Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yapmışsın koraycım ama dikkatli ol yollarda gizli buzlanma oluyor kazasız belasız sürüşler
    Saol abicim, öğlen havanın 3-4 derece olduğu zamanda çıktım özellikle, pek kaymadı motor ama sadece bir kere tümsek bir yerde patinaj yaptı, o da çok eğlenceli oldu açıkçası bir an kendimi lastik yakan adamlar gibi hissettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol abicim, öğlen havanın 3-4 derece olduğu zamanda çıktım özellikle, pek kaymadı motor ama sadece bir kere tümsek bir yerde patinaj yaptı, o da çok eğlenceli oldu açıkçası bir an kendimi lastik yakan adamlar gibi hissettim
    Bende bugün motorumla gezme şansını yakaladım, özellikle ara sokaklardaki buz ve kar karışımlarında zor anlar yaşadım ama çok keyif aldım. Saat 14:00 de arabanın göstergesinde 12 derece sıcaklığı görünce dayanamadım evden kask ve montumu alarak yola çıktım (eldiveni almayı unutmak kötü oldu)
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bugün motorumla gezme şansını yakaladım, özellikle ara sokaklardaki buz ve kar karışımlarında zor anlar yaşadım ama çok keyif aldım. Saat 14:00 de arabanın göstergesinde 12 derece sıcaklığı görünce dayanamadım evden kask ve montumu alarak yola çıktım (eldiveni almayı unutmak kötü oldu)
    Şart hocam, arada pati falan olacak o kadar

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Buluşmamız yine her zaman ki gibi çok keyifli geçti... Bazı arkadaşlarla pek sohbet edemedik, onlar da kusurumuza bakmasınlar... Katılan herkese çok teşekkür ederim... Motorsuz, motorsiklet.net buluşmasının bende olan fotoğrafları yayınlıyorum...

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Tüh tüh,ne zamandır gezmiyordum forumu etkinlik olmus 2 gün le kaçırmısım.Tanışmak bir daha ki etkinliğe artık kısmetse..

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Nerdesiniz tatlı su motorcuları. Enduro ile herkes enduro yapar önemli olan naked ile enduro yapabilmek

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdesiniz tatlı su motorcuları. Enduro ile herkes enduro yapar önemli olan naked ile enduro yapabilmek
    Ben iki gündür chopper ile enduro yapıyorum hemde Çubuk'un karlı yolarında )
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iki gündür chopper ile enduro yapıyorum hemde Çubuk'un karlı yolarında )
    benim lafım endurocu geçinen arkadaşlara abi

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    benim lafım endurocu geçinen arkadaşlara abi
    Valla bilmem de senin çıkacağına ihtimal vermedim, dünde çıktım, bugünde ertanla çıktık, hakanı aradım belki çıkar diye, endülücü adam sonuçta ama ne yalan söyleyim senin çıkacağına ihtimal vermediydim =P

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bilmem de senin çıkacağına ihtimal vermedim, dünde çıktım, bugünde ertanla çıktık, hakanı aradım belki çıkar diye, endülücü adam sonuçta ama ne yalan söyleyim senin çıkacağına ihtimal vermediydim =P
    Hocam beni de çağırın, yoksa 125cc yim diye mi aranıza almıyorsunuz beni

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Lan oğlum küfredicem şimdi. Beni niye aramıyonuz. Nakedım var diye niye dışlıyosunuz ağlarım haa. Bugün 50 km sürmüşümdür rahat.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    organizasyon olaydı ben de arabayla gelirdim...kös kös yattım evde günün büyük kısmı...

Lan oðlum küfredicem þimdi. Beni niye aramýyonuz. Nakedým var diye niye dýþlýyosunuz aðlarým haa. Bugün 50 km sürmüþümdür rahat.
    Senin programın dolu değilmiydi taşkıncım. Bu gün mehmet aramadı mı seni

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam beni de çağırın, yoksa 125cc yim diye mi aranıza almıyorsunuz beni
    Yok müdür ne alakası var, telefon numaran yok bende de ertanda da. Zaten öyle bi kızılay, bi turan güneş sonra batıkente döndük, tabi ben daha önce biraz daha gezmiştim =)

Lan oğlum küfredicem şimdi. Beni niye aramıyonuz. Nakedım var diye niye dışlıyosunuz ağlarım haa. Bugün 50 km sürmüşümdür rahat.
    Ne biliyim la, cuma akşam çıkıyor musun falan diye konuştuk, sen böyle pek gönülsüzdün bende çıkmazsın diye düşündüm kardeşim ya ondan aramadım yani müdür, kusura bakma, bir dahakine haberleşiriz =)

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    organizasyon olaydı ben de arabayla gelirdim...kös kös yattım evde günün büyük kısmı...
    Öyle belirli bir organizasyon yoktu erhan ya, kafaya esti çıktık öyle =)

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin programın dolu değilmiydi taşkıncım. Bu gün mehmet aramadı mı seni
    Aradı abi sağolsun. Saat 18.00 gibi gideceğinizi söyledi bende bi bakayım dedim. Ben motorla öğleden sonra çıktım saat 15:00 gibi malum dolu olduğum yere gittim Saat birde benim kurs bitiyo o saatten sonra müsaittim bir kaç saat sonrasında ise doluydum

Motosikleti
    CBF 500
    Yok müdür ne alakası var, telefon numaran yok bende de ertanda da. Zaten öyle bi kızılay, bi turan güneş sonra batıkente döndük, tabi ben daha önce biraz daha gezmiştim =)
    Hocam sana özelden mesaj attım, geldiyse ses ver

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    herkese iyi günler,

ben henüz kaydoldum foruma ve ankaralıların ayrı bir sayfası olması çok iyi olmuş.

6 yıldır motor kullanıyorum ama ankarada yeniyim motoru sıfır alacağım önümüzdeki hafta, küçük bir commutter ama yine de tubeless lastiğe ihtiyacım olacak bilenler var mıdır diye

danışmak

istedim? ankarada nerden alınır nerde takılır? öğrenciyim bütçeye uygun bir lastik bulmam lazım.

yardımcı olursanız çok mutlu olurum

şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler,

ben henüz kaydoldum foruma ve ankaralıların ayrı bir sayfası olması çok iyi olmuş.

6 yıldır motor kullanıyorum ama ankarada yeniyim motoru sıfır alacağım önümüzdeki hafta, küçük bir commutter ama yine de tubeless lastiğe ihtiyacım olacak bilenler var mıdır diye

danışmak

istedim? ankarada nerden alınır nerde takılır? öğrenciyim bütçeye uygun bir lastik bulmam lazım.

şimdiden teşekkürler.
    Tam olarak yardımcı olamayacağım ama tubeless lastiği kazım karabekir caddesinde bulabilirsin diye düşünüyorum. Orada bi çok lastikçi var illaki sana yardımcı olacaklardır.

Bu arada hoşgeldin =)

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Tam olarak yardımcı olamayacağım ama tubeless lastiği kazım karabekir caddesinde bulabilirsin diye düşünüyorum. Orada bi çok lastikçi var illaki sana yardımcı olacaklardır.

Bu arada hoşgeldin =)
    çok teşekkürler hocam Kazım Karabekir caddesine bakarım o halde

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi günler,

danışmak

şimdiden teşekkürler.
    foruma ve ankara ya hoşgeldin...istanbul grubunun sürekli konuştuğu bir lastikçi var..ankara da da muhakkak bulursun ama internette araştır bence..fiyat farkedebiliyor..kenan ın dediği gibi kazım karabekir caddesinde bir çok lastikçi mevcut.

nerden geldin bilmiyorum ama ben sıkıldım artık ankara dan..özellikle şu kış aylarında...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler