Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

GorkeM
28 Ağustos 2007, 01:00
Akın hayırlısıyla dönmüşsün eve.... Ben de dönebildim buz üstünde artistik patinaj yaparak.... :mrgreen:

metalgod
Alcem be ya :cherry:

metalgod
28 Ağustos 2007, 02:58
Akın hayırlısıyla dönmüşsün eve.... Ben de dönebildim buz üstünde artistik patinaj yaparak.... :mrgreen:

metalgod

cbf 150 lemi
:queen:

neyse bakalım yav hayırlısı bursada talip çıktı motora belki gelirimde getirim ... hatun kişide rokenkok rokenkok diye çok ısrar ediyo onuda ekemiyom lanet olsun hepsi üst üste geldi naapsamki olmadı kendi motorumla gelicem ...

zaten yeniden rodaja giriyorum :queen:

MNY46
28 Ağustos 2007, 09:57
ultraukala koy cook güzel bi seçim bende katılıyorum sana ama bırde sehır ıcınde gıdıp oturulcak ve nargıle cay kahve tarzı bır yerde toplansak die düşünmüştüm ben...

Erhan Erdil
28 Ağustos 2007, 10:38
Sirkeci - Harem Arabalı feribot hattı pazar günü ilk sefer sabah 8:00'da
http://www.ido.com.tr/uimages/2007_sh_yaz_sirkeci_harem.gif

halis
28 Ağustos 2007, 11:02

metalgod

görkem dikkat et benzin bitmesi bulasıcı bir hastalıkmış sanada bulaşmasın ben bidon alayımı ? :queen::queen::queen:

metalgod
28 Ağustos 2007, 11:18
ozaman ben halis abiin artçısı olacam... bitsin benzini kalalım yolda bne alışkınım zati bana koymuo :queen:

halis
28 Ağustos 2007, 12:42
ozaman ben halis abiin artçısı olacam... bitsin benzini kalalım yolda bne alışkınım zati bana koymuo :queen:

olur alırım seni ama benim kötü bir alışkanlıgım var tam 23 yılık toplu yola cıkmadan toplantı yerine gelmeden once benzin alırım :queen::queen:
tabi sabotaj olmazasa zor yolda kalmam :cat:

metalgod
28 Ağustos 2007, 12:47
valla ben bilmem artık orasını sabotajmı olur başka bişeymi olur... :queen:

Ümit
28 Ağustos 2007, 19:43
Teflon'la konuştum bu akşam..
Patlayan amortisörünü anlatırken içinden Kuralkan'a iyi niyetleri arz ediyordu sanırım:mrgreen:
Pit çalışmalarını hızlandırıp Pazar gününe yetişmek için çalışacağını söyledi.. Meraklılarına duyrulur.. :P

ultraukala
29 Ağustos 2007, 00:32
cbf 150 lemi
:queen:

neyse bakalım yav hayırlısı bursada talip çıktı motora belki gelirimde getirim ... hatun kişide rokenkok rokenkok diye çok ısrar ediyo onuda ekemiyom lanet olsun hepsi üst üste geldi naapsamki olmadı kendi motorumla gelicem ...

zaten yeniden rodaja giriyorum :queen:

Valla kıvırma seziyorum yakarım çıranı senin :cat:

Teflon'la konuştum bu akşam..
Patlayan amortisörünü anlatırken içinden Kuralkan'a iyi niyetleri arz ediyordu sanırım:mrgreen:
Pit çalışmalarını hızlandırıp Pazar gününe yetişmek için çalışacağını söyledi.. Meraklılarına duyrulur.. :P

Merakla bekliyoruz sizler için gündüz vaktimizi geçirebileceğimiz bir yer daha buldum.Alaçamda dağda bi yer yakınında şelale var orası sanırm daha uygun olacak.Çünkü uludağ'da yapılacak bir aktivite bulamadım ben..Alaçam'da atv kiralanan tanıdık bir yer var.Maalesef çan çin çong ama 3tane atv varmış kiralık arkadaşımın bir tanıdığının.Ayrıca her türlü kahvaltılık muhteşem imiş ayrıca balık ızgara çeşitleri mevcutmuş.Bursa'ya girdiğimizde kahvaltımızı orada yapabiliriz.Uygun fiyata atv kiralayıp eğlenceyi doruğa çıkarabilriz diyorum ben.İsterseniz topluca uludağ'da yapılacak bir aktivite düşünebiliriz.Ayrıca alaçam'da şelaleye çok yakın çok mükemmel bir yer...Benim kafama şimdilik en yatkın olan Alaçam'a gitmek.Ardından Mudanya yolundaki KÖY tesisine ve 1saat gibi bir sürede yemeğimizi yer dinleniriz ve dönüş yolculuğuna çıkarız...Şu anlık en mükemmel plan bu gözüküyor...

halis
29 Ağustos 2007, 13:40
valla ben bilmem artık orasını sabotajmı olur başka bişeymi olur... :queen:

he he büğün sabah yolda kaldım benzin bitti birinin ahı tuttu galiba :pr::pr:

Carcharoth
29 Ağustos 2007, 13:45
Motoru satalı 1 ay oldu. Yanında kaskıda verdik :( Belki akına Bursadan artçı olup bende katılırım. Benim tavsiyem;
Geldiğinizde Uludağ BAKACAK kısmına çıkıp hava berraksa istanbulun belirli noktalarını uludağdan görebilirsiniz :) Orada 1 saat serinleme molasından sonra aşağıda Uluçınarda bir çay molası verip daha sonra Akın'ın dediği mudanya rampasının (CBR'cılar o rampadan inerken ben 155 gördüm ona göre :)) oradaki iskenderde karnınızı doyurup mudanyaya geçebilirsiniz. Daha sonra eski sahil yolundan kurşunluya gidip bir çay molası ve en sonunda gemlikten sizlere el sallarız :)
Eyleneceğinizden emin olabilirsiniz. Aslında Bursada o kadar çok güzel yer var ki gezmek için...

halis
29 Ağustos 2007, 14:04
Motoru satalı 1 ay oldu. Yanında kaskıda verdik :( Belki akına Bursadan artçı olup bende katılırım. Benim tavsiyem;
Geldiğinizde Uludağ BAKACAK kısmına çıkıp hava berraksa istanbulun belirli noktalarını uludağdan görebilirsiniz :) Orada 1 saat serinleme molasından sonra aşağıda Uluçınarda bir çay molası verip daha sonra Akın'ın dediği mudanya rampasının (CBR'cılar o rampadan inerken ben 155 gördüm ona göre :)) oradaki iskenderde karnınızı doyurup mudanyaya geçebilirsiniz. Daha sonra eski sahil yolundan kurşunluya gidip bir çay molası ve en sonunda gemlikten sizlere el sallarız :)
Eyleneceğinizden emin olabilirsiniz. Aslında Bursada o kadar çok güzel yer var ki gezmek için...

anlatıkların süper insallah bir aksilik olmaz erken gelip bu saydıklarını yaparız benim hosuma gitti bana uyar ben deliyim zaten yurtan amcam oyle dedi:queen::queen::queen::queen:

Carcharoth
29 Ağustos 2007, 19:32
Bahsettiğim bursa içi rota 100 küsür km civarıdır. Bunun yaklaşık 70 km sini uludağ alıyor (iniş + çıkış geçebilirde) Yani 70km den fazla dağ yolunda viraj alacaksınız ona göre :D

halis
29 Ağustos 2007, 23:10
bana uyar severim ukudagın yolarını

rup
29 Ağustos 2007, 23:31
Arkadaşlar geziye Bursadan katılmak isteyenlerin buluşma noktasını ve grupların bursaya girdikten sonra izlenecek, yapılacakları kesın olarak birisi yazabilir mi? Zira araya farklı mesajlar giriyo ve konu sapıyor.

morveotesi
29 Ağustos 2007, 23:36
:D yaw bendede 90 cc lık scouter var ben nasıl geleyım hele sen 150 cc isen vay beah derım ben buna olmazsa benı cekersın ıp le ozaman bah bende gelırım:wiinkk:

metalgod
29 Ağustos 2007, 23:40
he he büğün sabah yolda kaldım benzin bitti birinin ahı tuttu galiba :pr::pr:

vallahamı :D :queen: hobaaa :queen: göbek atarım ben hobaa :queen:

şaka bi yanada abi geçmiş olsun :) hızır kaptanı kim kurtardı yoksa ittinmi benzinliğe kadar :) arasaydın gelirdim valla

ultraukala
30 Ağustos 2007, 01:53
Arkadaşlar geziye Bursadan katılmak isteyenlerin buluşma noktasını ve grupların bursaya girdikten sonra izlenecek, yapılacakları kesın olarak birisi yazabilir mi? Zira araya farklı mesajlar giriyo ve konu sapıyor.

yarın öğle saatlerinde açıklayacağım kısmetse ben şimdilik babamdan pazar gününe izin alma çabası içindeyim:cherry: Pazar günleri çalışıyoruz da o çok kötü oluyor benim için...

viper_1
30 Ağustos 2007, 02:00
Yaw ukala :mrgreen: , ben Bursa 'ya erken gelecem. Bursa üyeleri buluşma noktası ve listesine beni de ekleyin...:cat:

Bu arada Eskişehir için katılım sayısı 1 ile 2 arasında değişiyor. Haberiniz ola...:bounce:

Olcan138
30 Ağustos 2007, 02:05
@viper; 3 kişi varsınız zaten fire vermeyin, bir de ne yap ne et bbaday'ı getir, tanışmak istiyorum.

ultraukala
30 Ağustos 2007, 02:09
Yaw ukala :mrgreen: , ben Bursa 'ya erken gelecem. Bursa üyeleri buluşma noktası ve listesine beni de ekleyin...:cat:

Bu arada Eskişehir için katılım sayısı 1 ile 2 arasında değişiyor. Haberiniz ola...:bounce:

Tamam onu yarın sabah babamla adam akıllı konuşacağım ya.Sorasında bursa planını hazırlayacağım..Millet benim için Bursa'ya geliyor:rendeer: Ama babam beni salmıyor yok böle bişe ya...Bıktım pazarları çalışmaktan koskoca hafta boşum nerdeyse, pazar çalışıyorum...Arkadaslar şöle bir alternatif plan var uludağ yerinde şelaleye çıkalım Kestel'in yukarısında Alaçam'da kahvaltımızı yaparız...3tane atv var kiralayabiliriz.Grup indirimi yaparız tanıdık çünkü..Ardından şelaleyi iner fotolandırırız..Sora Dağ yolundan aşağıya Mudanya yolu köy-ardından sahil yolunda istanbul yoluna çıkar vedalaşırız...Uludağ mı Alaçam'mı sizler karar verin.Ben de babadan izin alayım olmadı siz beni gelir pazardan kaçırırsınız...Topluca gelirseniz hayır diemez.Pazarı basarsınız Akın'ı istiyoruz die olur mu:cherry:

halis
30 Ağustos 2007, 10:27
galiba en uzak benim beylikdüzü......ama farketmez gerekirse sabah 5:00 da kalkarım:bestmt:

ben güzelceden gelcem hadi kim daha uzaktan gelcek :queen::queen:

vallahamı :D :queen: hobaaa :queen: göbek atarım ben hobaa :queen:

şaka bi yanada abi geçmiş olsun :) hızır kaptanı kim kurtardı yoksa ittinmi benzinliğe kadar :) arasaydın gelirdim valla

ittim ve bu alişkanlık oldu dünde bitti benzinçi ayırmak varya hep onun yüzünden ama bu sefer büyük oglum vardı yanımda o da itti akşam beraber donerkende benim sana yaptıgımı yaptı baba benzin varmi diye sordu

bbaday
30 Ağustos 2007, 13:33
@viper; 3 kişi varsınız zaten fire vermeyin, bir de ne yap ne et bbaday'ı getir, tanışmak istiyorum.

Olcan benide listeye ekle geliyorum bende seninle tanışmak isterim kardeşim orada görüşmek ümidiyle :cat:

ultraukala
30 Ağustos 2007, 15:28
Arkadaslar Alaçam ve Uludağ arasında tercihinizi yaparsanız eğer Bursa planını yapacağım...Alaçamda atv kiralayabiliriz çan çin çong :) Şelaleye iner çok güzel bir manzara görürüz(su sıkıntısının yaşandığı şu dönemde) çok güzel bir kahvaltı yapabiliriz...Uludağ'da Bakacak'a çıkabilirmişiz ben bilmiyorum Bursalı başka birine atacağım bu görevi :) Ardından orada üşüyüp aşağıya iner tarihi çınarın ihtişamının altında çaylarımızı yudumlarız...Karar sizin?

Bir de ayrıca Bursa'ya girişiniz kaçta olucak.ben de Bursa'da ilk buluşma saatlerini ona göre ayarlayayım...İlk sayfaya koysun olcan...

a.banus
30 Ağustos 2007, 21:45
yarın öğle saatlerinde açıklayacağım kısmetse ben şimdilik babamdan pazar gününe izin alma çabası içindeyim:cherry: Pazar günleri çalışıyoruz da o çok kötü oluyor benim için...

şimdiden açıklamanı bekliyorum inşaallah izin alırsın babandan seninle vede diğer arkadaşlarla tanışmak istiyorum pazar günü

rup
30 Ağustos 2007, 21:45
Uludağ yolunda ki seyrüsefaya da gidebiliriz güzel bursa manzaralı hem ordan mudanya (köy restaurant) yolunada geçmek daha rahat ve güzel olur kanımca :wiinkk:

halis
30 Ağustos 2007, 21:56
Arkadaslar Alaçam ve Uludağ arasında tercihinizi yaparsanız eğer Bursa planını yapacağım...Alaçamda atv kiralayabiliriz çan çin çong :) Şelaleye iner çok güzel bir manzara görürüz(su sıkıntısının yaşandığı şu dönemde) çok güzel bir kahvaltı yapabiliriz...Uludağ'da Bakacak'a çıkabilirmişiz ben bilmiyorum Bursalı başka birine atacağım bu görevi :) Ardından orada üşüyüp aşağıya iner tarihi çınarın ihtişamının altında çaylarımızı yudumlarız...Karar sizin?

Bir de ayrıca Bursa'ya girişiniz kaçta olucak.ben de Bursa'da ilk buluşma saatlerini ona göre ayarlayayım...İlk sayfaya koysun olcan...

misafir umdugunu degil buldugunu yermiş sen al nereye götürürsen biz oraya

ultraukala
31 Ağustos 2007, 00:50
şimdiden açıklamanı bekliyorum inşaallah izin alırsın babandan seninle vede diğer arkadaşlarla tanışmak istiyorum pazar günü

Merak etme allah kısmet ederse tanışacağız...ben gelecek olan arkadasların bir kısmı ile tanıştım zaten.Kısmetse sizinle de tanışırız...

Uludağ yolunda ki seyrüsefaya da gidebiliriz güzel bursa manzaralı hem ordan mudanya (köy restaurant) yolunada geçmek daha rahat ve güzel olur kanımca :wiinkk:

valla bi zirve ypmak lazım ya...Dağ yolunun girişinde orası tepeye çıkabiliriz..Milli parka girebiliriz otellerin oraya kadar...Aşağı inerken tarihi çınarda çaylarımızı yudumlarız...Sora Köy....

metalgod
31 Ağustos 2007, 02:28
.....donerkende benim sana yaptıgımı yaptı baba benzin varmi diye sordu
gülme kardeşine gelir başına :queen:

görkem bey artçı vaziyetleri nooldu beni unnutmayınız.. :queen::rendeer:

SuSpect
31 Ağustos 2007, 19:38
Arkadaşlar "PMR" telsizi olan varsa getirsin.

GorkeM
31 Ağustos 2007, 19:53
metalgod

Metal bey no money no gezi...

a.banus
31 Ağustos 2007, 20:27
30 35 tane motosiklet trafik açısından bi problem olurmu izin falan almak gerekir mi sonra polislerle papaz olmayalım

SuSpect
31 Ağustos 2007, 20:39
Kesinlikle bir problem olmaz. cunku herkesin seyahat etme özgürlüğü vardır.

a.banus
31 Ağustos 2007, 22:14
Kesinlikle bir problem olmaz. cunku herkesin seyahat etme özgürlüğü vardır.

benimde aklıma bu soru geldi ve hiç düşünmeden yazdım bir anda

ozzy73
31 Ağustos 2007, 22:38
[QUOTE=silah1;790150]ben güzelceden gelcem hadi kim daha uzaktan

ooo demek güzelceden ha .:cat:

viper_1
31 Ağustos 2007, 23:52
Arkadaşlar "PMR" telsizi olan varsa getirsin.

136-174 çalışan VHF var. Olmaz mı? :mrgreen:

metalgod
31 Ağustos 2007, 23:58
hadi yav gelmiyomusun :S

iide ben benzin e menzine herşeye ortak olacam işte...

ayv arkadaşlar görkem gelmicekse.. büyük motorlu arkadaşlardan biri alsa beni çok süper olcak.. :(

skywalker_
01 Eylül 2007, 00:18
Bursada nerede buluşulacak ben de direk bursaya geleceğim. :mrgreen:

ultraukala
01 Eylül 2007, 00:42
metalgod

Metal bey no money no gezi...

Nasıl yane gelmiyor musun sen şimdi Bursa'ya:silent:

Kalabalık motosiklet'e gelince esasen yasak ama sorun teşkil edeceğiniz zannetmiyorum..Otomobiller geziyorlar ya :)

croner
01 Eylül 2007, 01:29
Nasıl yane gelmiyor musun sen şimdi Bursa'ya:silent:

Kalabalık motosiklet'e gelince esasen yasak ama sorun teşkil edeceğiniz zannetmiyorum..Otomobiller geziyorlar ya :)

yasak olması sacma degilmi sonucta sıra halinde ve kurallara uyarak surdugunuz surece? kanunen mi yasak yoksa polisler kamu rahatı felan diye dusundukleri icinmi itiraz ediyolar?

ultraukala
01 Eylül 2007, 01:46
yasak olması sacma degilmi sonucta sıra halinde ve kurallara uyarak surdugunuz surece? kanunen mi yasak yoksa polisler kamu rahatı felan diye dusundukleri icinmi itiraz ediyolar?

Bildiğim kadarıyla kanunen yasak...

Arkadaslar BURSA TOPLANTI YERİ VE SAATİ

Bursa'lı arkadaslar olarak İstanbul Yolu Özdilek Saat:11:30 12gibi İstanbul'luu arkadasları karşılayıp az biraz nefes aldırırız onlara ardından Uludağ'ın serinliğine götürürüz...Öğlen sıcağını biz Uludağın yamaçlarında serin serin geçiririz..Ardından 16gibi inişe geçer Mudanya yolunda İskenderimizi yemeğe gideriz...

croner
01 Eylül 2007, 02:25
Bildiğim kadarıyla kanunen yasak...

Arkadaslar BURSA TOPLANTI YERİ VE SAATİ

Bursa'lı arkadaslar olarak İstanbul Yolu Özdilek Saat:11:30 12gibi İstanbul'luu arkadasları karşılayıp az biraz nefes aldırırız onlara ardından Uludağ'ın serinliğine götürürüz...Öğlen sıcağını biz Uludağın yamaçlarında serin serin geçiririz..Ardından 16gibi inişe geçer Mudanya yolunda İskenderimizi yemeğe gideriz...

mudanya yolundaki iskender guzeldir gercekten en kotu ihtimal oraya ugrarım evime 20dk arabayla geliverirm. ama dahası keşke kasım korumalarm felan olsa diorm ki birinize artçı olarak takılsaydım dağın serin havasını ozledim bu chnnm sıcaklarnda :pale:.

ultraukala
01 Eylül 2007, 02:29
mudanya yolundaki iskender guzeldir gercekten en kotu ihtimal oraya ugrarım evime 20dk arabayla geliverirm. ama dahası keşke kasım korumalarm felan olsa diorm ki birinize artçı olarak takılsaydım dağın serin havasını ozledim bu chnnm sıcaklarnda :pale:.

Kaskını al bir an önce sen:)

metalgod
01 Eylül 2007, 02:33
abi konvoy vaziyetinde gittiğin zaman bildiğim kadarıyla trafikten izin alman gerkiyor o yüzden düğün konvoylarını çevirirya hep polisler

ee görkem ses seda yok senden be abicim :)

başka yok mu yav bu adamı alabilecek artçı otobüsle getirmeyin beni oraya

ultraukala
01 Eylül 2007, 02:38
Daha erken semihçim ben seni alırım atla gel otobüse ya da yüzsüzlük yap git buluşma yerine :) Atla birinin arkasına seni götürmem diyecek hali yok ya :)

metalgod
01 Eylül 2007, 02:42
öyle yapacam bu gidişle merhaba dicem ben seitenin artçısı dicem çat bincem adamın arkasına bide bindirmezmiş valla çok kötü kalırım öle bişide diyemessinki :)

erdo2002
01 Eylül 2007, 02:43
bende gelmeyi şuanda düşünmeye basladım fakat CBF 150 tayfasından gelen varmı :silent:

metalgod
01 Eylül 2007, 02:51
ssizi gidi cbf çiler sizi ayrımcılık yapmasanıza güsel kardeşim günün birinde yanlışlıkla cbf alırsam sizle takılmicam :P sanki takılsam bişi kazanacaksınızda bende kendimi fasulyeden sayıyırum :queen: yanlışlıkladan kastım hedefim farklı bi motor o yüzden kimsecikler alınmasın cbf in kalkışları falan çok ii test ettim onayladım ve kendimi gene fasulyeden saydım :queen:

ultraukala
01 Eylül 2007, 02:52
bende gelmeyi şuanda düşünmeye basladım fakat CBF 150 tayfasından gelen varmı :silent:

cıbıf tayfası ile iletişime geçip topluca gelin o zaman olcan kardeşim oraya +6veya7cıbıf da ekle:cherry:

Çok eğleneceğimizi düşünüyorum...Acaba futbol topu falan mı bulsak bi yerlerden halat falan ip atlarız :mrgreen::mrgreen: