Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Ben biraz agresif şürüş yapabilirim, virajlarda yatırma,ara ara gaz açma, dağlara tırmanma, falan filan. Cumartesi akşamı da dalamanda kalma ihtimalimde var. Hepsi bana uyar dersen veya cumartesi akşamı ben dönerim dersen cumartesi sakardan aşa inerken alırım sizi. Öğleye doğru falan. Bikaç arkadaşıda ikna etmeye çalışıyorum. Ben açık açık yazdım. Gelirsen sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben biraz agresif şürüş yapabilirim, virajlarda yatırma,ara ara gaz açma, dağlara tırmanma, falan filan. Cumartesi akşamı da dalamanda kalma ihtimalimde var. Hepsi bana uyar dersen veya cumartesi akşamı ben dönerim dersen cumartesi sakardan aşa inerken alırım sizi. Öğleye doğru falan. Bikaç arkadaşıda ikna etmeye çalışıyorum. Ben açık açık yazdım. Gelirsen sevinirim.
    Açıklaman için teşekkürler kardeşim. Agresiflik bana pek uymuyor. Giderken ya da gelirken Akyaka'da çay içmeye beklerim. Misafirim olun.

anilozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Mayıs ayı direksiyon sınavı 17sindeymiş sanırım.Bir aksilik çıkmazda ehliyetimi alırsam 17 mayıstan sonraki haftasonu olan her geziye katılmak isterim.Hem kendimi geliştiririm size bakarak hemde gezmiş olurum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Yani 70 -70, 80 -80 gidersem o yolları bitiremem. 125 lik wolf la bile 90 dan aşa düşmem. Bu demek değil hep çok hızlı giderim. İnazumayla 90-110 arası seyretmeyi düşünüyorum çift şeritli yollarda. Bu hızlar normal bizim için. Senin motor da rahat yapar bu hızları ama yanlış hatırlamıyorsam yaşınız benden büyük ama yeni motorcusunuz. Sizi tehlikeye atmak istemem. Motor hata affetmez çünkü. Genede kararınızı değiştirip katılabilisiniz. Biraz daha yavaş sürebilirim ama 80 den aşa düşmem. Son kararınızı bekliyorum. Gelsene gelmesende uğrayıp bi bardak çayını içerim

Motosikleti
    Yani 70 -70, 80 -80 gidersem o yolları bitiremem. 125 lik wolf la bile 90 dan aşa düşmem. Bu demek değil hep çok hızlı giderim. İnazumayla 90-110 arası seyretmeyi düşünüyorum çift şeritli yollarda. Bu hızlar normal bizim için. Senin motor da rahat yapar bu hızları ama yanlış hatırlamıyorsam yaşınız benden büyük ama yeni motorcusunuz. Sizi tehlikeye atmak istemem. Motor hata affetmez çünkü. Genede kararınızı değiştirip katılabilisiniz. Biraz daha yavaş sürebilirim ama 80 den aşa düşmem. Son kararınızı bekliyorum. Gelsene gelmesende uğrayıp bi bardak çayını içerim
    Teşekkür ederim kardeşim. Senin de anladığın gibi ben motosiklet konusunda daha yeniyim. Benim motorum bahsettiğin hızlara ayak uydurabilir ama ben hiç grup sürüşü yapmadım. Siz dönüşte bana çay içmeye uğrayın. Telefon numaramı daha önce vermiştim. Görüşmek üzere.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Gurup yok şu an. Gelirsen 2 kişilik grup oluruz bişeylerde öğretirdim hem,

Motosikleti
    Gurup yok şu an. Gelirsen 2 kişilik grup oluruz bişeylerde öğretirdim hem,
    Tamam kardeşim, Cumartesi Akyaka'ya gel, çay içip beraber devam ederiz. Sonra sen Dalaman'da kalacaksan ben geri dönerim.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Tamam ayrıntıları gelince konuşalım. Aksilik olmazsa cumartesi öğleden önce Akyakada olurum.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Ortacadaym bende bi merhabalasmak isterim gec gordum konusmalari hatta cok gecikmickseniz dlamna kdr eslik ederim telimi ozelden atiyorm mesaj atarsanz druma gore bkrz !!!

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Aksam üzerine doğru oralardayım. Telefonunu aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:03 ----------

Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim. Senin de anladığın gibi ben motosiklet konusunda daha yeniyim. Benim motorum bahsettiğin hızlara ayak uydurabilir ama ben hiç grup sürüşü yapmadım. Siz dönüşte bana çay içmeye uğrayın. Telefon numaramı daha önce vermiştim. Görüşmek üzere.
    Gezdik tozduk. Yuvarlak çaya giderken yollar bozulmuş. 2 yıl önce hep asfalttı. Kusura kalma. Ama Size bi kahve borcum var. Bidaha görüşmek için iyi sebep sizin döndüğünüz yerden aşa yukarı 4 km sonra yuvarlak çaya ulaştım. Sağlık olsun. :(
    ilkervirlan bunu beğendi.

Motosikleti

Gezdik tozduk. Yuvarlak çaya giderken yollar bozulmuş. 2 yıl önce hep asfalttı. Kusura kalma. Ama Size bi kahve borcum var. Bidaha görüşmek için iyi sebep sizin döndüğünüz yerden aşa yukarı 4 km sonra yuvarlak çaya ulaştım. Sağlık olsun. :(
    Sağolasın kardeşim. Ziyaretiniz beni çok memnun etti. Sizi iyi ağırlayamadım, kusura bakma. Kahvemizi de ben Bodrum'a geldiğimde içeriz. İzninle birkaç fotoğrafımızı paylaşıyorum. Tekrar görüşmek üzere.

cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Sağlık olsun. Tanışmak bile güzeldi. Size 2 kahve borcum oldu genede güzel gezdik sağolasın.
    ilkervirlan bunu beğendi.

onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250
    Arkadaşlar Merhaba. Daha önce de bahsetmiştim şimdi biraz resim yükleyeyim dedim. Dalamanda Enduro gezileri yapıyoruz. Bilgi almak, deneyimlemek, gezilerimize katılmak, muhabbet etmek, yani her türlü aramıza bekleriz

Facebook'da dalamanenduro ile etkinliklerimizi de takip edebilirsiniz.

kemboo bunu beğendi.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Türkiyenin en güzel enduro parkurları dalamanda kanka memleket ya

Motosikleti
    Muhteşem manzaralar var motosiklet sürme keyifden durup foto çekemiyoruz. Yazın ücretsiz ekipman ve motosiklet sağlamaya çalışacam deneyimlemek isteyenler için vakit bulabilirsem. Kemboo'yu da endurocu yapacaz

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Merhabalar ortacaliyim bende milas bodrm havalimannda calisiyorm racing makinem var ama enduro yuda merak ediyorum acikcasi. Sizinle bi cay icip endoro uzerine konusup motorlari bi incelemk isterm dogrusu

Motosikleti
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ortacaliyim bende milas bodrm havalimannda calisiyorm racing makinem var ama enduro yuda merak ediyorum acikcasi. Sizinle bi cay icip endoro uzerine konusup motorlari bi incelemk isterm dogrusu

Her zaman bekleriz muhabbette çay kahveye, elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışırız tabikide. Ben haziran gibi dalamanda olacam eğer ozaman gelirsen deneyimleme şansın da olur. Facebook adresimizden de bize ulaşabilirsin.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Ben Dalamanda Öğrenciyim Vakit buldukça gezilere katılabilirim

Fethiyeliyim arada sırada fethiyeye gidebilirim

Motorum Honda CB 125 Ace Etkinliklere katılabilirim

Fethiye/Dalaman/MUĞLA dan selamlar

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Muğla mt sakinleri hepinize saygılar, sevgiler Muğla'da shark,agv,Bell, revit, dainese, alpinestar gibi markaların ürünlerini deneyebileceğim bir mağaza var mı acaba ? Özellikle shark marka kask deneyebileceğim ve kaliteli mont satan bir yer ?

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklasık 1 hafta sonra bodrumdayım gumbette olacagım nezamana kadar dersenız 4 5 ay kadar bu sırada sızlerde tanısmak ısterım arkadaslar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler