Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ş.içi scooter kullanıcısı için bu kask yeterlimi sizce

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    19A
    Arkadaşlar scooter kullanıcısıyım sadece şehiriçi kullanıyorum altta linkini verdiğim kaskı almaya karar verdim gibi, bütçemede uygun. Tabiki sizlerin görüşleri benim için daha önemli. şehiriçi scooter kullanan birisi için bu kask yeterlimi markasından ve özelliklerinden ben anlamam. Buda sizin gibi ustalarımızın vereceği cevaplarla kesinleşecek. Teşekkür ediyorum

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44192

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    adamım kask güzel airoh güzel marka kaliteli yani
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter kullanıcısının diğer motosiklet sürücülerinden bir farkı yok bana göre. Genelde 100 km hız yapabiliyor bildiğim kadarıyla ve bu süratlerde bir kaza anında sürücünün kötü yaralanması için yeterlidir. Ayrıca şöyle bir yanıda var allah korusun size bir araç çarptiği zaman süpersport yada scooter diye ayırt etmiyor. Scooter kullananlarında diğer motosiklet kullanıcıları gibi full giyinmeleri gerekiyor.
    Kaska gelince orta sınıf sayılabilecek bir kask bence ama her zaman fikrim çeneden açılır bir kask alınacaksa en azından kilit mekanızması çelikten olmalı, ama bu kaskın mekanızması plastik. O yüzden bir kaza anında darbede açılma ihtimali var. Bence en güvenli kask full face kasklar. LS2 veya Lazerin kasklarıda bu fiyatlar arasında satılıyor. Bakmanı tavsiye ederim.
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    birde buna bak kullananlar çok memnun, güneş vizörü içeriden, kışın çok buhar yapmadığını söylüyorlar, fiyatı uygun
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44501
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı plur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter kullanıcısının diğer motosiklet sürücülerinden bir farkı yok bana göre. Genelde 100 km hız yapabiliyor bildiğim kadarıyla ve bu süratlerde bir kaza anında sürücünün kötü yaralanması için yeterlidir. Ayrıca şöyle bir yanıda var allah korusun size bir araç çarptiği zaman süpersport yada scooter diye ayırt etmiyor. Scooter kullananlarında diğer motosiklet kullanıcıları gibi full giyinmeleri gerekiyor.
    Kaska gelince orta sınıf sayılabilecek bir kask bence ama her zaman fikrim çeneden açılır bir kask alınacaksa en azından kilit mekanızması çelikten olmalı, ama bu kaskın mekanızması plastik. O yüzden bir kaza anında darbede açılma ihtimali var. Bence en güvenli kask full face kasklar. LS2 veya Lazerin kasklarıda bu fiyatlar arasında satılıyor. Bakmanı tavsiye ederim.
    dediklerin dogru.

fakat şu var, yüksek süratlere ulaşamayan motosikletlerin kullanıcıları gürültülü olarak bilinen kaskları da gönül rahatlıgıyla alabilirler. düşük hızda kask içi gürültü sorun oluşturmaz.

bende agv gp1 var. güzel kask, fakat gürültülü. ama bana sorun teşkil etmiyor bu zira 100 den tepeye cıkmıyorum.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Verebileceğin maximum parayı kaska ayır.Borçlanmayı tavsiye etmem fakat kaskta olay başka.Taksitlerini ödeyebileceğin en sağlam kaskı al.Eğer o kask bu kask'sa hiç olmamasından iyidir.Al derim!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bence o kask yeterlidir.
    Begendiysen al gule gule kullan.
    Fakat ozellik olarak, sundan az bisey altta kaliyor.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44780

Tabii fiyat olarak da az bisey altta kaliyor.

Ikisi de onayli kask.
    Aralarinda konfor farki var.
    Hangisi hosuna giderse artik.
    Gule gule kullan.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çeneden açılan kask darbe alınca çenesi falan açılmaz .. kullanımı kolay gayet güzel bir kasktır.. full kask alıp kendini kasmaya gerek yok ...güneş vizörlü bir çeneden açılır tercih etmeni öneririm
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Karahisar03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 K8
    Arkadaşım bu kask gayet iyidir. Yani orta sınıf bir kask olarak nitelendirilmekle birlikte ECE onaylı. Bende Kask almadan önce baya araştırmıştım. Yurtdışı sitelerde güvenlik testlerine göz atarsan nolanın bir çok modelini geçtiğini görürsün. Bende SV 55 modeli var eşimdede linkini verdiğin bu model var. 3 yıla yakındır kullanmaktayız hiç bir problem yaşamadık. Ses izolasyonu gayet tatmin edici , kullanımı pratik ve rahat, ölçülerini doğru alırsan baş kavraması , yanak peglerinin tutumu gayet güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Kazasız günler dileklerimle.
    ===================================
    Kaskını tak. İki damla ter akması Kan akmasından iyidir.
    TB5DT

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çeneden açılan kask darbe alınca çenesi falan açılmaz .. kullanımı kolay gayet güzel bir kasktır.. full kask alıp kendini kasmaya gerek yok ...güneş vizörlü bir çeneden açılır tercih etmeni öneririm
    hmm,
    çok kesin bir yargı...

Motosikleti
    19A
    Arkadaşlar vakit ayırıpta bilgilendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. verdiğim linkteki kaskın siparişini yarın vereceğim inşallah ölçüde sorun yaşamayız. kullandığım kaskın üstünde herhangi bir ölçü olmadığından uygun olanını denk getirene kadar uğraşacağız herhalde. siparişi istanbuldan vereceğim,ben ankaradayım değişimde de sıkıntı olmaz umarım (kullandığım piyasanın en ucuz kaskı ve çok büyük 90 km/h çıktığımda kafamda dönüyor)

Bir arkadaşım adı belli olmayan çeneden açılır bir kask almıştı elinden düşürdü kask kırıldı

http://www.motosiklet.net/forum/fayd...-bilgiler.html

Ölçü konusunda bu topicten yararlanabilirsin.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde buna bak kullananlar çok memnun, güneş vizörü içeriden, kışın çok buhar yapmadığını söylüyorlar, fiyatı uygun
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44501

kim diyorsa hikaye okuyor . Ağustostan beri kullanıyorum soğukta harika buhar yapıyor .
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Karahisar03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 K8
    Alıntı kutlay006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vakit ayırıpta bilgilendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. verdiğim linkteki kaskın siparişini yarın vereceğim inşallah ölçüde sorun yaşamayız. kullandığım kaskın üstünde herhangi bir ölçü olmadığından uygun olanını denk getirene kadar uğraşacağız herhalde. siparişi istanbuldan vereceğim,ben ankaradayım değişimde de sıkıntı olmaz umarım (kullandığım piyasanın en ucuz kaskı ve çok büyük 90 km/h çıktığımda kafamda dönüyor)
    Arkadaşım kask ölçüleri ile iligili bilgiyi linkindeki siteden öğrenebilirsin. Baş çevresni meziro ile nereden nasıl ölçeceğin izah edilmiştir, uygulaman yeterli olur. Salamlar.( Bu arada bende Feyizoğlundan alışveriş yaptım problem yaşamadım gayet ilgililer )
    ===================================
    Kaskını tak. İki damla ter akması Kan akmasından iyidir.
    TB5DT

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı mengene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşım adı belli olmayan çeneden açılır bir kask almıştı elinden düşürdü kask kırıldı
    gdr yi en az 20 sefer yere düşürdüm sadece ufak tefek çizikler oluştu
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bu kask sana uygundur.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kardeşim bütçene göre alabilirsin kaskını 100 tl civarı sağlam kasklar var.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    tüm yazılanlar içinde sadece scooter kaskı die bişeyi kabul etmiyorum
    kask kafaya göre alınır motora göre değil kafan ne kadar kıymetli ise o kadar sağlam kask alırsın
    kafana değer vermiyorsan almak için sıradan bir kask alabilir veya hiç takmayabilirsin.
    sonrası teferruat
    ilk öncelik sağlamlık ...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Airoh kesinlikle yeterlidir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)