Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze hayırlı ramazanlar....
    geç oldu ama ancak foruma girebildim....oğlandan bilgisayarı almak biraz zor oluyorda...
    mehmedim mesajını aldım...sanada özellikle hayırlı ramazanlar diliyorum...motoru satmak nerden çıktı....yükseltecen mi yoksa...
    ilgilenen arkadaş olursa mehmetin motoru gözü kapalı alabilir...sıfır aldığından beridir...bildiğimiz motordur...şimdiden hayırlı olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze hayırlı ramazanlar....
    geç oldu ama ancak foruma girebildim....oğlandan bilgisayarı almak biraz zor oluyorda...
    mehmedim mesajını aldım...sanada özellikle hayırlı ramazanlar diliyorum...motoru satmak nerden çıktı....yükseltecen mi yoksa...
    ilgilenen arkadaş olursa mehmetin motoru gözü kapalı alabilir...sıfır aldığından beridir...bildiğimiz motordur...şimdiden hayırlı olsun...
    Yok Hakan abi biraz ara vericem diyelim motora 5 yıl kadar Üniversiteden dolayı satıcam Hakan abi inş biran önce satarım. Kulağında olsun hem Hakan abi müşteri çıkarsa motoru biliyorsun zaten Şimdiden Bayramın mübarek olsun yanına gelmeye çalışırım zaten ...
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

chopinnrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 155 (MAT GRİ)
    Istanbul'dan geçirdigim günleri gözünü seviyim,gercek motosikletciler İstanbul'da.Antalya'da bu anlamda çok pasif bir şehir,kimsenin kimseden haberi yok.Pazar günleri İst'da Ortaköy,Bebek sahiline gelen motosikletciler yeter be...

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Cümleten Bayramınız mübarek olsun...

atreyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 Ktm EXC 250
    Herkese merhaba! Hic Cross/Offroad rotalar da gezen, gezmeyi seven yok mudur aramızda ? Eğer olur da düşünen olursa birlikte gezebiliriz. O da olmadı normal bir gezi düzenleriz bu vesiyle de birbirimizle tanışmış oluruz antalya uyuma (tamam bu sıcaklarda bitek uyunur ama )
    nonamenes bunu beğendi.

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    atreyu olablir haberleşeelim

Motosikleti
    Ben anca onroad da takılabilirim beyler ...Gezi ya da buluşma ayalrlanırsa ben de gelirim işim yoksa...en kötü 30 agustos da kortejlere katılırız

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    selam arkadaşlar antalya kemerde yamaha bayisi var mı? yada en yakın bayii ?

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı chopinnrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anca onroad da takılabilirim beyler ...Gezi ya da buluşma ayalrlanırsa ben de gelirim işim yoksa...en kötü 30 agustos da kortejlere katılırız

kortejler derken ? bi gezi ayarlayalim bak 3 kişi olduk 1-2 kişi gelse yeter
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kortejler derken ? bi gezi ayarlayalim bak 3 kişi olduk 1-2 kişi gelse yeter
    Zafer bayramında konvoy yapılıyor ya onu diyorum...Şu an için bir buluşma yapabiliriz,oturup sohbet eder çay kahve içeriz,tanışmış oluruz..Antalya MT'de hiç hayat yok..:/

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Selam arkadaşlar ben d.bakırdan antalya ya bi fz6 naked için geleceğim alacağım motor kemerde ama sahibi antalya ya getirecek beni antalyada karşılayacak antalyada bana önereceğiniz bi servis var mı? makineyi enine boyuna göstermek istiyorum. antalya ya da ilk gelişim dolayısıyla acemilik çekecem antalyadan d.bakıra sürerek getireceğim için bakımlarını ve eksiklerini tamamen yaptırmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz? şimdiden çok tskler

Motosikleti
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar ben d.bakırdan antalya ya bi fz6 naked için geleceğim alacağım motor kemerde ama sahibi antalya ya getirecek beni antalyada karşılayacak antalyada bana önereceğiniz bi servis var mı? makineyi enine boyuna göstermek istiyorum. antalya ya da ilk gelişim dolayısıyla acemilik çekecem antalyadan d.bakıra sürerek getireceğim için bakımlarını ve eksiklerini tamamen yaptırmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz? şimdiden çok tskler
    Kardeşim merhaba...Antalyadakilerin kendine faydası yok valla...Benim tek bildigim yer Yamaha Nebioğulları var...Istersen orayla irtibata gecersin...http://www.nebiogullari.com.tr/iletisim.asp.....Nebioğullarını bilmeyen yok,koca plazası var Etiler Mah...Kime sorsanız gösterirler..Benim başka bildigim servis ya da usta yok malesef...
    Honda Dylan 150
    Yamaha YZF R6
    Yamaha Xenter 150

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    öncelikle cvp verdiğin için çok tsk kardeşim benim bildiğim motorcu dediğin birbirini kollar yardımcı olur eminm antalyada da vardır öyle kardeşlerimiz söylediğin yeri ve adresi not alıyorum antalyada başka yer bilmediğim için oraya gideceğim inş p.tesi ordayım hayırlısıyla gelip makineyi göreceğim servisinede gösterdikten sonra inş alıp dönüş yaparım bakalım ne olacak

Motosikleti
    Inşllah kardeşim...Antalya da durumlar farklı malesef pek sosyalleşme olayı yok..ben de uzun seneler istanbulda yasadım...Antalya da ben de yabancı gibiyim bu konularda,

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    istanbuldan bi kaç arkadaş tanıyorum onlarda motorcu ama şikayetçi değiller senin gibi sanırım antalya biraz farklı umarım düzelir

Motosikleti
    Zaten MT il başlıklarına bakarsan,Antalya gibi Türkiyede motosikletin en cok oldugu bir şehirin cevap sayısı 4000,Bursa ya bak 20.000,burdan anlarsın durumu... Ben böyle durumlara alışık degilim...İstanbulda nerde calıştıysam nerde oturduysam motorcu arkadaşlara rastladım,ve samimi oldum.Halan bircok arkadaşım var orda...İlişkiler orlarda çok çok iyi...Antalya da motosiklet aşırı fzla ama genelde sürücüler çoluk çocuk ya da activa beat gibi scooterları iş için kullananlar..Ama her türlü motosiklete de rastladım yani Antalya'da,motorseverler çok var(Bilincli anlamda) Adam karısını almış iki de çocuk motorla gidiyor kasksız filan antalya da cok böylesi de gülsen mi ağlasan mı hesabı

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Hmmm desene içler acısı durum... D.bakır gibi bi yerde batıya nazaran durum daha iyi belki topiklerde forumlarda kimseyi bulamazsın ama gerçekte öyle değil yolda karşılaştın mı muhakak merhaban olur. Ama kasksız sürücü olayı eskiye göre az olsada halen burda da var ne yazık ki :(

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Kardeşim merhaba...Antalyadakilerin kendine faydası yok valla...Benim tek bildigim yer Yamaha Nebioğulları var...Istersen orayla irtibata gecersin...http://www.nebiogullari.com.tr/iletisim.asp.....Nebioğullarını bilmeyen yok,koca plazası var Etiler Mah...Kime sorsanız gösterirler..Benim başka bildigim servis ya da usta yok malesef...

hocam aklın varsa nebioggullarına gitme aklın varsa gitme derim antalyaya ne zmaan geliceksin ne yapcak 1 kaç gün kalıcak vaktin falan varsa sana yardımcı olalim ama kesinlikle nebiogullarına gitme gitsen bile sonra diyarbakıra varırmısın varamazmısın billi olmaz en iyisi başka bi yere göstermen

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Zafer bayramında konvoy yapılıyor ya onu diyorum...Şu an için bir buluşma yapabiliriz,oturup sohbet eder çay kahve içeriz,tanışmış oluruz..Antalya MT'de hiç hayat yok..:/
    ben her zaman hazırım başkkaa gelen yokmu ? konvoy ne kadar ? lık bi konvoy acıklar msın ? ilk defa senden duyuyuroum acıkcası
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    Konvoy dedigim böyle bişey...http://www.youtube.com/watch?v=WEDZbbx8mQU

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    nese demek istedigimi anlamadın bosver günü gelince görürüz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler