Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Müstakbel motorum Hyosung RT 125
    Alıntı golfy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman motora mutlaka binip ayarlatmanı ondan sonra karar vermeni tavsiye ederim. Arazide performansı oldukça iyi. Ancak, kros yapamazsın tabi. Kros için biraz ağır. Gaz kesme konusunda (tahtaya mı vurayım bilmiyorum) ben sorun yaşamadım.
    Maşallah diyelim abi Ya benim için hem tecrübe kazanmak hemde işlevselliği bakımından çok güzel bi alet,,şekline zaten bayılıyorum,,iple çekiyorum İstanbula gelceğim günü yaa
    [B]Yolun bittiği yerde,,enduro başlar... [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende var arkadaşlar 2 senedir kullanıyorum hiç sorun açmadı çekiş sorunu falan yok laastik ise gerçekten emniyet motorda riski ne kadar azaltırsak okadar iyi bence makine 10 numara tavsiyem alın

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    Merhaba arkadaşlar...Motoru kullanan arkadaşlar hız konusunda fazla birşey beklemeyin demiş.Ama hiçbir arkadaş beklentilerimizi nerde tutmamız gerektiğinden bahsetmemiş.Bu motoru kullanan arkadaşların özellikle hız konusunda yorumlarını alabilir miyiz?Nedir bu motorun maksimum hızı?
    FoRMuLa 1-MoToSiKLeT ve AkVaRYuM :cat:

arkadaslar yakıtı nedır bunun km ne yakıyoo

arkadaslar slm oncelıkle yenı uye oldum bende asya t 19 var km 250 bın yakıyoo bunu yakıtı nedırr hıc deneyen oldumu
    ü

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    st alanlar ozellikle topicte yazararsa sevinirim
    st kullananlar sorun yasiyorlarmi sorunları neler....

0fiyatı cok pahalı
    stler nezaman 2.ele dusecek cok satmiyor bu motor

jiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çin malı cross 150, skyteam bubbly 50cc
    topic açılalı 2 sene olmuş. gerçekten bu makineyi kullanan kimse yok mu. bir değerlendirme yapsa.

chad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Gs500-
    selam
    evet motoru bende kullanıyorum hazirandan beri. 8000 de aldım şu anda 16500 e geldi 1 haftalık tatilimde istanbul - antalya ordanda rize - istanbul yaparak dolaştım. yakıtı 120 ila 170 kuruş arası oldu rampalarda falan düşük vites yüksek devir yapmak zorunda kalınca yakıyo biraz. dağ tepe dolaştım banamısın demedi hiçbir sorunda çıkarmadı çok şükür ama acısı geldiğimde çıktı motorun sesi fazlalaşınca neoldu buna diye birkaç arkadaşa gösterdim krank mili dediler sonra hyosung servise gittim krank kolu komple değişecek dedi onlarda. fiyatıda 302$+kdv ymiş. şehir içinde ve kısa turlarda kullanılmak üzere bence çok zevkli bir alet. pek bi sorunda çıkarmıyo en azından okuyup araştırdığımız kadarıyla bildiğim bu kendimi istisna sayıyorum...
    Ayrıca alıcı olmak isteyen olursa motoru 1500 tl ye satıyorum onunda bilgisini vereyim. kolaygelsin herkeze...

http://www.sahibinden.com/hyosung_ka...XQQdisplayitem

buda sahibinden.com linki...

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    arkadaşlar benimde 2 tanecik sorum var.motor konusunda hiç bir bilgim yok şimdiden söyleyim sonra dalga geçmeyin.

1:yakıt deposuna üst kapaktan giren kablo ne işe yarıyor?
    2:arka tekerin sağ tarafında öne doğru yatay metal bir tel uzanıyor boşta.birde bu ne işe yarıyor?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benimde 2 tanecik sorum var.motor konusunda hiç bir bilgim yok şimdiden söyleyim sonra dalga geçmeyin.

1:yakıt deposuna üst kapaktan giren kablo ne işe yarıyor?
    2:arka tekerin sağ tarafında öne doğru yatay metal bir tel uzanıyor boşta.birde bu ne işe yarıyor?

1.hava tahliye borusu

2. eğer yanlış anlamadıysam fren telinden bahsediyorsun sanırım ..başka metal bir tel yok çünkü
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    Konuyu hortlatmış gibi olucam ama ben bişey sorucam

bu motor arazide mukemmel gibi duruo ama şehirler arası uzun yolda nasıldır yanı bununla dagdan taştan inipte asvalt yollarda gezmelere çıkabilirmiyim?
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    merhaba ben de xrx 125 almayı düşünüyorum 2.el buldum bir tane servis ve parça durumu ve fiyatları hakkında biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.İzmir'de servisi var mıdır? teşekkürler...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    abi motor tamam... görüntü tamam... yedek parça? o ebatlarda yeni bir lastik? 1 depo benzinle kaç km gidiyor (menzil)?

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Şehir içinde 100 km de (yüksek devirlerde kullanıyorum)3.5 lt

Şehir dışında normal kullanımda 3 lt kadar düşebiliyor şimdiye kadar yedek parçalık bir sorun çıkarmadı çıkarsada çoğu 125liklerle standart yedek parça sıkıntısı çekmedim alanında çekeceğini sanmıyorum
    Two Against the World

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    şimdi bu motor yağ soğutmalı ve gücü ne kadar ? 12 hp mi 14hp mi 15hp mi?

abisi super moto olanla aynı motor mu?

1.68 lik biri için hangisi uygun? iki kişi olarak çoğunlukla asfaltta binilecek ve hoplama zıplama olmayacak, gözüme rx güzel görünüyor ama henüz üzerine oturmak kısmet olmadı ..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ilk acemilik motorum olarak, iki kişi ile uzun yol yapıp asfalt, icabında dağ, tepe, bayır, köy vs yollarında bakımlarını düzenli olarak yaptırdığım halde beni yolda bırakmayacak ve ileride parça sıkıntısı çekmeyeceğimi düşündüğüm bir motor olarak düşündüğüm Kanuni S&T RX 125 SM'yi almak üzereyim, sizce iyi mi ederim? yağ soğutmalı, 14.5hp olması en hoşuma giden özellikleri, "chad" arkadaşımızın yukarıdaki yazıları hem tüketim hemde arıza açısından epey ürküttü beni ama ben o olayı kullanıcı hatası olarak algılıyorum, düşük devirde yüksek devirlerde çookkk uzun süre aracı sürmüş galiba, o da son nefesini vermiş gibi geldi bana bilmem siz motoru sürenler ne diyorsunuz? ben klavye motorcusuyum

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Dağ, tepe, köy yolu falan diyorsan SM'yi değil RX 125 D'yi alman daha uygun olur bence. Ayrıca iki kişiyi ne kadar rahat taşır bilemem.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    SM hangi koşullar için D olan model hangi koşullar için sizce uygundur? sele yüksekliği sizce nasıl olmalı? her iki ayak uçlarımın yere değmesi yeterli mi ?

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Ne RX ne RT nede SM bu modellerin arka amortisörleri 2 kişi için yetersiz arkadaşımda rx bende de rt modeli var ne zaman artçıyla vakit geçirilen zamanda yoğunluk oldu ozamandan beri arka amortisörler haddinden fazla yumuşadı ve ilk başlarda hissetmediğimiz çukurları rahatsız edecek derecede hissetmeye başladık amortisör kademeleri en üst seviye de ona rağmen 60 kgluk bir artçı bile motorun arkasını oldukça aşağı indiriyor....bu modeller tek kişilik modeller tek gezmeyi düşünmeyen arkadaşlara pekte tavsiye edemiyorum...
    Two Against the World

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    asfaltta uzun yolda titreşim olayınız nasıl acaba? otobanda genelde ortalama süratiniz ne oluyor? ben acemi olduğum için ilk etapta istanbul çevresi için düşünüyorum, tekirdağ, abant, en fazla çanakkaleyi düşünebiliyorum, oralara ulaşınca da her yeri gezmek istiyorum...

bu arada maslak oto sanayide nam amortisör diye bir yer var, adamlar amortisör tamiratı, sertleştirmesi hatta imalatı da yapıyorlar, ben aracım olduğundan biliyorum, motor için yapıyorlar mı motordaki amortisör nasıl bilmiyorum...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200

Yazın İstanbuldan Çanakkaleye gidip geldim dinlenmeler dahil 12 saat boyunca süren bir yolculuktu motorla ilgili hiç bir sıkıntı çekmedim
    motorun son hızı 130 Km ama gidonu sağlam tutman gerekiyor yoksa savrulmaya başlayabiliyor..
    Two Against the World

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler