Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    henüz kullanmak nasip olmadı ama memnunum :p
    şaka bir yana pek karion sahibi yok sitede, bayağı bir eşelemiştim buraları zamanında birkaç kişi buldum, şikayetçi olan yok aralarında. uzun süredir kullanan olmadığı için dayanıklılığı veya problemleri konusunda ortada pek birşey yok, ama herkesin vurguladığı birşey varsa sürüşünün çok zevkli olduğu
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ARN 125
    pseudo sen almayı mı düşünyorsun ?... bende yaza almayı düşünüyorum ya gts 250 ya da bu...tipi çok tatlı ... fiyatı da uygun (4900 hala di mi?)...ragbet görmemesi ilginç

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    ben parasını verip aldım da gidip teslim almadım henüz. neden piyasada yok, kimse almıyor anlamıyorum, performansı az geliyor olabilir 125 cc'nin, yoksa genelde beğenilen bir tipi var, zaten ben hastasıyım liste fiyatı 4900 ama peşinde pazarlık şansın var, fazla satılmamasının avantajı ;) ama yaza artar gibime geliyor ben o yüzden acele ettim biraz da. sen yaza kadar bekleyeceksen ben deneyimlerimi foruma yazarım zaten, takip edebilirsin. karion sahibi 1-2 kişi daha tanıyorum, onların bilgilerini de birleştirirsek faydalı birşeyler çıkar ortaya

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial

eee motoru aldin mi ?

Pseudo motoru aldıysan fikirlerini bizimle paylaşır mısın ?

Durum nedir ? memnun musun ? 125 cc yeterli güç veriyor mu sence ?
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hoş motora benziyor yanlız teker biraz komik geldi Benim CBR125'e alışmamdan olsa gerek
    Okan ACAR

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Yeni bir başlık açmaktansa, KArion'cuları burada toparlamak mümkün müdür?
    2 hafta önce yakın bir arkadaşım ve ben 2 tane Karion aldık.. Diğer Karion'cularla fikir alışverişi yapmak faydalı olabilir..

Görüşmek üzere..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    bence motor gücü yetersiz ve kullanan birinden aldığım bilgiye görede 80km/s den sonra titreşim baslıyor demişdi görüntüsü tabi cezbedici
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    titreşim konusunda haklı arkadaşın. ben rodajda olduğumdan zorlayamıyorum ama geçen gün 9000 km'de bi karioncu 140 km gördüğünü söyledi ben de şaşırdım. 5. viteste yokuşta bayılıyo dedi ama 4. viteste 110'la çıkıyomuşsun. bu açıkçası benim beklediğimden iyi performans, off-road bi makinadan yolda bu verimi alıyorsan daha ne?

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    80 km'den sonra titreşimin başladığı doğrudur. Ben yaklaşık 1650 Km'deyim ve arada bir E-5'te süratini zorluyorum fakat, 120'den yukarı çıktığını pek görmedim. Diğer bir yönden racing bir makina kullanmadığımın da farkındayım

Diğer Karionculara sorum; 70 ile 80 Km arasında sizin motorlarda da bir kasılma oluyor mu?

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    bir akıllı gücü yetmemiş olacak ki supercharger takmış rt125 ine.İZLE

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    arkadaşlar bu bahsedilen 120-140 gibi hızlar çinlilerdeki abartılı göstergerlerin eserimi yoksa gerçek hızlarmı? yanında başka motorla yada arabayla hız testi yapan varmı?

arkadaşlar boyum 1.80 motor bana uygunmu boyut olarak küçük kalırmı altımda ?

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı goLdenskuLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kalmaz kesinlikle. resimlerde gözüktüğü kadar küçük değil.

Motosikleti
    hyosung karion 125
    Alıntı goLdenskuLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalmaz, almayı düşünüyorsan gidip selesine oturmanı tavsiye ederim. oldukça keyif veren bir motor.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı golfy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalmaz, almayı düşünüyorsan gidip selesine oturmanı tavsiye ederim. oldukça keyif veren bir motor.
    ben gidip selesine oturdum valla meraktan.

hakikaten göründüğü kadar küçük değil motor. bi de farkettim ki süspansiyonlar aşırı yumuşak. şehir içinde bozuk zeminde de çok rahat olacağına eminim.

ama en çok canımı sıkan İzmirde bitane bile trafikte görmedim herhalde hiç satılmadı fiyat da 4900 . en iyi verseler 4500 desek o bile yüksek geliyo bana sonuçta su soğutma falan da yok biraz daha uygun olsa alırım sanki.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    hyosung karion 125
    bu motorun durumu ilginç, uzaktan bakıp ahkam kesenler motora binince fikir değiştiriyorlar. daha Hyosung markasını Çin zannedenler bile var.
    şu an ayağımı burktuğum için kullanamıyorum çok yakında arazi deneyimlerimi aktarırım.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    hyosungun HASTASIYIM TEK KELIME ON NUMARA MOTOR ÜRETİYOLAR
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı pseudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim konusunda haklı arkadaşın. ben rodajda olduğumdan zorlayamıyorum ama geçen gün 9000 km'de bi karioncu 140 km gördüğünü söyledi ben de şaşırdım. 5. viteste yokuşta bayılıyo dedi ama 4. viteste 110'la çıkıyomuşsun. bu açıkçası benim beklediğimden iyi performans, off-road bi makinadan yolda bu verimi alıyorsan daha ne?
    son mesaj 2007 nin 9. ayında ama olsun

google da biseler ararken çıkıverdi, yazmadan edemedim bu soylenenler dogru mu? yuh! inanmıyorum..

110 ile yokuş çıkmak demişsin ya... şu yokuşun eğiminden biraz bahseder misin?
    5 derece?, 10 derece? ya da belki 30 derece?? puhahaha

ben de son zamanlarda cross motorlara bakıyorum da.. hatta yaşlı bir honda rx650 deneme fırsatım oldu azıııcık biliyorum.. bi zamanlar da hyosung gt250 kullandım. yani, karion 4.viteste hangi yokuşu 110 ile cıkıyormuş, cok merak ettim. karion un gordugu son km ne düz yolda?
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.herkeze slm

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    arkadaşlar bu motorun görüntüsüne diyecek yok yalnız 125cc lik bi makine o cüsseye ve o devasa tekeri çevirmeye yetersiz 200cc olsa tamam diyecem
    eğer yediklerinizi hemen öğütmek istiyosanız bu motoru kullanmanızı tavsiye ederimacayip vibrasyon var.Ben benim motorum çok titrer diye yakınıyodum ama bunun titreşimi ile taş düşürebilirsinizkullanan arkadaşlarım pek memnun değil bilginize..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler