Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosiklet sürmeye kaç yaşınızda başladınız?

Katılımcı sayısı
2425. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 10dan ufak

205 8.45%
  • 10 - 14

643 26.52%
  • 15 - 19

748 30.85%
  • 20 - 24

360 14.85%
  • 25 - 29

208 8.58%
  • 30 - 40

199 8.21%
  • 40 - 50

51 2.10%
  • 50den yaşlı

11 0.45%
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet sürmeye kaç yaşınızda başladınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    valla kendımı bıldım bıleli motorun üstundeyım inmeyede hiç nıyetım yok rahmetlı babamın 73 model mobiliyetı var dı cok gezdım ondan hey gıdı günler hey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc
    ben (bisiklete 3 yaşında) motosikletede 8 yaşında 50 cc lik bizim motosikleti kaçırmıştım bayada bi gezdim tabi sonra eve gelince abimden bi güzel dayak yediğimi hatırlıyorum

ugurdedek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    40 ından sonra başladık ama tam başladık galiba.

10-11 yaşında 4 vitesli tvs suzuki ile başladım.

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    ben motor sürmeye halam eniştemle flört ettiği zamanlarda başladım eniştemin motoru vardı beni gezdiriyodu (babama sölemiyim diye gezdiriyodu ) sonra bende bana öğretmezsen babama sölerim dedim evet eniştem vesile oldu motor kullanmayı ilk ondan öğrendim.. 16/17 yaşlarımda başladım kullanmaya şimdi allaha şükür kendi motorum var..

Ben de geç başlayanlardanım, gerek maddi imkansızlıklar, gerekse etrafımda motorcu birilerinin olmaması. 35 yaşında yani yaklaşık 6 ay önce başladım. (Keşke bu zevki bunca yıl ıskalamamış olsaydım) Beni motosiklet konusuna asıl kilitleyen şey açıkçası sinemadır, Easy Rider ve Motosiklet Günlükleri filmleri son 2 yılda beni bu konuda ciddi ciddi ateşledi (ki her iki filmide izlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim). Çocukken de hep vardı içimde hatta o zamanlar Motocross hastasıydım, lise defterlerime uçan motocrossçuların çıkartmalarını yapıştırırdım, ama şimdi motocross çekici gelmiyor.
    Şimdilik ve sanırım bir süre daha Nakedcı olacağım, 40'lı yaşlarımda da -ölmez sağ kalırsam- dalgalandım da duruldum diyerek bir cruiser alabilirsem ne mutlu, zira benim motosiklette son durağım enduro değil de cruiser olacak sanırım. Ağırdan sakin sakin takılırım, el ayak tutmazsa krom parlatarak avunurum .

Motosikleti
    R6 2007
    ben 6 yasımda bisiklete 13 yasımda gizli gizli arabaya basladım. 17 yasımda motor ehliyetimi aldım(bu ehliyeti sadece 3-5 kullanımdan sonra hiç zorlanmadan aldım) geçen sene dayımın motoruyla(ramzey 125) baya pratik yaptım.. 16-17 Nisanda Honda Güvenli sürüş 2 ye , 18-19 Nisanda Güvenli sürüş 3 programına katılacağım ve 25 Nisan gibi ilk motoruma kavusacağım inşalah Yani bende yeni baslıyorum ve racingle baslayacağım inş. kazasız belasız dewam eder bu tutkum YAS 19
    [B][I]Aaron7[/I][/B]:bounce:

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    pek yaşımı hatırlamıyom ama ilk bindiğim motor 103 dü ikinci bindiğim vitesliydi RX 115 bindim altımdakinin bi canavar olduğunun farkına bilmeden ama çok seri bişiydi hatılıom
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    ilk motosiklet kullandığımda 11 yaşındaydım.15 yaşındada ilk motosikletime sahip oldum.O gün bugündür kullanıyorum.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    hemen hemen 9 aydır motosiklet kullanıorum.
    önceden bisikletçiydim.
    şimdi büyüdüm motosikletçi oldum.
    yaşım mı 22

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    walla anne karnından cbr 1000cc ile cıktım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    boy gelde sana hikayemi anlatayaım 14 yaşında türkiyeye ilk gelen 1988 model MZ ile başladım.Ve ilk motorumu kayalardan aldın.Neşet bey(şimdi merhum).evet ehliyetim yoktu olamzdıda ama o zamanlar sorulmuyordu ya da bilinmiyordu.Lise 1 i bu yüzden 8 zayıfla tekrar ettimBu sevda işte böyle bunu ancak yaşayan anlar ben motosikletin ruhuyum eksoz dumanında büyümüş kişiyim.İlk vitesi attığımda evet 1988 de 14 yaşındaydım.İstanbul kazan ben kepçeydim.Babamın emniyet mensubu olması beni dahada korkusuz yapmıştı.Tabi cahillik ama bunlar gerçek anladın mı atma değil.neyse sen anladın....

Motosikleti
    mondial 151RS
    18 yaşında kendı motorumla basladım daha once hıc surmemıstım hatta ehlıyet kursuna gıderkende hıc motor kullandırmadılar dıreksıyon sınawına gırmeden bı kac gun once motoru aldım kendı motorumda ogrendım bıras ole sınawa gırmıstım
    [B][I]Ölsemde dik durmaz sarhoştur mezar taşım!![/I][/B]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok ufaktım hatırlamıyom ...yıllar önceydi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Kapatalım bu bahsi lütfen..
    ben hala başlayamadım

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ufaktım hatırlamıyom ...yıllar önceydi
    Bunama belirtileriniz başlamış durumda. Artık motosiklet kullanırken dikkatinizi toplamanız zor. Bu yüzde motosiklet kullanmayı bırakmalısınız.
    Saygılar

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    valla şuana kadar yazılmış olan bütün arkadaşlarımızın cvplarını okudum motorsikletle 12 yaşında tanıştım oda meşhur köylerin kralı peugeot mobiletiydi yani bizim köyde kraldı ondan sonra kanuni vitesli mopedle başladım gerçi 2.vitesi bozuktu ama gidiyodu yine şimdi yaşım 14 kendi motorumu haftasonları çalışarak biriktirdiğim parayla taksitlerini ödüyorum yakında elime mondıal 151 rs geçicek onlada ehliyet alana kadar kullanmayı planlıyorum...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    Alıntı musb07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hala başlayamadım

yanlız değilsin dostum bende başlayamadım önümde askerlik var bu siteyi çok geç buldum yoksa çoktan almıştık motoru

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    kelle olmustum hatunlar vardı hatırlamıyorum cok zaman oldu coook

Motosikleti
    Yamoto 150T
    Vallahi 14 yaşında arkadaşların motorlarını elinden alıyodum :D
    Şimdi Allah'a Şükür Kendi motorum var
    150t yamoto
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler