Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı M.Ozbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Gülden,Güzide ve Nazlı hanımlar aramıza hoş geldiniz,önce bende bir arkadaşın şaka yaptığını sandım ama yanıldığımı şimdi daha iyi anladım hepinizi öpüyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle esen kalın.
    öpüyormusun vay be mustafa abime bak. öp tabi canım öpmek lazım. zaten atalarımızın güzide bir sözü vardır. "Savaşma seviş."

Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar MUTLU YILLAR diliyorum. Antalya dan döndüm ama motorum orada kaldı maalesef.Bu soğukta da gidip alamıyorum.Kısmetse mart ayından sonra bende aranızda olacağım inşallah. Havalar ısınızrsa ancak o zaman getirebilirim.Hatta bana yol arkadaşı olan olursa da sevinirim.2 motor döneriz
    bellimi olur bakarsın sırf gırgırına 3-5 motor oluruz tüzemen kardeş. bizde çılgın çok.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.Ozbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Cegiz'im ben onların amcaları yaşındayım,insanın yeğenlerini öpmesi kadar daha doğal ne olabilir ayrıca Hayırlı ablanda onlara hoş geldiniz diyor,sen kalbini temiz tut iyi Akşamlar.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    haluka28 kardeş çok memnun olurum ciddiyim bu konuda. bilirim çılgın çok grupta

Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Bora kardeş malesef ben yazdım(Nasıl olsa sanal)benimde inandığıma inansınlar diye,bugün çıkmadın herhalde,uğramadın.Görüşmek üzere tekrar iyi akşamlar.

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    herkese iyi akşamlar yeni katılan arkadaşlara HOŞGELDİNİZ.TANIŞMAK DİLEGİMİZLE.DİYORUM....ARKADAŞLAR SAKIN GÜNAHIMI almayın yıl sonu diye sürekli seyehatteyim ortam bayagı hareketlenmiş maşellah.abi ben hep nediyorum.... duyduguma degil.....gördüğüme inanırım... katılım için gelirler sonra kuyruk doğrulma ondan sonra olduda bittti .sabahtan beri gülüyorum bakıyorumda herkes hareketlenmiş yazmış da yazmış ohbe..cengizim yeni yıl için annemdeyiz bende geçte olsa katılmayı düşünüyorum bi aksilik olmazsa gelirim .bu arada hepinizin YENİ YILINI KUTLUYORUM .hepinizi seviyorum.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Cegiz'im ben onların amcaları yaşındayım,insanın yeğenlerini öpmesi kadar daha doğal ne olabilir ayrıca Hayırlı ablanda onlara hoş geldiniz diyor,sen kalbini temiz tut iyi Akşamlar.
    Bora kardeş malesef ben yazdım(Nasıl olsa sanal)benimde inandığıma inansınlar diye,bugün çıkmadın herhalde,uğramadın.Görüşmek üzere tekrar iyi akşamlar.
    HALA MUZAFFER KOKUYOOORRR.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar yeni katılan arkadaşlara HOŞGELDİNİZ.TANIŞMAK DİLEGİMİZLE.DİYORUM....ARKADAŞLAR SAKIN GÜNAHIMI almayın yıl sonu diye sürekli seyehatteyim ortam bayagı hareketlenmiş maşellah.abi ben hep nediyorum.... duyduguma degil.....gördüğüme inanırım... katılım için gelirler sonra kuyruk doğrulma ondan sonra olduda bittti .sabahtan beri gülüyorum bakıyorumda herkes hareketlenmiş yazmış da yazmış ohbe..cengizim yeni yıl için annemdeyiz bende geçte olsa katılmayı düşünüyorum bi aksilik olmazsa gelirim .bu arada hepinizin YENİ YILINI KUTLUYORUM .hepinizi seviyorum.
    hadi öp bakalım bu arada öpen öpene
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAK ALLAHIN İŞİNE,SENİN YENİ HABERİN OLDU BU İŞLERDEN VAY VAY VAYY.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAK ALLAHIN İŞİNE,SENİN YENİ HABERİN OLDU BU İŞLERDEN VAY VAY VAYY.
    duyda inanma
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    arkadaşlar bu arada tshirt için bu gün bir yere konuştum hatta örnek tshirtlerini gördüm baskısı fena değil ama bir bakmak lazım. 50 civarında yaptırırız dedim. fiyat olarak da 14-15 ytl dediler. bence kısa sürede değerlendirelim.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu arada tshirt için bu gün bir yere konuştum hatta örnek tshirtlerini gördüm baskısı fena değil ama bir bakmak lazım. 50 civarında yaptırırız dedim. fiyat olarak da 14-15 ytl dediler. bence kısa sürede değerlendirelim.
    bizde iki adet biri M beden diğeri S beden gerisini sana bırakıyorum

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    bora, adaşım ve diger arkadaşlar vallahi hiç bir baglantım yok samimiyetime inanın dürüstçe söylüyorum ilgim yok.mustafa abi bakıyorum açılmıssın haaa

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Adana MT nin değerli ekibi,herkese iyi geceler ancak girebildim misafirim vardı,Mustafa abi Turgay abi sizden şüphelendim genelde mustafa abinin orda toplanıyor ekip, aklıma öyle geldi onun için özür dilerim,ama sabahtan beri esintiler güldenler neyse çarşambaya çıkacak hepsi şimdilik susuyorum,tekrar söylüyorum Adana MT bizde illede tek tek yıldızlı davetiye yollamıyoruz yarın akşam bizdeyiz gelmek isteyen gecenin kaçında olursa olsun evdeyiz sadece gelince demir kapının üstündeki zili çalmasın zil babamların zili onlar erkenden yatarlar dış kapı kilitli olabilir güvenlik açısından gelen telefona çağrı atsın ben kapıyı açarım,
    Turgay abi bizde sizin yeni yılınızı şimdiden kutlarız,hani eserse bi gidelim diye biz burdayız,Mustafa abi uğrayabileceğini söylüyor baş tacı,
    Gökhand botaş ekibine söz vermiş canı sağolsun,yarın görüşmek dileğiyle hoşçakalın esen kalın

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    bütün adana daki dostlarımızın yeni yılını en içten dileklerim le kutlarım

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarım saattir okuyorum.bugün sabahın 8 inden akşam 20 ye kadar balcalıda yatış işiyle uğraştık, amma çok yazmışsınız bir günde
    bu ne yavvvvvvvvvvvv...........
    gelelim sizlere
    Alıntı NirvanaAdana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende arkadaş gibi farklı motor klüplerine üyeyim ama ilk defa burda karşılaştım böyle bir durumla...
    Eğer kendi aranızda bir grup kurduysanız ve artık dışardan katılanlara bu şekilde davranıyorsanız bu sitede işinizin olmadığını düşünüyorum iletişim için böyle bir sayfaya ihtiyacınız yok çünkü...
    Aksine yeni motor tutkunlarının birbirini bulması için böyle bir sayfaya gerçekten ihtiyaçları var...
    Dışa kapalı bir aile izlenimi veriyorsunuz.

Motosiklet bir yaşam biçimidir...
    başta söyleyim : fake deyilsen cavabım :
    bizde şakasına takılan arkadaşlar oluyor arada, zararsız şakaları, daha önce bayağı bir merak ettik kim diye ama bizden biri çıktı.o yüzden böyle damdan düşer gibi yazanlara tedbirli yazılıyor.
    gelelim asıl cevabıma:birilerine ihtiyacımız gerçekten yok, bizim ortamımıza uyum sağlayacak kişiler zaten bizi buluyor.dışa kapalı deyiliz, eyer amacın bu sayfaya yazmaksa sadece, yaz kafana göre.ama arkadaş çevresine katılmaksa burada olmamıza yada olmamamıza sen neye dayanarak yorum yapıyorsun .kimseyi tanımıyorsun, kimse seni tanımıyor, burada senin baban yaşında insanlar var o yüzden haddini bilerek yazmalısın.
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğerlerine derken ?
    latifim şafak kaç
    Alıntı 01esintisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimse sizlerle dalga geçmiyor kendimi size sanal ortam da nasıl tanıtabilirim bana toplantı yerlerinizi hangi gün saat kaçta nerede toplanıldığını belirtirseniz sizlerin yanına gelip kendimi tanıtma fırsatım olacaktır ama sizler en baştan kestirip attınız.kendimi tanıtmaya gelince 22 yaşındayım adım gülden mavi bulvarda oturuyorum ısısan firmasının yetkili servisinde ofis sorumlusu olarak görev yapıyorum motorlara karşı sevgim kendimi bildim bile var ama daha öncede dediğim gibi ehliyetim olmadığı içinde motor kullanamıyorum ve Adana ya ait kulübünde yeni olduğunu öğrendim siteyide çok sık ziyaret edemiyorum iş yerinde olduğum için.
    hoşgeldin arkadaşım.
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürselim burnuma race kokusu geliyor Bu arada avatarın çok güzelmiş nerden kopyaladın
    kendim yaptım desem fazla gaza gelmişmi olurum.kopyalama var benim elim kolum uzundur.yurt dışına kadar sarkarım
    Alıntı Güzide80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. adana mtyi takip ediyorum. tanışmak istemiştim. öğretmen var mı aranızda. ben de öğretmenim. 28 yaşındayım. yazları annemle mersin mezitlide yazlıkta kışları adanada kendi evimde kalıyorum. adım güzide. 1 yıldır ybr 125im var. ama çok binemedim. yeni başlayan birisiyim o nedenle tedirgin oldugumdan binmedim çok. bu kadar tanıtma yeter mi? yukarıdaki yazılan şeyleri okudum da
    hoşgeldiniz hocam
    Alıntı Güzide80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    frdndl beyefendi. teşekkür ederim. neyi kıskandığınızı anlamasam da benle ilgili değil sanırım.
    işte bomba bu ferdaaaaaaaaaaaa ne diyorsun bu işe
    Alıntı 01esintisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabikii bayanların dolması değil bayanların çoğalması
    Alıntı Hey_e_canlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben nazlı herkese iyi akşamlar baştan söyleyim fake degilim 25 yaşındayım ögrenciyim,sizlerle tanışıp gezilere katılmak isterim
    sende hoşgeldin arkadaşım
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama bu da mı fake diye düşünmüyüda degil insan kendimi adana mt nin en baba sazanı olarak acıklamaktan gurur duyarım
    babana söylede oltaları alıp göle gitmesin, senin odaya doğru sallasın küspelileri
    Sevgili Gülden,Güzide ve Nazlı hanımlar aramıza hoş geldiniz,önce bende bir arkadaşın şaka yaptığını sandım ama yanıldığımı şimdi daha iyi anladım hepinizi öpüyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle esen kalın.
    mustafa abi bizde dahilmiyiz
    artık birimiz bu işe tam asılalımda olsun.yoksa lafta kalacak halukcum

çelik gürselim sanada eyi akşamlaaaar canım

çelikgürselim eyi akşamlar dedik insan bi meraba der ne hayırsız insansın
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

artık birimiz bu işe tam asılalımda olsun.yoksa lafta kalacak halukcum
    o zaman eğer herkes kabul ederse ben bu işi üzerime alıyım. benim izcilere kıyafet diktirdiğim yer yapıyor bunu. hatta yarın gidip ellerindeki örneğide alabilirim. tam sayı belirledikten sonra net fiyat çıkacak. ama ortalama 14-15 ytl dedi. birde tshirte basılacak armanın büyüklüğü ve sayısı da önemli ama meblağı çok fazla artırmayacakmış. herkes hemfikirse resmi belrleyelim. sayıyı belrleyelim ve ben gidip adamla konuşayım.

Alıntı turgayçincan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

turgay abinin tasarımı

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.
    12. [/QUOTE]

13. [/QUOTE]
    [/QUOTE]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    abi yanlış anladın beni yaw... demek istedigim guruba yeni katılan yada katılmaya çalışan arkadaşları biz de tanıyormuyuz fake mi degilmi yada içimizden birimi diye anlamaya çalışıyordum sadece... ellerinden öperim abimsin
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    GÜNAYDIN arkadaşlar

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün adana daki dostlarımızın yeni yılını en içten dileklerim le kutlarım
    Bizde İzmir MT nin yeni yılını kutlar ve 2009 yılında bol motorlu kazasız geziler dileriz

Motosikleti
    Adana Mt'li,tüm Dostlarımın Yeni Yılını Kutlarım.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR HEPİNİZE GÜNAYDIN,SAĞLIKLI,MUTLU,HUZURLU,BOL KAZANÇLI SENELER DİLEYEREK DAHA NİCE SENELERE HEP BERABER KAVUŞMAK ÜMİTİYLE YENİ YILINIZI KUTLARIZ.ÖZBAYRAK AİLESİ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler