Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Biselect Elektrikli Scooter Testi!

Motovento
    REKLAM ALANI

ben okula gidip gelmek için arıyorum eskişehirdeyim 2. el satacak olan varsa bana msn den ulaşabilirsiniz esk_berk@hotmail.com şimdiden tşklr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    aslında alıp bi kenara elektrikli bisiklet koymak lazım mağlum motosiklet bayağı tembelleştirdi..

ve şöyle bişi düşündüm

50 cc yada 100 cc bi motosikletin sargı bobinini (elektrik üreten) alıp elektriklibisiklete monte etsek hem gitsek hem doldursak mantıklı olmazmı acep..

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Arkadaşlar farkındamısını kafescilerin bizlere yaptığını bizde e-bisikletcilere yapıyoruz.Otomobil kullanıcılarının hepsi motosikletlerden şikayetci motosikletler e-bisikletlerden onlarda yayalardan
    Sorun nerde biliyormusunuz şekli türü cinsi ırkı vs vs. ne olursa olsun bizden farklı olana karşı önyargılı olmamız.Herşeyden önce insan olduğumuzu unutmamız birbirimize karşı sevgi ve saygıyı hepten elden bırakmış olmamız.

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    Alıntı pampi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar farkındamısını kafescilerin bizlere yaptığını bizde e-bisikletcilere yapıyoruz.Otomobil kullanıcılarının hepsi motosikletlerden şikayetci motosikletler e-bisikletlerden onlarda yayalardan
    Sorun nerde biliyormusunuz şekli türü cinsi ırkı vs vs. ne olursa olsun bizden farklı olana karşı önyargılı olmamız.Herşeyden önce insan olduğumuzu unutmamız birbirimize karşı sevgi ve saygıyı hepten elden bırakmış olmamız.
    Tebrikler abi.. İnsanevladının yazdığı belli bu yazıyı
    :bounce: 0546465246900

Ahmet Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Dink 150
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bikaç tanesini böcek gibi ezeceksin bak bakalım sokağa çıkabiliyolarmı
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk fırsatta hazır yerler çamurken demiii
    valla yahu manyaklar karpuz gibi önüme atlıyo altında sanki 1000rr var
    sağdan sağdan tın tın gideceğine ortalamış yolu gazı köklüyo eline ne geçiyosa
    mutlu oluyolar herhalde
    abi vasıtan ne olursa olsun hızının gerektirdiği şeritten gideceksin bu şart..

hala yola atlarlarsa 1 tanesine temiz sopa çekecem.. azkaldı..
    Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen, artı hepsinde klişeleşmiş artık 1 metre dibine sessizce gelip korna çalıyorlar...
    Arabaların yaptığı muameleyi siz bisikletlere ve sizin hor gördüğünüz taşıtlara yaparsanız, sizin "tem'de üzerime çıkıyolardı" gibi sözleri söylemeye ne kadar hakkınız olduğunu bin kere düşünmeniz lazım. Ya da bazılarımız bunu gerçekten hakediyor olabilirmi??? İnsan egosu çok tehlikeli boyutlara ulaşabiliyor.
    Grand Dink 150cc

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey soracam ehliyeti olmayan bir sürücü(kırmızı ışıkta ne yapacağını bilmeyen)bunu nasıl kullanır bana mantıksız geldi
    arkadaşıma katılıyorum sanırım elektrikli motorlara ehliyet gerekmiyormuş birincisi ikisindede can taşıyorsun ikincisi sonuçta trafik e çıkıyorsun yani aradaki fark ne benzinli motorların daha hızlı gitmesimi hiç merak edilmesin yakında elektriklilerinde daha hızlısı çıkar ve şarjı daha fazla gideni çıkar. yani ehliyet istememeleri saçmalık bence

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna verilecek 700-800 liraya ikiinci el cup alırım 80-90 gider bunun gidceği nolcak en fazla 30
    700-800 alıpta ne olcak.alıcağın motorun plakası var ruhsatı var vergisi var benzini var.bunda öyle bişey yok tak fişi bitir işi en fazla 30 yapıyor demişsin. düzde 60 gördüm.hem bayır yukarı 180 kiloyla 45 yapıyor buna ne diyeceksin.arkadaşlar kullandınızmıda bu kadar cok sacma yorum yapıyorsunuz bilip bilmeden lütfen yorum yapmayalım...

valla yahu manyaklar karpuz gibi önüme atlıyo altında sanki 1000rr var
    sağdan sağdan tın tın gideceğine ortalamış yolu gazı köklüyo eline ne geçiyosa
    mutlu oluyolar herhalde
    abi vasıtan ne olursa olsun hızının gerektirdiği şeritten gideceksin bu şart..

hala yola atlarlarsa 1 tanesine temiz sopa çekecem.. azkaldı..
    kardeşim herşey şiddet değil çekersin kenara insan gibi uyayırsın.

Ben bu testen bişey anlamadım motorcular elektriklilere gıcık, elektrik de az değil yola fırlıyo ortadan gidiyo aynası bozuk veya mini galiba.
    Şaka bir yana 600w modelleri fena değil gibi. Şehirde plakasız iyi kaçar ışıklarda yardırır motorizeler de sabredecek tabi.

Alıntı bosporus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşıma katılıyorum sanırım elektrikli motorlara ehliyet gerekmiyormuş birincisi ikisindede can taşıyorsun ikincisi sonuçta trafik e çıkıyorsun yani aradaki fark ne benzinli motorların daha hızlı gitmesimi hiç merak edilmesin yakında elektriklilerinde daha hızlısı çıkar ve şarjı daha fazla gideni çıkar. yani ehliyet istememeleri saçmalık bence

yanlış bir düşünce o zaman bisiklete de ehliyet istemeleri lazım. bisiklet kullanırken de can taşıyoruz. bisiklet, e-bisiklet, motorsiklet, otomobil hepsinin yeri ayrı bence hiçbir zaman birbiri ile kıyaslanmamalılar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)