Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Haluk abi eğer hergün siteyi açıp nerede olduğumu yazsam, eminimki okumaktan yorulursunuz Türkiye kazan ben kepçe.

Konuyla ilgisi yok ama eski resimlerimi buldum paylaşmak istedim sizlerle. Hey gidi günler heyyy. İlk motorum :'(

Bu makina ile motora binmeyi öğrenince insan bi başka öğreniyor!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı gokhand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlarrrr
    Sanırım fotoğraf olayıı Adana MT içinde infial yaratmış, baksanıza herkess satılıgaa çıkarmış makinalarınııı sırff çeşit olsun diyee alabilirim makinalarınızı, ama çok para veremem malum krizz var

işin şakası biyana hakikaten çok fazla fotograf çekiliyoruz ve çekiyoruz bunların içlerinde bazıları hemen hemen aynı pozlar gibi oluyor. Benim bir teklifim var, hekes gene fotograf makinalarını getirsin doya doya fotograf çekilsin, ama gezi dönüşü en son mola verdiğimiz yerde ben bu herkesin çektiği fotoları toplayayım, getiridiğim loptopa kaydedeyim. ve aksam eve gittiğimde fotograflları şöyle bi süzgecten geçirip güzel bir albüm oluşturayım, gezi ile ilgi konuyu açıp fotografları yükleyeyim. Hem konuyu okuyan ziyaretçilerimiz daha zevkle bakarlar fotograflarımıza hemde herkafadan bi foto eklesene, nie eklemedin, yaa bunu niyee eklemedin sesi çıkmaz yani bi nevi Photo editörlük teklif ediyorum kendime, ben kabul ediyorum siz ne dersiniz ?
    süper fikir teşekkürler

Alıntı yunus_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında çok doğru söylüyorsun gökhan madem bu iş için gönüllüsün büyüklerim bilir ama doğrusu senin dedigin gibi resimlerin toplanıp biraz daha resimleri anlatımlarla takviyelenirse(kaç km yol yapıldığı.güzergah,toplanma yeri hareket saati gün içerisinde yapılanlar akşam dönüşü.ayrılış yani bi nevi kompozisyon yapar gibi) tek kalemde toplanıp çıkması daha iyi olur düşüncesindeyim.
    sanada süpersin diyorum.evet arkadaşlar bu fikirleri uygulayalım diyorum

EVET ARKADASLAR CARSANBA TOPLANITIMIZ GELDI CATTI.YEMEĞE GELECEKLER LİSTEYİ GÜNCELLESİNLER.

MENU

1.KÖFTE
    2.PİLAV
    3.PATATES KIZARTMASI
    4.SALATA
    5.SOĞUK İÇECEK(PEPSİ,FANTA,AYRAN)
    TOPLAM:7 TL'DİR.YEMEK YEMEK İSTEMEGENLER HERZAMANKİ GİBİ 5 TL ÖDECEYECEKLERDİR.AYRICA YEMEK+ÇAY(HERZMANKİ MENU)=12 TL'DİR.

YEMEKLİ GELECEKLER

1.mustafa abi ve eşi
    2.fazerr(ben) ve eşim+oglum
    3.turgay abi ve?
    4.simyacı
    5.barbudos
    6.bora ve ?
    7.vfr mehmet

YEMEKSİZ GELECEKLER
    kızı kolda fazerı yolda severim.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    ben ve bir büyük

Motosikleti
    xxxxx
    EVET ARKADASLAR CARSANBA TOPLANITIMIZ GELDI CATTI.YEMEĞE GELECEKLER LİSTEYİ GÜNCELLESİNLER.

MENU

1.KÖFTE
    2.PİLAV
    3.PATATES KIZARTMASI
    4.SALATA
    TOPLAM:7 TL'DİR.YEMEK YEMEK İSTEMEGENLER HERZAMANKİ GİBİ 5 TL ÖDECEYECEKLERDİR.AYRICA YEMEK+ÇAY(HERZMANKİ MENU)=12 TL'DİR.

YEMEKLİ GELECEKLER
    0.zafer,büyük
    1.mustafa abi ve eşi
    2.fazerr(ben) ve eşim+oglum
    3.turgay abi ve?
    4.simyacı
    5.barbudos
    6.bora ve ?
    7.vfr mehmet
    8.yunus34
    9.çelik gürselin eşi
    10.gökhan
    11.

YEMEKSİZ GELECEKLER[/QUOTE]

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    İlk işim sana bir sekreter tutmak olacak abi; "yaz kızım, çarşanbayı sel aldıııı"

Soğuk içecek almazsak 6.75 olurmu? Maksat ayağımız alışsın...

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk işim sana bir sekreter tutmak olacak abi; "yaz kızım, çarşanbayı sel aldıııı"

Soğuk içecek almazsak 6.75 olurmu? Maksat ayağımız alışsın...
    abi dükan senin ,hiç lafı olurmu. mümkünse sekreterim güzel ve alımlı olsun.belki arada sırada ziyaretime gelirsin

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muzaffer abi, benide ekle listeye imkanlarımı zorlayıp gelmeyi planlıorum. yemek içecek ne varsa hazır edin
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    fz1 fazerr
    yemekli olan listeye dahil oluyum. ayrıca toplanma yeri adresi ve saat kaçta olmamız gerektiginide yazabilirseniz(çömezlik zor ya neyse az kaldı atlatırız)
    hayırlı geceler ........

Motosikleti
    YAMAHA XT 660r

guruba KATILMAK istiyorum

selam millet ben CUMALI.... M.ALI'nin motorunu satin alan sahisim.... Adana MT grubundaki kisilerle tanismak ve grubunuza katilmak istiyorum umarim bu konuda yardimci olabilecek sahislar vardir...... adanalinc@hotmail.com bu msn adresim konusup+tanisip+yardimcik olmak istersiniz umarim

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostlarım bugün üzülerekte olsa fotoğraf makinamı satmak zorunda kaldım.bunun üzüntüsü içindeyim inanın bana yalanı asla sevmem bilirsiniz.bu yüzden siz dostlarımın güzel,asil,karizmatik pozlarınızdan mahrum kalacağım.nede olsa ekonomik kıriz ülkemizi sonra beni vurdu.allahım kimsenin fotoğraf makinasından yoksun bırakmasın.fakat dostlarım aman ha fotoğraf makinanızın kıymetini bilin ona göre.hepinize kucak dolusu resim çekmenizi ve bunları mt de yayınlamayı nasip etsin.tekeriniz hep düz bassın
    abi iki resim ekledin başladın çığırtkanlığa
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet ya gürselin orda çay içiyor yada mustafa abinin orda motor yıkatıyor
    onlarda olmasa ne yapardık, sağolsunlar hafta arası kahrımızı çekiyorlar
    Selamlarrrr
    Sanırım fotoğraf olayıı Adana MT içinde infial yaratmış, baksanıza herkess satılıgaa çıkarmış makinalarınııı sırff çeşit olsun diyee alabilirim makinalarınızı, ama çok para veremem malum krizz var

işin şakası biyana hakikaten çok fazla fotograf çekiliyoruz ve çekiyoruz bunların içlerinde bazıları hemen hemen aynı pozlar gibi oluyor. Benim bir teklifim var, hekes gene fotograf makinalarını getirsin doya doya fotograf çekilsin, ama gezi dönüşü en son mola verdiğimiz yerde ben bu herkesin çektiği fotoları toplayayım, getiridiğim loptopa kaydedeyim. ve aksam eve gittiğimde fotograflları şöyle bi süzgecten geçirip güzel bir albüm oluşturayım, gezi ile ilgi konuyu açıp fotografları yükleyeyim. Hem konuyu okuyan ziyaretçilerimiz daha zevkle bakarlar fotograflarımıza hemde herkafadan bi foto eklesene, nie eklemedin, yaa bunu niyee eklemedin sesi çıkmaz yani bi nevi Photo editörlük teklif ediyorum kendime, ben kabul ediyorum siz ne dersiniz ?
    çok güzel fikir gökhan
    Alıntı ares01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgisi yok ama eski resimlerimi buldum paylaşmak istedim sizlerle. Hey gidi günler heyyy. İlk motorum :'(

Bu makina ile motora binmeyi öğrenince insan bi başka öğreniyor!!!

vayyyyyyyyy
    süper makina mehmetim.260 görüyormuydu
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın arkadaşlar

gelecek olan arkadaşlarımıza yer tarifi: cafenin ismi cigu cafe kırmızı ile yazılı,acıbadem ve ortopedia hastanelerinin tam arkasındaki sokak içinde:

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi iki resim ekledin başladın çığırtkanlığa

onlarda olmasa ne yapardık, sağolsunlar hafta arası kahrımızı çekiyorlar

çok güzel fikir gökhan

vayyyyyyyyy
    süper makina mehmetim.260 görüyormuydu
    Günaydın....
    Gürsel abi ben bu irilikle ve üzerimde enduro kıyafetler ile tam 286 gördüm o makinayla hatta kolu biraz daha kıvırabilirdim ama yol bitmişti Selçuk-Aydın otobanında. Aynı yerde de radara girmiştim...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Selamlarrrr

Sana katılıyorum , ancak sen gelmediğin zaman ne olacak

Günaydın....
    Gürsel abi ben bu irilikle ve üzerimde enduro kıyafetler ile tam 286 gördüm o makinayla hatta kolu biraz daha kıvırabilirdim ama yol bitmişti Selçuk-Aydın otobanında. Aynı yerde de radara girmiştim...
    Güzel makineymiş, niye sattın
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın Herkese

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla abicim mümkün oldugu kadar arayı soutmamaya bakıcam bende, İst'la gitmediğim her hafta sonu sizinleyim ama buna emin olun, ee benim olmadığım zamanlarda da İş gene o çek sevgili, Fotograf çekmeyi çok seven ve ayrıca çektiği fotografları siteye de seve seve ekleyen adaşın Muzaffer abime düşüyor
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    günaydın adana mt nin kurtlu gezgin dostları herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim,Gökhannın editörlüğünü destekliyorum çok mantıklı aynı pozdan 3-4 tane olmuş malesef boşu boşuna kirlilik yapmayalım,yarın için gelip gelmeyeceğim kesin değil peder erken uyursa 21:00-21:30 gibi gelebilirim ancak

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın abilerim

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1.KÖFTE
    2.PİLAV
    3.PATATES KIZARTMASI
    4.SALATA

hayırdır yaw erden çıktı bu yemek kim yapıyo bunları
    hangi yengenin ellerini öpüyo bende öpüyorum
    sen kal aşk ben giderim buralardan

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GÜNAYDIN, HAYIRLI İŞLER ARKADAŞLAR
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın abilerim

hayırdır yaw erden çıktı bu yemek kim yapıyo bunları
    hangi yengenin ellerini öpüyo bende öpüyorum
    Nuri abimiz yapıyor onun elini öpebilirsin

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÜNAYDIN, HAYIRLI İŞLER ARKADAŞLAR
    Günaydın demeye unutmuşum, işe dalınca böyle oluyor
    geçte olsa, GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Güzel makineymiş, niye sattın
    İzmir'de yaşıyordum bu makina varken abi. İstanbul'da bir işe girdim motoru muhafaza edecek yerim yoktu o zaman, bende satmak zorunda kaldım :'(

Bu arada sevgili Adana MT şuan size Eskişehir'den yazıyorum Bursa Eskişehir arası inanılmaz kar kış kıyametti bu taraflara gelecek olan varsa temkinli gelsin!!!

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    İzmir'de yaşıyordum bu makina varken abi. İstanbul'da bir işe girdim motoru muhafaza edecek yerim yoktu o zaman, bende satmak zorunda kaldım :'(

Bu arada sevgili Adana MT şuan size Eskişehir'den yazıyorum Bursa Eskişehir arası inanılmaz kar kış kıyametti bu taraflara gelecek olan varsa temkinli gelsin!!!
    İzmirde yaşadığın belli oluyor, motora terlikle biniyorsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler