Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Gaziantep - MT]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

imkansiz27
30 Eylül 2008, 14:21
tum mt ci arkadaslar bayramlarini en icten dileklerim le kutlarimmm

murti06
30 Eylül 2008, 14:50
bayramınızı en içten dileklerimizle tebrik ederiz Ankara MT

atos0707
30 Eylül 2008, 15:18
en içten dileklerimizle her geçen gün büyüyen ailenizin bayramını MT ANTALYA ailesi olarak kutlarız.

Alperence
30 Eylül 2008, 16:55
Mübarek Ramazan Bayramının
Büyük Türk Milletine İslam Alemine
Ülkemize Vatanımıza Milletimize
Ve Gaziantep MT Ailesine hayırlara vesile olmasını Cenabı ALLAHTAN Temenni ederim sağlıcakla saygıyla sevgiyle mutlu kalın...

sahinbirinci
30 Eylül 2008, 17:32
Nice Bayramları Mutluluk,Esenlik ve Motosiklet üzreinde sıhhatli geçirmeniz dileklerimizle [MT MUĞLA]

imkansiz27
30 Eylül 2008, 19:40
Mübarek ramazan bayramınızı en içten dıleklerımle kutlar tüm gaziantep ve tüm mt deki arkadasların daha nice bayram kutlamaları dilegiyle

ferotr
30 Eylül 2008, 19:42
Ramazan ve şeker bayramınız kutlu olsun :rendeer: daha nice bayramlar görmeniz dileğiyle...Kayseri MT

fearlesboyy
30 Eylül 2008, 19:43
demin farkında değilim bizim ufaklıgın nicki acıkmıs onunla yazmısım ama ne farkeder dileklerimiz aynı : )))) bayramınız mübarek olsun

imkansiz27
30 Eylül 2008, 22:17
demin farkında değilim bizim ufaklıgın nicki acıkmıs onunla yazmısım ama ne farkeder dileklerimiz aynı : )))) bayramınız mübarek olsun

ask olsun abi millette beni iki kere yazmis sanicak amane farkeder aramizda ne farkimiz var dimi ama

serdar27
01 Ekim 2008, 00:52
Bayramınız kutlu olsun

Yoğun işlerden dolayı 3.günü çalışıyoruz gelemiycem kusura bakmayın:pr::pr:

SaLToN
01 Ekim 2008, 02:10
Tüm antepli arkadaşların bayramı kutlu olsun

sabotaj 27
01 Ekim 2008, 11:31
aydemir abi adana mt yi nerden karşılıycazz...iyi bayram larr

AYDEMİR
02 Ekim 2008, 10:52
bugun saat 12:00 da hayvanat bahcesiniin yabtarafında olacagiz

csem66
02 Ekim 2008, 11:49
Tüm Gaziantep MT ailesinin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum

muratgergerli
02 Ekim 2008, 14:05
:rendeer: :rendeer: :rendeer:

GAZİANTEP MT Ailemizin RAMAZAN BAYRAMI'nı en içten duygularımla kutlarım...

Kazasız bol keyifli sürüşler..:cat:
__________________________________________________ _____________Murat GERGERLİ

.
__________________http://img.blogcu.com/uploads/pinkkelebek_Foil_Wrapped_Hard_Fruit_Candy.jpg_____ ________________

redriwer
03 Ekim 2008, 01:49
tüm antepli hemşerilerimin bayramını en içden dileklerimle kutluyorum biraz geç oldu ama yeni fark ettim kusura bakmayın site de birazcık yeniyim ist görüşmek üzere hoşcakalınm

muzaffer1968
03 Ekim 2008, 10:59
MT Antepe sonsuz teşekkürler, dünkü antep gezimiş çok zevkli ve neşeli geçti, emeğe geçen tüm arkadaşlarıma çok çok teşekür ederim. En kısa zamanda sizleri Adanada ağırlama umuduyla :cat: :rendeer::rendeer::rendeer:

CERREZCI
03 Ekim 2008, 12:59
MT Antepe sonsuz teşekkürler, dünkü antep gezimiş çok zevkli ve neşeli geçti, emeğe geçen tüm arkadaşlarıma çok çok teşekür ederim. En kısa zamanda sizleri Adanada ağırlama umuduyla :cat: :rendeer::rendeer::rendeer:

Al benden de o kadar.. Misafirperverliğinize söylenecek söz yok. Tekrar teşekürler. :rendeer: :rendeer: :rendeer:

only_king
03 Ekim 2008, 13:25
ayagınıza saglık abicigim bizde cok zevk aldık sizi agırlamaktan inş. bizde bi gün geliriz:)

demirgursel
03 Ekim 2008, 14:32
arkadaşlar hepinize ilginiz için teşekkür ederim, gelmişken birde antep motoru alalım dedim ama olmadı, sağlık olsun.
tatlıların tadı hala damağımda:)

airman
03 Ekim 2008, 14:37
Arkadaşlarım sayenizde çok güzel ve bir okadar da hoş bir gün geçirdik.
emeği geçen,ilgilenen,katılan tüm arkadaşlara Kadirliden selamlar.

adanalı
03 Ekim 2008, 14:46
bizleri ağırlamakta emeği geçen tüm g.antep'li arkadaşlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim.gerçekten çok keyifli ve bol lokmalı bir gün oldu.bizlerde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.sevgilerimle.

karayılan
03 Ekim 2008, 15:05
bugun saat 12:00 da hayvanat bahcesiniin yabtarafında olacagiz

valla ali abi haberim olmadığı için gelemedim daha doğrusu bir organizasyon yapıyorsunuz ve organizasyon saati buluşma yeri falan aynı gün belli oluyor hayret bişey yani bir gün önceden söyleseniz gelirdik ben bayramın 1.gününe kadar takip ettim forumu acaba toplanma yeri neresi saat kaçta kimse bişey yazmadı ve bana kimsede ulaşmadı telefon açıp yoksa gelirdim demekki kimse önemsememiş neyse

tekrar herkesin RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIM

zion1
03 Ekim 2008, 15:56
bizleri agırlayan butun antepli arkadaşlara tekrardan teşekkürler:rendeer: ama hani nerede yaw topic kim acacak konuyu:silent:

adanalı
03 Ekim 2008, 16:38
arkadaşlar,hasan (makine)başlığı açtı.resimleri yükleyebilirsiniz.sevgilerimle.

volkanka
03 Ekim 2008, 19:03
Öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun...
bayadır takip edemiyordum özür, burçta bir gurub gördüm demek mt cilerdi
valla baya bişeyler kaybediyorum
kalımcı olacağım bundan sonra

adanalı arkadaşlarla tanışmeyı isterdim nede olsa bizde adanalıyığ bir başka bahara artık............

öztürk27
03 Ekim 2008, 19:11
Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun. Dünki organizasyonda süperdi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Elinde foto olan varsa atsın bi zahmet gerçi Ali abi fotoları ekleyecekmiş ama o gün baya bir fotoğraf çeken vardı.

valla ali abi haberim olmadığı için gelemedim daha doğrusu bir organizasyon yapıyorsunuz ve organizasyon saati buluşma yeri falan aynı gün belli oluyor hayret bişey yani bir gün önceden söyleseniz gelirdik ben bayramın 1.gününe kadar takip ettim forumu acaba toplanma yeri neresi saat kaçta kimse bişey yazmadı ve bana kimsede ulaşmadı telefon açıp yoksa gelirdim demekki kimse önemsememiş neyse

bayramın son günü geleceklerini Ali abi en son toplantıda söyledi en azından ben öyle hatırlıyorum. Unutmuşsundur büyük ihtimal.

AYDEMİR
03 Ekim 2008, 19:34
Öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun...
bayadır takip edemiyordum özür, burçta bir gurub gördüm demek mt cilerdi
valla baya bişeyler kaybediyorum
kalımcı olacağım bundan sonra

adanalı arkadaşlarla tanışmeyı isterdim nede olsa bizde adanalıyığ bir başka bahara artık............

yanımızdan yukarıya dogru cıktın sanırım kask kın yoktu :farao::farao:gözünde gözlük arkanda bir bayan mı vardı evt sendın sanırım o arkadaş

karayılan
03 Ekim 2008, 20:15
Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun. Dünki organizasyonda süperdi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Elinde foto olan varsa atsın bi zahmet gerçi Ali abi fotoları ekleyecekmiş ama o gün baya bir fotoğraf çeken vardı.

bayramın son günü geleceklerini Ali abi en son toplantıda söyledi en azından ben öyle hatırlıyorum. Unutmuşsundur büyük ihtimal.

yahya bende biliyorum kardeş bayramın son günü geleceklerini
yazımı tam okumadın heralde neyse artık sorun değil

AYDEMİR
03 Ekim 2008, 20:47
arkadaşlar bayramda misafirlerimiz olacak bayramın 3 . günü adana mt büyük ihtimalle burda olacaklar burdan duyurayım dedim işinizi gücünuzu ona göre ayarlayın

sonra yanyattı çamura battı teker patladı şöför atladı evden hanım bırakmadı nişanlim bizdeydi gibi gereksız mazeretler uydurmuyalım:queen::queen::queen::queen::queen:

:queen::queen::queen::queen::queen::queen:

önemsememekle alakalı degil kesınlıkle sen takıp edememişsın topıgı :wiinkk::wiinkk:

fotolar atıldı arkadaşlar
http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/51437-%5Badana-mt%5D-02-10-2008-gaziantep-kultur-gezisi.html

erisilmez
04 Ekim 2008, 00:52
Ya ben yoktum :(((((

volkanka
04 Ekim 2008, 12:44
yanımızdan yukarıya dogru cıktın sanırım kask kın yoktu :farao::farao:gözünde gözlük arkanda bir bayan mı vardı evt sendın sanırım o arkadaş

valla bi ara yüzsüzlük yapıp gelecektim ama yüzüm tutmadı:pale:
arabayla gitmiştim ama yanınızdan geçtim
artık tamışmak farz oldu....

karayılan
04 Ekim 2008, 13:28
:queen::queen::queen::queen::queen::queen:

önemsememekle alakalı degil kesınlıkle sen takıp edememişsın topıgı :wiinkk::wiinkk:

fotolar atıldı arkadaşlar
http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/51437-%5Badana-mt%5D-02-10-2008-gaziantep-kultur-gezisi.html

iyide abi bende biliyordum bayramın 3.günü adana mt geleceğini
ben bayramın 1.gününe kadar forumu takip ettim yeri ve saat kaçta toplanılacağını yazarsınız diye bekledim kimse yazmadı bişey yeri ve saati organizasyonun yapıldığı gün yani bayramın 3.günü belirtmişsiniz

AYDEMİR
04 Ekim 2008, 14:57
ben bayramın 1.gününe kadar forumu takip ettim yeri ve saat kaçta toplanılacağını yazarsınız diye bekledim kimse yazmadı bişey yeri ve saati organizasyonun yapıldığı gün yani bayramın 3.günü belirtmişsiniz

Adana mt nın gelecegi bayramın 2. güne akşam saat 21:00 da kesinleşti +hadi ben unuttum senı o teşgalada aramayı barı sen arasaydın beni :cat::cat::cat:

volkanka
04 Ekim 2008, 16:05
*Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir,

*(Aynadaki uyarı)Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

*Başının değeri ne ise kaskınınki de odur.

*Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.Amaç;
dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

*Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen .

*Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın.

*Güçte kalabilmek için beygir gücünde hata yapma.

*Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir.

*İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..

*Yağmurda kullanmıyorsan motosiklet kullanıyorum deme.

*Yeni sürücüler gidecekleri yer seçer ve giderler,eski sürücüler yön seçer
ve giderler.

*Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir.

*İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır.

*İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

*Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur.

*Yarın olmayacak gibi kullanırsani yarın olmaz.

*Yaşlı sürücüler var,sarhoş sürücüler de. Ama yaşlı ve sarhoş sürücü .

*Önce en ucuz parçaları değiştir.

*Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar??

*Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme.

*Ruhunu değil,lastiğini yak.

*Kontrol edemediğin güç,güçdeğildir.

Valla benim hoşuma gitti paylaşmak istedim.....

sofuoglu-54
04 Ekim 2008, 18:07
Nihat'cım senin kısmetin yokmuş nasip değilmiş sıkma canını yaw başka gezilerde görüşürüz inş istanbul'dan selamlar öpüldüğünü unutma bu arada herkese selam...:):):)

erisilmez
05 Ekim 2008, 00:02
Neyse sağlik olsun artik....

karayılan
06 Ekim 2008, 10:12
Nihat'cım senin kısmetin yokmuş nasip değilmiş sıkma canını yaw başka gezilerde görüşürüz inş istanbul'dan selamlar öpüldüğünü unutma bu arada herkese selam...:):):)

haklısın harun kısmet değilmiş bende seni (muck mucuk):queen::queen:

Adana mt nın gelecegi bayramın 2. güne akşam saat 21:00 da kesinleşti +hadi ben unuttum senı o teşgalada aramayı barı sen arasaydın beni :cat::cat::cat:

neyse Ali abi sorun değil kısmet değilmiş sağlık olsun

sabotaj 27
06 Ekim 2008, 21:37
ayıntap mt ne war ne yok bizim form da herğün sessizlik hakim :d

serdar27
06 Ekim 2008, 23:32
Millet kış uykusuna yattı haberin yok mu :queen::queen::queen::queen:

Bu hafta toplantı varmı?
:cat:

grandboss
07 Ekim 2008, 00:48
Millet kış uykusuna yattı haberin yok mu :queen::queen::queen::queen:

Bu hafta toplantı varmı?
:cat:

millet gezio ediyo sen uykudasın bence:P

AYDEMİR
07 Ekim 2008, 19:16
arkadaşlar bu hafta sonu adana nın kozanlı ilçesinde bir organızasyon olacaktır gelmek isteyen arkadaşlar bu topıge yazabilir..

http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/51629-kozanda-sac-kavurma-adana-ceyhan-kadirli-g-antep-osmaniye-mtliler-davetlidir.html

erisilmez
07 Ekim 2008, 22:36
Burdayim yaf :D

serdar27
07 Ekim 2008, 22:59
söz veremiyorum ama gelmeye çalışacam:cat:
arabaylamı gidiyoruz yoksa motorlamı
antep ten kaçta çıkacaz ve kaçta geliriz ali abi

karayılan
08 Ekim 2008, 11:09
geçen seferki gibi arabada gidecekmi

sabotaj 27
09 Ekim 2008, 19:49
Ben şimdiden Söylüm Benim Amca Oglunun çeyizi Var Gelemem

sofuoglu-54
09 Ekim 2008, 19:58
::146::::146::::146::::146::::146::

karayılan
10 Ekim 2008, 17:03
kimse bişey yazmıyor adana gezisi hakkında bilgi istiyoruz

AYDEMİR
10 Ekim 2008, 17:51
arkadaşlar adana kozanlı gezisi için herhangi bir yapmiş oldugum organızasyon yoktur gitmek isteyen arkadaşlar gidebilir benim gidip gitmiyecegim kesin degil gitmek isteyen arkadaşlar bu topıge yaza bilirler

http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/51629-kozanda-sac-kavurma-adana-mersin-ceyhan-kadirli-gantep-osmaniye-mtliler-davetlidir.html

ve önemli bir konu daha bundan sonra herhangi bir organızasyon yapmiyacagim yeterli zamanım olmadıgından tüm arkadaşlara duyurulur...

artı kardeş okul kampanyasına katılan tüm arkadaşları bugun saat 20:30 da hayalı abinın dükkanınna beklıyorum bende bir emanetleri var onları verecem mutlaka orda olsunlar

karayılan
10 Ekim 2008, 19:12
ne vereceksin ali abi merak ettim şimdi:queen::queen: