Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlar.
    günay kardeş,hoş geldin.ben bu motorların 2 sinide kullandım ama işlerimin yoğunluğu nedeniyle şuan detaylı bilgi veremiyorum.zor değil,kolay,ayrıca da keyifli.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın dostlar.
    günay kardeş,hoş geldin.ben bu motorların 2 sinide kullandım ama işlerimin yoğunluğu nedeniyle şuan detaylı bilgi veremiyorum.zor değil,kolay,ayrıca da keyifli.
    detaylı bılgılerınızı musaıt oldugunuz bır zaman soylersenız cok mutlu olurum hocam gonlum hem gorunus hemde guc olarak tvs den yanaydı ama dun ybr 125 ıle dunya turu yapan 2 kısının seyehatıne ybr ıle cıkıp tamamladıgını dusununce aklım yıne ybr ye dogru kaydı ama hanı 2 kısı ıle bınınce sanırım zayıf kalır henı ben alayım satayım dıye dusunmuyorum uzun bır zaman kullanayım dıye dusunuyorum o yuzden tercıh yapamıyorum aklım cok karısık gercekten

Motosikleti
    yok
    Pazar günü saat:9-30 'da İstasyon Meydanında Şehitlerimizi anmak ve Trafik Polislerinin keyfi ceza uygulamalarını protesto için yaklaşık 30 kişilik bir grup Türk Bayraklarıyla Barajyolunda bir geçiit yapıacak.Ordan da Mersine doğru yola çıkılacaktır.Katılmak isteyen herkes Davetlidir.

Herkese hayırlı cumalar...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Hayırlı Cumalar

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muttalip,
    Ben bu akşmadan yaylaya kaçarım. Geziye giden olursa şimdiden keyifli sürüşler.[COLOR="Silver"]
    Yusuf abi en güzelini sen yapıyorsun, bu sıcakta Adanada durulmaz

Alıntı troy01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü saat:9-30 'da İstasyon Meydanında Şehitlerimizi anmak ve Trafik Polislerinin keyfi ceza uygulamalarını protesto için yaklaşık 30 kişilik bir grup Türk Bayraklarıyla Barajyolunda bir geçiit yapıacak.Ordan da Mersine doğru yola çıkılacaktır.Katılmak isteyen herkes Davetlidir.

Pazar günü çalışacağım için katılamıyacam..
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    herkese hayırlı cumalar... günay arkadaşım hoşgeldin...
    Sorularına elimden geldiğince cevap vermeye çalışacam. Honda cbf 150 kullanıyorum 6 aydır. ilk motorum.
    öncelikle internetten motosiklet sürüş teknikleri ile ilgili bulabildiğin herşeyi okumalısın, izlemelisin. o kadar izlemelisin ki, motosiklete bindiğinde yabancılık çekmeyesin. debriyajın sol elde olduğunu, sol ayakta vites olduğunu, sağ ayakta fren olduğunu internetten öğrendim ben.
    cbf 150'nin bana göre artı ve eksi yönlerini şöyle sıralayabilirim,
    Artıları:
    -Çok konforlu, sürüşü çok kolay, benzini kokluyor (200 km 22 tl civarında), artçının pozisyonu rahat, bakım masrafları ve parçaları ucuz, titreşim diye birşey yok, ikinci el piyasası her daim mevcut.

Eksileri:
    -Maksimum sürat 110 gördüm, Adana-Mersin 1 kere gidip geldim yolda canım çok sıkıldı git git bitmiyor (ortalama 85 km hız)

şehir içinde kullanacaksan, şiddetle tavsiye edebileceğim bir motordur. başlangıç motoru olarak çok idealdir.

Motoru aldığımda, daha hiç motosiklet kullanmamıştım. 1.viteste galeria'nın arkasına kadar gittim. orada denge ve vites çalıştım.
    Bu çalışma yaklaşık 15-20 dk sürdü. Sonra trafiğe karışıp Turgut özal bulvarına kadar gittim. ilk 1 ay sadece akşamları trafiğin olmadığı saatlerde sürüş yaptım. Ondan sonra aktif kullanmaya başladım. Mutlaka internetten sürüş teknikleri ile ilgili bilgileri okumalısın. Denemelisin motorun üzerinde.

Eğer durumun varsa ders almanı öneririm, henüz ders almak bana nasip olmadı. Fiyatı aştı beni biraz.

Sormak istediğin bişe olursa cevaplayabilirim...
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Hayırlı cumalar herkese selamlar saygılar
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

oviraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 znu siyah
    çok şükür sorun yokta, nostaljicilerle tanışıp gezmek için sordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

herkese günaydın arkadaşlar,hayırlı cumalar..

Motosikleti
    ybr
    hafif,kullanımı kolay,işçiliği iyi,parçası bol,2.eli kuvvetli,az yakan bir motordur.son sürati 90 km.dir.iki kişi uzun yolda zayıf kalır.2500-3250 aralığında modeline/temizliğine göre alınabilir.titreşim yok denecek kadardır.
    tvs apache
    bu sınıfın en güçlüsü,az yakan,parçası çok extrem birşey olmazsa bulunan,kullanımı kolay bir motordur.son sürati 130-135 km.dir.iki kişi uzun yolda iyidir,zayıf kalmaz.3250-3750 aralığında modeline/temizliğine göre alınabilir.titreşim hafif vardır.
    evet içlerinde sürüş rahatlığı olarak CBF 150 dir.titreşim yoktur.

Alıntı gince adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır dıger nokta ıse kulube takılmak ıstıyorum herhangı bır uyelık gerekıyormu sart varmıdır dırek gelıp etkınlıklere katılabılırmıyız.
    herhengi bir üyelik veya şart yoktur,hatta motoru olmayanlar bile katılabilir.sadece gezilere katılabilmek için,mutlaka ama mutlaka korumaların ve ehliyetin olması gerekir.

Motosikleti
    yok
    Alıntı oviraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

hımm bi nostaljı grubum olsun dıyorsun

gince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bililendırme ıcın cok tesekkur ederım ogrendıgım kadarıyla sızde apachi kullanıyormussunuz benımde gonlumden gecen apachı olcak
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr
    hafif,kullanımı kolay,işçiliği iyi,parçası bol,2.eli kuvvetli,az yakan bir motordur.son sürati 90 km.dir.iki kişi uzun yolda zayıf kalır.2500-3250 aralığında modeline/temizliğine göre alınabilir.titreşim yok denecek kadardır.
    tvs apache
    bu sınıfın en güçlüsü,az yakan,parçası çok extrem birşey olmazsa bulunan,kullanımı kolay bir motordur.son sürati 130-135 km.dir.iki kişi uzun yolda iyidir,zayıf kalmaz.3250-3750 aralığında modeline/temizliğine göre alınabilir.titreşim hafif vardır.
    evet içlerinde sürüş rahatlığı olarak CBF 150 dir.titreşim yoktur.

herhengi bir üyelik veya şart yoktur,hatta motoru olmayanlar bile katılabilir.sadece gezilere katılabilmek için,mutlaka ama mutlaka korumaların ve ehliyetin olması gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

bılgı ıcın tesekkur ederım
    ders ıcın sanırım adana da bu ısler pek ıyı degıl yok olursada cok tuzlu olur
    gonlum sanırım apachıden yana cok tesekkur ederım cesaret aldım sızden ılk surus olarak cesaret gerekıyor sonrasındada guvenlık ekıpmanları
    Alıntı bahadirce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese hayırlı cumalar... günay arkadaşım hoşgeldin...
    Sorularına elimden geldiğince cevap vermeye çalışacam. Honda cbf 150 kullanıyorum 6 aydır. ilk motorum.
    öncelikle internetten motosiklet sürüş teknikleri ile ilgili bulabildiğin herşeyi okumalısın, izlemelisin. o kadar izlemelisin ki, motosiklete bindiğinde yabancılık çekmeyesin. debriyajın sol elde olduğunu, sol ayakta vites olduğunu, sağ ayakta fren olduğunu internetten öğrendim ben.
    cbf 150'nin bana göre artı ve eksi yönlerini şöyle sıralayabilirim,
    Artıları:
    -Çok konforlu, sürüşü çok kolay, benzini kokluyor (200 km 22 tl civarında), artçının pozisyonu rahat, bakım masrafları ve parçaları ucuz, titreşim diye birşey yok, ikinci el piyasası her daim mevcut.

Eksileri:
    -Maksimum sürat 110 gördüm, Adana-Mersin 1 kere gidip geldim yolda canım çok sıkıldı git git bitmiyor (ortalama 85 km hız)

şehir içinde kullanacaksan, şiddetle tavsiye edebileceğim bir motordur. başlangıç motoru olarak çok idealdir.

Motoru aldığımda, daha hiç motosiklet kullanmamıştım. 1.viteste galeria'nın arkasına kadar gittim. orada denge ve vites çalıştım.
    Bu çalışma yaklaşık 15-20 dk sürdü. Sonra trafiğe karışıp Turgut özal bulvarına kadar gittim. ilk 1 ay sadece akşamları trafiğin olmadığı saatlerde sürüş yaptım. Ondan sonra aktif kullanmaya başladım. Mutlaka internetten sürüş teknikleri ile ilgili bilgileri okumalısın. Denemelisin motorun üzerinde.

Eğer durumun varsa ders almanı öneririm, henüz ders almak bana nasip olmadı. Fiyatı aştı beni biraz.

Sormak istediğin bişe olursa cevaplayabilirim...

Motosikleti
    mondial 125 znu siyah
    evet trafikte görüyorum ama buraya kayıtlı değiller sanırım

Motosikleti
    evet bende 2007 yılında ybr,2011 de apache kullandım.

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    kaçıyordum uğradım işte....

---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:53 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Nerelerdesin kaçak
    kaçıyordum uğradım işte....
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı troy01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İşlerimi ayarladım sabah bende aranızda olacağım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Tuğba sende gelsene Pazar sabahı etkinliğe ...

Motosikleti
    mondial 125 znu siyah
    yusuf abi gelmek isterdim ama malesef ehliyetim yok

yusuf abi gelmek isterdim ama malesef ehliyetim yok
    Artcı olarak gelmek istersen iletişime geç benimle... Bu topluluk her zaman adanada ele geçmiyor...

Motosikleti
    mondial 125 znu siyah
    tamam yusuf abi gelirsem yarın akşama kadar haber veririm

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Iyi geceler millet.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    yok
    yusuf kardeş,valla dedıgın gıbı guzel olucak işlerinin hallettıgın ıyı oldu...pazar sabah gorusuruz

Günaydın ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler