PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Olcan138
17 Ağustos 2007, 19:27
Bu hafta sonu için geç kaldığımızdan, gelecek hafta BarışaRock (http://www.motosiklet.net/forum/festival-ve-senlikler/33815-barisarock-festivali-24-25-26-08-2007-sariyer.html) festivalinde buluşacağımızdan, şimdilik uygun tarih olarak düşünülmüş 1-2 Eylül civarı bir Bursa havası-suyu-iskenderi::dpac:: ve tabii ki muhabbet için buluşalım dedik.::friends:

http://img527.imageshack.us/img527/9284/dscn3078rm4me4.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/5892/istburvh6.jpg

Tahmini rota yukarıdaki gibi olup Eskihisar-Topçular feribotuyla Yalova'ya geçip, Bursa yolunu takip ederek ulaşım planlanmıştır.

İstanbul-Eskihisar ~50 km
Topçular-Bursa ~80 km civarıdır.

Eskihisar-Topçular feribotları dolmuş usulü kalkan feribotlardır, dolayısıyla yetişmemiz gereken kesin bir saat yoktur.
Eskihisar-Topçular feribotunda motosikletle yolculuk ücreti (yolculu-yolcusuz fark etmeksizin) 5 YTL'dir.

BULUŞMA NOKTALARI VE YOL GÜZERGAHI

Avrupa Yakası Buluşma Noktası
Tarih: 2 Eylül 2007 Pazar
Saat: 7:00 (buluşma) - 7:30 (hareket)
Buluşma Noktası: Dolmabahçe Sahil Girişi - Caminin Önü
Yol Güzargahı: Eminönü Arabalı (motosikletli) Vapur İskelesi - Harem - E5 - Anadolu Yakası Buluşma Noktası
Buluşma Kroki ve Harita: ( Google Haritası (http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=istanbul&layer=&ie=UTF8&om=1&z=16&ll=41.037494,28.996482&spn=0.011669,0.020084&t=k) )
http://img329.imageshack.us/img329/1372/dolmabahceharitaxw5.th.jpg (http://img329.imageshack.us/img329/1372/dolmabahceharitaxw5.jpg)
Büyük resim için üzerine tıklayın

Anadolu Yakası Buluşma Noktası
Saat: 8:00 (buluşma) - 8:30 (hareket)
Buluşma Noktası: İçerenköy Carrefour
Yol Güzargahı: E5 Üzerinden Eskihisar Arabalı Feribot İskelesi
Buluşma Kroki ve Harita: ( Google Haritası (http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=40.978197,29.101195&spn=0.015811,0.039911&t=k&z=15&om=1) )
http://img453.imageshack.us/img453/1061/icecarsabulnokhz2.th.jpg (http://img453.imageshack.us/my.php?image=icecarsabulnokhz2.jpg)

Yalova Buluşma Noktası
Saat: ~10:00
Buluşma Noktası: Yalova Dörtyol Migros Otoparkı - Shell benzinlik
Yol Güzargahı: Bursa yolunu takip ederek Orhangazi - Gemlik - Bursa
Buluşma Kroki ve Harita: ( Google Haritası (http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=Yalova+Turkey&ie=UTF8&cd=1&geocode=0,40.604840,29.182461&ll=40.65362,29.290924&spn=0.063554,0.159645&z=13&iwloc=addr&om=1) )
http://img214.imageshack.us/img214/5352/yalovadortyolyalbulnokkd7.th.jpg (http://img214.imageshack.us/my.php?image=yalovadortyolyalbulnokkd7.jpg)

Bursa Buluşma Noktası
Saat: 11:30 ~ 12:00
Buluşma Noktası: İstanbul Yolu - Özdilek

Katılımcı Listesi: (24)

GorkeM
silah1
olcan138
Discordian
ozzy73
gugukk (Yalova)
34_AK_027
.zn
.zn
.zn
.zn
.zn
.Regal Raptor
.F650
metalgod
musti81
CİHAN
SuSpect
ErTech
deal
Tencere
SEYYAH34
kromcu_54
erdo2002
sen?

Bursa'da Katılacaklar: (13)

ultraukala
MNY46
rup
croner
a.banus
skywalker_
viper_1 (Eskişehir)
starsailor (Bandırma)
Skullhunter (Bandırma)
bbaday (Eskişehir)
halidbin (Eskişehir)
oldcityboy (Eskişehir)
oFLuAlper (Muğla)

Discordian
17 Ağustos 2007, 19:41
2 eylül güzel olmazmı pazar günü bir çok arkadaşımız cumartesi çalışıyor ben pazar olursa gelme eğlimindeyim

Olcan138
17 Ağustos 2007, 19:51
İlk taleple başlık 2 Eylül oldu bile:)

Uyanlar, uymayanlar ??

R3N
17 Ağustos 2007, 19:53
bizde ankaradan gelerek çıkarma yapsak ne güzel olur :)

Olcan138
17 Ağustos 2007, 20:30
@R3N, 550 km kendi etrafınızda döneceğinize:P gelseniz, çıkarma yapsanız keşke, biz de mutlu oluruz...

Bekleriz...:)

R3N
17 Ağustos 2007, 20:33
@R3N, 550 km kendi etrafınızda döneceğinize:P gelseniz, çıkarma yapsanız keşke, biz de mutlu oluruz...

ahaha , eylül bir ankara'da olmam lazım, 2 si gelmek içinde kalk gidelim diyen arkadaş lazım , ankaralılara duyurulur :) , biz ankaralılar genelde son gün karar veriyoruz :P 31 ağustos haber veririz :cherry:, gelmek isteriz

alp_tunay
17 Ağustos 2007, 20:34

:queen::queen::queen::queen::queen::queen:

Kaybolun ortalıklarda görünmeyin olm.... Pro ya da mutlaka okut bunu... Madara olduk diye......:queen::queen:

R3N
17 Ağustos 2007, 20:36
pro nun o hafta izni yokmuş ayartamadım :cherry: skorptan umutluyum :mrgreen:

ozzy73
17 Ağustos 2007, 20:49
valla gelmeyi çok isterim 150 lik scooter la size ayak bağı olurum o yüzden size iyi eylenceler:salut:

Olcan138
17 Ağustos 2007, 20:53
@ozzy73, zaten Halis Abi'yi saymazsak gitmeyi düşünen bütün motorlar aynı seviyede, ayak bağı falan olmazsın yani.

GorkeM
17 Ağustos 2007, 21:21
Kimse kimseye ayak bağı olmaz arkadaşlar zaten gideceğimiz mesafe uzun değil :cat:
Katılım çok olursa -ki pek sanmıyorum- , 2 gruba ayrılır o şekilde gideriz.
Çünkü malum SS'ler su kaynatıyor sonra :P

mhrrmkpnr
17 Ağustos 2007, 21:34
şöyle daha ayrıntılı bi plan yapan cıksa msla sabah kac gbi bulusulucak neler yapılıcak kacta dönülecek vs..

Olcan138
17 Ağustos 2007, 21:39
@mhrrmkpnr, tarihi, saati yapacaklarımıza göre ayarlarız, şimdiye kadar konuya Bursa tarafından en çok ilgi gösteren ultraukala'nın önerileri vardı, onları değerlendirir, gidiş ve dönüş saatlerimizi ona göre ayarlarız.
Tahminen Avrupa Yakası'ndan geleceklerin katılımıyla, Anadolu Yakası'ndan 10.30 gibi hareket edilir. Dönüş yolu için de Bursa'dan 18.00-18.30 gibi bir saatte çılıklabilir.

GorkeM
17 Ağustos 2007, 21:39
Arkadaşların talebine göre ayrıntılar daha sonra kararlaştırılacaktır...

Olcan138
17 Ağustos 2007, 21:43
ultraukala'nın önerileri:

Bu taraflara doğru gelmeyi düşünmez mi MT İstanbul ekibi? acaba...Bakınız Bursamızda ertekin ve görkem'i mükemmel bir İskender Kebebı vasfına erdirdim :D Harbi düşündükçe o kızgın tereyağı üstüne döküşünü falan ağzımın suları aktı yahu...Ondan önce acıkmak için uludağ'a falan çıkarız en yukarıya kadar çıkmamıştık geçen seferde...

Aman tanrım burada ne var böle :P :P :P Ağzınızın suyunu akıtayım biraz da kopun gelin Bursa'ya...Gittiğim illerde hep yemişimdir iskender ama harbiden bunun tadı çok başka...

Ayrıca sizi KÖY Tesislerine götürürüm çok güzel bir mekan görkem ve ertekin'le birlikte orada bulunmuştuk ardından vakit geçirmek için de çok güzel bir mekan...Seveceğinizi düşünüyorum.

Siz ilk olarak Bursa'da neleri görmek istediklerinizi neler yapmak istediklerinizi belirleyin gerisi kolay...Gidilecek yollar yerler ayarlanır...İskender için çok güzel bir mekan var iskenderin atası İskender İskenderoğlu'na gidilir orası cepte zaten...O hafta sonu uygun olur die düşünüyorum ben...patriote'da 15eylüle kadar Bursa'da olacakmış...Patron bu işe ne diyecek bakalım...

GorkeM
17 Ağustos 2007, 21:47
Bu da Temmuzdaki Bursa gezimizden...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/33514-yeni-motor-yeni-gezi-4-silindir-cbr125r.html

ozzy73
17 Ağustos 2007, 23:02
tamam o zaman 2 eylül de ben de varım detayları konuşuruz:cherry:

Discordian
17 Ağustos 2007, 23:11
bence sabah erken cıkılmalı anadolu yakası hareket saati en gec saat 10 olmalı ultra kardeş bir bursalı olarak gezebiliceğimiz yerleri belirtsende içinden seçsek sadece kebapmı yiycez bursaya gidipte

bu arada 1-2 eylül rock-n coke var

Olcan138
17 Ağustos 2007, 23:16
Ben Anadolu yakasından katılacağım, benim tuzum kuru:cherry:, 9.30 da 10.00 da bana uygun olur, ama Avrupa'da buluşup gelecekler için biraz zaman tanımak lazım.:cat:

Akın iskenderin yanında Uludağ, Köy Tesisleri gibi alternatifler sunmuş zaten, gezip görmek istediğimiz yerler varsa biz de ekleriz bir yerler veya Bursalılardan
yeni öneriler bekleriz...

ozzy73
17 Ağustos 2007, 23:24
galiba en uzak benim beylikdüzü......ama farketmez gerekirse sabah 5:00 da kalkarım:bestmt:

CİHAN
17 Ağustos 2007, 23:45
ohh ohh gezin bakalım duruma göre bende gelebilirim kuzenim birol ile.

10.30 da istanbuldan çıkınca yaklaşık 12 gibi eskihisarda olunur,yarım saat beklesek ve pazar günleri kalabalık oluyor,saat 13.30 gibi topçulara inilir ve ordan hareket ettiginizde bursa 85 km yaklaşık 1 saat veya 1.30 saat te alınır.
14 de bursaya varılır bence geç oluyor,ama çogunluk ne derse o derim ben dönüşüde 18.30 yaparsanız.istanbula 23 gibi varılır

Olcan138
18 Ağustos 2007, 00:03
10.30 da istanbuldan çıkınca yaklaşık 12 gibi eskihisarda olunur,yarım saat beklesek ve pazar günleri kalabalık oluyor,saat 13.30 gibi topçulara inilir ve ordan hareket ettiginizde bursa 85 km yaklaşık 1 saat veya 1.30 saat te alınır.
14 de bursaya varılır bence geç oluyor,ama çogunluk ne derse o derim ben dönüşüde 18.30 yaparsanız.istanbula 23 gibi varılır
Bu hesapta varış 15.00 gibi oluyor, 14.00 değil.

10.30'da Anadolu Yakası buluşma noktasından çıkacağımızı varsaymıştım, 11.15 gibi Eskihisar'da oluruz, kalabalık olması bizim için daha iyi, zaten sıra beklemiyoruz, feribotun dolmasını da beklemez 11.30 gibi hareket eder, 12.15 gibi Topçular'da olur, tahminen 13.30'da Bursa'da oluruz diye düşünüyordum. Dönüşte de yaklaşık aynı hesapla 18.30'da çıksak 21.30 civarı dönmüş olabiliriz.

Tabii ki bu tahminler de oynayacaktır ama kısaltmak için gerekirse dönüşü Pendik feribotuyla yapmak gibi şeyler düşünülebilir.

stubborn
18 Ağustos 2007, 00:21
ahanda beylikdüzünden biri var.:cat:

galiba en uzak benim beylikdüzü......ama farketmez gerekirse sabah 5:00 da kalkarım

babaçi
18 Ağustos 2007, 00:26
benim işbaşı yapmamı beklediniz dimi?:salut:
ben o kadar yolu tek başıma gittim yalnız başına sıkıcı oluyor

Olcan138
18 Ağustos 2007, 00:30
Tamam Bursa yolcuları, Coşkun abi işbaşı yapıyormuş, artık rahat rahat gidebiliriz onsuz.:P
:queen:

Abi pazar gidiyoruz zaten, katıl sen de.
(Pardon, dershaneydi değil mi çalıştığın yer? O zaman üzgünüz:cherry:)

gugukk
18 Ağustos 2007, 01:26
Bende varım ben zaten yalovadayım topçulara yakın yerdeyim sizi topçulardan karşılarım yalova tayfasınada haber veririm muhakkak gelen olur bizdende bence güzel bir gezinti olucak gibi hadi hayırlısı bu arada şeytan diyor gitmişken uludağa çık mangal yap :) sabah erken buluşulsa uludağa çıkıp mangalda yapabiliriz tabi öneri çoğunluk nederse o olur

Olcan138
18 Ağustos 2007, 01:29
@gugukk, Vali konağının orada oturmuyor muydun sen? Plakan sürekli oralarda gördüğüm Zealsun'la aynıydı sanki:silent:

Neyse, bir şeyler netleştirdikten sonra bir de Yalova buluşma noktası ayarlarız.:cat:

croner
18 Ağustos 2007, 01:42
eh bende motor olsa size donus yolunda eslik eder istanbuldada bikaç aile ziyaretinde bulunurdum ama işte, malum ehliet felan bekliyoruz... ki ehliet işini muhtemelen gelecek yaza kdr halletmiş olucam bitek motor alması kalacak :).

detaylar kesinleşince bursadaki bulusma noktanıza uğramayı gerçekten cok isterim :cat:

gugukk
18 Ağustos 2007, 01:43
olcan138 yok ben subaşı kalıcı konutlarda oturuyorum yalovada 3 tane var bizim motordan diğerlerini görmüşsündür büyük bir olasılıkla :)

Discordian
18 Ağustos 2007, 01:49
Ben Anadolu yakasından katılacağım, benim tuzum kuru:cherry:, 9.30 da 10.00 da bana uygun olur, ama Avrupa'da buluşup gelecekler için biraz zaman tanımak lazım.:cat:

Akın iskenderin yanında Uludağ, Köy Tesisleri gibi alternatifler sunmuş zaten, gezip görmek istediğimiz yerler varsa biz de ekleriz bir yerler veya Bursalılardan
yeni öneriler bekleriz...

10 bile geç aslında ama öğlen sıcağına kalmadan varalım derim bursaya

Olcan138
18 Ağustos 2007, 01:53
şeytan diyor gitmişken uludağa çık mangal yap:)
Şeytan iskender ve mangal öneriyor, şeytan diyor ki gidip 10 kilo almadan dönen olmasın.:P

10 bile geç aslında ama öğlen sıcağına kalmadan varalım derim bursaya
O zaman cumartesi akşamından yola çıkıp Yalova veya Bursa'da kalabilecek bir yerler bulmaya çalışalım. Ama kimseyi sıkboğaz etmeye gerek de yok, rahat rahat gidip gelsek daha keyifli.

ultraukala
18 Ağustos 2007, 01:57
Arkadaslar biz sabahın erken saatlerin de yolakoyulmuştuk ki hele ki grup sürüşü ile berbat olur...Bence avrupa yakası buluşmasını sabah 7gibi yapsanız çok daha iyi olur hiç olmazsa uludağ'a çıktığımızda öğle saatleri olur günün en sıcak vaktini montlarımızla oturuyor oluruz zirvede...Serin serin geçiririz.Ayrıca dönüş saati sanki çok erken olmul gibi hava 20gibi kararıyor...

Gelecekler belirlensin de bursa'da kaç saat kalacğaınız da kesinleşsin ona göre şimdilik en iyi plan uludağ zirve yapıp ardından KÖY Restaurant tesislerinde İSkender Kebabı yemek olarak gözüküyor...Arından Mudanya-burgaz-kurşunlu-kumsa-istanbul yolu ve gemlik istikametinde sahil yolunu kullanarak bol virajlı ve eğelnceli bir yoldan sizin geri dönüşünüzle tamamlanabilir...

ErTech
18 Ağustos 2007, 02:17
Ben bu iskender fotosunu hatırlıyorum bi yerlerden... :)

bende bir sorun olmazsa katılabilirim ama şimdiden ismimi yazdırmak istemiyorum... Benim iş durumlarım dengesiz, sonrada neden gelmedin demeyin :)

GorkeM
18 Ağustos 2007, 02:28
O zaman cumartesi akşamından yola çıkıp Yalova veya Bursa'da kalabilecek bir yerler bulmaya çalışalım. Ama kimseyi sıkboğaz etmeye gerek de yok, rahat rahat gidip gelsek daha keyifli.

Işte en güzel fikir bu!... Fakat milletin işi gücü var kalmalı olursa katılım az olacaktır...
Yine de kalmalı gezi olursa katılırım diyenler el kaldırsın :)

ultraukala
18 Ağustos 2007, 02:32

bende bir sorun olmazsa katılabilirim ama şimdiden ismimi yazdırmak istemiyorum... Benim iş durumlarım dengesiz, sonrada neden gelmedin demeyin :)

o foto daha sora miğdemin derinliklerine saklandı haha:queen::queen:

Geleceğini biliyorum zaten işlerden bi sıyrıl da kaçırmak istemezsin heralde :cherry:

Olcan138
18 Ağustos 2007, 02:34
Sizin 4 silindir gidip yediklerinizden, Akın da özendirmek için Yalova MotoFest topiğine koyunca aynısını, burada tanımadığımız, bilmediğimiz, yabancı iskenderler olmasın, bunu kullanayım dedim.:P

Işte en güzel fikir bu!... Fakat milletin işi gücü var kalmalı olursa katılım az olacaktır...
:king:::haapppy:::xrock::

Hatta Yalova'da kalacak boş ev sorgulamaya başladım bile...
Canım da çadır istiyor ama, hem yer bulabilecek miyiz, hem BarışaRock'tan sonra hala isteyecek miyiz...:P

ultraukala
18 Ağustos 2007, 02:37

İster kalmalı olsun farketmez ben katılırım :cherry: İsterseniz çadırları bizim üst katın balkonuna kurarız :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ya barışarock'tan sora istemem sanırm :P :P :P Ama çadırları bizim üst katın balkonuna kurmakta ciddiydim :D

gugukk
18 Ağustos 2007, 10:31
Evet bencede sabah erkenden buluşmak daha mantıklı günü öldürmemiş oluruz bu arada kalmalı olarak gelicekseniz katılım az olucaktır ama illa kamp diyorsanız olcan138 de biliyor çınarcıkta çadır yerleri var oraya çadır kurulabilir

34_AK_027
18 Ağustos 2007, 11:57
SELAM HERKESE...

Bursa' ya bizde qelmek istiyoruz... ( 6 Adet ZN Scooter, 1 Adet Reqal Raptor we 1 Adet BMW F 650 ) :) Bursa' da okumuş biri olarak ULUÇINAR' da dağ we şehir manzaralı yerde oturabilir, hatta kar olmaması sebebiyle kısmen ULUDAĞ' a da çıkabiliriz...Zate bende ne zaandır qitmek istiooorum :) En kısa sürede qörüşmek üzere...

* Bu arada yemek için İskender ewt ii fikir; Ancak, santral qarajdan qazcılar cad. ara sokakta bulunan iskenderci 3-4 saat açık tutup kapatıyo dükkanı...Dükkan 15 m2... :) Bütün millet kaldırımda yemek yiyooo...Jipler we tüm lüks araçlar v.s...İlginç bi qörüntü...Eğer karar alınırsa, Bursa' da Antep Yemekleri & Kebapları üzerine dükkanımız mewcut...Yardımcı olabilirim pazar günü dükkanı açmaları we bizlere deişik kebaplar yapmaları konusunda...:cat:

Sewqilerimle.
Kaan AK

ER6iNbay
18 Ağustos 2007, 12:07
yaw gerek yok R3N bursa ya iskender yemeğe gitmeye, ama gezmek içinse gidilebilir, birde iskender için ben burda uludağ da yiyelim diyorum ulus takinde ne dersin hehehehe....

bu arada bursaya gidersek kalacak yer bol ona göre yapalım bi ayarlama...

metalgod
18 Ağustos 2007, 12:15
kokoreç::comico:: bensiz olmaz ekleyin benide listeye!!!

ertech merak ediyom sen gelicek olsan bile neyle gelicen:queen: artık sıra sıra süreriz bursaya kadar

iskenderr ::dpac::::firca::

tbk_1980
18 Ağustos 2007, 12:45
SELAM HERKESE...

Bursa' ya bizde qelmek istiyoruz... ( 6 Adet ZN Scooter, 1 Adet Reqal Raptor we 1 Adet BMW F 650 ) :) Bursa' da okumuş biri olarak ULUÇINAR' da dağ we şehir manzaralı yerde oturabilir, hatta kar olmaması sebebiyle kısmen ULUDAĞ' a da çıkabiliriz...Zate bende ne zaandır qitmek istiooorum :) En kısa sürede qörüşmek üzere...

* Bu arada yemek için İskender ewt ii fikir; Ancak, santral qarajdan qazcılar cad. ara sokakta bulunan iskenderci 3-4 saat açık tutup kapatıyo dükkanı...Dükkan 15 m2... :) Bütün millet kaldırımda yemek yiyooo...Jipler we tüm lüks araçlar v.s...İlginç bi qörüntü...Eğer karar alınırsa, Bursa' da Antep Yemekleri & Kebapları üzerine dükkanımız mewcut...Yardımcı olabilirim pazar günü dükkanı açmaları we bizlere deişik kebaplar yapmaları konusunda...:cat:

Sewqilerimle.
Kaan AK
Kardeş madem Bursayı biliyon da reklam yapacaana Bursa usulü pideli köfte olabilir, Barakfakih usulü etmangal tesisleri olabilir, Cantık salonunu gidilebilir.. vs.vs
Antepyemeğini kim ne yapsın Bursa da yahu?????????

bbaday
18 Ağustos 2007, 13:01
yol arkadaşı çıkarsa eskişehirden bende katılabilirim ilerliyen günlerde detaylar belirginleşir

Olcan138
18 Ağustos 2007, 13:10
kokoreç::comico:: bensiz olmaz ekleyin benide listeye!!!
Bir yerde bir yanlış var sanki, biz iskender düşünüyoruz... :P Sana özel 1 Eylül kokoreç buluşması yaparız...:P
Şaka tabii, hiç duymamış olmayı isterdim ama anladım espriyi::arrow:::queen:, görüşmek üzere...:rendeer:

Bir de ErTech motorunu aldı diye biliyorum, almadı mı, ya da yine mi bir sorun var?

yol arkadaşı çıkarsa eskişehirden bende katılabilirim ilerliyen günlerde detaylar belirginleşir
Volkan'ı gazla işte, o yol buldu mu gelir, hem onu özledik, görmüş oluruz, hem seninle tanışmış oluruz.:rendeer:

Volkan'ım, viper'ım kaçırmaz, kaçırmadı da, geliyor tabii.:flower:

@MT-Ankara, geleceksiniz işte, fazla naza gerek yok...:P

viper_1
18 Ağustos 2007, 13:52
"ultraukala" saolsun Eskişehir topiğine yazmış. Daha uykulu gözlerle okuyom topiği... :cherry:

Volkan'ı gazla işte, o yol buldu mu gelir, hem onu özledik, görmüş oluruz, hem seninle tanışmış oluruz.:rendeer:

Geliyoz. Geliyoz...:queen: Ben de sizleri özledim. Bi kucaklaşırız... :mrgreen:

Discordian
18 Ağustos 2007, 14:03
uludağa çıkmak iyi fikir bencede avurpa yakası bulusma saatini erkene almak lazım 7 olmasa bile 8 olmalı dönüşte 6 gibi olsa bursadan fena olmaz eve erken varmak lazım malum ertesi günü çalışacak olanlar var

Komtan senide bekliyoruz ona göre

halis
18 Ağustos 2007, 14:28
ben her türlü uyar ben % 89 gelirim bursaya kalmalıda olur günü birlik te ama beni habardar edin görkem msn den cünkü burdan takip edemeye bilirim benim bir göcek işi var oraya gitmezsem gelirim....

Discordian
18 Ağustos 2007, 14:36
ismini bile yazmışlar halis abi sen yazmadan kacarın yok gibi 100 de 100 görünüyo hatta

R3N
18 Ağustos 2007, 14:40
yaw gerek yok R3N bursa ya iskender yemeğe gitmeye, ama gezmek içinse gidilebilir, birde iskender için ben burda uludağ da yiyelim diyorum ulus takinde ne dersin hehehehe....

bu arada bursaya gidersek kalacak yer bol ona göre yapalım bi ayarlama...

benim eylül 1 ankarada olmam lazım , yoksa eskişehir ya da bursa konaklamalı birşey yapabilirdik, iyi hesap etmek lazım yol baya uzun, neyse o hafta gelsin bakarız pro ile dün akşam konuştuk bir iki plan var,

şimdilik istanbul ve bursalıları yalnız bırakalım rahat plan yapsınlar :P

ya da davet edelim 25 i haftası toplu kamp yapalım :cherry:

Olcan138
18 Ağustos 2007, 14:50
ya da davet edelim 25 i haftası toplu kamp yapalım :cherry:
25 Ağustos haftası BarışaRock var, birçoğumuz orada olacağız, biz de o yüzden Bursa olayını eylül başına bıraktık.