Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N 2014
    PAZAR GÜNÜ YAPTIĞIMIZ GEZİ GÜZEL VE NEŞELİ GEÇTİ KATILAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Saka bir yana gercekten adam hakli. Adana MT herkese acik bir gruptur. Gezi ve bulusma progranlari buradan yapilir ki yeni katilmak isteyen uyeler de boylece olaylardan haberdar olur,katilim gosterir. Aksi takdirde sadece motosiklet.net e ait olan Adana MT olusumu disari kapali,ozel bir grup olmus olur degil mi arkadaslar

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Adana mt il temsilciliğini istifaya davet ediyorum . gitsin kendi gruplarında kimi ne seçiyor kimi goygoyluyorlarsa yapsınlar burada herkese hitap eden bir grup ve ortam olmadigi kesin .bu gruplasmayi yapan da kendileri. Bakınız adam arayıp rotayı soruyorum söylemiyolar geziye gidiyorum motor arizalaniyor bi pazarimiz var bizi alakadar etmez deyip beklemiyolar dio.
    Motosiklet.net yönetiminin konuya el atmasını önemle rica ediyorum...

FatalRhytm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba arkadaşlar pazar günki gezimiz gerçekten çok neşeli ve harika geçti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum bora başkanım da gezi resimlerini yüklemiş gerçekten harika olmuş eline sağlık

_White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bu gruba üye olduğum için pişman oldum...ne kadar birbirini çekemeyen insan varmış meğer...
    nasıl yozlaştırıldığımızın bir kanıtı daha...yazık...

Motosikleti
    4x4
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana mt il temsilciliğini istifaya davet ediyorum . gitsin kendi gruplarında kimi ne seçiyor kimi goygoyluyorlarsa yapsınlar burada herkese hitap eden bir grup ve ortam olmadigi kesin .bu gruplasmayi yapan da kendileri. Bakınız adam arayıp rotayı soruyorum söylemiyolar geziye gidiyorum motor arizalaniyor bi pazarimiz var bizi alakadar etmez deyip beklemiyolar dio.
    Motosiklet.net yönetiminin konuya el atmasını önemle rica ediyorum...
    Olay istifaya cagirmak degil kimseyi dostum. Mesela 2006da giris yaptım Adana MT'ye, senelerce aktif bir rol oynadım ama gecen 9 sene boyunca seni hic gormedim tanismadım. Zaman zaman gruplar amaclarından sapar, yada dısa kapalı hale gelir. 2008-2009 gibi basladı dısa bi miktar kapalı hale gelme olayı. Baslıca sebebini de biliyorum bu olayın ama cok mantıksız gelir bana o sebep o ayrı. Bora abi tutup istifa etse degisen hic bir sey olmayacak. Hatta daha pasif daha hareketsiz bir sayfa haline gelir burası. Onun yerine tum Adana MT'ye Adana MT'nin nasıl bir olusum oldugu, eskiden bulusma ve gezilerin nasıl yapıldıgının hatırlatılması gerekli diye dusunuyorum.
    Olaya mudahil olmamın asıl sebebi ise gercekten son yıllarda Adana MT'nin geldigi duruma sahit olmak.Aktif bir sekilde yer almayacagım muhtemelen.Hatta Adana MT ile alakam bu sayfaya yazmaktan bile ileri gitmeyecek ama en azından burası canlansın istiyorum. Yeni kayıt olan arkadaslarımız oldugunda, buraya tanısma maksatlı yazdıklarında bir hosgeldin denilsin istiyorum.En yakın bulusmaya yada geziye davet edilsin istiyorum. Bunu istemekle cok mu iyimser davranıyorum onu da bilmiyorum ama bu sekilde kapalı bir grup seklinde devam edilecekse halihazırda varlıgını surduren grup Adana MT adını kullanmayı bıraksın, illaki bu olusumu olması gerektigi sekilde kullanan birileri cıkacaktır. Saygılar.
    Ps : son 2 sayfadır yazılanları okuyup sanki yokmus gibi davranmak bu soruna bir cozum getirmeyecektir abiler.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

farukkarana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki hayabusa 2015 Black
    Buraya bir yazı yazdım daha önceki durumlarla şimdiki durumu karşılaştırdım maksadım kimseyi eleştirmek veya milletin içindeki kini buraya kusmasını sağlamak değildi grubun toplantıları devam ediyor istemeyen katılmıyor. Geziler devam ediyor istemeyen katılmıyor. Arkadaşlar bu yazılara ben sebep oldum içinizde geçmişte yarası olanların burda nefret kusması değildi amacım birlerinin bireysel sıkıntıları varsa aralarında alletsin birilerini istifaya davet etmek kimsenin haddi değil eğer daha iyi yapa bilen varsa gelip önce toplantılarda insanlarla tanışıp grubun şimdikilerin durumunu bir görüp ve yapabilirse eline teslim edilsin yoksa burayı emelleriniz de kullanmayın saygılar...
    ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün..:

BARBOROSSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa
    Sealamın aleyküm Adana MT,toplantılarımız çarşamba günü turgut özal bulvarında metropol sinaması civarında Değirmen kafededir,gelmek isteyen abi ve kardeşlerimize tekrardan duyurulur.Konuşulması gereken bir şey var ise buradan klavyeden değil de yüzyüze konuşulursa daha iyi olur diye düşünüyorum saygılar.
    Jön Yusuf seviliyorsun kardeşim biliyorsun

arubalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAM FZ 6+HONDA CBF 1000+YAM FJR 1300 +BMW 1200 GS
    😍vay can dostlarım. Maşallah mt canlanmış.

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Arkadaşlar kimsenin yüzüne söyliyemiycegimiz şeyleri buraya yazmayizda konusmayizda.
    Bizim buraya yazdıklarimiza neden bi allahın kuluda çıkıp cevap veremiyor .
    Kim kimin parasını yemis neyine tenezül etmiş ne konusuyosun sen kardeşim neden diyomiyolar acaba?

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı BARBOROSSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sealamın aleyküm Adana MT,toplantılarımız çarşamba günü turgut özal bulvarında metropol sinaması civarında Değirmen kafededir,gelmek isteyen abi ve kardeşlerimize tekrardan duyurulur.Konuşulması gereken bir şey var ise buradan klavyeden değil de yüzyüze konuşulursa daha iyi olur diye düşünüyorum saygılar.

Merhabalar

İstanbul'da öğrenciliğim yeni bitti memleketim Adana'ya döndüm, sizlerle bir tanışıp konuşmak isterim, saat kaç gibi toplanıyorsunuz metropol yürüme mesafesi la noche'in arkasında oturuyorum tanışmak isterim sizlerle

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim , Kardeşlerim , Canlarım

Şurdan tekrar söylüyorum Benim kimseyle bir sıkıntım , derdim , küslüğüm yoktur...

Benim ADANA-MT de her zaman yerimin hazır olduğunu çok iyi biliyorum...

Benim burdan kimseyi azarlayacak, kötü söz söyleyecek ve rencide edici hareketlerde bulunmam söz konusu bile olamaz...

Yazdığım yazı kimseyi inciteceğini düşünmüyorum eğer aksi oldu ise Ben o Kardeşlerimden yada Abilerimden Özür dilerim.

ADANA-MT Çöktü diye Bekleyenler çok Bekler Bu gurubun harika bir alt yapısı ve Temelleri var kolay , kolay bir şey olmaz ( 9.9 büyüklüğünde deprem olmaz ise )

Ben yine Gezilere Katılacağım , Toplantılara geleceğim bunu kimse engelliyemez.

Benim Amacım Forumda yada Gurupta hır, gür çıkarmak değil. Forum adaplarına uygun olarak Başımdan Geçen olayları ve Düşüncelerimi Paylaştım Hala yazdığım yazının ve düşüncelerimin arkasındayım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Alıntı BARBOROSSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim Sende Seviliyorsun Biliyorsun dimi

BARBOROSSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa
    LASTROMANTIC seviyeli ol kardeş ''sen ne konuşuyorsun kardeşim'' gibi ibareler kullanma,kimin kimde ne hakkı var ise ne derdi var ise gelsin konuşsun dedik.Sen yüzleşmekten korkuyor isen yapacak bir şey yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

DODİN hoş geldin saat 20:00 de eski jimmy joker karşısında DEĞİRMEN kafede toplanıyoruz bekleriz

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Önce benim ne yazdigimi iyi oku anla ondan sonra konuş .

farukkarana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki hayabusa 2015 Black
    Lastromantıc kardeş kim olduğunu bilmiyoruz tanımıyoruzda belliki eskilerdensiniz burada ortamı germenin anlamı yok herkes okuduğunu anlıyor sadece sizin eskiden yaşadıklarınızı imalı yazdığınız için olayı bilmeye biliriz burda insanları aptal yerine koyma abiciğim. Ve kimse olayı bilmek zorundada değil eğer düdüklemeden bahsetmişseniz hesabınızı bilmemeniz sizin sorununuz
    Tekrar söylüyorum niyetim farklıydı buraya yazdığım yazının yanlış yerlere çekmenin anlamı yok burda herkes dost sadece küsenler varsa bi sıkıntısı insanlarız konuşarak anlaşılır eğer bir araya gelemeyecek kadar büyütülmüşse o kişilerin sorunudur....
    ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün..:

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Benim için mevzu bitmiştir.

mfk321 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere
    Doğu kültürlerinde her şey sözlüdür.
    sözle söz verilir, ifade edilir olur biter.
    hatta düşünürsün, sanki karşılıklı düşünerek anlaşırsın.
    yazı olmadığı için de bir problem oluştuğunda sadece kaos oluşur.
    bütün işlerimiz böyle.
    anladığım;
    buraya gezi programı yazıldığında istenmeyen kişiler de geliyor.
    onlar gelmesin diye böyle bir yöntem seçilmiş.
    geçmiş de ben de ifade ettim. gezi programını yazın.
    olmadı.
    bence tek yol bir deklerasyon yayınlayıp, bir taslak hazırlayıp istenenler madde madde dökülmeli grup adına.
    bir kurallar silsilesi oluşturup, kişiler ve duygulardan bağımsız bir grup oluşturulmalı.
    grubun kuralları sözlüden yazılı hale geçirilmeli. uymayan olursa da şu maddeye dayanarak seni kabul etmiyoruz denmeli.
    ben sadece kafamdan geçenleri yazdım.
    katılıp katılmamak size kalmış.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı mfk321 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğu kültürlerinde her şey sözlüdür.
    sözle söz verilir, ifade edilir olur biter.
    hatta düşünürsün, sanki karşılıklı düşünerek anlaşırsın.
    yazı olmadığı için de bir problem oluştuğunda sadece kaos oluşur.
    bütün işlerimiz böyle.
    anladığım;
    buraya gezi programı yazıldığında istenmeyen kişiler de geliyor.
    onlar gelmesin diye böyle bir yöntem seçilmiş.
    geçmiş de ben de ifade ettim. gezi programını yazın.
    olmadı.
    bence tek yol bir deklerasyon yayınlayıp, bir taslak hazırlayıp istenenler madde madde dökülmeli grup adına.
    bir kurallar silsilesi oluşturup, kişiler ve duygulardan bağımsız bir grup oluşturulmalı.
    grubun kuralları sözlüden yazılı hale geçirilmeli. uymayan olursa da şu maddeye dayanarak seni kabul etmiyoruz denmeli.
    ben sadece kafamdan geçenleri yazdım.
    katılıp katılmamak size kalmış.
    Zaten bahsettigin sozlu kurallar Motosiklet.net'in MT İl Grupları mottosuda mevcut. Ama soylediklerine tamamen katılıyorum abi. Buluşma ve gezi programlarının gizli yapılmasının nedeni 3-5 tane istenmeyen insan. Gerçi geçmişte şöyle bir mentalite de vardı. Uyeler gezi ve bulusmalara eslerini ve cocuklarını da getirdiginden, onay surecinden gecmemis katılımcılardan uzak durmak adına dısa bir kapanma mevcuttu. Umarım hala aynı dusunce tarzı yoktur.
    Uyulması istenen kurallar buraya yazılsın.Grupta gorulmek istenmeyen insanlara gelmek istedikleri takdirde grupta istenmedikleri soylensin. 20 kisiden fazlasınız abiler cekinmeyin kimse birini grupta istemiyorsunuz diye kavga cikarmaz. Hatta bir rolüm olmamasına ragmen bana ozel mesaj atın vallahi billahi gerek mesaj atarak gerekse arayarak bulusma ve gezilere katılamayacagını ben anlatırım o kisilerin
    Maksat su MT eski haline donsun.Maksat yeni gelen arkadaslar kolayca size ulasabilsin.Unutmayın ki bir grubu canlı tutan yeni eklenen uyelerdir. Saygılar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

_White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bilgi için teşekkürler.Bu akşam toplantı var olarak anlıyorum. toplanma saati konusunda da bilgi verirseniz ona göre gelip tanışmak istiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Merhaba..
    İstenmeyen kişilere istenemdikleri nedeni ile birlikte uygun bir dille söylense, veya birkaç kez bir büyük tarafından uyarılsa sanırım aynı cahilliği 5 kere yapacak kadar ismini söylemek istemediğim şekilde davranmazlar diye düşünüyorum...
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bahsettigin sozlu kurallar Motosiklet.net'in MT İl Grupları mottosuda mevcut. Ama soylediklerine tamamen katılıyorum abi. Buluşma ve gezi programlarının gizli yapılmasının nedeni 3-5 tane istenmeyen insan. Gerçi geçmişte şöyle bir mentalite de vardı. Uyeler gezi ve bulusmalara eslerini ve cocuklarını da getirdiginden, onay surecinden gecmemis katılımcılardan uzak durmak adına dısa bir kapanma mevcuttu. Umarım hala aynı dusunce tarzı yoktur.
    Uyulması istenen kurallar buraya yazılsın.Grupta gorulmek istenmeyen insanlara gelmek istedikleri takdirde grupta istenmedikleri soylensin. 20 kisiden fazlasınız abiler cekinmeyin kimse birini grupta istemiyorsunuz diye kavga cikarmaz. Hatta bir rolüm olmamasına ragmen bana ozel mesaj atın vallahi billahi gerek mesaj atarak gerekse arayarak bulusma ve gezilere katılamayacagını ben anlatırım o kisilerin
    Maksat su MT eski haline donsun.Maksat yeni gelen arkadaslar kolayca size ulasabilsin.Unutmayın ki bir grubu canlı tutan yeni eklenen uyelerdir. Saygılar

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem fikir olduğum kişileri görmek güzel. Atölyeden Erken çıkarsam ve Sayın iç işleri bakanımdan onay alırsam bu akşam bende Toplantıya geleceğim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler