Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mondial 150 KN yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN

Mondial 150 Kn Süper

Arkadaşlar Ybrden Daha Iyi çünkü Mondialın Parçası Ucuz Ve Daha Hızlı
    Bendede 150 Kn Var ön Dişli Orjinalde 15 Lik Dir Bende 17 Lik Yaptım çok Harika Oldu Titreme Diye Birşey Yok Kalkıştada çok Seri
    Ybr Lerle Yaptığım Biçok Yarışlarıda Kazandım. Ama çok Iyi Ayar Yaptım. 150 Kn Yi Tavsiye Ederim.
    Ybrnin Tek Farkı Var çalışma Sistemi Başkada Birşeyi Yok Kullanılan Malzemeler Ybrde çok Dandik

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı celil35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ybrden Daha Iyi çünkü Mondialın Parçası Ucuz Ve Daha Hızlı
    Bendede 150 Kn Var ön Dişli Orjinalde 15 Lik Dir Bende 17 Lik Yaptım çok Harika Oldu Titreme Diye Birşey Yok Kalkıştada çok Seri
    Ybr Lerle Yaptığım Biçok Yarışlarıda Kazandım. Ama çok Iyi Ayar Yaptım. 150 Kn Yi Tavsiye Ederim.
    Ybrnin Tek Farkı Var çalışma Sistemi Başkada Birşeyi Yok Kullanılan Malzemeler Ybrde çok Dandik
    ybr den daha iyi......ilginç....ya....susacam....
    Orgazma Dudak Büktürür

Arkadaşlar bu motor yamaha ybr nin çakması bu tip motorlarda ybr yi tek geçerim.Bu mondial ybr nin yanına bile yaklaşamaz...

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    al bı ybr ne ısın var cınlı ıle ıkıncı el al ybr al

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    bence al derim bunlar cbr 125leri gecior

Motosikleti
    mondıal 150 KN
    dostlarım banada yardım edin lütfen bend ealacağım mondıl 150 kn ama COK TİTRİYOR DİYORLAR titrememesi için napmam gerek lütfn cevap yardım

diver1069 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    Herkese merhaba,

Biliyorum, 2006'da acilan bir konu, sik kullanilan tabir ile hortlatmaya niyetim yok, gerci bir nevi oyle yapiyor olsam da.

Konu ile ilgili bir kac sorum olacak. Ilki, konu ilk acildigi 2006'dan bu yana Mondial 150 KN kullanip memnun olan-olmayan bizimle paylasabilir mi acaba?

Ikincisi, bir arkadas (edizel1) Izmir'de oldugundan ve kullandigi servisten memnun oldugunu yazmis. Ben de Izmirdeyim, o yuzden soruyorum. Hangi servis bu acaba?

Sonuncu sorum, bunlarin ikinci elleri nasil acaba? Yani 2006-2007 model bir 150 KN ne ediyor, sifir alip bir kac yil icinde satmak istesem ne eder, baska bir deyisle zararim ne olur?

Simdiden tesekkurler.

Motosikleti
    keeway speed 150
    Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben derim ki ikinci el YBR al...

Çevremde hepsini kullanan arkadaşım var ve bu motor bence içler acısı.Zangır zangır titriyor bu motor aynadan arkanı göremiyosun gördüğün tek şey bulanıklık.Tipi de iğrenç.Motor en küçük şeyde direk dağılıyor.

Kaza yapan 150kn ve ybr'ler gördüm.Sana şunu söyleyebilirim -umarım başına gelmez- YBR toplamak çok daha ucuz ve kolay...

Çinçançona bulaşırsan 5000-10000'den sonra dersin demişlerdi de dinlememiştim diye...

Karar senin.Saygılarımla....
    Arkadaş bu ne perhiz bu ne lahana derim
    Senin motorunda mondial.
    profilinde öyle yazıyor

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim hepsini okudum ve almamaya karar verdim :D

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim hepsini okudum ve almamaya karar verdim :D
    Doğru karar verdin..!!!!
    [
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Mondial 150KN 2006
    bende yaklaşık 3 yıldır 150 kn var 150yi gördüğüm oldu ama ön dişliyi değiştirdim böylelikle titreşim azaldı motor problemi yok ama göstergeler çok adi ve iki ayda bir sibob ayarı yaptırmak gerekiyor arkadaki kişiyi çok etkiliyor titreşimi

slmm arkadaslar bn de motor almayı dusunuyorum ama dusuncelerım mondial 125 aug nasıl bı motor aranızda bılen varsa yardım hızlı mı saglammı o konuda

arkadaşlar bir depoyla kaç km yapıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:28 PM ----------

bir depoyla kaç km yapıyor bende motor alcam araştırma içersindeyim 150 kn yi düşünüyorum

hayır arkadaşım bundan emin olabilirsin ibre 120 ye rahatlıkla vuruyor bende 150 kn kulalanıyorum ön dişli 15 likti 17 lik yaptım şuan cekişi hızı dahada güclü

Motosikleti
    honda cbr 600rr cbr 1000rr
    amandikkat kırank kolunu kırıyor bilok silindir yani motor pert oluyor yamaha yada honda rahat edeyim dersen

Koparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 cc - Vespa PX 200
    Merhaba arkadaşlar.İstanbul Kadıköyden İSMET.
    geçen hafta çarşamba günü 150 KN aldım.Şuanda 120km.de titreşim gerçekten var ama çareside var.Yaptığım ilk iş BOSH X 5 DC buji,1lt. İçindeki yağı boşaltıp Castrol Power 1 10W-40 yağ ve arka dişliyi(üzerindeki 43 diş) 40lı dişli değişimi yapmak oldu. Tabii ki 500-600 km. de tekrar serviste yağ değişimi ve cıvataların kontrolu yapılacak. Yanı kıtapcığına göre normal bakımı.. Sanıyorum titreşim % 85 azalacak ve son hızı artacak.Şu andaki şikayetim rölanti ayarı tutmuyor ve motorun rölantisi kendiliğinden azalıp iyice düşüyor ve stop ediyor.Ha bu arada ben direksiyon ve trafik hocasıyım, kurs müdürüyüm.Yani kullanım hatası yok!.1000 km.ye kadar sabredeceğim.serviste düzeltirlerse ne ala.. yoksa garantiden karbüratör değiştirmek gerekecek..Honda veya Yamaha kabüratörü uyarmı acaba? araştıracağım.Herkese sevgiler..Sağlıcakla kalın..

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı Koparal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.İstanbul Kadıköyden İSMET.
    geçen hafta çarşamba günü 150 KN aldım.Şuanda 120km.de titreşim gerçekten var ama çareside var.Yaptığım ilk iş BOSH X 5 DC buji,1lt. İçindeki yağı boşaltıp Castrol Power 1 10W-40 yağ ve arka dişliyi(üzerindeki 43 diş) 40lı dişli değişimi yapmak oldu. Tabii ki 500-600 km. de tekrar serviste yağ değişimi ve cıvataların kontrolu yapılacak. Yanı kıtapcığına göre normal bakımı.. Sanıyorum titreşim % 85 azalacak ve son hızı artacak.Şu andaki şikayetim rölanti ayarı tutmuyor ve motorun rölantisi kendiliğinden azalıp iyice düşüyor ve stop ediyor.Ha bu arada ben direksiyon ve trafik hocasıyım, kurs müdürüyüm.Yani kullanım hatası yok!.1000 km.ye kadar sabredeceğim.serviste düzeltirlerse ne ala.. yoksa garantiden karbüratör değiştirmek gerekecek..Honda veya Yamaha kabüratörü uyarmı acaba? araştıracağım.Herkese sevgiler..Sağlıcakla kalın..
    Karburatör firmalari özellikle Yamaha yada Hondaya uretmiyor ki , senin tek yapacagin sey motor ve karburatör arasindaki boru, hava filtresi ile karburatöru degil, motor ve karburatör borusuna uyacak bir karburatör alman lazim. Birde karburatör denistirmisiken biraz daha buyugunu alman daha iyi olur, cinlilerin cogunda 24mm lik karburatörler var onu 30mm yada 32mm lik aldin mi motor ucak gibi olur

arkadaşlar 1 ay içinde ehliyet alcam.
    günde yaklaşık 40 km yol gitcem 20km sabah 20km akşam daha motor kullanmayı bilmiyorum sayılır vitesli hiç sürmedim ama scooter sürüyorum sizce ilk motor olarak scooter mi alıyım yoksa bu tip viteslilere mi ?
    kullanacağım hız da 60 70 km/h arası hız da aramıyorum?
    şimdiden teşekkürler...

slm arkadaşlar 150 kn almayı düşünüyorumda plastikleri filan çok sorun çıkartır diyorlar çabuk dağılırmış sizce nasıl bir motor şimdiden tşk

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler