PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

LeManiac
18 Ağustos 2007, 15:10
walla arkadaslar bende gelmek ısterdım ama.. 150 lık motorla ozzy73 bıle ayak bagı olacagını dusunuyor..ben 100 luk bw's le sıze hıc yetısemem :)

80 90 gelırdım normalde ama sıze ayak uydurmaz 80 90 :) onun motoru fln şişer sızı ugrastırmamalı :) size iyi yolculuklar bende rock n coke a gıderm artıkın ordan resımlerı atarm sıze :)

GorkeM
18 Ağustos 2007, 16:33
silah1
Tamam abi ben seni haberdar ederim.

Madem kampa talep var , o halde 2 gruba ayrılalım , kamp yapacaklar yapsın , dönecekler ayrı bir grup olarak dönsün...

LeManiac arkadaşım ; 34_AK_027 arkadaşlar 6 tane ZN scooter ile gelecekmiş , sen de gel ayak uydurursun...

ultraukala
18 Ağustos 2007, 18:02
34_AK_027 Tarif ettiğin santral garajdaki Uludağ Kebapçısı çok meşhur bir kebapçıdır Bursa'ya yolu düşen bütün ünlüler ve zenginlerin uğrak yeridir...Lakin park sıkıntısı ve oturma sıkıntısı var...Tarif ettiğim yer hem güzergahımız üstünde olacak hem de İskender İskenderoğlu İskender kebabının atası Ayrıca ismi de oradan gelir...Ayrıca Grup indirimi de alacağım sizler için.Gelmeniz kesinleşsin de...Ki çok yüksek fiyatları yok zaten...

Bursa bütün gruplar için merkezde kalıyor.. Eskişehir-Kütahya-Ankara-İstanbul-Bilecik-Balıkesir şu anlık aklıma gelenler güzel bir organizasyon ayarlarsak özellikle Bursa'ya varış saati 11-12gibi olacak şekilde en azından.Birlikte daha çok vakit geçirmiş oluruz hem.

viper_1
18 Ağustos 2007, 22:50
Bursa bütün gruplar için merkezde kalıyor.. Eskişehir-Kütahya-Ankara-İstanbul-Bilecik-Balıkesir şu anlık aklıma gelenler güzel bir organizasyon ayarlarsak özellikle Bursa'ya varış saati 11-12gibi olacak şekilde en azından.Birlikte daha çok vakit geçirmiş oluruz hem.

Bursa'ya 1 Eylül Cumartesi günü akşam gelmeyi düşünüyorum! Yatacak yerim var.
Şehir merkezinide biliyorum. (Yol ve cadde bakımından.) Organizasyonda da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım... :cat:

CİHAN
18 Ağustos 2007, 23:32
bende geliyorum yaz beni arkadaş,gidelim bakalım şöyle kalabalık olsun.

babaçi
18 Ağustos 2007, 23:42
zn ile katılacak olan arkadaşlara:uzun rampalar var bu motorlar büyük ihtimalle şişecek,arasıra gaz kesip tekrar verin bir nebze faydası olur:cat:

rup
19 Ağustos 2007, 01:30
Eğer yolunuz mudanya ya düşerse ve de karnınız aç olursa Sizlere deniz manzaralı (denize O, mudanya kordonunda) pideli köfte ve İnegöl köfte yedirebilirim. Üstelik Grup indirimide yapabiliriz. Restaurant abimin ve abimde benim gibi yıllardır motorcu. ;)

patriote
19 Ağustos 2007, 05:14
Başka tarih bulamadınız mı?:pale:
28 ağustos sabahı Türkiye'de olacağım ama Bursa'ya 3 eylülde geçeceğim.
O tarihe kadar İzmit'teyim.
2 Eylülde Bursa'da olmam imkansız. Aynı gün yeğenimin İzmit'te sünnet töreni var.:pale:
Bu işi 9 eylüle organize etseydiniz çok iyi olacaktı.

Fakat 30-31 ağustos tarihlerinde İstanbul'dayım.
İstanbul Mt'den görüşmek isteyen olursa bu tarihlerde bir buluşma ayarlayabiliriz.
Aslında biz Ortaköy'de bir kumpir buluşması ayarladık bile.:)

Şimdi gelelim tavsiyelerime.

Eğer kalabalık bir şekilde organize olabiliyorsanız, Avrupa ve Anadolu yakası ayrı hareket etsinler.
Avrupa yakası Kadıköy'den Deniz Otobüsüyle, Anadolu yakası ise Eskihisar'dan Feribotla Yalovaya geçsinler ve orada buluşun.
Bu tüm kargaşayı önleyecektir.
Yani genelin buluşma yeri Yalova olsun.
Oradan beraber Bursa'ya geçin.

Bursa'da İskender Kebap ve Pideli Köfte yenir.
Bursa'ya gidip de Adana yiyen arkadaşın kafasına s.....:)

İskender Kebabını,
ya Ünlü caddede ki, İskender de ya da eski garajın orada Uludağ Kebapçısında yiyin.
Köy Restoranda diğer alternatiftir.Fakat Uludağ gezisi düşünülüyorsa bence Ünlü caddedeki İskender tercih edilmeli. Çünkü Köy Restoran için Mudanya yoluna çıkmanız gerekiyor. Bence gereksiz bir zaman kaybı olur.

Son olarak,
Eğer 2 eylülden sonra 15 eylüle kadar herhangi bir tarih kararlaştırırsanız ben de sizinle birlikte olabilirim.

Bunun dışında İstanbul'daki arkadaşlarla 30-31 ağustos günlerinden birinde bir buluşma ayarlayabilirsek tabii memnun olurum.:)

Olcan138
19 Ağustos 2007, 13:57
@patriote;

@ultraukala, patriote'un geliş olayını tam olarak takip edemedim ama, sanırım 30-31 gibi iki gün İstanbul'da olacak, bir Bursa organizasyonu düşünülecekse ondan sonra yapalım ki hem orada görüşme fırsatımız olsun, hem yol yapalım, Bursa'yı tanıyalım.

Bursa işinin programında senin gelişini de düşünmüştük ama, yine de uyuşmayan şeyler olmuş demek ki...
İstanbul'daki herhengi bir buluşmada ben yer almak isterim, ayrıca gelmeyi düşünenler de 9 Eylül'de gitmeyi uygun bulurlarsa 9'u da bana uyar...

halis
19 Ağustos 2007, 14:03
ben % 98 geliyorum eger cumartesiden giden varsa o da uyar bana ama bence hep beraber gidilmesi gözümüz yolarda kalmasın ya pazar yada cumartesi hep birlikte

Discordian
19 Ağustos 2007, 15:27
ben % 98 geliyorum eger cumartesiden giden varsa o da uyar bana ama bence hep beraber gidilmesi gözümüz yolarda kalmasın ya pazar yada cumartesi hep birlikte

ben pazar gelirim abi bencede beraber gidip beraber dönmek en güzeli

halis
19 Ağustos 2007, 15:34
kokoreç::comico:: bensiz olmaz ekleyin benide listeye!!!

ertech merak ediyom sen gelicek olsan bile neyle gelicen:queen: artık sıra sıra süreriz bursaya kadar

iskenderr ::dpac::::firca::

ya kardeş sen gelcenmi şayet gelceksen ben yanıma bir bidon benzin alcam
kesin senin benzin biter yanımzda pınarın motorda yok tahliyeden benzin cekelim :queen::queen: (şaka yapıyorum şaka gel sen yeterki )benzin biterse bir koşu alıp geliriz ne olcak ya

metalgod
19 Ağustos 2007, 18:14
benzin bitmez abi motor değişiyo depo büyük :queen: hehe bursaya kadar hiç benzin almadan bgiderim ben :) bu sefer benzini bitecek başka arkadaş olursa ben yardımcı olurum hızır baba saolasın :)

Bir yerde bir yanlış var sanki, biz iskender düşünüyoruz... :P Sana özel 1 Eylül kokoreç buluşması yaparız...:P
Şaka tabii, hiç duymamış olmayı isterdim ama anladım espriyi::arrow:::queen:, görüşmek üzere...:rendeer:

Bir de ErTech motorunu aldı diye biliyorum, almadı mı, ya da yine mi bir sorun var?

yok yahu o şarkı şarkı :queen: o yüzden şeettim ben :) yoksa iskender yerim hemde çok pis yerim bi yedimmi 7 kilo yerim ben yıllık iskender ihtiyacımı öyle karşılıyorum sonrasında iskender kış uykusuna yatarım :queen:

ertekin çıkarttı motoruda motorun talibi var :bounce: o vakte kadar aksilik olmaz ise nasipse alıcıyıs!! :queen:

ultraukala
19 Ağustos 2007, 23:49
patriote ünlü caddedeki iskender'i ben de düşündüm ama Mudanya yolundan sora sahil güzergahından istanbul'a birlikte çıkılabilir die düşündüm...Güzel bir yoldan topluca sürüş yapılır.Ardından İstanbul istikametine gidecekler İstanbul yolundan Gemlik'e doğru motorlarını sürerler-ankara-eskişehir-kütahya'ya gidecekler benimle birlikte Gürsu kavşağına kadar gelirler ve oradan yollarına devam ederler die düşünmüştüm...Uludağ Kebapçısı göz ardı edilemez ama motorlarımızı parkedeceğimiz için park sorunu çok fazla orada...Üstelik o gün akşam üstü çok kalabalık oluyor santral garaj çevresi...Eğer ki arkadaslar mudanya istikametindeki sahil sürüşünü istemezlerse Heykel'deki iskender'de iskender kebaplarımızı yeriz...AYrıca Köy Restaurant Tesislerindeki İskender'de ünlü caddedekiyle aynı İskender...Köy Restaurant İskenderin Sahibinin açmış olduğu bir tesis baya güzel bir tesis üstelik.Mini hayvanat bahçesi bile var...

metalgod Ben ertekinle konuşurum Bursa gezisinden sora satar sana motoru haha Ben son kez ertekinle cıbırlarla gazlamadan sana o motoru yar etmem :P:P:P

SuSpect
20 Ağustos 2007, 00:13
Ben bir işim cıkmazsa geliyorum.

34_AK_027
20 Ağustos 2007, 10:31
Kardeş madem Bursayı biliyon da reklam yapacaana Bursa usulü pideli köfte olabilir, Barakfakih usulü etmangal tesisleri olabilir, Cantık salonunu gidilebilir.. vs.vs
Antepyemeğini kim ne yapsın Bursa da yahu?????????

hahhahhahhhaaaa...reklam yapmadım kardeş...(?) sadece pazar qünü kapıda kalacak olursak açtırabilirim demek istedim...Allah' a şükür onlara 52 banka şubesi yetiooo...bizi ne yapsınlar...:cherry:

+ barakfakih denen yer...bundan 3-4 sene önce AT eti sebebiyle kapatıldı...dipnot :cherry:

halis
20 Ağustos 2007, 11:05
benzin bitmez abi motor değişiyo depo büyük :queen: hehe bursaya kadar hiç benzin almadan bgiderim ben :) bu sefer benzini bitecek başka arkadaş olursa ben yardımcı olurum hızır baba saolasın :)

yok yahu o şarkı şarkı :queen: o yüzden şeettim ben :) yoksa iskender yerim hemde çok pis yerim bi yedimmi 7 kilo yerim ben yıllık iskender ihtiyacımı öyle karşılıyorum sonrasında iskender kış uykusuna yatarım :queen:

ertekin çıkarttı motoruda motorun talibi var :bounce: o vakte kadar aksilik olmaz ise nasipse alıcıyıs!! :queen:

ne alıyorsun merak ettim ama sen böyle dersen ben kesin bidon gettircem demektie

ultraukala
20 Ağustos 2007, 14:54
hahhahhahhhaaaa...reklam yapmadım kardeş...(?) sadece pazar qünü kapıda kalacak olursak açtırabilirim demek istedim...Allah' a şükür onlara 52 banka şubesi yetiooo...bizi ne yapsınlar...:cherry:

+ barakfakih denen yer...bundan 3-4 sene önce AT eti sebebiyle kapatıldı...dipnot :cherry:

Pazar günü kapıda kalırmıyız hiç ya üstelik Bursa'ya gelip de adana usülü kebapda yenmez :wiinkk: Kesinleştiği zaman gezi ben gidip bizim için yer ayarlamasını yapacağım merak etmeyin...Şehirden biraz çıkıp yol yapmak isteyip istemediğinize karar verin siz?Mudanya tarafından İstanbul yoluna dönerseniz 30-40km'lik bir yol yapacağız en fazla Yane Köy Restaurant'da İskender'imizi yediğimizde.Sahil yolunu kullanarak Akşam güneşini arkamıza alıp denize sıfır yoldan bol virajlı ağaçların arasından İstanbul Yolundan çıkacağız...

silahcıbır alacak ertekinden :)

szr
20 Ağustos 2007, 15:20
walla arkadaslar bende gelmek ısterdım ama.. 150 lık motorla ozzy73 bıle ayak bagı olacagını dusunuyor..ben 100 luk bw's le sıze hıc yetısemem :)

80 90 gelırdım normalde ama sıze ayak uydurmaz 80 90 :) onun motoru fln şişer sızı ugrastırmamalı :) size iyi yolculuklar bende rock n coke a gıderm artıkın ordan resımlerı atarm sıze :)

Sana katılıyorum ortalama anca 75-80 gidilebilir bizimkilerle:pale: mazallah bide çevirme falan olursa iyi olmaz bizim için, bi müddet daha istanbul un tozlu yollarında devam:cat:

ultraukala
20 Ağustos 2007, 15:23
Sana katılıyorum ortalama anca 75-80 gidilebilir bizimkilerle:pale: mazallah bide çevirme falan olursa iyi olmaz bizim için, bi müddet daha istanbul un tozlu yollarında devam:cat:

Ehliyet sıkıntısı var sanırım:)

34_AK_027
20 Ağustos 2007, 15:27
bizim 6 zen' in 3 ünde de ehliyet yok...hahahahahahahahaha...Allah' a emanet qelicesss sanırım :)

szr
20 Ağustos 2007, 15:29
Ehliyet sıkıntısı var sanırım:)

Evet :) Ama böyle toplu organizasyonlarda arada kaynama ihtimalimiz olabilir gibi me geliyor:queen:

ultraukala
20 Ağustos 2007, 15:38
Evet :) Ama böyle toplu organizasyonlarda arada kaynama ihtimalimiz olabilir gibi me geliyor:queen:

Şimdi şöle bir durum var arada kaynama olmuyor gibi ya:pale: Ya da bize denk geliyor bu Zeytinlirockfest dolayısı ile toplandığımızda akçay içinde metalgod'ın motorunu bağlatmıştık:pale: Ama Bursa içinde bizim grup sürüşlerinde genellikle durdurulmuyoruz.Ama kesinlikle kasksız grup sürüşünde bulunmayınız diyorum.Genelde yollarda biz polis amcalara slm verip de geçeriz grup sürüşlerinde:) Hiç durdurulmadık şimdiye kadar ta ki zeytinlide ki olaya kadar...allah yardımcımız olsun.Ehliyetsiz arkadaslar belirtsinler ki grupta bilsin kimleri kollayacaklarını...Benim Bursa'da ki arkadaslarım içinde ehliyetsiz yok hiç sorun yaşamadık o yüsden...

ErTech
20 Ağustos 2007, 16:09
Güzel bir gezi olacak gibi görünüyor... :)

İskender konusunda Akın'a güvenin pişman olmazsınız... :queen: Tadı hala damağımda....

ultraukala
20 Ağustos 2007, 16:39
Güzel bir gezi olacak gibi görünüyor... :)

İskender konusunda Akın'a güvenin pişman olmazsınız... :queen: Tadı hala damağımda....

Sakın cıbırını satma Bursa'ya gelmeden önce::evil::::evil::::evil:::mrgreen:

szr
20 Ağustos 2007, 16:52
Muhtemelen o riski göze alıp gelmem zor;ama ehliyetten sonra katılcam;zaten bizim ufaklık o yolları kaldırmaz:P
Şimdiden kazasız bol keyifli geziler dilerim; mümkünse foto da koyarsanız seviniriz gelemeyenler olarak:bounce:

ErTech
20 Ağustos 2007, 16:54
Akın

Ben bu geziye cıbırımla gelmeyi planlıyorum... Ondan sonraki hafta satmayı düşünüyorum... :)

ultraukala
20 Ağustos 2007, 16:56
Akın

Ben bu geziye cıbırımla gelmeyi planlıyorum... Ondan sonraki hafta satmayı düşünüyorum... :)

Haha işte buna çok sevindim:rendeer:

GorkeM
20 Ağustos 2007, 17:03
Ehliyeti olmayan arkadaşlar kendi sorumluluğunda geziye katılmaktadırlar...
Herhangi bir sorun yaşandığında grup sürüşü devam edecektir...
Bilginize...

metalgod
20 Ağustos 2007, 19:09
Sakın cıbırını satma Bursa'ya gelmeden önce::evil::::evil::::evil:::mrgreen:

piştt höyt höyt ::pokey:: ayıb bişi akın !! olmuyo ama :queen: yaptığın çok sakat bi durum yav kışkırtmasana adamı aaa :queen: bende öyle tahmin ediyodum zatende belki gaza getirebilirim diye şansımız zorluyodum :)

çok pis sakatlarım seni !! :queen:

yav cıbırla gitme ihtimalimi göz önüne alarak seviniyodum :pale::salut:

SuSpect
20 Ağustos 2007, 20:53
Şuana kadar katılanlar arasında 250cc üstü motor varmı?

GorkeM
20 Ağustos 2007, 21:03
Var , halis abi... 600 burgman.

SuSpect
20 Ağustos 2007, 21:20
Hmm, sadece 1 motormu? Yani öğrenmeye çalıştıgım, kaçtane 250+ motor var cunku cc ayrımı topluluga gore yapılır. Yoksa 1 tane 600cc motorsa sanırım oda bize uyar yada tek gider.

halis
20 Ağustos 2007, 21:50

görkem ben daville gelebilir cıkarsa honda

Hmm, sadece 1 motormu? Yani öğrenmeye çalıştıgım, kaçtane 250+ motor var cunku cc ayrımı topluluga gore yapılır. Yoksa 1 tane 600cc motorsa sanırım oda bize uyar yada tek gider.

merak etme ben daha oncede kücük motorlarla da yola gittim onlara uyarım

deal
20 Ağustos 2007, 23:50
benıde yazın .ılk defa katılacagım bı aksılık olmazsa.yanlız bulusma noktası falan gıbı seyler nasıl olacaka.ben uskudarda oturuyorum.belırtırsenız not alır unutmam.allah motorunuza ve sızlere zeval vermesın kardeslerım.

agustosun 25 ınde sınava gırıyorum.sanıyorum yetısmez 2 sıne .gelmek ıstıyrouym ama ehlıyet ten cekınıyorum bıraz cevırırlerse baglarlarsa makıneyı cok kotu olur.napıcam bılmıyorum valla.gelemezasekde ııy eglenceler herkeslere.

halis
21 Ağustos 2007, 11:38

yok belki biz iki kişi gelebilir 650 700 luk olarak

metalgod
21 Ağustos 2007, 12:13
ohoo halis abi 700 lük motor yoksa deauville mi?

ogelmese bile sen yine hızır reisolarak eskortlukedersin tahminimce:) yani ertekin cıbırını vermicene göre :D dandik cross cheetayla gelicem yani toplanmış haliyle :queen:

ErTech
21 Ağustos 2007, 12:15
ohoo halis abi 700 lük motor yoksa deauville mi?

ogelmese bile sen yine hızır reisolarak eskortlukedersin tahminimce:) yani ertekin cıbırını vermicene göre :D dandik cross cheetayla gelicem yani toplanmış haliyle :queen:

Semih cıbırımla sonkez bir gezi yapmak istiyorum... :rendeer:

Ümit
21 Ağustos 2007, 12:48
Ya beyler topic almış yürümüş... Ben başta tereddütte kaldım ama sonradan 1 gece konaklamalı muhabbetler geçince dayanamadım..

Eğer cumartesiden gidip 1 gece kalacak bi ekip olursa bende varım.. Günübirlik geziler pek kesmiyor beni..

Barışarock'ta kanınıza girerim ben sizin :cherry: Cümbür cemaat kalırız cumartesi gecesi..

halis
21 Ağustos 2007, 13:11
Ya beyler topic almış yürümüş... Ben başta tereddütte kaldım ama sonradan 1 gece konaklamalı muhabbetler geçince dayanamadım..

Eğer cumartesiden gidip 1 gece kalacak bi ekip olursa bende varım.. Günübirlik geziler pek kesmiyor beni..

Barışarock'ta kanınıza girerim ben sizin :cherry: Cümbür cemaat kalırız cumartesi gecesi..

ben iki gurup olarak gitme taraftarı degilim gidilecekse ya cumartesi hep beraber yada pazar günü birlik ve şu anda görünen günü birlik pazar görünüyor
gelmek isteyenlerden cumartesi de calısanlar var galiba ama ben heryol serbest şu anda

gorkem 650 birde ehliyeti cıkartınmı

SEYYAH34
21 Ağustos 2007, 22:27
Gezide Yer Almak Isterim Siteye Yeni üye Oldum Listeye Adimi Ekleyemedim Yardimci Olursaniz Sevinirim Teşekkürler Seyyah34

halis
21 Ağustos 2007, 23:18
Gezide Yer Almak Isterim Siteye Yeni üye Oldum Listeye Adimi Ekleyemedim Yardimci Olursaniz Sevinirim Teşekkürler Seyyah34

ekler arkadaşlar merak etme

ultraukala
21 Ağustos 2007, 23:29
Semih cıbırımla sonkez bir gezi yapmak istiyorum... :rendeer:

Dağ yolundan aşağıya serbest iniş yaparız dimi :cherry::mrgreen::queen:

CİHAN
21 Ağustos 2007, 23:57
başka gelen yokmu ne kadar çok olursak o kadar zevkli olur kanısındayım,tabi gruba ayrılırız çok motor bir arada gitmez.

viper_1
22 Ağustos 2007, 02:44
İstanbuldan çıkış saat kaçta olacak?
Hangi yol kullanılacak? Detaylı yol haritası!
Bursaya varış saat kaçta?
Bursa'da saat kaçta ne yapılacak? Nereye gidilecek?
Bunları ; Rock Festivalinde kesinleştirirseniz güzel olur! Bizler de o duruma göre hareket ederiz... :wiinkk::cat:

Çok mu sıkıştırdım... :queen::queen:

Olcan138
22 Ağustos 2007, 03:16
Şuana kadar katılanlar arasında 250cc üstü motor varmı?
Ben bir ihtimal 535'le gelebilirim, veya test motoru alırsam onunla gelebilirim.

deal, Tencere, SEYYAH34 listeye eklendiniz.
@ErTech; artık belki değil herhalde, ekliyorum listeye.:)
@Tencere; Teflon'suz mu?:cyclopsan. Onu da bekleriz...:rendeer:

@viper_1; illa bir ara konuşuruz onları da, festivalden sonra ilk ayılan buraya yazar ayrıntıları.:P

ultraukala
22 Ağustos 2007, 04:26
off mükemmel bir festival olacak.Hatta MT adına süper iki hafta sonu olacak.Sabırsızlıkla bekliyorum.Deli gibi içeceğim festival de...

metalgod
22 Ağustos 2007, 14:57
zeytinliden beribi hafta sonu biledinlenemedim ayıb yav mt ye :queen:

zeytinliertesi benimkonser onun ertesisummer rock onun ertesi barisa rock onun ertesi tekirdağ MT onun ertesi rakenkook

yav ertekinciğim:D :queen: noolurdu önce satsan şaka biyana abicimbak sen keyfine :)

halis
22 Ağustos 2007, 15:11
zeytinliden beribi hafta sonu biledinlenemedim ayıb yav mt ye :queen:

zeytinliertesi benimkonser onun ertesisummer rock onun ertesi barisa rock onun ertesi tekirdağ MT onun ertesi rakenkook

yav ertekinciğim:D :queen: noolurdu önce satsan şaka biyana abicimbak sen keyfine :)

:P seni yormayalım istersen sen dinlen yat evde :queen:

metalgod
22 Ağustos 2007, 15:16
öyle olsun arkadaşlarçıkarın benilisteden gelmiyom ben bursaya mursaya :queen: