Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Ne oldu milletin sesi soluğu çıkmaz oldu, kurtlar döküldü galiba
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    millet ya gürselin orda çay içiyor yada mustafa abinin orda motor yıkatıyor

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostlarım bugün üzülerekte olsa fotoğraf makinamı satmak zorunda kaldım.bunun üzüntüsü içindeyim inanın bana yalanı asla sevmem bilirsiniz.bu yüzden siz dostlarımın güzel,asil,karizmatik pozlarınızdan mahrum kalacağım.nede olsa ekonomik kıriz ülkemizi sonra beni vurdu.allahım kimsenin fotoğraf makinasından yoksun bırakmasın.fakat dostlarım aman ha fotoğraf makinanızın kıymetini bilin ona göre.hepinize kucak dolusu resim çekmenizi ve bunları mt de yayınlamayı nasip etsin.tekeriniz hep düz bassın
    arkadaşlar şakanın zamanı veyeri değil bundan sonra böyle .zamanı gelince görürsünüz anyayı,konyayı beni sinirlendirmeyinn lütfenokadarrrr

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı dertten ben be muzdalibim,129 tane resim çekilmiş makineyi alan basmış deklanşore,ee kim atacak bu kaa resmi tabiiki cengiz gece yarısını geçiyordu bittiğinde bende bidaha makine falan getirmiyecem
    SAHİBİNDEN SATILIK SAMSUNG üstünde sigara bile içilmedi,nü resim bile çekilmedi, dünkü kedilerinki hariç fiyatı uygun R1 ile takas düşünebilirim FZ6 İle başabaş değişebilirim
    bak ekonomik kıriz herkesi etkiledi..hadi bulunda yapın bakim.[COLOR="red"]alan basmış deklanşore ee kim atacak bu resimleri atında görim sizi[/COLOR]
    kızı kolda fazerı yolda severim.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    arkadaşlar şakanın zamanı veyeri değil bundan sonra böyle .zamanı gelince görürsünüz anyayı,konyayı beni sinirlendirmeyinn lütfenokadarrrr

bak ekonomik kıriz herkesi etkiledi..hadi bulunda yapın bakim.[COLOR="red"]alan basmış deklanşore ee kim atacak bu resimleri atında görim sizi[/COLOR]
    iki resim attın, başımızamı kalkıyon Sana bir daha Alain Delon pozu vermiyecem
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gezi sonrası foto yüklemek uzun sürünce de makineni satmıştın.sende çok makine var daha herhalde.sat sat bitmiyor.
    Motorla beraber geliyor herhalde

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla beraber geliyor herhalde
    teğesüf ederim zaferim. sen boraya bakma
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Bursa'dan Adana MT ailesine selamlar saygılar. Resimler için teşekkür ediyorum ellerinize sağlık, bunları çekmek kadar siteye eklemekte marifet elbette. Çarşamba toplantısına yetişmeye çalışacağım, geç gelsem bile Adana'ya eve gitmeden mutlaka uğramayı planlıyorum. Nuri abi; aç gelecem yanına haberin olsun!

Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı ares01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa'dan Adana MT ailesine selamlar saygılar. Resimler için teşekkür ediyorum ellerinize sağlık, bunları çekmek kadar siteye eklemekte marifet elbette. Çarşamba toplantısına yetişmeye çalışacağım, geç gelsem bile Adana'ya eve gitmeden mutlaka uğramayı planlıyorum. Nuri abi; aç gelecem yanına haberin olsun!
    İnsan kuş misali diyeceğim ama bilader sende hangi ara gittin Bursa'ya

*HaYduT* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dül dül=)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki resim attın, başımızamı kalkıyon Sana bir daha Alain Delon pozu vermiyecem
    allah allah muzaffer amca resımlerı babammı yüklemişsaka yapıor heralde oglum demek ıstemısben bıttım asıl abı ne dıorsun 3.5 saate yukledım ama o gune deydıama baska bı gun yuklermıyım bılmıyorum...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı *HaYduT* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah allah muzaffer amca resımlerı babammı yüklemişsaka yapıor heralde oglum demek ıstemısben bıttım asıl abı ne dıorsun 3.5 saate yukledım ama o gune deydıama baska bı gun yuklermıyım bılmıyorum...
    vay vay vayyy.demek oğlun yükledi haaa.hani sen yüklemiştin...
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    dül dül=)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vayyy.demek oğlun yükledi haaa.hani sen yüklemiştin...
    abii bi düsün sence kım yukleyebılır bıde abılerım ablalarım bunun kolayı
    yokmu ya ben tek tek atıyorum soyle bı daha kolayı varsa bana anlatsın bırı lütfen

BİDE BANA FOTGRAF CEKMEME YARDIMCI OLAN GÖKHAN ABİME COKKKKK TESEKKÜR EDERİM ABİ.GÖREN HERKEZ KISKANIYOR

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlarrrr
    Sanırım fotoğraf olayıı Adana MT içinde infial yaratmış, baksanıza herkess satılıgaa çıkarmış makinalarınııı sırff çeşit olsun diyee alabilirim makinalarınızı, ama çok para veremem malum krizz var

işin şakası biyana hakikaten çok fazla fotograf çekiliyoruz ve çekiyoruz bunların içlerinde bazıları hemen hemen aynı pozlar gibi oluyor. Benim bir teklifim var, hekes gene fotograf makinalarını getirsin doya doya fotograf çekilsin, ama gezi dönüşü en son mola verdiğimiz yerde ben bu herkesin çektiği fotoları toplayayım, getiridiğim loptopa kaydedeyim. ve aksam eve gittiğimde fotograflları şöyle bi süzgecten geçirip güzel bir albüm oluşturayım, gezi ile ilgi konuyu açıp fotografları yükleyeyim. Hem konuyu okuyan ziyaretçilerimiz daha zevkle bakarlar fotograflarımıza hemde herkafadan bi foto eklesene, nie eklemedin, yaa bunu niyee eklemedin sesi çıkmaz yani bi nevi Photo editörlük teklif ediyorum kendime, ben kabul ediyorum siz ne dersiniz ?
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    fz1 fazerr
    olsun haydut kardeşim sen babanın vekili sayılırsın baban ben yükledim diyorsa baban yüklemiştir olay bitti

Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    bıde abılerım ablalarım bunun kolayı
    yokmu ya ben tek tek atıyorum soyle bı daha kolayı varsa bana anlatsın bırı lütfen
    ImageShack Toolbar yükle;
    http://reg.imageshack.us/content.php?page=features

Alıntı gokhand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlarrrr
    Sanırım fotoğraf olayıı Adana MT içinde infial yaratmış, baksanıza herkess satılıgaa çıkarmış makinalarınııı sırff çeşit olsun diyee alabilirim makinalarınızı, ama çok para veremem malum krizz var

işin şakası biyana hakikaten çok fazla fotograf çekiliyoruz ve çekiyoruz bunların içlerinde bazıları hemen hemen aynı pozlar gibi oluyor. Benim bir teklifim var, hekes gene fotograf makinalarını getirsin doya doya fotograf çekilsin, ama gezi dönüşü en son mola verdiğimiz yerde ben bu herkesin çektiği fotoları toplayayım, getiridiğim loptopa kaydedeyim. ve aksam eve gittiğimde fotograflları şöyle bi süzgecten geçirip güzel bir albüm oluşturayım, gezi ile ilgi konuyu açıp fotografları yükleyeyim. Hem konuyu okuyan ziyaretçilerimiz daha zevkle bakarlar fotograflarımıza hemde herkafadan bi foto eklesene, nie eklemedin, yaa bunu niyee eklemedin sesi çıkmaz yani bi nevi Photo editörlük teklif ediyorum kendime, ben kabul ediyorum siz ne dersiniz ?
    Olabilir

Motosikleti
    fz1 fazerr
    aslında çok doğru söylüyorsun gökhan madem bu iş için gönüllüsün büyüklerim bilir ama doğrusu senin dedigin gibi resimlerin toplanıp biraz daha resimleri anlatımlarla takviyelenirse(kaç km yol yapıldığı.güzergah,toplanma yeri hareket saati gün içerisinde yapılanlar akşam dönüşü.ayrılış yani bi nevi kompozisyon yapar gibi) tek kalemde toplanıp çıkması daha iyi olur düşüncesindeyim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    gezi dönüşü en son mola verdiğimiz yerde ben bu herkesin çektiği fotoları toplayayım, getiridiğim loptopa kaydedeyim. ve aksam eve gittiğimde fotograflları şöyle bi süzgecten geçirip güzel bir albüm oluşturayım, gezi ile ilgi konuyu açıp fotografları yükleyeyim. Hem konuyu okuyan ziyaretçilerimiz daha zevkle bakarlar fotograflarımıza hemde herkafadan bi foto eklesene, nie eklemedin, yaa bunu niyee eklemedin sesi çıkmaz yani bi nevi Photo editörlük teklif ediyorum kendime, ben kabul ediyorum siz ne dersiniz ?

bence mantıklı.ok diyorum.

Alıntı yunus_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun haydut kardeşim sen babanın vekili sayılırsın baban ben yükledim diyorsa baban yüklemiştir olay bitti
    evet,evet.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    dül dül=)
    evet abi çok haklısınitiraf ediyorum resimleri babam yükledi

aslında çok doğru söylüyorsun gökhan madem bu iş için gönüllüsün büyüklerim bilir ama doğrusu senin dedigin gibi resimlerin toplanıp biraz daha resimleri anlatımlarla takviyelenirse(kaç km yol yapıldığı.güzergah,toplanma yeri hareket saati gün içerisinde yapılanlar akşam dönüşü.ayrılış yani bi nevi kompozisyon yapar gibi) tek kalemde toplanıp çıkması daha iyi olur düşüncesindeyim.
    cok dogru abi

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan kuş misali diyeceğim ama bilader sende hangi ara gittin Bursa'ya
    Vallahi durumumu en iyi özetleyen ata sözü bu olsa gerek. " İnsanoğlu kuş misali ... " dün gece uyumadım sabah 04:50 de İstanbul'a oradanda feribotla Bursa

Selamlarrrr

Vallahi süper fikir. Resimler önce havuza sonra elekte elenmeye daha sonrada siteye... Ama çok yorulacan be kardeşim. Ben durmam şimdi habire resim çekerim

abii bi düsün sence kım yukleyebılır bıde abılerım ablalarım bunun kolayı

BİDE BANA FOTGRAF CEKMEME YARDIMCI OLAN GÖKHAN ABİME COKKKKK TESEKKÜR EDERİM ABİ.GÖREN HERKEZ KISKANIYOR
    Vallahi alındım. Ben gezi akşamı sen istedin diye fotoğraflar için 1 saatımı feda edip evinize kadar geldim bi teşekkür bile yok!

Motosikleti
    dül dül=)
    Vallahi alındım. Ben gezi akşamı sen istedin diye fotoğraflar için 1 saatımı feda edip evinize kadar geldim bi teşekkür bile yok![/QUOTE]

ınanmıyorum abicim senı nasıl unuturum cok tesekkur ederım abi senle bi ara telafı ederız bu durumu

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    teğesüf ederim zaferim. sen boraya bakma
    abi yemin ediyorum hastayım senin şu Türkçene. Ama sana bir yazım kılavuzu hediye edeceğim yada burayı kullanabilirsin.

http://www.tdk.gov.tr/TR/BelgeGoster...AC10DE3DF29AC6

Alıntı ares01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hönk yahu sen daha dün burada değilmiydin. ne zaman gittin oralara

Selamlarrrr

evet ya makineyi eline geçiren beni çekmiş. nedir kardeşim bu yakışıklıyız boyumuz bosumuz yerinde diye hep beni çekmek zorundamısınız. dostu var düşmanı var. nazar değecek sonra maazallah çocuğumuz çoluğumuz var.

hadi geçmiş olsun gökhancım ama sen kaşındın.bakalım ne zaman yandım anam diyecen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler