Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Gaziantep - MT]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

imkansiz27
04 Temmuz 2008, 00:06
slm ali ab anlamadim ha varligin ha yoklugun ne demek bunu acsana bana eger ki bir sorun varsa bunu bilelim hem sorunlariöm oldugunu yazmistim kaza yaptigimi filan ama neyse ben genede birsey yazmiyorum ama genede bir gecmis olsun demeni beklerdim kaza yaptigimida bilen arkadaslar vardi zaten

only_king
04 Temmuz 2008, 09:36
Abowww neler olmuss bi plaka cıkarmaya gittim geldim garaj bar kurulmus :mrgreen:

Ali abi kebap partisi veriymiş:)

ali erkengel abi= Erkan anaktarlar goltugun altında galık beni ara:queen::queen:

daaa bilmediin neler var qanqiii:bounce:çömezliği üzerimden atıyormuyum ne:queen::queen:

AYDEMİR
04 Temmuz 2008, 11:15
slm ali ab anlamadim ha varligin ha yoklugun ne demek bunu acsana bana eger ki bir sorun varsa bunu bilelim hem sorunlariöm oldugunu yazmistim kaza yaptigimi filan ama neyse ben genede birsey yazmiyorum ama genede bir gecmis olsun demeni beklerdim kaza yaptigimida bilen arkadaslar vardi zaten

üzeyir kaza yaptını duymadın kaza yazdını buraya yazmadın onu bırak buraya bile yazmıyorsun bir şey yanı ha varlıgın ha yoklugun onun için kızmana gerek yok :cat::cat:

imkansiz27
04 Temmuz 2008, 21:27
ben kizmiyorum ama abi basimdan bir suru olay gecti bende dedimki bundan sonra insallah aranizdayim dedim hem ehlkiyette yoktu artik oda var motoruda degistim bir plakam kaldi oda saliya cikicak insallah (bu arada ehliyeti bugun aldim):):):):):):)

arkadaslar bu arada benim plaka sali gunu cikicak eger plakasiz yakalanirsam cezasi ne kadar bilen bir arkadas varsa yazarsa sevinirim simdiden tsklr

cycle27
04 Temmuz 2008, 22:23
hadi ikiside hayırlı olsun üzeyir. (ehliyet vede yeni motorun) Vede geçmiş olsun kaza mı ne kazası acaba ben duydunda unuttum mu desem ali abi bile duymamış ben nasıl duyayım ki her haberden en son benim haberim oluyor.kaza ne zaman oluyor bu. Allah geçmiş eylesin. Daha beterinden saklasın.
ula hadi şu iki haberin bir tatlısını yiyelim desem şimdi sen nakitte de sıkıntılısndır. Neyse canın sağolsun.:P

imkansiz27
04 Temmuz 2008, 22:29
canin sagolsun kardes ne zamn istersen bu arada motor tercihim nasil sen daha iyi bilirsin nede olsa sende kullaniyon aynisindan kazaya gelecek olursak once motorla kaza yaptim ardindan 1 hafta sonra is kazasi tsklr bu arada

grandboss
05 Temmuz 2008, 01:13
canin sagolsun kardes ne zamn istersen bu arada motor tercihim nasil sen daha iyi bilirsin nede olsa sende kullaniyon aynisindan kazaya gelecek olursak once motorla kaza yaptim ardindan 1 hafta sonra is kazasi tsklr bu arada

bende bugun kaza yaptım nolmus yane:rendeer:

SaLToN
05 Temmuz 2008, 01:41
Hop hop havamı atıyosunuz birbirinize. Açtırmayın benim bayramlık azımı :)

only_king
05 Temmuz 2008, 09:47

geçmiş olsun burakcığım:rendeer:daha yeni yeni öğreniyor motor kullanmay kankijiim idare edin:bounce:

grandboss
05 Temmuz 2008, 10:37
geçmiş olsun burakcığım:rendeer:daha yeni yeni öğreniyor motor kullanmay kankijiim idare edin:bounce:

saol kanka yok leee ne yeni ögrenmesi kanka arac hatalıydı ben düzgünce yolda gidiodum bi de baktım sahin içinde apache:mrgreen:

AYDEMİR
05 Temmuz 2008, 10:45
Hop hop havamı atıyosunuz birbirinize. Açtırmayın benim bayramlık azımı :)

Ben bir acarsam agzımı can cıncon :queen::queen::queen:

zaten akşam kolumu yakmişsın sıgarayla :pr::pr:

cycle27
05 Temmuz 2008, 10:52
kardeş sıfır aldıysan 500 yada 1000 km sonunda ön dişlini bir diş büyüt. Sakın 17 lik takma motorun gücü yetmiyo. 16 lık taktır. Ama unutma 500-1000 km sonra.
Ayrıyeten ilk 350 km de motorun gaz kolunu 1/3 kıvır fazla açma. Yani 4000 deviri geçme.350-1000 km arası 6000 deviri sakın ha sakın geçme. Bu motorlar çin malı ve nazik olduğundan dediklerimi yaparsan mükemmel bir şekilde motorun açılmış olur. Sağdan soldan duyupta motora son gaz yüklenme zarar.1000 km den sonra 10000 devire kadar çık.3500 km den sonra bakacaksın ki motor sorunsuz şekilde 12000 devirlere fazla titreşime girmeden çıkıyor. Eğer dedğimim yaparsan motorun içindeki üretimden kaynaklanan parçalar balns etkisi gösterir ve titreşimini tolare eder dostum. Allah kaza bela vermeden iyi rodajlar.:cat:

ali abi bu arada kusura bakmayın dün tam sizin yanınıza gelecektim misafir geldi hemde aha ben gidiyom diyemeyeceğim misafir. O yüzden gelemedim sonra havadis alırız sizden inş.

Erkengel
05 Temmuz 2008, 13:52

Len kim yaktı benim abimin kolunu:pale::pale::pale:Fururum ulan seni cançinçon
Ali abi bu arada geçmiş olsun dün akşamda çok güseldi sizleri bir arada görmek şeref verdi bizlere:queen::queen::queen::bounce::rendeer:

only_king
05 Temmuz 2008, 14:02
Len kim yaktı benim abimin kolunu:pale::pale::pale:Fururum ulan seni cançinçon
Ali abi bu arada geçmiş olsun dün akşamda çok güseldi sizleri bir arada görmek şeref verdi bizlere:queen::queen::queen::bounce::rendeer:

ben yakmadım:queen::queen:galiba salton yaktı :)aman abi elini kana bulama genç yaşta ceza evi flan kouşş ağalığı erken :):):bounce:geçmiş olsun ali aydemir abim

imkansiz27
05 Temmuz 2008, 18:12
oo neler olmus neler gecmis olsun burak sanada ali abiii ama gokanim hava attigimiz yok ya sadece fikir edinmeye calisiyorum sen dururken benim hava atmam yakisirmi sence

aaa kazaninb havasi mi olur kartdesim allah kaza vermesin kimseye

SaLToN
06 Temmuz 2008, 03:38
ali abi bu arada kusura bakmayın dün tam sizin yanınıza gelecektim misafir geldi hemde aha ben gidiyom diyemeyeceğim misafir. O yüzden gelemedim sonra havadis alırız sizden inş.

Bak sen nasıl misafirmiş o öyle yoksa aklımıza gelen başımızamı geliyor senidemi kaybediyoruz haa :)

grandboss
06 Temmuz 2008, 11:18
Bak sen nasıl misafirmiş o öyle yoksa aklımıza gelen başımızamı geliyor senidemi kaybediyoruz haa :)

aynısı senin içinde geçerli olacak gökhan abiii:queen::queen::queen::queen:

imkansiz27
06 Temmuz 2008, 12:23

gokanim merak etme artik sende tam cikarken misafir gelcek ve sende disari cikamican anlican ayni mesele yani :):):):):):):):):)

SaLToN
06 Temmuz 2008, 12:50
Benimki yakında felan değil o hastalık mikrobu beni çokdan yakaladı. Darısı Yahya kardeşimin başına.

grandboss
06 Temmuz 2008, 12:52
Benimki yakında felan değil o hastalık mikrobu beni çokdan yakaladı. Darısı Yahya kardeşimin başına.

aboww abowwww gökhan abiyedeeee maaaaaaaaaşaaaaaaallllllaaaaaaaaahhhhhhh:mrgreen: :mrgreen:

diiilililililililliiiiiiii:queen::queen:

imkansiz27
06 Temmuz 2008, 13:44

gokanin masallah simdiden kayıp etmisiz seni simdi sana sorsam nerelisin diye daha evlenmedim dersib :):):):) bu arada yahya kardes senide en kisa zamanda aramizdan kaybedecez heralde bu gidisle

grandboss
06 Temmuz 2008, 14:08
gokanin masallah simdiden kayıp etmisiz seni simdi sana sorsam nerelisin diye daha evlenmedim dersib :):):):) bu arada yahya kardes senide en kisa zamanda aramizdan kaybedecez heralde bu gidisle

seni ne zaman kaybediozzz:P

sofuoglu-54
06 Temmuz 2008, 17:12
Küçük kardeşim burak;
Çok geçmiş olsun duyduk çok üzüldük neyse ki hafif sıyrıklarla atlatmış olman en önemlisi zaten motoru felan boşver motoru tekrardan alırsın ama sağlık kolay kolay bulunmuyor malesef kendine iyi bak herkese selamlar bu arada benim motor güme gitti yeni motor alma çalışmaları içerisindeyim inş gökhan'ın herşeyden haberi var görüşmek üzere byby...

grandboss
06 Temmuz 2008, 19:53
Küçük kardeşim burak;
Çok geçmiş olsun duyduk çok üzüldük neyse ki hafif sıyrıklarla atlatmış olman en önemlisi zaten motoru felan boşver motoru tekrardan alırsın ama sağlık kolay kolay bulunmuyor malesef kendine iyi bak herkese selamlar bu arada benim motor güme gitti yeni motor alma çalışmaları içerisindeyim inş gökhan'ın herşeyden haberi var görüşmek üzere byby...
eyvallah saolasın verilmiş sadakam varmıs :)

SaLToN
06 Temmuz 2008, 21:47
Sanırım Ali nin şöförü atladı :)

cycle27
06 Temmuz 2008, 22:00
kime, kim, neden, nasıl, nerden, nereye, nasıl atladı. sonuç ne oldu.:mrgreen:

imkansiz27
07 Temmuz 2008, 00:20
neoluyor ya kim atliyor nereye atliyor anlamadim bu arada sofu oglu sanada gecmis olsun haberini aldim insallah yeni motorunla seni aramizda goruruz (burdan ali abiye sesleniyorum bugunku fotolari 4 gozle bekliyorum)

Erkengel
07 Temmuz 2008, 10:48
Benim şöför atladı:P:P:PTüm mt nin gözü önünde ali(aydemir)abimden çok ama çok özür diliyorum.:pale:O güsel gününde bi kardeş olarak yanında olmamadıgım için:silent:Kusuruma bakma abi:salut:Yemege katılan herkese teşekkürler buradan bir baka sefere telafi etmek üzere herpinizi seviyorum:rendeer::rendeer::rendeer:

only_king
07 Temmuz 2008, 11:10
ali abi bende gelemedim isterdim ama olmadı kusura bakma bizler için davet verdin değerlendiremedik:rendeer:

grandboss
07 Temmuz 2008, 11:19
ama ben gercekten atladım yaaaaaaa:farao:

kusuruma bakma abi gelemedim:)

imkansiz27
07 Temmuz 2008, 21:18
yaww burak nerden atladin anlamadim kaza yaptigindami bu arada ali baya sey kacirdin be kardes helede o kebaplar varya bilirsin ali abi nasil yapar tadi hala damagimda bu arada unutmadan bir daha plakasiz motora binbmeye tovbe :):):):9

grandboss
07 Temmuz 2008, 23:03
yaww burak nerden atladin anlamadim kaza yaptigindami bu arada ali baya sey kacirdin be kardes helede o kebaplar varya bilirsin ali abi nasil yapar tadi hala damagimda bu arada unutmadan bir daha plakasiz motora binbmeye tovbe :):):):9

e heralde kaza yaptıgımda azcık ucmayı denedim ucamadım:queen::queen::queen:biraz zayıf olsam ucardım ama ertugrul gibi olsaydım kesinn di ucmam:P

only_king
08 Temmuz 2008, 09:50
e heralde kaza yaptıgımda azcık ucmayı denedim ucamadım:queen::queen::queen:biraz zayıf olsam ucardım ama ertugrul gibi olsaydım kesinn di ucmam:P

qanqi bana takılmadan duramıosun demi sende az kıs benzin memesini orjinalini tak deldire deldire bu hale gemişsin:queen:baq bana koştuğum yerde havalanıyorum:queen::queen::bounce:

Erkengel
08 Temmuz 2008, 10:02

Kardeş kısmet yaw :silent:O yemekte kısmetimiz yokmuş:pale:Ama ali abinin marifetlerini en iyi ben bilirim yagmur altında ormanda az kebab yellemedik :cyclopsananladı o ne demek istedigimi :Pkısmet başka bi zamanaymış kalın saglıcakla

only_king
08 Temmuz 2008, 10:34
gaziantep mt ci abiler ve ark. cuma günü baskına gelebilirim haberiniz ola:)hasırlık yapın qanqimle baskına geliyyoruuuzzzz:queen::queen::queen::bounce:

grandboss
09 Temmuz 2008, 00:13
gaziantep mt ci abiler ve ark. cuma günü baskına gelebilirim haberiniz ola:)hasırlık yapın qanqimle baskına geliyyoruuuzzzz:queen::queen::queen::bounce:

beni neden haberim yok:silent::silent: neyse bakalım artık gezdircez seni:P:mrgreen:

imkansiz27
09 Temmuz 2008, 00:39

daha tanismak kismet olmadi ama insallah tanisiriz kardes ben uzeyir

SaLToN
09 Temmuz 2008, 01:21
Haydi Appas vakit tamam Akşam diyordun işte oldu akşam.

Hani bana demiştin ya sen Yolcu Yolunda Gerek, Yolunda Gerek.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Hasan ile kış sezonundan beri antalya tatili planlamaktaydık. ve artık o gün geldi çattı. Sabah saat 5 de yola çıkacaz içimde asker dönüşü sevince benzer bir sevinç var. Sanki teskeremi elime almışımda eve dönüyorum. Bol bol fotoğraf çekip sizlere yoliyacam. Dualarınızı bizden esirgemeyin. Allah'a emanet olun.

grandboss
09 Temmuz 2008, 01:44
Haydi Appas vakit tamam Akşam diyordun işte oldu akşam.

Hani bana demiştin ya sen Yolcu Yolunda Gerek, Yolunda Gerek.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Hasan ile kış sezonundan beri antalya tatili planlamaktaydık. ve artık o gün geldi çattı. Sabah saat 5 de yola çıkacaz içimde asker dönüşü sevince benzer bir sevinç var. Sanki teskeremi elime almışımda eve dönüyorum. Bol bol fotoğraf çekip sizlere yoliyacam. Dualarınızı bizden esirgemeyin. Allah'a emanet olun.

Allaha emanet olun abicim sagsalim gidin gelin yediginiz içtiginiz sizin olsun gezdiklerinizi yasadıklarınızı anlatırsıznız:):queen::queen:

only_king
09 Temmuz 2008, 09:51
allaha emanet olun abiciğim sağ salim gidin gelin bol bol foto bekliyoruz:bounce:

Erkengel
09 Temmuz 2008, 11:16
Yolunuz açık olsun Hasan ve gökhan kardeşlerim:rendeer:Allahım sizi görünür görünmez kazadan esirgesin:wiinkk:Dualarım sizinle inş rahat ve huzurlu bir tatil yaparsınız.Allaha emanet olun resimleri bol çekin.Sizleri seviyorum

sofuoglu-54
09 Temmuz 2008, 14:16
Sevgili Gokhan ve hasan allaha emanet olun yolunuz açık olsun inş... bol bol resim bekliyoruz hadi bakalım...:P

only_king
09 Temmuz 2008, 14:24
Sevgili Gokhan ve hasan allaha emanet olun yolunuz açık olsun inş... bol bol resim bekliyoruz hadi bakalım...:P

abijiğim sen nerelisin tanımıyorum daha doğrusu tanımak istiyorum:):bounce:

Erkengel
09 Temmuz 2008, 14:27
Arkadaşlar mt tşört,şapka vssss. ürünlerinden getirtecegim isteyen arkadaşlar varsa bana msn den ulaşsınlar,onlarada getirteyim.Listedeki arkadaşların isimleri:
Mahmut abey:P,Burakcan,ertugrul,Kemalettin,Erkengel(yani ben:mrgreen:),.........diger isteyen arkadaşlarda isteklerini söylerse toptan bi şekilde getiretmiş oluruz.Kalın saglıcakla

grandboss
09 Temmuz 2008, 14:40
Arkadaşlar mt tşört,şapka vssss. ürünlerinden getirtecegim isteyen arkadaşlar varsa bana msn den ulaşsınlar,onlarada getirteyim.Listedeki arkadaşların isimleri:
Mahmut abey:P,Burakcan,ertugrul,Erkengel(yani ben:mrgreen:),.........diger isteyen arkadaşlarda isteklerini söylerse toptan bi şekilde getiretmiş oluruz.Kalın saglıcakla

sen işi ticarete döktün abii:P:P hediye edeceni söleseneee millete:queen::queen::queen:

only_king
09 Temmuz 2008, 14:43
sen işi ticarete döktün abii:P:P hediye edeceni söleseneee millete:queen::queen::queen:

yhoq yhaf merkez bankasımı işletiyoruz qanqi:queen::queen::bounce:

grandboss
09 Temmuz 2008, 14:44
:mrgreen:
yhoq yhaf merkez bankasımı işletiyoruz qanqi:queen::queen::bounce:

bilmim eviniz bankanın üstünde:mrgreen:

only_king
09 Temmuz 2008, 14:53
:mrgreen:

bilmim eviniz bankanın üstünde:mrgreen:

ama işletmiyoruz her gece bizim garajdaki gizli bölmeden bankayı soyuyoruz:queen::queen::bounce:

grandboss
09 Temmuz 2008, 14:57
:queen:
ama işletmiyoruz her gece bizim garajdaki gizli bölmeden bankayı soyuyoruz:queen::queen::bounce:

caktırmdan indiregandi haaaaa :mrgreen:
:queen:

only_king
09 Temmuz 2008, 15:16
napak dai işini bilicen bu zamanda hem günah deilmiş motor almak için kendim için yaptıysam haram olsun:P komşuda pişer bizede düşer demii:queen::queen::bounce: