trafikte kaç bayan üzerinize atladı hadi söleyin bakayım
    makseli ve erro bunu beğendiler.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler