Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

amca35 hoşgeldin...gezilere senide alırız...buradan takip edebilirsin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    slm gezi olursa bende katılmak isterim

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Eskilerden liderlerden kimse yokmu duysun artık sesimizi hava 25 derece günesli bi organizasyon yapsa
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Sevgili arkadaşlar bu sezonun ilk gezisini gelecek hafta yapıyoruz detayları bu akşam vericem şimdiden hayırlı olsun sezonun ilk gezisi ...
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar bu sezonun ilk gezisini gelecek hafta yapıyoruz detayları bu akşam vericem şimdiden hayırlı olsun sezonun ilk gezisi ...
    Eğer tarih uyarsa ben ve eşim de katılmak isteriz ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Merhaba arkadaşlar
    buraya yeni katıldım sayılır, zaman uyarsa gezilere katılmak isterim.

Motosikleti
    CBR 125R
    Arkadaşlar gezi tarihimiz 20/04/2013 gelecek hafta cumartesi gidilecek yer ve diğer detayları bi etkinlik konusu açıp paylaşıcam gelmek isteyen arkadaşlar iletişim için özelden bana cep numaralarını yollarsa sevirim. Gelecek olanlar kimler görelim ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    CBR 125R
    Arkadaşlar gezi yapıyoruz katılımlarınızı bekliyorum hadi

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    mehmetim tyelefonla bi görüşelim bende gelicm
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

oooohhhhhhhhhhhhhhhhh.....gezin bakalım hakan kardeşiniz çalışsın...neyse hayırlı gezmeler....

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmetim tyelefonla bi görüşelim bende gelicm

gökan galiba başka bi tarihe atacak gibiyim katılım az

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooohhhhhhhhhhhhhhhhh.....gezin bakalım hakan kardeşiniz çalışsın...neyse hayırlı gezmeler....

sensiz olurmu hakan abi

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ayarla işte bişeyler oldumu benimde haberim olsun ) depo full yatıyor kedicik

M.Onur07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bu Moto Calibre 250rr
    merhaba arkadaşlar gezi etkinlik vs. olursa katılabilirim.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ARKADAŞLAR KAFAMDA SÖYLE HAZİRAN AYINDA 3-4 GÜNLÜK KAMP GİBİ BİR GEZİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE NASIL OLUR VE KATILACAK ARKADAŞLAR VARMİ? BÖYLE 3-4 GÜNLÜK BİR KAMP OLAYINA KAFAMDA SÖYLE BİRŞEY VAR 1 GECE KEMERDE KALINACAK CADIRLAR İLE OTEL FALAN COK MASRAFLI OLUR CÜNKÜ HEM HAZIRANDA SICAK HAVADA CADIR DAHA EYLENCELİ OLABLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA SONRA 1 GECEDE OLİMPOSTA DÜŞÜNÜYORUM VE DURUMA KATILIMA GÖRE YANİ KAFAMIZA GÖRE FETHİYE BODRUMA KADAR İSTEYEN OLURSA DURUMA GÖRE İLERLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM İÇİN FARK ETMEZ NEREYE KADAR İLERLİYECEGİMİZ SADECE GİTMEK İSTEYEN OLURSA KATILIMA GÖRE İLERLEYEBİLİRİZ MESELA Bİ GÜN SABAH 10 GİBİ ANTALYADAN CIKARAK KEMERE 30-45 DK CİVARİNDA VARILIR VE AKŞAM VE ÖGLEN YEMEGİ İÇİN Bİ BULUSMA YERİ ŞECİLİR HERKEZ ORTA TOPLANIR YEMEKLER YENİLİR İSTEYENLER TEK GEZMEK İSTEYENLER GENE GİDER TEK BAŞINA TAKILIR İSTEYENLERDE ARKADAŞLARIYLA BERABER GRUB OLARAK TAKILIR VE AKŞAM BULUSMA YERİMİZDE BELİRLİ Bİ SAATE TOPARLANILIR VE KAMP YAPILCAK NEREDE KALINACAKSA O YERDE BULUSULUR BUNUN GİBİ Bİ ETKİNLİK YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYELERİ BÖYLE DEGİLDE SÖYLE YAPSAK NASIL OLUR SUNU YAPALIM DİYEN ARKADAŞLAR FLAAN YORUMLARINI BEKLİYORUM BÖYLE BİRŞEY YAPSAK KATILIM NASIL OLUR BÖYLE BİR ETKİNLİGE KATILIRIM DİYEN ARKADAŞLARIMIZ ? VARMIDIR ACABA? SONUCTA BÖYLE BİR GEZİ İÇİN EN AZ 250-300 LİRA KİŞİ BAŞI Bİ PARA LAZIM OLUR DİYE DÜŞNÜÜYORUM OUNUN İÇİN HERKEEZ KENDİNİ DURUMLARA GÖRE AYARLAMASI İÇİN ŞİMDİDEN PLANLAMAYA KARAR VERDİM CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR

Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    selam millet nasılsınız bakalım yaz geldi bi gezi düzenlemek farz oldu bence nerde mt antalya grubumuzun üyeleri :D

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ARKADAŞLAR KAFAMDA SÖYLE HAZİRAN AYINDA 3-4 GÜNLÜK KAMP GİBİ BİR GEZİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE NASIL OLUR VE KATILACAK ARKADAŞLAR VARMİ? BÖYLE 3-4 GÜNLÜK BİR KAMP OLAYINA KAFAMDA SÖYLE BİRŞEY VAR 1 GECE KEMERDE KALINACAK CADIRLAR İLE OTEL FALAN COK MASRAFLI OLUR CÜNKÜ HEM HAZIRANDA SICAK HAVADA CADIR DAHA EYLENCELİ OLABLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA SONRA 1 GECEDE OLİMPOSTA DÜŞÜNÜYORUM VE DURUMA KATILIMA GÖRE YANİ KAFAMIZA GÖRE FETHİYE BODRUMA KADAR İSTEYEN OLURSA DURUMA GÖRE İLERLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM İÇİN FARK ETMEZ NEREYE KADAR İLERLİYECEGİMİZ SADECE GİTMEK İSTEYEN OLURSA KATILIMA GÖRE İLERLEYEBİLİRİZ MESELA Bİ GÜN SABAH 10 GİBİ ANTALYADAN CIKARAK KEMERE 30-45 DK CİVARİNDA VARILIR VE AKŞAM VE ÖGLEN YEMEGİ İÇİN Bİ BULUSMA YERİ ŞECİLİR HERKEZ ORTA TOPLANIR YEMEKLER YENİLİR İSTEYENLER TEK GEZMEK İSTEYENLER GENE GİDER TEK BAŞINA TAKILIR İSTEYENLERDE ARKADAŞLARIYLA BERABER GRUB OLARAK TAKILIR VE AKŞAM BULUSMA YERİMİZDE BELİRLİ Bİ SAATE TOPARLANILIR VE KAMP YAPILCAK NEREDE KALINACAKSA O YERDE BULUSULUR BUNUN GİBİ Bİ ETKİNLİK YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYELERİ BÖYLE DEGİLDE SÖYLE YAPSAK NASIL OLUR SUNU YAPALIM DİYEN ARKADAŞLAR FLAAN YORUMLARINI BEKLİYORUM BÖYLE BİRŞEY YAPSAK KATILIM NASIL OLUR BÖYLE BİR ETKİNLİGE KATILIRIM DİYEN ARKADAŞLARIMIZ ? VARMIDIR ACABA? SONUCTA BÖYLE BİR GEZİ İÇİN EN AZ 250-300 LİRA KİŞİ BAŞI Bİ PARA LAZIM OLUR DİYE DÜŞNÜÜYORUM OUNUN İÇİN HERKEEZ KENDİNİ DURUMLARA GÖRE AYARLAMASI İÇİN ŞİMDİDEN PLANLAMAYA KARAR VERDİM CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR

Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işimden dolayı gelemem 3-4 günlüğüne ama 1 gün olsa yani günü birlik mesela cumartesi aksam cıkıp pazar akşamı dönebilirm ama diğer türlü işimden dolayı gelemem :(
    VESPA PİAGGİO---ASYA 150 SCOOTER----MONDİAL 100KH---KAWASAKİ KLR 650

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    epeydir forumda aktifim ama bu bolume ilk defa yazıyorum tanışmak ve olursa günübirlik geziler için
    adım Kadir
    yaş 27
    Manavgatta yaşıyorum
    motor Sym joyride 200i

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı Murat ERSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işimden dolayı gelemem 3-4 günlüğüne ama 1 gün olsa yani günü birlik mesela cumartesi aksam cıkıp pazar akşamı dönebilirm ama diğer türlü işimden dolayı gelemem :(
    olmazsa öylede yapabiliriz işte planlarınızı düşüncelerini bekliyorum net 3-4 gün olucak diye bişey yok tek motor 2 kişi gidesim yok malesef 2-3 motor olursa daha iyi olur onun için duruma göre ayarliyalim olmazsa cumartesi sabah cıkar pazar akşam döneriz onun bişeyler ayarlarız durumlara göre ne diyorsunz? nasıl olur

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    kimse yokkmuuu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler