Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Biselect Elektrikli Scooter Testi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bisikletle her türlü yokuşu çıkıyorum .
    İstanbulda besiktaş civarında olan bilir.
    Fulyadan mecidiyeköye çıkan ortaklar caddesi var dik yokuş .
    Orada arabalar bile zorlanıyo ben 3-4 kere 30-40sn durarak 5dk da çıkıyorum .
    Ha evet çok yavaş çıkıyorum yokuşu
    Ama o Elektrikli bisiklet çok basit yokuşları bile çıkamaz.
    Bisiklette düz yolda max 60km/s yaparım.
    sürekli 45km/s giderim birazcık bile yavaşlamadan ...
    +1

sende bendensin abi.. bende senin gibiyim , bütün yaz bisiklet sürerim (motoru alınca motor sürecem tabi ) aynı senin gibi düz yolda 60km yaparım , 40-45km ile de sabit gidebilirim.. bisiklet sürmek başka zaten yaw.. bide trek'in çift disk frenli bisikletleri var , dehşet ! sanki araba yahu , arabadan bile iyi fren performansı.. frenleri kilitlemeyi çok denedim ama anca 1-2 defa başarılı olabildim , ABS var sanki bu yaz alabilirim o disk frenlilerden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bikaç tanesini böcek gibi ezeceksin bak bakalım sokağa çıkabiliyolarmı
    ilk fırsatta hazır yerler çamurken demiii

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    valla yahu manyaklar karpuz gibi önüme atlıyo altında sanki 1000rr var
    sağdan sağdan tın tın gideceğine ortalamış yolu gazı köklüyo eline ne geçiyosa
    mutlu oluyolar herhalde
    abi vasıtan ne olursa olsun hızının gerektirdiği şeritten gideceksin bu şart..

hala yola atlarlarsa 1 tanesine temiz sopa çekecem.. azkaldı..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    mt. moderatörlerine sesleniyorum bu topic i kilitleyecek yokmu
    !!!!!!!!!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    izzet olm durdun durdun hiç cvp yazılmayan konuyu kitletmeye uğraşıyon.. hayırdır..

ezde görelim

ben aldım bitane 125 lik tipinde 300 w lık 3 kişi çarşıya gidip geliyorum bazen ama aldığımdan beri 2 kişi gidip geliyorum çokda rahat gidiyorum afyonda her yokuşuda çıkabiliyorum. EZDE GÖRELİM BÖCEK GİBİ görende ehliyetin ruhsatın tam sanacak bir motorcu olsan böle düşünmessin.çarptığın an yersin kafana mancıkayı...herkesi boş sanma tammmı..

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    corsanyobaz,kaç basıyor seninki ?

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşamları kimisi ŞARZ'I bitmesin diye far da yakmıyo.bigün kafadan dalcam ya bakalım. ne sağdan gitme var ne kural var.kaldırımda bile gidiyolar
    aynen, artı hepsinde klişeleşmiş artık 1 metre dibine sessizce gelip korna çalıyorlar...
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen, artı hepsinde klişeleşmiş artık 1 metre dibine sessizce gelip korna çalıyorlar...
    Kardeş valla 1 metre dibine kadar gelip korna calıyorlarsa ezeceksin görsün bakalım birdaha öyle yapabiliyorlarmı

Motosikleti
    Yeni Modeller Göbekli Marul..

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noldu yahu editlemişsin .. bide kitleyin diyosun bişe mi olduu

Motosikleti

hmm .. kardeşin yanlış yapmış ..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    ben hala bişey anlamadım İzzet abi ?
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

1 sayfayı okursan anlarsın celil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı corsanyobaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aldım bitane 125 lik tipinde 300 w lık 3 kişi çarşıya gidip geliyorum bazen ama aldığımdan beri 2 kişi gidip geliyorum çokda rahat gidiyorum afyonda her yokuşuda çıkabiliyorum. EZDE GÖRELİM BÖCEK GİBİ görende ehliyetin ruhsatın tam sanacak bir motorcu olsan böle düşünmessin.çarptığın an yersin kafana mancıkayı...herkesi boş sanma tammmı..
    ALLAH'ın yobazı sen nuncakhu nun adını bile doğru yazamıyorsun..

bide 3 kişi biniyormuşsun yuhh amele gibi ne lem öle zati canı yok o makinenin bide damper koysaydınız..

ehliyetim e+ d+ a2 seni rezil etmeye yeter ruhsatımda 4 dörtlük trafikte çok saygılıyım koruyucu ekipmanlarımı hiç eksik etmem bilinçsiz motorcu olsak şimdiye 50 tane ezerdim o elektrikli bisikleti adam gibi kullansalar içim yanmaz zati adam kapatmış yolun sol şeridinden hızı 50 yi zor görüyor bide üstüne yatıyor amele delirtiyorlar beni sevmiyorum varmı ötesi..

herkes boşdeğilse o okişinin celimsizliği korkaklığı ben bileğime güveniyorum sen nuncakhu yu sallarken benseni çoktan yere sererim bunu kafana sok..

ulen çok sevdiğim motosiklet.net sitesinde senin yüzünden ban cezası alacam googlede görüp üye olursunuz ortalığı karıştırırsınız sonrada bi daha uğramazsınız git başımdan ALLAH versin senin cezanı..

moderatörlerden ve adminden özür diliyorum bu terbiyesiz seviyesiz sözleri bu foruma aktardığım için..
    verilecek cezaya razıyım ama bu fake üyenin konuşmaları sinirimi bozdu herkesden özür diliyorum fake üyelerden nefret ediyorum site yönetiminden ricam bu mesajım gereksiz bir polemik ise silinmesini rica ediyorum ama bu üye olup ortalığı karıştıran fake üyeler için bi güzellik yapımalı yada banlanmalı hatta mesajları silinmeli..

yönetimden tekrar özür dilerim..

motorun bobinajını yeniden sardırıp gücü artıracaksın bide 200 ah jel akü koyacaksın canavar olur canavar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı sondurum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun bobinajını yeniden sardırıp gücü artıracaksın bide 200 ah jel akü koyacaksın canavar olur canavar
    sonunda bununda modifiyesini buldular ah şu çılgın türkler..

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    buna verilecek 700-800 liraya ikiinci el cup alırım 80-90 gider bunun gidceği nolcak en fazla 30

hergün şarj etmekle uğraşmak bana ters,zaten motosiklet ve bisiklet özgür takılmak iin değilmi o zaman niye kablolara bağlı kalasınki fulle depoyu sürr daga bayıra kim tutar seni canın isterse patinajda çektirirsin kaldırımlarda sürülmesi bence çok yanlış yayalara saygısızlık vızt diye adamın yanından geçip bide korna çalmaları çok sinir bozucu bi durum.örneğin kütahyada sevgi yolunda bisiklet ve motosiklet girmesi yasaktır ibaresi bulunmasına ragmen yaya yolunda gezip bide önünne geçenlere hakaret edercesine bakıyorlar sanki yaya yolunda yürüyen yaya suçlu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)