Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bodruma gelirsen haber et abicim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodruma gelirsen haber et abicim
    Tamam kardeşim. Haberleşiriz.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en garantisi servisine baktırmandır. İlgilenirsen linkini veriyorum. Buraya tıkla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Sevgili arkadaşlar, yarın (13/04/2014 Pazar) sabah Akyaka'dan yola çıkıp, Gökova Körfezi kıyısından Bodrum'a gideceğim. Dönüşte ise Milas, Yatağan ve Muğla'yı ziyaret edip eve geleceğim. Bu gezide bana katılmak ya da tanışmak isteyen olursa tekliflere açığım. Hepimize kazasız ve keyifli sürüşler dilerim. Rotam aşağıdadır.

https://maps.google.com/maps/ms?msid...&msa=0&iwloc=A
    Kardeş gezi raporunu okumuştum ama buradaki tur planını ne yazık ki şimdi gördüm Pazar günüde müsaittim size katılabilirdim aslında . Neyse artık başka bir zaman görüşmek dileğiyle
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş gezi raporunu okumuştum ama buradaki tur planını ne yazık ki şimdi gördüm Pazar günüde müsaittim size katılabilirdim aslında . Neyse artık başka bir zaman görüşmek dileğiyle
    Bu hafta sonu evdeyim. Hava da biraz bozuk gibi görünüyor. Ama önümüzdeki hafta (26/04/ Cumartesi) Motorun 2000 bakımı için Marmarise gideceğim. Oradan da Kızkumu ve Turgut Şelalesini ziyaret etmeyi düşünüyorum. Kesinleştirirsem buradan haber veririm. Görüşmek üzere.
    cesur509 bunu beğendi.

Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en garantisi servisine baktırmandır. İlgilenirsen linkini veriyorum. Buraya tıkla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Sevgili arkadaşlar, yarın (13/04/2014 Pazar) sabah Akyaka'dan yola çıkıp, Gökova Körfezi kıyısından Bodrum'a gideceğim. Dönüşte ise Milas, Yatağan ve Muğla'yı ziyaret edip eve geleceğim. Bu gezide bana katılmak ya da tanışmak isteyen olursa tekliflere açığım. Hepimize kazasız ve keyifli sürüşler dilerim. Rotam aşağıdadır.

https://maps.google.com/maps/ms?msid...&msa=0&iwloc=A
    Dediğiniz sayfaya baktım fakat orası sanırım yetkili servis değil bayii. Cenkaya motor dıye bır yer buyuk ıhtımalle marmariste yamaha ve baska markaların satıslarını yapıyorlar.
    Marmariste sağlam usta goren bilen varsa bekliyorum teşekkürler

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Fethiye motokros a giden yokmu pazar

Motosikleti
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fethiye motokros a giden yokmu pazar
    Bir arkadaş olsa giderim diye düşünüyorum ama kimseden ses çıkmadı.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bana izin vermeyen şirkete lanet olsun. Allah onların evlerine ateşler salsın
    ilkervirlan bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben şu an gitmeye karar verdim arkadaş. Gelen olursa görüşmek üzere. Yarın akşam fotoğrafları paylaşırım.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bende gidicem ilker ama arabayla santm hava yagmur gbi duruyor

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    motocrostaydım bugun ve dun fethıyede olan arkadaşlar var ise tanışmak isterim

Motosikleti
    Fethiye'deki motokros rüzgarının fotoğrafları geliyor arkadaşlar. Bugün saat 13:00 ile 16:00 arasında o havayı soludum fotoğrafları karışık olarak ekliyorum, birkaç saat sonra da videolar geliyor. İyi seyirler. (Fotoğraflar biraz karışık, kusura bakmayın.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Videolar da geldi beyler.

cesur509 ve ByR3D bunu beğendiler.

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    kardeşler çok ıyıdı yahu biri denizdi diğerini unuttum

anilozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Merhaba ben yatağan da oturuyorum.Yol şantiyesinde çalışmaktayım.Yani gün içerisinde Milas a daha yakınım.İş gereği; Milas,Yatağan,Kavaklıdere,bodrum ilçelerinde sık sık bulunuyorum.Motor, kıyafet, kask ve ileri sürüş eğitimleri konularında yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı anilozerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben yatağan da oturuyorum.Yol şantiyesinde çalışmaktayım.Yani gün içerisinde Milas a daha yakınım.İş gereği; Milas,Yatağan,Kavaklıdere,bodrum ilçelerinde sık sık bulunuyorum.Motor, kıyafet, kask ve ileri sürüş eğitimleri konularında yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler
    Merhaba kardeşim. Kıyafet, kask vb. ekipman için ben genellikle motomax'tan faydalanıyorum. Sitede reklamı ve Bodrum'da mağazaları var. Sürüş eğitimi konusunda buralarda yardımcı olabilecek birileri var mıdır bilmem ama ben Honda'nın Güvenli sürüş Eğitimine katılmıştım. Maddiyat ve zaman ayırabilecek durumdaysan tavsiye edebilirim. Sitenin sayfaları arasında gezerek ihtiyacın olan her türlü bilgiye ulaşabilirsin. (Bu arada "Tanışma" bölümüne de yazarsan iyi olur.) Kolay gelsin.

anilozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Tanışma bölümüne de konumu açtım zaten . Motomax ı inceleyeceğim.Bodrum pek uzak bir yer değil gidip alırım olmazsa.Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bende fethiyedeydm o gun racing geuplari gormussunzdut bi ara oradatakiliyordum ilkerabi sen nerelisin nerde yasiyorsun. Yol yapimda cLisan arkadas milasta kaliyorum surekli motorla ortacaya gdip geliyorm ve o yatagan milas arasi bitmeyen yollara sove sove ekipman konusnda mastr yaptm herhlde 3000 tl gommusumdur ekipmana

Motosikleti
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende fethiyedeydm o gun racing geuplari gormussunzdut bi ara oradatakiliyordum ilkerabi sen nerelisin nerde yasiyorsun. Yol yapimda cLisan arkadas milasta kaliyorum surekli motorla ortacaya gdip geliyorm ve o yatagan milas arasi bitmeyen yollara sove sove ekipman konusnda mastr yaptm herhlde 3000 tl gommusumdur ekipmana
    Ben aslen Kırklareli'liyim kardeşim. 4 yıldan beri Muğla'da çalışıyorum ve Akyaka'da ikamet ediyorum.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Hafta sonu gezi planları yapıyorum. Bodrumdan muğla, Köyceğiz,Ortaca, Dalaman, Akköprü barajı, elcik köyü, Sarıgerme, dalyan, iztuzu falan yapabilirim. İlkervirlan arkadaşım gelirken veya dönüşte bi çayını içmek için uğrayabilirim

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu gezi planları yapıyorum. Bodrumdan muğla, Köyceğiz,Ortaca, Dalaman, Akköprü barajı, elcik köyü, Sarıgerme, dalyan, iztuzu falan yapabilirim. İlkervirlan arkadaşım gelirken veya dönüşte bi çayını içmek için uğrayabilirim
    Çay kahve sorun değil kardeşim. İstersen beraber de gezeriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler