Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Güzel bir race motor almak istiyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    Alıntı hydex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arkadaşlar çok teşşekkür ederim. Ya amacım intihar etmek felan değil. Sadece motoruma bindiğimde arkama bakmadan basıp gitmek istiyorum. Dış dünyadan kopmak istiyorum. Motorun sesinden başka hiç bi sesi duymak istemiyorum. Aklımda da yoldan ve altımda ki motordan başka bişey olmasın istiyorum. Ve haliylede şekile de önem veriyorum kim vermez ki. Sizin için saçma gelicek ama öyle işte.
    motoru öğrenene kadar şekil önemli değildir.öğrendikten sonra herşey sana kalmış dostum.boyun ne kadar o da önemli ama neyse.

günün tavsiyesi :hyosung gt250r
    :yamaha yzf125r
    2 teker tek ruh tek yol.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fizik deseniz fiziğim var yürek deseniz o da var İlk arabayla başladı hız tutkum baktım km yükseldikçe ben mutlu oluyorum. Aklımda ki kötü ne varsa hepsinden kurtuluyorum.İbreleri çok zorladım o yüzden , çok ta güzel di ama bi yere kadar işte beni tatmin etmedi. Daha da fazlasını istiyorum.Eğer büyük motorda öğrenmem o kadar çok zor olucak sa tamam peki küçük bi motorla başlarım.
    [B]Güneşin Doğuşundan Batışına Tüm Dünya Seni Sıradanlaştırmaya Çalışsada Sen Buna Ne Kadar Karşı Koyabiliyorsan ,İşte o Kadar Adamsın![/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Peki arkadaşlar çok teşşekkür ederim. Ya amacım intihar etmek felan değil. Sadece motoruma bindiğimde arkama bakmadan basıp gitmek istiyorum. Dış dünyadan kopmak istiyorum. Motorun sesinden başka hiç bi sesi duymak istemiyorum. Aklımda da yoldan ve altımda ki motordan başka bişey olmasın istiyorum. Ve haliylede şekile de önem veriyorum kim vermez ki. Sizin için saçma gelicek ama öyle işte.
    gençlik heyecanı bunlar , zamanla anlarsın nerden baslaman gerektiğini , önce ehliyetini al sonra da hondanın eğitimlerine git . zaten motosiklet eğitimi aldıktan sonra öğrendiklerini pekiştirene kadar 125 cc kullanırsın , sonra büyük ccye geçersin

Boyum 1.76 civarında . hyosung gt250r ,yamaha yzf125r boyum için uygunmudur acaba ? Bu motorların haricinde bana önerebileceğiniz başka modeller varmıdır acaba ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 PM ----------

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim Hepiniz çok iyisiniz Beni yanlış karar almaktan çevirdiniz gerçekten çok teşekkür ederim.
    [B]Güneşin Doğuşundan Batışına Tüm Dünya Seni Sıradanlaştırmaya Çalışsada Sen Buna Ne Kadar Karşı Koyabiliyorsan ,İşte o Kadar Adamsın![/B]

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Fizik deseniz fiziğim var yürek deseniz o da var İlk arabayla başladı hız tutkum baktım km yükseldikçe ben mutlu oluyorum. Aklımda ki kötü ne varsa hepsinden kurtuluyorum.İbreleri çok zorladım o yüzden , çok ta güzel di ama bi yere kadar işte beni tatmin etmedi. Daha da fazlasını istiyorum.Eğer büyük motorda öğrenmem o kadar çok zor olucak sa tamam peki küçük bi motorla başlarım.
    kardeş bak bendeki hız tutkusuda 4 tekerle başladı modifiye 2005 meganım vardı...250hplikti alet çok sağlam sürüyordum bigün 140km hızla 6 takla attım....en son 2000ytl ye hurdacıya verdim...ve ben içinden çıktığıma şükrediyorum...sonra golf gti....g.antepten gazı açıp mersin sahil çıkşına kadar ki 350-400km filan eder en düşük süratim 170 olduğu günleride yaşadım(200 dü genelde) ama 2 teker öle olmuo ....herşey çok değişik...inan daha almadığım motora girip ebayden youtube dan her aksam saatlerce egzos bakacak kadar ses olayının tutkunuyum...ama basamakları yavaş yavaş ve ağır ağır cıkacaksın....

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gel sana satıyım 600RR mı arkadaşım sen bakma bunlara

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı DR.TOLGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bak bendeki hız tutkusuda 4 tekerle başladı modifiye 2005 meganım vardı...250hplikti alet çok sağlam sürüyordum bigün 140km hızla 6 takla attım....en son 2000ytl ye hurdacıya verdim...ve ben içinden çıktığıma şükrediyorum...sonra golf gti....g.antepten gazı açıp mersin sahil çıkşına kadar ki 350-400km filan eder en düşük süratim 170 olduğu günleride yaşadım(200 dü genelde) ama 2 teker öle olmuo ....herşey çok değişik...inan daha almadığım motora girip ebayden youtube dan her aksam saatlerce egzos bakacak kadar ses olayının tutkunuyum...ama basamakları yavaş yavaş ve ağır ağır cıkacaksın....
    dr bu ne !!! hiç yakıstımı sana sende sakatmıssın yahu

yenı nesıl gencler gercekten tuhaflar anlama zorlukları avar algılama sorunları var yada anlamak ıstemıyorlar yasın kac basın kac hızın marıfet olmadıgını umarım anlarsınkı en kısa zamanda kendını gectım baskalarına zarar vermessın
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim Hepiniz çok iyisiniz Beni yanlış karar almaktan çevirdiniz gerçekten çok teşekkür ederim.
    helal genç, iyi karar. aramıza hoşgeldin.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    imaj hic bisey susuzluk hersey

saniyenin 10 da 1 heseyi degistirir

biraz reklam kokuyo ama motorcular icin cok anlamli bence

bu arada bence yzf 125 r

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim acılın yahu şu benim makineyi verelim arkadaşa 600rr mis gibi gazlasın dursun korkma korkanın çocuğu olmaz

Sağol dostum teşekkür ederim. Yorum yazan ve bana fikir veren herkese çok teşekkür ederim. Ben bundan sonra hep forumdayım an ve an tüm gelişmelerimi sizinle paylaşıp sizden fikir alabilirim

Motosikleti
    CBF 150
    Boyum 1.76 civarında . hyosung gt250r ,yamaha yzf125r boyum için uygunmudur acaba ? Bu motorların haricinde bana önerebileceğiniz başka modeller varmıdır acaba ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 PM ----------

tam sana göre bunlar

Dostum ben küçük makinayla başlamaya karar verdim Motorunu daha sonra alabilirm ama gerçekten hoş Derin ve engin tecrübeler edinmem lazım onu anladım Haklısın üşenenin çocuğu olmaz ama evlenmeden de çocuk olmaz

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dr bu ne !!! hiç yakıstımı sana sende sakatmıssın yahu

yenı nesıl gencler gercekten tuhaflar anlama zorlukları avar algılama sorunları var yada anlamak ıstemıyorlar yasın kac basın kac hızın marıfet olmadıgını umarım anlarsınkı en kısa zamanda kendını gectım baskalarına zarar vermessın
    usta ben payıma düşeni aldım...uslu uslu oturuorum yerimde...hataya düşmesinler diyede arkadaşlara kötü tecrübeleri anlatıyorum,,,benim kaşıntım geçti..
    .bu arkadaş daha da ısrarcı olsaydı özelden msj atıp 112 de karşılaştığım bi motor kazasını anlatacaktımda vazgeçtim...şimdilik durulmuş gibi gözüküo...anlatmaktan vazgeçtiğim olayın ana teması ; haliç köprüsünde refüjün bir yanında duran cenaze ve projektörlerle refüjün öbür yanında bulduğumuz kafasıydı..Allah mekanının cennet eylesin..
    çok feciydi....belki genede okur arkadaş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 PM ----------

Dostum ben küçük makinayla başlamaya karar verdim Motorunu daha sonra alabilirm ama gerçekten hoş Derin ve engin tecrübeler edinmem lazım onu anladım Haklısın üşenenin çocuğu olmaz ama evlenmeden de çocuk olmaz

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tıklayın...

Gayet kısa ve öz...

Mesleki olarak ele alırsak...Tıpta ilk senede Beyin operasyonuna girmek gibi birşey
    [CENTER][SIZE="2"][B][FONT="Book Antiqua"]Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlattığın, karşındakinin anladığı kadardır...[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]

dr tolga oo çok feciymiş yaa. Yok yok ben fikrimi değiştirdim usluyum usluyum ben. küçük motorda başlicam. Arkadaşların önerdiği motorları araştırıyorum şimdi.

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    dostum helal sana.şuan arkadaşlar farkında değiliz ama bir can daha kurtardık belkide.dostum gt250r alacaksan komple siyah yada gri siyah al, yzf alacaksanda beyaz.bu renkler bu motorlarda çok çekici ve hoş duruyor.hem böyle yaparak gösteriş ve şekil tutkunu da gidermiş olursun.birde ninja 250cc var yeşil olanlardan görmüşsündür.onlara da bakabilirsin.
    [COLOR="Silver"]
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 PM ----------
    2 teker tek ruh tek yol.

Arkadaşlar sakin olun ne oluyor Yanlış anlaşılma var galiba Sakin relax.

Evet gerçekten bi can daha kurtardınız çünkü ben çılgın bi kişiliğimdir biraz gidip alırdım büyük bişi ilk aldığımda da basardım galiba . İlk aldığımda basmasamda şeytan gıdıklar ya insanı basmadan bırkamazdım . Ama önce adam akıllı öğrenip deneyim tecrübe edinmek lazım mış. Sonra level atlayabilirm anladım

Motosikleti
    kanka sarı yzf 125 r bugün işten gelirken gördüm çok tatlı duruyodu

kesinlikle bu hemde baya şekil maşallah r6 ları anımsatıyo ilk bakışta

Motosikleti
    yav yine mi kavga ediyosunuz ya yapmayın çoçuk olmayın ne bu laflar kavga etcekseniz gidin kendinize pm atın çoçuk açmış bi topic içine sıçıyonuz resmen millete bişey mi kanıtlamya çalışıyosunuz daha kendi aranda anlaşamazsanız siz zor fark ettirirsiniz kendinizi trafikte adam gibi cevap yazmıcaksanız oku geç uzatmanın anlamı yok madem kızdın buluşun dağıtın birbirinizin ağzınızı burnunuzu da burda saçma saçma atışmyın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler