Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2 Teker Martta bayilerde / Ayşe Şule Bilgiç

Motovento
    REKLAM ALANI
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mes: 130 sayfa dergi kaç ytl olmalıydı sizce? 1,5 ytl iyimi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gerckten merak ettıgım bı dergı
    bence 6 ytl cok degıl
    pıyasadkılere gore degıl..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallane diim?Sizler böyle pirim verdikçe patronlar da servetlerine servet katmaya devam ederler.Güle güle okuyun
    Motosiklet aşkına

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    memlekete hayırlı olsun da bu bay acemi teker ben olayım ya
    gerçi ehliyeti aldık ama olsun daha çok eksiğimiz var
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hayırlı olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @faikcakin
    Saygideger Ayse hanim, Yeni yayin hayatinizda umarim hersey umdugunuz gibi olur ,basarilar diliyorum
    @ledo
    Faik Bey, Ayşe Hanım çok yoğun, yazılarınızı okuyamaz ! TV çekimleri falan var da...
    Daha önce bu konuda başlık açılmıştı ancak kimse yorum yapmadı. Ayşe Şule Bilgiç nedense Motosiklet.net sitesine girmemiş olmasına rağmen birçok kişi tarafından oldukça destekleniyor. Bu desteğin bile farkında olduğunu sanmıyorum. Erhan kendi çabaları ile birşeyler yapmaya çalışıyor, onun yazılarını buraya alıntı olarak kopyalayarak... Ben hala Ayşe Şule Bilgiç'in neden bu foruma üye olup, yazılarının kendi tarafından yazılmadığını merak ediyorum. İnanın bu kadar ilgisizliği nedeniyle de çıkartmış olduğu dergiyi pek merak etmiyorum, içimden almak gelmiyor. Kendisinin bu foruma ayıracak birkaç dakikası bile yok mu? Bu kadar yoğun biri midir kendisi? Çıkartacağı derginin reklamını bile kendisi yapmıyor bu forumda, kendisiyle ilgili herşey alıntı!

Rüzgarın kızı neye soyunuyor
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    6 ytl çok para. Autocar 4 ytl, F1 Racing 4,5 ytl, çoğu motor dergisi 4-5 ytl iken yeni çıkan bir dergiye 6 ytl fiyat fazla olmuş.

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    hayırlı uğurlu olsun matbaada yaşadığınız durumu daha önce ben yaşadım anlıyorum gibi
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @faikcakin

@ledo

Daha önce bu konuda başlık açılmıştı ancak kimse yorum yapmadı. Ayşe Şule Bilgiç nedense Motosiklet.net sitesine girmemiş olmasına rağmen birçok kişi tarafından oldukça destekleniyor. Bu desteğin bile farkında olduğunu sanmıyorum. Erhan kendi çabaları ile birşeyler yapmaya çalışıyor, onun yazılarını buraya alıntı olarak kopyalayarak... Ben hala Ayşe Şule Bilgiç'in neden bu foruma üye olup, yazılarının kendi tarafından yazılmadığını merak ediyorum. İnanın bu kadar ilgisizliği nedeniyle de çıkartmış olduğu dergiyi pek merak etmiyorum, içimden almak gelmiyor. Kendisinin bu foruma ayıracak birkaç dakikası bile yok mu? Bu kadar yoğun biri midir kendisi? Çıkartacağı derginin reklamını bile kendisi yapmıyor bu forumda, kendisiyle ilgili herşey alıntı!

Rüzgarın kızı neye soyunuyor
    kesinlikle katılıyorum.türkiyenin en yüksek ziyaretçisini çeken motosiklet.net ailesini görmezden gelmek olmuyor.
    sadece eleştiri değil tabiki...yeni yayın hayatınızda da size başarılar.tabiki okursanız
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    malı bir görelim...

Ayşe abla dergi çıkar...tut ledo tut...

sırf birileri dergi çıkarmış diye almak zorundaysak oohhoo işimiz var demektir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    orada aydın doğan servetini katlayacak.Biz burada çene yoruyoruz.Dergiyi tahmin edebiliyorum ve içimden almak gelmiyor.Zaten çok pahalı ve 130 sayfanın yarısından fazlası reklamdır.
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    dostum sen avukat olmalıymışsın...dergi fikri süper...ortaya çıkacak şey mükemmel olacak orası kesin...nedeni Ayşe Şule değil...nedeni Doğan Grubu herşeyin en iyisini yapar...inanıyormusunki önsözden başka katkısı olacak dergiye...editör diye takılacak işte...kaymağıda o yiyecek...ben reklam ajansında çalıştım...DBR Doğan Burda Rizzoli yayın grubuna çok girdim çıktım...Mesela bizim Gülse BİRSEL bişey yapmaz...tayfası vardır...ekip belli...yemek giyim vs ikide röportaj yapılır alsana dergi...

yani dergiyi gördükten sonra notumuzu versek...sonuçta aynı camiadayız diye herşeyi beğenmek veya helal olsun demek zorundamıyız...bakarsın 6 veya 7.sayıda pes eder...ben köşemle mutluyum der...yani olay birraz tirajla alakalı...tiraz az olursa DOğan basmaz bir daha...desteği tabiki eksik etmeyiz ama bu torpilin nedeni nedir...Yani dizide çok beğendin galiba kıyamıyomusun Ayşeye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    mete_han abi sen çıkar dergiyi kesin traj delisi olur seninkisi.birde alp_tunay ile editörlük yaparsınız
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    Alp tunay ofisboyum(postam)olur anca...daha dünkü üye...sayemde epmek yiyor sitede...ben var ettim kekoyu...

yatıverdim garii...

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın.

İstanbul gibi büyük şehirlerin dışında olanlar, mesela Elazığ gibi yerler nasıl temin edecek bu dergiyi ?
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han: abi sen haklısın,dergi ztn çıkar 6 ytl'yi hakediyorsa bir ay daha alırız,gene hakederse bir ay daha alırız.Baktık şımardılar,almayız olur biter,para bizim,seçim hakkı bizim...

Ben sadece daha çıkmamış,ne olduğu belli olmayan bir dergi için atılıp tutulmasından nefret ediyorum.Emeğe hakaret resmen.Suzuki Hayabusa 2008'de deli bir model çıkarsa gene aynı tipler çıkıp '- ya güzel olmamış yaaaa,beenmem istemem' diyecekler.Daha önce başka topicte dediğim gibi bunlar beğenilerini sanal ortamda yüksek tutarak,onu bunu beğenmeyip acımasızca eleştirme yoluyla 'sanal karizmasını' pekiştirdiğini sanan insanlar

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    O 6 ytl nin icinde algi - vergi, dagitim firmasinin parasi vs. de dahildir.

Bu arada bilgi açısından soliyim bir gazete & dergi bayideki satis fiyatindan cok aldigi reklamdan para kazanir...
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    mete_han: abi sen haklısın,dergi ztn çıkar 6 ytl'yi hakediyorsa bir ay daha alırız,gene hakederse bir ay daha alırız.Baktık şımardılar,almayız olur biter,para bizim,seçim hakkı bizim...

Ben sadece daha çıkmamış,ne olduğu belli olmayan bir dergi için atılıp tutulmasından nefret ediyorum.Emeğe hakaret resmen.Suzuki Hayabusa 2008'de deli bir model çıkarsa gene aynı tipler çıkıp '- ya güzel olmamış yaaaa,beenmem istemem' diyecekler.Daha önce başka topicte dediğim gibi bunlar beğenilerini sanal ortamda yüksek tutarak,onu bunu beğenmeyip acımasızca eleştirme yoluyla 'sanal karizmasını' pekiştirdiğini sanan insanlar

Önce malı görelim, sonra karar verelim gençler Birileri ortaya bir emek koyduysa, her halukarda saygı duymak lazım. Görüp eleştirmek, daha iyi olması için uğraşmak daha sonrasının işi.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    önce dergiyi alıyım ondan sonra yorum yapıcam ama burdaki yorumlarıda okuduktan sonra çokta olumlu bir eleştiri olmayacak gibi gözüküyor...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER ABS
    internette sayfası var mı diğer dergiler gibi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)