Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    inş. benimde işim erken biterse katılacağım ilk kez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Adana dışında olduğum için gelemeyeceğim herkese selamlar hoş muhabbetler.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    yok
    bu adana havası nolucak motorla bi yerden yere gidene kadar boğuldum anız yakma güya yasak,heryer duman nefes alınmıyor...

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    çok haklısın Ahmet, son 5 gündür tüm Adana'nın üstünde bir toz bulutu var. Nefes almak imkansız.
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

Motosikleti
    Anız yakmak yasak ama sözde çoğu arkadaş yakıyor ama onlarda haklı neden anız yakmak hem toprağı yıpratıyor hemde bir çok canlıyı yok ediyor bunu herkes ve bir çok çiftçi arkadaşta biliyor ama çiftçi de anızı yakmadan sürecek ne alet edevat var ne de ona üç işlem yapacak parası yani anızı yakmadan sürecek çiftçi yüzde 10 geçmez onun için ne yazıkki bu dumana hepimiz maruz kalıyoruz ama ileriki yıllarda devlet çiftçiye mazotu ucuzlatır biraz da yakmadan sürmek için alet ve ekipmanlara desteğini arttırırsa anız yakmak tarih olur diye düşünüyorum.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    yok
    dgoru herseyın sebep-sonuc ılıskısı oldugu gıbı buda böyle....

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlar.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    herkese günaydın... keyifli bir toplantıydı... sayımız gittikçe artıyor... yaz rehavetinden kurtuluyoruz sanırım.. :c))
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    Muzaffer yırtıcısı önce avını espirilerle yumuşatır. Daha sonra iyice kasları kahve sigara ve türevi araçlarla gevşetilmiş avı bakarak hipnotize eder. o anda müşteri aslında kendini özgür hissetse de kesinlikle ortamdan ayrılamaz ve kafasını çeviremez. Bu sırada muzaffer yırtıcısı ve av o kadar konsantre olmuştur ki etraftan avı kurtarmak için birilerinin kornaya basması , '' muzaffer abi'' seklinde yırtınarak bağırması kesinlikle dikkatini dağıtamaz. Bir süre daha direnen av bir zaman sonra gerçekten motoru satın alması gerektiğine inanmıştır ve artık kaçınılmaz son gerçekleşir.

National Geographic Adana
    Beşeri İlişkiler Departmanı
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer yırtıcısı önce avını espirilerle yumuşatır. Daha sonra iyice kasları kahve sigara ve türevi araçlarla gevşetilmiş avı bakarak hipnotize eder. o anda müşteri aslında kendini özgür hissetse de kesinlikle ortamdan ayrılamaz ve kafasını çeviremez. Bu sırada muzaffer yırtıcısı ve av o kadar konsantre olmuştur ki etraftan avı kurtarmak için birilerinin kornaya basması , '' muzaffer abi'' seklinde yırtınarak bağırması kesinlikle dikkatini dağıtamaz. Bir süre daha direnen av bir zaman sonra gerçekten motoru satın alması gerektiğine inanmıştır ve artık kaçınılmaz son gerçekleşir.

National Geographic Adana
    Beşeri İlişkiler Departmanı
    Merhaba arkadaşlar,
    Nerelerdesin kaçak
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    yok
    hayırlı günler herkese...

oviraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 znu siyah
    tünaydın arkadaşlar

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    merhaba sevgili arkadaşlar.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    Piyade
    Arkadaşlar,
    festival fotolarını gezi bölümüne yükledim.

Motosikleti
    Iyi akşamlar millet pazara bir program varmı?

oviraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 znu siyah
    iyi akşamlar arkadaşlar.. sayfada mondial zn--znu veya asya nostalji kullanan var mı?

gince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar aranıza ınsallah kısmetse bende katılacagım 1 eylulde sınava gırdım kısmetse 1 aya kadar ehlıyetı alırım
    son zamanlarda bır motor sevdasıdır aldı basını gıdıyor ama oncelık acemı oldugum ıcın hatta hıc motorsıklet surmedıgım ıcın korumaları alıcam sonrasında ıse aklımda olan 3 model var baslangıc ıcın
    dusundugum modellerden bırını alıcam ama almadan oncede sız abılerım ve kardeslerıme sorayım dedım.

1.yamaha ybr 125
    2.honda cbf 150
    3.tvs apache rtr 150

sızce bu 3 secenekten hangısını dusunmem lazım fıyat performans ve rahatlık acısından bılgı verırsenız cok sevınırım
    eger sızın tecrube ettıgınız baska model varsa yazarsanız sevınırım
    bu yukarıda yazdıgım moedellerı epeydır ıncelıyorum sıfırını almayı dusunmuyorum cunkı fazla bır maddıyatım yok daha cok ekıpmanlara para ayırmayı dusunuyorum

bır dıger nokta ıse kulube takılmak ıstıyorum herhangı bır uyelık gerekıyormu sart varmıdır dırek gelıp etkınlıklere katılabılırmıyız

bılıyorum cok soru sordum ama baska bır konuda malum tecrubesızım ıstanbuldakı gıbı bır egıtım semıner vb. etkınlık varmıdır yoksa kendımı surus ve teknık bılgı ıle nasıl bılgılendırırım
    sımdıden herkese cok tesekkur ederım...

Motosikleti
    yok
    iyi akşamlar tugba valla heralde yok gıbı ama ben baya uzun zaman once surmustum...sorun varsa sorabılırsın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

[QUOTE=gince;2798638]Herkese merhabalar aranıza ınsallah kısmetse bende katılacagım 1 eylulde sınava gırdım kısmetse 1 aya kadar ehlıyetı alırım
    son zamanlarda bır motor sevdasıdır aldı basını gıdıyor ama oncelık acemı oldugum ıcın hatta hıc motorsıklet surmedıgım ıcın korumaları alıcam sonrasında ıse aklımda olan 3 model var baslangıc ıcın
    dusundugum modellerden bırını alıcam ama almadan oncede sız abılerım ve kardeslerıme sorayım dedım.

1.yamaha ybr 125
    2.honda cbf 150
    3.tvs apache rtr 150

sızce bu 3 secenekten hangısını dusunmem lazım fıyat performans ve rahatlık acısından bılgı verırsenız cok sevınırım
    bu yukarıda yazdıgım moedellerı epeydır ıncelıyorum sıfırını almayı dusunmuyorum cunkı fazla bır maddıyatım yok daha cok ekıpmanlara para ayırmayı dusunuyorum

bır dıger nokta ıse kulube takılmak ıstıyorum herhangı bır uyelık gerekıyormu sart varmıdır dırek gelıp etkınlıklere katılabılırmıyız

bılıyorum cok soru sordum ama baska bır konuda malum tecrubesızım ıstanbuldakı gıbı bır egıtım semıner vb. etkınlık varmıdır yoksa kendımı surus ve teknık bılgı ıle nasıl bılgılendırırım

kardesım once aramıza h.geldın , motorsıkletle bı gecmısın varmı ne bılım 1 saat olsa bıle bı scooter veya benzerı bısey kullandın mı? bu ısın en dogrusu scooter la baslayıp vucut motoru kontrol etmeyı ogrenıceksın,vıteslı motorlar apayrıdır cunku bunu bılıyosundur zaten.Yazdıgın modeller ztn cok tutulan begenılen motorlardır ıclerınde en ıyısı bana gore cbf 150 tabıkıde ıster ş.içi ıster ş.dışı senı asla yarı yolda bırakmaz,performans olarak tvs apache gğzel fakat genellemede honda cbf 150 gerek rahatlık gerek yakıt bır nımettır....
    Burdan takıp ederek katılabılırsın etkılınlıklere tabıkı...zaten abilerimiz aydınlatacaktır seni...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Pazar günü saat:9-30 'da İstasyon Meydanında Şehitlerimizi anmak ve Trafik Polislerinin keyfi ceza uygulamalarını protesto için yaklaşık 30 kişilik bir grup Türk Bayraklarıyla Barajyolunda bir geçiit yapıacak.Ordan da Mersine doğru yola çıkılacaktır.Katılmak isteyen herkes Davetlidir.

Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Cumanız mubarek olsun.
    Şimdiden iyi tatiller.

---------- Post added at 07:54 ---------- Previous post was at 07:50 ----------

Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar millet pazara bir program varmı?
    Muttalip,
    Ben bu akşmadan yaylaya kaçarım. Geziye giden olursa şimdiden keyifli sürüşler.

---------- Post added at 07:57 ---------- Previous post was at 07:54 ----------

Alıntı oviraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar.. sayfada mondial zn--znu veya asya nostalji kullanan var mı?
    125 lik scooter kullandım ama bahsettin marka değildi.

---------- Post added at 07:59 ---------- Previous post was at 07:57 ----------

Alıntı gince adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar aranıza ınsallah kısmetse bende katılacagım 1 eylulde sınava gırdım kısmetse 1 aya kadar ehlıyetı alırım

1.yamaha ybr 125
    2.honda cbf 150
    3.tvs apache rtr 150

Günay hoşgeldin.
    Bahsettiğin makinaların hepsinin kullanıcısından arkadaşlarımız var.
    Sanıyorum sana bilgi aktaracaklardır. Şimdiden hem ehliyetin, hem motorun hayırlı olsun.

gince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

[/COLOR]
    Alıntı gince adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1.yamaha ybr 125
    2.honda cbf 150
    3.tvs apache rtr 150

kardesım once aramıza h.geldın , motorsıkletle bı gecmısın varmı ne bılım 1 saat olsa bıle bı scooter veya benzerı bısey kullandın mı? bu ısın en dogrusu scooter la baslayıp vucut motoru kontrol etmeyı ogrenıceksın,vıteslı motorlar apayrıdır cunku bunu bılıyosundur zaten.Yazdıgın modeller ztn cok tutulan begenılen motorlardır ıclerınde en ıyısı bana gore cbf 150 tabıkıde ıster ş.içi ıster ş.dışı senı asla yarı yolda bırakmaz,performans olarak tvs apache gğzel fakat genellemede honda cbf 150 gerek rahatlık gerek yakıt bır nımettır....
    Burdan takıp ederek katılabılırsın etkılınlıklere tabıkı...zaten abilerimiz aydınlatacaktır seni...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Pazar günü saat:9-30 'da İstasyon Meydanında Şehitlerimizi anmak ve Trafik Polislerinin keyfi ceza uygulamalarını protesto için yaklaşık 30 kişilik bir grup Türk Bayraklarıyla Barajyolunda bir geçiit yapıacak.Ordan da Mersine doğru yola çıkılacaktır.Katılmak isteyen herkes Davetlidir.
    hıc motorsıklete bınmedım sadece artcı olarak bındım surus yapmadım
    aslında scooter olarak dedıgınız gıbı ıyı olur ama nasıl bısey olur cınlılerı dusunmuyorum bıle ama cuzdan da cok kalabalık degıl ıkıncı ellere bakacam onerdıgınız bı model varmıdır ılgınıze tesekkur ederım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Günay hoşgeldin.
    Bahsettiğin makinaların hepsinin kullanıcısından arkadaşlarımız var.
    Sanıyorum sana bilgi aktaracaklardır. Şimdiden hem ehliyetin, hem motorun hayırlı olsun.
    tesekkur ederım bu soyledıgım motorlara bu sevdaya baslamıs olanlar varmıdır varsa ılk baslarda zor mu geldı bu motorla baslamayı onerırlermı
    yardım edersenız sevınırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler