Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    çıldırıcam ya vallahi kafayı yiyecem nisanbir şakasınıda geçti,Güzide hanım görmeden elinizi sıkmadan özür dilemiyeceğim,aynı şey 01 esintisi içinde geçerli güzide hanım yarın yılbaşı için bizde toplanıyoruz gelirseniz mutlu oluruz yoksa ben kafayı yerim,Bu arada adım cengiz, beyefendi değilim 43 yaşında delikanlıyımbu iş eğer mavra ise kim yapıyorsa pazar gezisinde yanında pompa getirsin yoksa inmiş lastikle oturup sıgarasını içer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Güzide80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efendy_iso beyefendi. motorum kırmızı. siyah ybrli öğretmen bir tanıdığınızmı var.

frdndl beyefendi. teşekkür ederim. neyi kıskandığınızı anlamasam da benle ilgili değil sanırım.
    sanırım ben buldum eski yazılanlardan. adem'de. tarife göre göl kıyısında. ramazanda 20.00de toplanmışsınız. şimdi de aynı saat mi.
    hoca camide hoca camide
    01esintisi yazdıklarını okudum. sana yazılanlarıda okudum. ders oldubana. kendimi tanıttım. muzaffer bey teşekkür ederim. çok incesiniz. meslektaşmısınız acaba

kendimi tanıtımım yeterli oldumu bilmem ama yok olmadı derseniz yazarım biraz daha kendi hakkımda
    kimseler de yazmıyor. Tanıtmıştım oysa kendimi. hoş karşılanmadım mı? bir hata mı yaptım?
    Endurocu01 Beyefendi bana mı sözünüz. eğer bana ise kırıcı konuşmanızdan dolayı teessüf ederim. yukarıda gülden konusunda yazılanları okuyarak kendimi olabildiğince tanıtmaya çalıştım. böyle karşılanmayı hak etmedim sanırım.
    frdndl ismini öğrenirsem sevinirim. kadın mısın yoksa genç delikanlımı. özür dilerim beyefendi demem bundan böyle. feyk dediğini anlamadım. açıklarmısın lütfen
    çok sevindim. memnun oldum ferda. hemcinslerimizi yollarda pek göremiyoruz. kaç yıldır kullanıyorsun motosiklet. bu arada motorun ne yazmamışsın. feyk değilim. yüzyüze görüştüğümüzde anlarsın. şu an için gülden hakkında yapılan konuşmalar nedeniyle haklısın şüpheleniyosun canım. ama sorun değil. görüşeceğiz. yaşın kaçtı ferdacım
    Not : Barizzzz feyk kokan kelimeler Bold yapılmıştır
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    YBR 125
    cengiz bey öncelikle memnun oldum. haklısınız görmeden şüpheniz geçmeyecek. ama benim de şu aşamada yapabileceğim bir şeyyok takdir edersinizki. yılbaşı için nazik davetinize teşekkür ederim. ama mersinde olacağım yılbaşında. önceden verilmiş sözüm var. bir sonraki toplantıya gelirim. tanışır el sıkışırız.

sevgili doslar şu an bişey yapamayacağım için şüphelerinizi gideremiyorum.
    ama bence bu feyk gerçek değil konusunu boş yere tartışıyosunuz. görünce şaşıracak ve umarım mutlu olacaksınız.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Bencede aslı astarı olmayan kişiler bunlar reklam kokan hareketler,sizin gibi gençleri toplantıda görmek isteriz,recep ivedik kahkahası smileysi

Gökhan ekip yarın bizde gelebilirsen bekleriz ayrım gayrım yok sende bizdensin her ne kadar kuyruk acın olsada farketmez evdede düzeltiriz hem ekipde bizde toplu halde daha rahat düzelir,geleceksen haberim olsun evi tarif ederim cebi buraya yazmak istemiyorum ahmetten boradan muzafferden .....alabilirsin

Motosikleti
    YBR 125
    ben çıkmalıyım. tanıştığımıza çok memnun oldum. yarın giremeyebilirim. hepinize iyi yıllar şimdiden. görüşmek üzere.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    cengiz bey öncelikle memnun oldum. haklısınız görmeden şüpheniz geçmeyecek. ama benim de şu aşamada yapabileceğim bir şeyyok takdir edersinizki. yılbaşı için nazik davetinize teşekkür ederim. ama mersinde olacağım yılbaşında. önceden verilmiş sözüm var. bir sonraki toplantıya gelirim. tanışır el sıkışırız.

sevgili doslar şu an bişey yapamayacağım için şüphelerinizi gideremiyorum.
    ama bence bu feyk gerçek değil konusunu boş yere tartışıyosunuz. görünce şaşıracak ve umarım mutlu olacaksınız.
    hadi bakalım
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Arkadaşlar yarına bizim hanım kereviz salatası ve şimdi unuttuğum birşey daha yapıyor. Bilimum içecek de yanında getiriyoruz. Yeterli midir?

Bu arada Cengiz hocam sizin ev için kanal kıyısından gelirken kaçıncı araya dönüyoduk? Hani şu pazarın kurulduğu köprüyü soruyorum.
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Benimde mesai bitiyor yarın görüşürüz

Gökan hocam özelden mesaj attım problem olursa alo dersin

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan ekip yarın bizde gelebilirsen bekleriz ayrım gayrım yok sende bizdensin her ne kadar kuyruk acın olsada farketmez evdede düzeltiriz hem ekipde bizde toplu halde daha rahat düzelir,geleceksen haberim olsun evi tarif ederim cebi buraya yazmak istemiyorum ahmetten boradan muzafferden .....alabilirsin
    Cengiz abicim; Sağolasın davetine iştirak etmeyi çok isterdim ama daha önceden bizim burda Botaştaki zibidi tayfasına söz verdim yılbaşında onlarlayım, Teşekkür ederim. başka zamana insallah.. Sizin eylencenizi burdan takip ederim sonraki gün
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    editt ...............
    sen kal aşk ben giderim buralardan

mrb arkadaşlar ben yokken baya hakkımda yazılar yazılmış yarın için aranızda olamayacağım ilk önce bunu belirtmek isterim ama ilk toplantınız da kesinlikle aranızda olacam o zaman hayalet üye olmadığımı görürsünüz.

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allahım kızların ikiside ısrarcı bakalım hangisi gerçek
    sen kal aşk ben giderim buralardan

mrb ferdacım artık ısrar etmiyecem önümüzde ki ilk üye toplantılarında inş seninlede tanışma fırsatım olur

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Burası bayanlarla doldu basıldıkmı ne
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası bayanlarla doldu basıldıkmı ne
    bence çok güzel

M.Ozbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Cengiz kardeş yazdığını şimdi okudum benim ve Turgay abinin günahını alıyorsun ama Muzaffer için bir şey diyemiyeceğim,yarın için geçde olsa uğramayı planlıyorum size şimdiden iyi eğlenceler iyi Akşamlar selamlar.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı 01esintisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çok güzel
    Hangisi güzel bayanlarla dolmasımı yoksa basılmamızmı

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi güzel bayanlarla dolmasımı yoksa basılmamızmı

tabikii bayanların dolması değil bayanların çoğalması

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı 01esintisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabikii bayanların dolması değil bayanların çoğalması
    Yemek tarifine benzede bu yaw bayandolması ,kadınbutuköfte gibi

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver kimse kim çenkis ama bu senin başının altından çıkıyor gibi,

udu bugün alıcakmısın çenkissss

vala yok

Alıntı Barbudos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de küçük çenkissten şüpheleniyorum...
    ben de kokusu cıkar diye düşünüyorum zamanında ferdaya da ben diyordunuz ama o gerçekcıktı

selam. adana mtyi takip ediyorum. tanışmak istemiştim. öğretmen var mı aranızda. ben de öğretmenim. 28 yaşındayım. yazları annemle mersin mezitlide yazlıkta kışları adanada kendi evimde kalıyorum. adım güzide. 1 yıldır ybr 125im var. ama çok binemedim. yeni başlayan birisiyim o nedenle tedirgin oldugumdan binmedim çok. bu kadar tanıtma yeter mi? yukarıdaki yazılan şeyleri okudum da

sende aramıza hoş gelmişşşsen hocam bende mondial kn kullanıyorum yaşım 27 bekarım işsizim canım sıkılıyor senle yarışak mı benim mondialim senin ybr ni gecer
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler